JANTEX

Środa Wielkopolska

Opinie o JANTEX

wysylamcv

Czy są płatne nadgodziny?

były

masakra kierownik to jakieś nie porozumienie same wymagania (zero kultury) a zarobki !!!! 1700 w tym wieku ? sorki ale to kpina

lari

wiarygodność zbudowali sobie latami działalności @lis, dlatego ja bez wahania wysyłam do nich teraz cv na spedytora międzynarodowego krajowego, mam nadzieję że się dostanę, bo znajomość zagadnień z zakresu TSL perfekcyjniew wymagana

Alfred

Kierownictwo słyszałem że do bani w tej firmie? Ponoć jest taki facet co strasznie liże tylek szefowi, a z kolei drugi to ojciec szefa. Co o nich myślicie?

Tygrysie, nie wiesz co mówisz, szef jan-tex jest wyrozumiały, i w każdej sytuacji ci pomoże, jak go nie znasz to po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie udziejasz?! Najpierw walni sie 2 razy w łep a potem coś napisz. Ta firma nie jeden raz Ci pewnie uratowała [usunięte przez moderatora] a ty se jaja robisz.!!

tygrys8

Fajni ludzie w Firmie choc szef- młody bez wiedzy gościu,szarogęsi się wszędzie i zachowuje jakby rozumy zjadł wszystkie a o swoim zapomniał.Nie przemyślane decyzje, sprawia wrażenie , że na firmie mu nie zależy ale za to płacą regularnie

Zostaw opinię o JANTEX - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANTEX