Opinie o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SuperHouse.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SuperHouse.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Artur

Chciałbym się podzielić opinią. Firma Super House wykonała mi prace ziemne i płytę fundamentową. Ściany i teraz strop. Na razie wyglada to dobrze tylko długo czekałem na rozpoczęcie prac. Trochę za długo. I prace są prowadzone z przerwami. Mieszczą się w harmonogramie, ale budynek można byloby wykonać znacznie szybciej. Mają za dużo roboty a za mało ekip. Teraz czekam na montaż reszty domu. Można podjechać na budowę i zobaczyć sobie prace. Kontakt mailowy arturszkar915@gmail.com

SH.pl

Kontakt z firmą możliwy: - pod nr telefonu 7-92-92-92-72 - bezpośrednio w biurze firmy: - ul. Gliwicka 196 Tarnowskie Góry - ul. Szulborska 3/5 Warszawa - mailowo: biuro@superhouse.pl Kontakt z naszymi klientami jak i możliwość obejrzenia naszych ostatnich realizacji możliwy w miejscowościach: - Ustroń - Ruda Śląska ul. Kokota - Ruda Śląska ul. Wirecka - Ruda Śląska ul. Jeżynowa - Dzierżno - Wielgolas Duchnowski - Piaseczno - Dalików - Bytom ul. Północna - Bytom ul. Hallera - Bobolice - Czerwionka-Leszczyny - Knurów - Klisino - Gaszowice - Pszczyna - Wejherowo - Poznań - Słocin - Zabrze ul. Neptuna - Zabrze ul. Hubera - Gliwice - Katowice - i wiele, wiele innych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami jak i z naszymi klientami. Na życzenie udostępniamy dane kontaktowe i adresy budów.

Jo

Deble. Idioci. To nie portal randkowy. Pracy tu sie szuka!

żona

no chętnie się dowiem...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SuperHouse.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Olgierd Słowik

Panie Cygan widzę że Pan ma dobre zdanie o SH proszę o podesłanie adresu budowy tylko (usunięte przez administratora) firmę, proszę o to ponieważ byłem na kilku budowach (usunięte przez administratora) a może u Pana budował domek bardzo chętnie podjadę i obejrzę co do foli budowlanej zamiast paroizolacji to w/g mnie bzdura (usunięte przez administratora)

Cygan

No przecież po to firma dodaje zdjęcia z realizacji na różnych forach bądź na Facebooku, aby każdy mógł sobie je zobaczyć i ocenić. Nawet jest kontakt i adres prowadzonej budowy. Aby można było podjechać i zobaczyć samemu realizacje oraz nawet z klientem porozmawiać, a nie tak jak to któryś mądry (usunięte przez administratora) pisze ze zastosowano na jakiejś realizacj folie budowlaną zamiast paraprzepuszczalnej. Czego nigdzie nie zauważyłem. Nie spotkałem się nigdy z czymś podobnym.

Cygan

Widać ze gościu piszący tą opinie jest (usunięte przez administratora) Wystarczy zdjęcia na fejsie zobaczyć lub budowy pooglądać. Najwyraźniej nie wiesz co to jest folia paroprzepuszczalna ani budowlana. (usunięte przez administratora) są wśród nas. Już nie mówiąc o właściwościach marerialow budowlanych których nie odróżniasz. Administrator zaraz ocenzeruje ten wpis, ale co tam. Nawet takie wpisy są pomocne i dają obraz polskiego budownictwa.

Mateusz

Ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora) bo się na tym kompletnie nie zna. Jedyne co potrafi to dobrze mówić i obiecywac. (usunięte przez administratora) j jakosci, welna styropian z (usunięte przez administratora) !! Zamiast folii paroprzepuszczalnej (usunięte przez administratora) daje zwykla folie budowlana ! Zdecydowane odradzam!

Ciekawy

szukam pracy Proszę o info jakie warunki w Super Haus?

Gez

Wow. Ale realizacje widziałem na Facebooku! Gdzie to. Można gdzieś podjecha i zobaczyć?

polecam zawsze zobaczyć realizacje wszystkich firm jeżeli szukacie wykonawcy waszego domu. Warto.

Dom w Knurowie

Nie ma firm idealnych.robią solidnie, ogólnie nie ma do czego się przyczepić, sam byłem w Radomsku pod Częstochową czy w Rudzie Śląskiej i Gliwicach, ale rzeczywiście ilość budów ich chyba przerosła bo nają ich dużo, może za dużo i 2 klientów potwierdziło mi ze są po terminie. Niestety. Ale oferta jest świetna cenowo, to i zleceń maja dużo. Nie wiedziałem co o tym myśleć ale budują domy z wykorzystaniem technologii Steico i robota sama się broni. Domy są świetne, specjalizują się w nietypowych bryłach i nasz dom taki będzie. Ale nie wyrabiają z terminami. Słyszeliśmy o tym. Myśmy się zdecydowali. Budujemy z SuperHouse. Możemy poczekać miesiąc czy dwa dłużej ba nasz dom. Nue musi powstać w 3 miesiące. mamy nadzieje ze to się

Ryszard

Bardzo konkretna i fachowa obsługa. Po spotkaniu w firmie wiem czego mogę oczekiwać i sie spodziewać. Niestety to nie jest ten rodzaj budownictwa, który mnie interesuje, ale dostałem ofertę na projekt indywidualny domu na tyle dobrą (w cenie gotowego projektu z studia z500, który wybrała żona wykonają mi indywidualny z adaptacją), że im go zleciłem. Zobaczymy jak wyjdzie...

Grzegorz F

polecam podjechać na ulice Wirecką lub ulice Kokota w Rudzie Śląskiej lub do Ustronia na ul. Kluczyków, gdzie można sobie zobaczyć ich realizację, pooglądać domy albo porozmawiać z właścicielami domów. dostałem namiary, zostałem zaproszony przez właścicieli, pojechalem z żoną i mogliśmy wypytać o szczegóły współpracy z firmą. Wydaje mi się ze bardzo w porządku. ale nie ma to jak samemu zobaczy

Jacek G

Polecam i zachęcam, trochę tak, trochę siak, trochę owak, nie jest łatwo - pracuje się tam ciężko

Jacek G

Nie polecam i odradzam

Witold

Zostałem poproszony o pozostawienie opinii wiec ogólnie wszystko bardzo dobrze i w porządku lecz mają bardzo dużo budów za dużo i nie-wyrobili się z moim domem w stanie deweloperskim w 3 miesiace, ale ogólnie bardzo pozytywnie polecam

Krzys

mój domek zacznie się budować już za dwa miesiące. Projekt zx128 gotowy. Dziękuje i czekam na realizacje.

FeliksOchman

Wykopy rozpoczęte. Na razie bardzo fajnie i sprawnie...

TomaszO

Wlasnie zaczynamy budowe domu z suprhouse w Rudzie Śląskiej. Do tej pory współpraca wyglądała wzorowo - szybko wykonany projekt domu (nie bylo zadnych problemow gdy zonie co rusz zmieniala sie wizja i koncepcja domu), kompletnie przygotowana dokumentacja, Pani z biura osobiscie podjezdzala do nas do domu z roznymi papierami, naprawde kompleksowa i fachowa obsluga. Zobaczymy jak bedzie dalej gdy na dobre ruszymy z budowa. Jesli ktos bedzie chciał dowiedziec sie czegos wiecej chetnie odpowiem.

Justyna
@TomaszO

TomaszO proszę o namiary. Chcieliśmy podpytać, zobaczyć budowę

TomaszO
@Justyna

Tomaszorlik87@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w SuperHouse.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SuperHouse.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperHouse.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SuperHouse.pl
4.3/5 Na podstawie 347 ocen.

SuperHouse.pl