Opinie o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

baner wywiady
Kapsel
Były pracownik

Pracowałem w tej śmiesznej firemce jakiś czas więc mogę się wypowiedzieć na jej temat. Kierownictwo tutaj to ludzie z totalnego przypadku niektórzy nawet po szkole podstawowej którzy nie mają zielonego pojęcia jak rozplanować pracę i umożliwić płynny przepływ pracy co oczywiście skutkuje krzykami wyzwiskami nagannym podejściem do pracownika i niestety mobbingiem. Osoba kierująca magazynem wiedzą i kompetencją niestety zbliżony poziom a wiedza na temat tego co się dzieje na magazynie znikoma co często wywołuje ogólny chaos. Zarobki poniżej średniej podstawa plus to co wyrobisz i jakie palety dostaniesz od swoich kumpli. Urlopy wpychane na siłę kiedy kierownictwu jest najwygodniej. Praca mocno fizyczna ciężka w chłodnych oraz mroźnych warunkach. Każdemu o zdrowych zmysłach chęci rozwoju zarobienia godnych pieniędzy i przede wszystkim zachowaniu zdrowego kręgosłupa również i tego psychicznego zdecydowanie odradzam.

pracownik
Pracownik
@Kapsel

prawda niestety

Arkadiusz
Kandydat
 Pytanie

Czy są tutaj premie świąteczne??

ADAM
Pracownik
 Pytanie
@Arkadiusz

Premia świąteczna w savpolu?, nie słyszałem o czymś takim

Panna ????
Były pracownik

Nie polecam pracy w Savpolu, Możliwości firmy są za małe w stosunku do oczekiwań klientów. W MOJEJ OPINII zdecydowanie nie jest to lider na rynku. Same oczekiwania wobec pracownika są bardzo duże i zbyt małe pieniądze jak na uczciwa pracę handlowca. Oczywiście szefowie mówią, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki i to od handlowca zależy ile zarobi. Ale... równie łatwo jest wygrać w totka i zostać milionerem. Samochody w tej firmie są kiepskie jak barszcz! Od dłuższego czasu nie mogą kupić nowych aut i jeździ się starymi focusami z PODSTAWOWYM wyposażeniem... Dramat. Jedyne co zasługuje na plus (spory plus) to dobre szkolenia wprowadzające i produktowe, których jest bardzo dużo. Jeśli jesteś dobrym handlowcem to lepiej omijaj to miejsce ponieważ rotacja w ostatnim roku ZNACZĄCO wzrosła i wielu starych pracowników rozgląda się za alternatywnym miejscem pracy albo odchodzi do pracy u dotychczasowych dostawców. Jeśli jesteś kierowcą to również omijaj bo Twoje wynagrodzenie nie będzie w ogóle zależało od Twojej pracy i gdzie indziej zarobisz więcej.

007
Pracownik
@Panna ????

Brawo!!! Święta racja! Wszystko się zgadza w 100% ale to nie zmienia faktu że ci rotujący tak często nie zadowoleni ludzie,ciągle zarabiają całkiem uczciwie na te wielkie zyski dla P.C Każdy kto poświęcił swój czas,czy kawałek życia dla tej firmy! Zrobił to z zyskiem tylko dla tego pracodawcy który w kryzysie covidowym zebrał pracowników i zapewnił ich że nie będzie zwalniał i utrzyma miejsca pracy...po czym nie przedłużył umów ludziom którym się kończyły i w żeczywistości ich zwolnił zachowując w ten sposób prawo do odszkodowania z tej tarczy ochronnej!!! Nie chcę mówić że to pieniądze tak zmieniły Właścicieli,ale innych powodów nie znajduje....Firmę rozwinęli rodzice I do póki oni byli właścicielami to pilnowali tej rodzinnej atmosfery dzięki której chciało się tu pracować i nawet mieć z tego satysfakcję...

Rzeszow
Kandydat

A ja bardzo nie polecam Pana, który prowadzi rozmowy rekrutacyjne w Rzeszowie. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko asystenta działu handlowego i to jakie pytania mi zadawano wolało o pomstę do nieba. Dodatkowo teksty na zasadzie " nie rozumiem Pani toku myślenia" po mojej odpowiedzi na pytania dotyczące kierunku studiów :) jednym słowem jeden wielki dramat, gość gbur:)

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Rzeszow

To prawda. Rozmowy rekrutacyjne jak za dawnych czasów, czyli "Niech mi Pan, Pani sprzeda długopis" Pani z HR czyta pytania z kartki, ściągnięte z neta hehe. Żenujace

Zofia Nowy wpis
@Były pracownik

A dawno byliście na tych rozmowach? Tylko ten jeden pan je przeprowadza? Czy jest szansa że trafię na kogoś innego kiedy zaaplikuje? Długo trzeba czekać od wysłania aplikacji do tej rozmowy?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Zofia

Rozmowy przeprowadza dyrektorek handlowy bądź jego sekretarz koordynator w nazwie plus pani z HR. Wszystkie są takie same według sztampowego szablonu. Jak dobrze sprzedaż długopis i dobrze powiesz gdzie się widzusz za 5, 10 lat ,to Cię zaproszą na kolejną turę rozmów.

Aleksandra Nowy wpis
@pracownik

To łącznie ile jest etapów rekrutacji? Dwie właśnie czy jeszcze więcej? Od razu mówią o warunkach pracy, zarobkach itp? Czy to raczej na koniec zostawiają?

Monal
Kandydat
 Pytanie

Witam Chciałabym się dowiedzieć czy warto aplikować na stanowisko asystenta handlowego ?Czy pracuje się w soboty ,czy są nadgodziny i czy są godziwe warunki pracy

Agata
@Monal

A co rozumiesz przez godziwe warunki pracy? Tak ogólnie to bym chciała wiedzieć, gdzie znalazłeś ofertę. Czy już nie jest po rekrutacji?

pracownik
Pracownik
@Monal

Nie ma nadgodzin. System pracy zadaniowej. Na umowie najniższa krajowa reszta wypłaty to premia uznaniowa. Czy ją dostaniesz finalnie o tym decyduje dyrektorek Marcinek.

Maro19
Były pracownik

Ogólnie jeździłem w tej firmie jako kierowca, więc mam podgląd jak to wyglądało, jeśli chodzi o umowę tutaj akurat umowa o pracę i wszystko zawsze na czas, na początku na trzy miesiące potem na 2 lata. O kasę nie trzeba się martwić, zawsze na czas i opodatkowane wszystko. Ogólnie robota jako kierowca z przewalona lekko mówiąc, samochody oprócz paru wyjątków w słabym stanie, Scania powinna już być na żyletkach od dawna, many nie mają klimatyzacji i wszystkie Atego, małe mają wszystkie. Auta są regularnie przeładowywane, dużo punktów dziennie, na dużych autach średnio między 10 a 20. Logistyce czasem pchają cię w miejscach gdzie się nawet nie da wjechać, klienci cię nie szanują, kierownicy magazynu tak samo, chore wymagania, niektóre palety czasem ważą po 900 kg i ciężko je przeciągnąć, klienci mają wymagania żeby im sortować towar i najlepiej żeby kierowca wszystko robił bo zaraz telefon od handlowca. Po ciężkim dniu już rozładowaniu ośmiu ton, trzeba jeszcze segregować palety bo przecież magazyn nie może tego zrobić, rozwali ci się towar oczywiście często zjeba na magazynie, a jak coś wydasz za dużo to musisz po to wracać albo kombinować, w innym wypadku słyszysz żeby potrącić ci z wypłaty. U klientów trzeba jeszcze pobierać gotówkę i ją przeliczać, Jak się pomylisz i tego nie ogarniesz to ci potrącą z wypłaty, dostaniesz jeszcze zjebe od nienormalnej kasjerki. Na początku jak będziesz jeździł na dwa strzały, możesz być pewien że będziesz dostawał najgorsze trasy, a stary kierowcy mają w najlepszej wracają o 13:00, a czasem ty o 12:00 to dopiero wyjedziesz na Bytom. Oczywiście auta trzeba myć i tankować więc też nikogo to nie ominie. Ogólnie robota jest popieprzona tak samo atmosfera, człowiek ma największy spokój jak wyjeżdża jest w trasie, bo po przyjechaniu tylko się denerwuję, no przecież każdy błąd to kierowca. Co do magazynierów dużo się nie wypowiem, ale mają przesraną robotę też, wchodzenie do tej chłodni, gówniane zarobki, i przerzucają ręcznie czasem 100 ton towaru jak nie lepiej w miesiącu. Podwyżki są małe łatwiej było nie zatrudniać ludzi, żeby kierowcy robili w 12 i zapieprzali jak woły. Dlatego się tylu zwolniło i nikt tam nie wytrzymuje, rotacja jest duża ogłoszenie ciągle na internecie.

Administrator

Pracujesz w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.? Jaką masz umowę?

Bischop
Kandydat
@Administrator

1400 podstawy a co?

Aneta
@Bischop

A jaki to etat? I w sumie stanowisko, za jaką pracę tyle płacą?

007
Pracownik

Witam.Oddział wydawałoby się najważniejszy! Bo to jakby matka wszystkich oddziałów! Który powstawał z wielkim hukiem! Wiódł prym w latach swojej świetności na rynku....a teraz! Przez totalne zaniedbanie ludzi odpowiedzialnych...niestety upada i nie ma żadnego światełka w tunelu...Nie potrafię zrozumieć mentalności ludzi którzy tym zarządzają,bo oni zawsze ludzi stawiają na drugim miejscu tak jakby całą ciężką i odpowiedzialna pracę wykonywały duchy! No i teraz zbliża się wielkimi krokami nagroda za te lata ignorancji...Pozdrawiam.

Halski
Były pracownik
@007

Gdy ja pracowalem szefem był właściciel P. Tadeusz, potem interes przejeli synowie....I się zaczęło....równia pochyla...gdy parę lat później byłem z dostawą z innej firmy...szok i niedowierzanie

abc
Były pracownik
 Pytanie
@Halski

Tak ci się podobało po latach????

ANTY
Były pracownik
@Halski

Robercik ty odszedleś gdy jeszcze nie było tak źle, poźniej już było gorzej.

Administrator

Pracujesz na Informatyk w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.? Co sądzisz o rekrutacji?

AD
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Jeśli w wymaganiach na to stanowisko i formatyka jest posiadanie prawa jazdy to jakie auto dostaje do dyspozycji informatyk?

Honorata
@AD

bardzo ciekawe po co informatykowi prawo jazdy, to nie jest jakas praca na zlecenie ze sie jezdzi i cos naprawia u klientow, moze po to ?

AD
Kandydat
@Honorata

Pewnie wyjazdy do oddziałów - niestety nie wszystko da się zdalnie załatwić, szczególnie jak coś się posypie. Dlatego pytanie jakie auto.

Naoczny świadek
Pracownik

W Savpolu tradycyjnie już komin za wąski dla mikołaja ????‍♂️

PrzeCzak
Pracownik
@Naoczny świadek

Multisport by się nadał coby Mikołaj mógł zrobić formę żeby się wślizgnąć w komin Może w przyszłym roku . . .

woźny
Były pracownik
@Naoczny świadek

Ten komin już dawno jest zamurowany,walka ze smogiem ????

Agata
@PrzeCzak

Nie macie Multisportu? A jakiekolwiek inne dodatki, właśnie na święta, nic? Bardzo dużo firm oferuje te karnety, ciekawa jestem, czy tutaj jakaś alternatywa jest.

Jaś
Pracownik
@Agata

Tak jest alternatywa- jak ci się nie podoba to się zwolnij.

Jakub
@Jaś

To niezbyt kusząca alternatywa. Jak nie ma dodatków na święta to może chociaż jest impreza gwiazdkowa? Robią dla pracowników takie integracje przed świętami?

Droga Agato
Były pracownik
@Agata

Nic tutaj nie ma… nawet jak chcesz sobie umyć samochód to płacisz z własnej kieszeni. Samochody służbowe NIE mają zestawów głośnomówiących bo ktoś chciał przyoszczędzić.

Edi
Pracownik
 Pytanie

Czy jakieś paczki na święta są? Ciepły posiłek kawa herbata?

Splesnialy towar
Klient

Nie polecam

Aneta
@Splesnialy towar

I to nie zostało zareklamowane? Czy jednak? wiadomo jak reklamacja tu wygląda?

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

pracownik
Pracownik
@Pytanie

jest system pracy zadaniowej. Nie ma nadgodzin

Natalia
@pracownik

I ile gdzieś tak na jedno takie zadanie schodzi ??

Łucja
@pracownik

A ile można wyciągnąć w ciągu miesiąca?

Rampa
Pracownik
@Łucja

8000

Gabaryt
Pracownik
@Rampa

Takie zarobki nie w Savpolu chyba że w cztery miesiące

pracownik
Pracownik
@Gabaryt

no raczej nikt tu tyle nie zarabia

Gabaryt
Pracownik
@pracownik

większość ludzi to poniżej średniej ci co jeszcze zostali

Samarytanin
Były pracownik
@Rampa

W trzy miesiace to tak

Aneta
@Samarytanin

Może nie aż w trzy...? Chyba, że obecne do innego stanowiska nawiązujesz? Na którym tutaj idzie wyciągnąć najwięcej?

zainterecowany
Kandydat
 Pytanie

Witam Czy jest tutaj osoba która wie na czym polega dokładnie praca kierowcy kat .C w tej frimie?? Chodzi mi o całą otoczkę załadunki rozładunki czy wózkiem czy paleciakiem paluchami itp.Czy jak to często bywa trzeba zanieść np.10 kartonów klientowi na zaplecze???Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi

Monika
Klient

Proszę o informację czy warto aplikować na stanowisko asystenta w dziale księgowości, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jaka jest atmosfera w dziale, jaki jest stosunek kadry zarządzającej do podwładnych itp.

Luna
Były pracownik
 Pytanie

Czy w Savpolu na północy wciąż pracuje Pan G? Jeśli tak to omijajcie szerokim łukiem firmę. Facet jest typowym wszystko wiedzącym karierowiczem, który zostawia na tydzień swoją rodzinę i jeździ po swoich oddziałach żeby cisnąć pracowników... Najgorszy tym korposzczura. Potrafi się wyżywać na kimś kto nie robi założonych planów

Kapsel
Były pracownik

Pracowałem w tej śmiesznej firemce jakiś czas więc mogę się wypowiedzieć na jej temat. Kierownictwo tutaj to ludzie z totalnego przypadku niektórzy nawet po szkole podstawowej którzy nie mają zielonego pojęcia jak rozplanować pracę i umożliwić płynny przepływ pracy co oczywiście skutkuje krzykami wyzwiskami nagannym podejściem do pracownika i niestety mobbingiem. Osoba kierująca magazynem wiedzą i kompetencją niestety zbliżony poziom a wiedza na temat tego co się dzieje na magazynie znikoma co często wywołuje ogólny chaos. Zarobki poniżej średniej podstawa plus to co wyrobisz i jakie palety dostaniesz od swoich kumpli. Urlopy wpychane na siłę kiedy kierownictwu jest najwygodniej. Praca mocno fizyczna ciężka w chłodnych oraz mroźnych warunkach. Każdemu o zdrowych zmysłach chęci rozwoju zarobienia godnych pieniędzy i przede wszystkim zachowaniu zdrowego kręgosłupa również i tego psychicznego zdecydowanie odradzam.

pracownik
Pracownik
@Kapsel

prawda niestety

Aleksandra
@Kapsel

Jeśli zachowują się tak niefajnie wobec was to może warto to gdzieś zgłosić?

Pracownik
Pracownik
@Kapsel

Prawda

Magazynier
Pracownik
 Pytanie
@Kapsel

Który to taki bez szkoły?

Norek
Były pracownik

Nie wiem jak to jest możliwe, że ta firma dalej funkcjonuje poza Gliwicami... Lokalnie to kaszana. Kolos na glinianych nogach.

Aleksandra
@Norek

A czemu tak uważasz tak w ogóle?

Marcin
Były pracownik
@Norek

Masz rację, jednak w Polsce najdłużej utrzymuje się prowizorka. I tak wielu pracowników nadal tu jest, bo Savpol opłaca im składki ZUs-y, na dzieci, żony, mężów itp. A wielu z nich ma swoje biznesy np lodziarnie i tam zarabiają pieniądze, dlatego nie zależy im ile tylko czy płacą. A co by nie mówić Savpol płaci mało, ale płaci. Maja ciepłą posadkę siedzą cicho i zgadzają się na wszystko. A kasę się robi gdzie indziej. Gdyby było tak dobrze, nie prowadzili by dodatkowych działalności, oczywiście oficjalnie to jest żony, męża, matki czy synka lub córki, żeby w papierach nie było, a dobrze wiadomo, kto tam trzepie lody.

Aleksandra
@Marcin

To ile godzin wy tam pracujecie, że ludzie mają jeszcze czas na rozwijanie swoich własnych biznesów? :O

Marcin
Pracownik
@Aleksandra

pracując w terenie zawsze masz czas na swoje sprawy przy okazji wizyt u klientów. Nikt 8 godzin u klientów nie spędza

Agata
@Marcin

A ile czasu poświęcacie na takie spotkania z klientami w takim wypadku? Ciekawość :)

Marcin
Kandydat
@Agata

Różnie, zwykle 15 min, czasem tylko wykonuje się telefon. Jak ktoś będzie coś chciał sam zadzwoni.

Panna ????
Były pracownik

Nie polecam pracy w Savpolu, Możliwości firmy są za małe w stosunku do oczekiwań klientów. W MOJEJ OPINII zdecydowanie nie jest to lider na rynku. Same oczekiwania wobec pracownika są bardzo duże i zbyt małe pieniądze jak na uczciwa pracę handlowca. Oczywiście szefowie mówią, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki i to od handlowca zależy ile zarobi. Ale... równie łatwo jest wygrać w totka i zostać milionerem. Samochody w tej firmie są kiepskie jak barszcz! Od dłuższego czasu nie mogą kupić nowych aut i jeździ się starymi focusami z PODSTAWOWYM wyposażeniem... Dramat. Jedyne co zasługuje na plus (spory plus) to dobre szkolenia wprowadzające i produktowe, których jest bardzo dużo. Jeśli jesteś dobrym handlowcem to lepiej omijaj to miejsce ponieważ rotacja w ostatnim roku ZNACZĄCO wzrosła i wielu starych pracowników rozgląda się za alternatywnym miejscem pracy albo odchodzi do pracy u dotychczasowych dostawców. Jeśli jesteś kierowcą to również omijaj bo Twoje wynagrodzenie nie będzie w ogóle zależało od Twojej pracy i gdzie indziej zarobisz więcej.

007
Pracownik
@Panna ????

Brawo!!! Święta racja! Wszystko się zgadza w 100% ale to nie zmienia faktu że ci rotujący tak często nie zadowoleni ludzie,ciągle zarabiają całkiem uczciwie na te wielkie zyski dla P.C Każdy kto poświęcił swój czas,czy kawałek życia dla tej firmy! Zrobił to z zyskiem tylko dla tego pracodawcy który w kryzysie covidowym zebrał pracowników i zapewnił ich że nie będzie zwalniał i utrzyma miejsca pracy...po czym nie przedłużył umów ludziom którym się kończyły i w żeczywistości ich zwolnił zachowując w ten sposób prawo do odszkodowania z tej tarczy ochronnej!!! Nie chcę mówić że to pieniądze tak zmieniły Właścicieli,ale innych powodów nie znajduje....Firmę rozwinęli rodzice I do póki oni byli właścicielami to pilnowali tej rodzinnej atmosfery dzięki której chciało się tu pracować i nawet mieć z tego satysfakcję...

Marcin
Kandydat
@007

Wszystko prawda

Marcin
Kandydat
 Pytanie
@Panna ????

Cała prawda. Widzę, że wiele osób myśli podobnie. Przypadek?.... Nie sądzę

Pracownik
Pracownik
@Marcin

Pracuje tutaj kilkanaście lat jak i większość pracowników ( 80% ). Gdyby było tak źle , nikt by tyle nie pracował . Na tym portalu wypowiadają się osoby, które w tej firmie nie potrafią sobie poradzić, lub które nigdy nie pracowały. My się tutaj nie wypowiadamy bo wolimy pracować i zarabiać a nie marnować czas na bzdury. Zanim uwierzycie w jakieś internetowe wpisy zapytajcie i zobaczcie sami :) nie wierzcie we wszystko co jest w internecie …

007
Pracownik
@Pracownik

Cześć Pracownik.Nikt nie mówi że większość tych wpisów to prawda,bardzo dobrze że jesteś taki sumienny.....bo co do wpisów,to niestety obecni pracownicy też się tu wypowiadają bo jest łatwiej wyżucić tu swoje spostrzeżenia.Fakt jest taki że niestety właśnie te ostatnie,trafione są w punkt!

Były Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Ilość negatywnych opinii o tej firmie nawet jeśli nie w całości to w dużej części jest prawdą. Dlaczego o Polmarkusie tak źle nie piszą?? Przypadek, nie sądzę. Rotacja pracowników świadczy o tym, że jednak dobrze nie jest.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Były Pracownik

Jak byś przeczytał dokładnie co napisałem to byś wiedział dlaczego tak jest :) dlaczego piszesz o jakieś innej firmie jak to jest forum SAVPOL ? Może jesteś jej pracownikiem i nie potrafisz sobie poradzić wiec wypisujesz bzdury ? W moim oddziale całość ekipy jest niezmienna od prawie 10 lat. Nieźle zarabiamy , oczywiście zawsze mogło by być zawsze lepiej ;) Mam kolegę co chce pracować i nie ma dla niego miejsca . Powtarzam raz jeszcze … nie wierzcie we wszystko co jest anonimowo napisane na tym forum . Bo będziecie jak Rosjanie wierzyć w operacje specjalne na Ukrainie … zadzwońcie i zapytajcie , poszukajcie znajomego co u nas pracuje . LUDZIE - MYŚLCIE !!!

007
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

A może tak umówić się w realu,na piwie i zagrać w argument! Kontra argument! Byli pracownicy i obecni......przecież wiadomo że ktoś kto nie poradzi sobie w innej firmie,bądź nie ma argumentów żeby go gdzieś chcieli.....to trzyma się tego co ma i broni tego co ma.Takie pytanko na marginesie? Jak jest tak super,to czemu jest taki (usunięte przez administratora) i brud na magazynie? Czym spowodowany? Brakiem ludzi,sprzętu,odpowiedniego kierownictwa czy brakiem czasu bo trzeba załadować auta na acord!!! No proszę o odp.Że o mag.Chemi nie wspomnę......

Szablon
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Nieźle zarabiacie? Proszę Cię chyba kierownictwo bo właśnie oni wyłapują wszystkie dodatkowe premię czy podwyżki. Pozostała reszta pracowników niczego dodatkowego nigdy nie widziała i nie zobaczy. Całość ekipy jest niezmienna? Jest OGROMNA rotacja nikt tutaj nie chce pracować za marne pieniądze i tak ciężka fizyczna pracę dodatkowo liczenie błędów by tylko jeszcze skubać biednych i tak już pracowników. Masz kolegę i nie ma miejsca? Nie ładnie tak kłamać tutaj zawsze jest człowiek na miarę złota bo nigdy ludzi nie ma. Ogłoszenia o pracę wiszą miesiącam a kandydatów nowych brak!!!

Były pracownik
Pracownik
@Pracownik

Widzę, że został dotknięty jakiś czuły punkt i z braku argumentu posuwamy się do mało wybrednych porównań. No cóż takie słowa świadczą o tym, co te słowa pisze. Żal mi Ciebie, bo widać nie radzisz sobie ani że sobą, ani że słowami krytyki. Zna oddziały i na żadnym nie ma stałej ekipy od 10 lat. Nie wiem po co pisać kłamstwa. Tym pracowników do siebie nie przyciąganiecie.

Pozdro
Były pracownik
@Szablon

????????

Marcin
Były pracownik
@007

To prawda firma zeszła na psy, nie obrażając psów. Po przejęciu firmy przez synów, straciła ona na jakości, a stała się tylko miejscem wyzysku ludzkiego. Oni nawet tych ludzi, których zatrudniają nie lubią, często słyszalne były obelgi z ich strony, na strasznie niskim rynsztokowym poziomie. Zatraciła wartości, na fundamencie ,których powstawała.

Arkadiusz
Kandydat
 Pytanie

Czy są tutaj premie świąteczne??

ADAM
Pracownik
 Pytanie
@Arkadiusz

Premia świąteczna w savpolu?, nie słyszałem o czymś takim

Arkadiusz
Kandydat

Stuknij to Ty się w pusty dzban jeśli tu pracują tacy ludzie napompowani jak ty to ja podziękuję

x
Pracownik

Brawo!!!, a teraz biegnij do szefa i opowiedz się jak walczysz z tymi którzy pytają o premię, może cię pochwali, TROLU.

Loto
Pracownik
@Arkadiusz

Bo jakbyś czytał wpisy które zamieszczają tu byli i obecni pracownicy...to byś (usunięte przez administratora) pytań nie zadawał,dlatego myślę że robisz to złośliwie były pracowniku...

Edi
Pracownik
@Loto

Byłym pracownikom to zwisa czy jest premia świąteczna czy jej nie ma.

Loto
Pracownik
@Edi

Wcale im to nie zwisa! Właśnie oni są tu najbardziej aktywni.

Szawi
Były pracownik
@Loto

Myślę że byli pracownicy tu nie zaglądają, albo przynajmniej się nie udzielają nie ma za czym płakać

Loto
Pracownik
 Pytanie
@Szawi

A Ty kim jesteś że wystawiasz swoją opinię? Bo dla twojej wiadomości,to właśnie byli pracownicy zniechęcają tu tych,którzy się interesują pracą w tej firmie!

Loto
Pracownik

Ooo czyżbym trafił że się tak uniosłeś????

Toto
Pracownik
@Arkadiusz

Tak są, zapraszamy.

Marcin
Pracownik
@Arkadiusz

Nie ma żadnych dodatkowych premii, ani socjal.

Marcin
Pracownik
@Loto

To się zatrudnij i sprawdź jak to wygląda. Skoro jest tyle negatywnych opinii, to na pewno niosą za sobą prawdę przynajmniej w dużej części. Gdyby było tak dobrze, niebyloby tak olbrzymiej rotacji pracowników. To chyba daje do myślenia.

anty
Pracownik
@Loto

A ty kim jesteś że tak bardzo zależy ci aby ludzie nie pisali prawdy jak pracuje się w savpolu. Czy wg ciebie napisanie ze nie ma tu premi świątecznych, wczasów pod gruszą ani innych dodatków to coś złego, przecież to jest prawda, uważam że potencjalni kandydaci powinni o tym wiedzieć.

Loto
Pracownik
 Pytanie
@anty

Jakiś (usunięte przez administratora) jesteś! A czy na rozmowie o pracę ktoś Ci obiecywał takie premie czy wczasy?! Człowieku! Mogłeś już na wstępie zrezygnować a nie teraz krytykować,bo po to są rozmowy o pracę i Ty decydujesz.

pracownik
Pracownik
@Arkadiusz

nie nie ma żadnej premii świątecznej i nigdy nie było

Ja
Pracownik
@pracownik

Przecież dostałam premię świąteczną.

Monika
@Ja

Czytam Wasze komentarze i już sama nie wiem co mam na ten temat myśleć.. To w końcu jest ta premia czy jej nie ma? Jeśli jednak można na nią liczyć, to ile ona wynosi i czy przysługuje każdemu pracownikowi Savpolu? Czy trzeba się jakoś wykazać by ją dostać?

Monika
@ADAM

Witaj @Adam, a od jak dawna jesteś zatrudniony w Savpolu? Interesuje mnie, jak jest w firmie z odbieraniem dni urlopowych? Chodzi o sytuację, w której pracownik chce skorzystać z na przykład 2 tygodni za jednym razem - nie ma problemu?

pracownik
Pracownik
@Arkadiusz

nie ma żadnych premii Świątecznych i nigdy nie było. Nie ma też multisportu, dodatkowego ubezpieczenia i innych. Pracodawcy nigdy o to nie dbali. Paniusie z działu HR próbowały kiedyś to przeforsować, ale nic z tego jak to właściciele stwierdzili "nie dla psa kiełbasa ". Tutaj raczej Ci zabiorą cos z wypłaty niż dołożą.

Aneta
@pracownik

I chcesz przez to powiedzieć, że on naprawdę sądzi, że na czymś takim właściwie sobie oszczędza? A przypadkiem gdyby pracownicy nie byli bardziej zmotywowani to by dawali z siebie lepszy efekt? Piszesz, że kiedyś próbowały to przeforsować, to może warto jeszcze raz spróbować?

M
Były pracownik

Nie polecam , omijać szerokim łukiem

pracownik
Klient
@M

pełna zgoda

Syfpol
Pracownik
 Pytanie

A Co u Franasa? Koszula z Tribalem, spodnie 3/4 i skarpetki po kolana do sandałów nadal w modzie ?

007
Pracownik
 Pytanie

Witam.Skoro prawie wszystko co tu jest wypisywane na temat Firmy Savpol ! I jej właścicielach,jest bzdurą i nieprawdą?! To dlaczego posty są usuwane i cenzurowane? Czy prawda aż tak boli?!

Były pracownik
Były pracownik
@007

Pracowałem w tej firmie wiele lat. I z pełną świadomościa piszę, kiedyś to była dobra firma i naprawdę ludzie byli zadowoleni z pracy, jakości pracy. Ale tego już od paru lat nie ma i to jest prawda. I żadne koloryzowanie tego, nie zmieni. Może niektóre wypowiedzi negatywne są ostre, ale prawdziwe. Zawsze takie będą usuwane, bo nikt nie lubi słyszeć, że nie jest dobry. Tutaj dochodzi problem przerostu ego Ciskow. Im się wydaje, że nadal są top on the top, atak nie jest.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. - Gliwice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

  Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii