Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Gliwice

Opinie o Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Co do pracy magazyniera – Praca jak każda inna, trzeba się trochę nanosić i trochę nabiegać. Ale jeśli robisz co masz robić, nie marudzisz, nie lecisz w kulki i nie bumelujesz to kierownictwo będzie cie doceniać co ma też swoje odzwierciedlenie przy wypłacie. Praca w systemie akordowym – Bumela + żółwie tempo pracy + notoryczne błędy przy pakowaniu = słabe wynagrodzenie, może to być nawet najniższa krajowa. Ale jeśli pracujesz w szybkim tempie, nie unikasz pracy, wykonujesz swoje zadania sumiennie, rzadko się mylisz a czasem też popracujesz w jakąś sobotę ( zazwyczaj dla chętnych ) to pieniądze będą godne. Nawet 3500 zł. Ciężko o drugi magazyn gdzie zapłacą lepiej. Na umowie owszem pisze 1250 zł brutto. Nie wiem dlaczego tak jest ale w rzeczywistości płacone jest normalnie tak jak napisałem. Z reguły nikt nie schodzi poniżej 2000 zł ale jak widać. Im więcej z siebie dajesz tym lepsze pieniądze zarobisz. Praca na 3 zmiany (6-14,14-22,22-6 ). Tydzien roboczy zaczyna się od niedzieli godz.20 ( do 4 rano lub do oporu gdyby zamówień było sporo ) a kończy w piątek o 22. Kolejność zmian 3,2,1 czyli jak skończysz nocki w piątek o 6 rano to do pracy idziesz dopiero w poniedziałek na 14. Prawie 3 dniowy weekend więc należy to uzna jako plus. Ogólnikowo atmosfera dobra, na zmianie jest około 6-8 pracowników więc każdy się z każdym zna, kierownicy to ludzie a nie bestie więc da się dogadać. A co do kierowców – tu mam mało informacji. Zarobki raczej w przedziale 2500 – 3500 zł. Czas pracy zależny od trasy. Konkretny kierowca zacznie o 5-6 a skonczy przed 14. Ale zdarzali się tacy co wracali i o 20 ale to już raczej z własnej winy. Ogólnie kierowcy mają ciężko, mnóstwo obowiązków,papierów itd

użytkownik zarejestrowany

@Kuli123 widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Przedsiębiorstwie Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? I jak z tą pracą magazyniera? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Kuli123

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jakich godzinach i na ile zmian pracuje się jako magazynier? z góry dziękuje za odp

użytkownik zarejestrowany

@były pracownik ale przecież to nie jest najniższa krajowa i nie może według prawa być taka pensja. Jesteś pewien, że tyle zarabiacie w Przedsiębiorstwi Savpol? To jest cały etat?

były pracownik

niepoważna firma proponująca 1250 złotych brutto na umowie o pracę dla kierowcy samochodu ciężarowego a po roku pracy 1300 zł..ktoś tu upadł na głowę...zwykły obóz pracy w którym szefostwo ciągle żyje w realiach 20 % bezrobocia.praca od 5 rano do 19,również w jedną sobotę miesiąca,przerzucanie ręcznie wielu ton ładunku,brak przerwy śniadaniowej itd.ludzie za długo nie dają rady stąd ogromna rotacja,ciągłe wakaty i wielomiesięczne ogłoszenia dam pracę dla kierowcy,dla magazyniera na olx i pracuj.pl. czasy wyzysku drodzy wyzyskiwacze się bezpowrotnie skończyły.UNIKAJCIE TEJ FIRMY.

hej
@były pracownik 16.09.2017, 00:43

@były pracowniku, czy ty w ogóle pracowałeś w tej firmie? Lekko nie jest, ale to co piszesz to albo bzdury, albo bzdury.

użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś powie użytkownikowi @Świerzak o pracy kierowcy? Odpowie na jego pytania i powie czy warto aplikować do Przedsiębiorstwo Savpol Spółka.

Damiano

Serdeczne pozdrowienia ..i.. autobusy punktualne?

użytkownik zarejestrowany

@Świerzak a czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć? Jakie informacje chcesz poznać? Zastanawiasz się nad aplikowaniem? Na jakie dokładnie stanowisko? Sprecyzuj swoje pytanie.

Świerzak
@Alicja 26.05.2017, 10:28

Zastanawiam się nad aplikowaniem, kierowca b, kwestia finansowa, atmosfera i czy tak naprawdę praca jest po 12 h...

Świerzak

A co powiecie o oddziale w Wałbrzychu? Pozdrawiam :)

użytkownik zarejestrowany

@Maja z tym zapytaniem polecam skontaktować się bezpośrednio z Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Z pewnością dostaniesz rzetelną odpowiedź.

Maja

Widzę że na stronie firmy jest informacja że poszukują PH na Śląsk, czy ktoś zdradzi na którą dokładnie cześć województwa?

użytkownik zarejestrowany

@handlowiec czyli wykorzystywanie samochodu służbowego do celów prywatnych przez przedstawicieli handlowców jest dodatkowo płatne?

handlowiec

Na samochód masz umowę potrącają z wypłaty jak w weekend jeździsz to z gps cię podliczą i płacisz dodatkowo zarobki są raczej nieosiągalne masz robić cele i wzrosty z kosmosu cały czas cię cisną i klientów blokują za płatności oczywiście to twoja wina. Jak się zwalniałam to Pan dyrektor potraktował mnie jak powietrze nawet dzień dobry przestał mi mówić kompletny brak szacunku i wychowania.

użytkownik zarejestrowany

@Steel, niektóre informacje o tym, co oferuje Savpol pracownikom zatrudnionym na stanowisku przedstawiciela handlowego możesz znaleźć w ofercie pracy: http://savpol.pl/zostan-pracownikiem

Steel

Jakie warunki dają handlowcowo,samochod, wynagrodzenie itp. Będę wdzięczny za informacje

użytkownik zarejestrowany

@krrr oprócz Asystentek/Asystentów działu handlowego firma poszukuje Technolog Piekarz, Przedstawiciel Handlowy, Technolog Cukiernik. ;)

były kierowca

Na początek dostajesz umowę o prace, 3tys na rękę , płatny urlop i płatne chorobowe- nigdy wypłata mniejsza nie była z tego powodu, nie znam drugiego pracodawcy co daje podobne warunki, cóż praca ciężka głownie dla młodych max na 5 lat , sam przerobiłem troszkę więcej wiec z doświadczenia własnego mówię, potem kręgosłup siada od noszenia ,, woreczków" nawet u ursusa ( starsi pracownicy wiedzą o co chodzi), dużo zależy od handlowca który obsługuje rejon mi na ostatnie lata trafił się jak ślepej kurze ziarno wyjątkowy (a) takie wsparcie to na wagę złota w tej pracy, ogólnie polecam zarówno kierowcą jak i magazynierą, na kilka lat by naprać doświadczenie itp, sam bym wrócił gdyby zdrowie pozwoliło, fajni ludzie szefostwo znośne a to już ogromny plus bo to rzadkość polecam, pozdrowienia dla starej ekipy która tam się jeszcze mimo lat trzyma,

krrr
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy niedługo będzie szansa na to, żeby pokazały się inne oferty pracy niż na takiego asystenta działu handlowego? Sam zakres obowiązki jest standardowy jak na tego rodzaju stanowisko, to pewnie w zamian zarobki są adekwatne do obowiązków.

King Kong

Może ktoś zdradzić jak pracuje się w savpolu na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jak firma jest postrzegana na rynku? O jakim przedziale zarobków tutaj mówimy? (słabszy miesiąc-lepszy miesiąc) i w związku z tym jak z planami sprzedażowymi, czy są realne czy może firma robi górki żeby za bardzo nie płacić premii?

Trener personalny

uważajcie , co innego ustalaja , a co innego dostajesz , kraków to taki grajdołek , uklady i układziki , wydaje im sie ,że są korporacją ,śmieszne ludziki

M.B

Pracowałem krótko ,ale mam bardzo dobre wspomnienia. Polecam. Fajna atmosfera i ludzie.

ofertapracy

jest oferta pracy na darmowym portalu bardzo znanym o tresci magazynier 2500 brutto 3 zmiany mile widziane urpawnienia na wozek widlowy oferta pracy w gliwicach ktos tam obecnie pracuje ? Moze cos ich opisaC? pozdro

Tom

Praca wymagająca ale pewna i zawsze płaca .

Zbig

A jak oddział w Rzeszowie działa? Słyszałem ze kierowca zarabia tam ponad 3 tys.

gs

musialbym czekac chyba kilka lat zeby dostac sie tam na wozek a palety sa bardzo ciezkie mialem nawet taka ponad 800 kilogramow Odradzam.

lolek
@gs 05.05.2016, 17:26
nie polecam. duzy zapier**l najgorzej maja osoby ktore ciagna reczny paleciak ,palety ciezkie 8 godzin chodzisz. najgorzej jest...

hehhehehe dobre - a czego się spodziewałeś +25 na mroźni, 20 kg palet i 4h czasu pracy i pewnie jeszcze z 5 koła na rękę :)))) staryyyyy może księdzem zostaniesz !!!!!!!!

Zmęczony12
@lolek 17.05.2016, 11:34

No przepraszam bardzo ale to że się zarabia 2200 minumum na rękę to nie znaczy że człowieka trzeba zaorać !!! Teraz widzę że jak dają umowę o pracę i powyżej 2000 to myślą że człowiek wszystko będzie robił i to z uśmiechem na ustach. co to jest 2000 w dzisiejszych drogich czasach. Praca powinna być pracą żeby człowiek odczuł że pracuje ale nie powinna zajebać człowieka że później jest pół martwy.

gs

zrezygnowalem tak szybko jak sie zorientowalem ze wozkami widlowymi jezdza tylko najstarsi stazem pracownicy. nowe osoby nie maja szans na wozek widlowy i musza chodzis z recznym paleciakiem nawet jak sie ktos zwolni to ty jestes ostatni w kolejce. a ja szukam pracy jako operator wozka.

zainteresowany

Stęszew szukają kierowcy. Może ktoś napisać więcej jak to wygląda, godziny pracy, zarobki

emo

nie wiem czy wiesz ale zwalniają tych, którym nie chce się pracować. Z tego co wiem zatrudniają z 200 osób i rzadko kiedy ktoś zwalnia się sam - --- wnioskuje, że musiałeś sobie zasłużyć. potwierdzam - firma naprawdę uczciwa. umowa o pracę, odprowadzają składki bez kombinacji, fajny nowy samochód, telefon i jak sobie zapracujesz tak masz

tkv

zwolnilem sie z tej chorej firmy jakis czas temu. caly czas ktos mi mowil nacis, poje*ana firma!

PH

Ja pracowałem i żałuje, ze już nie pracuje. Umowa o prace, fajny samochód, można naprawdę dobrze zarobić.

Anty Syfpol

Praca w Savpolu pozornie z początku wydaje się ok, Ale uwaga na człowiek Bociana w Krakowie, wyjątkowa łajza do tego zwalnia kiedy chce bez podania przyczyny, wymaga nie wiadomo czego a sam ma bałagan na strychu, obiecuje gruszki na wierzbie a jest nie kompetentny na to stanowisko. Zarobki śmieszne i nie odekwatne do wykonanej pracy. To firma gdzie są pupilki a reszta ma rypać i się nie odzywać, zero sprawiedliwości. Dziwie się centrali że wybrali Sobie takiego szefa w Krk, Pozdrawiam dobrych chłopaków i szukajcie gdzie indziej pracy, dobra rada ;) Tu przyszłości nie ma

kz

Sylwek pamiętaj nic bez powodu się nie dzieje.

ściema

napisał bym tu coś, ale nie będę świni podkładał chamem nie jestem tyle tylko że było by to nie korzystne dla savpolu, a jak wiadomo o byłym pracodawcy się źle nie powinno mówić

elo

hehehehehhe Widzę,że znów się zaczyna chwila spokoju była bo buraki nie miały o czym pisać o imprezie firmowej a jak tylko ludzię na chwilę zapomnieli to znów się hejterom włączyło !!!!!! no i sorrryyy ale trzeba być debilem , żeby nie składać papierów do pracy bo inny debil napisał na FORUM INTERNETOWYM jakieś bzdury ,,,,,hmmm taaa może lepiej , że z nami nie pracujesz.

ITD

Czas pracy kierowcy to jedno, fakt faktem po 4,5h jazdy lub po 6h pracy nalezy się odpoczynek min 45 min.... ale zauważ jeśli rozmawiamy już o czasie pracy to kierowca może pracować 3 razy max po 15 h pracy łącznie z jazdą, czyli np, zaczynam pracę o 5 rano, max 15h....tj.do do 20 z paletami itd...znów start 5 rano max 15h..... i tak do piątku-gdyby kierowcy nie kręcili pauzy u klienta to często by się nie wyrabiali z czasem pracy. A czemu w sobotę wskakujesz na małe autko,a zaświadczenie jest wypisane,ze odpoczywałeś? Hmm??...A nie mow ze kierowca nigdy nie robi po 8 h, bo w pkm pracują max 8h

cito

Robisz swoje dobrze to masz prace za dobrą kase na dużo lat. Praca od poniedziałku do piątku. Książeczka sanepidowska wymogi. Skladki zus odprowadzone od całości brutto. Jeżeli szukasz solidnej pracy Savpol jest ok. Jeżeli chcesz pracowac 8 godz to lepiej idz na strefe bo kierowca 8 godzin nigdy nie robi. Po co by ktos wymyslil pauze po 4.5 godz. Jezeli idziesz na kierowce liczysz sie z praca 10 godzinna. Pozdrawiam przyszlych pracowników

gogo

jak ktoś szuka wyzwań i nie lubi się nudzić to polecam - firma się szybko rozwija. fajni ludzie w biurze.

Tony

Jak wozisz żywność to musisz mieć książeczkę Sanepid.

karo

no w Polmarkusie macie taki zajebisty PR bo na forum usuwacie opnie !

Tomi

Jest fajna atmosfera w firmie i tylko pracownicy wiedza o czym mowię. To jest firma dla ludzi którzy chcą pracować i potrafią docenić też pracodawcę. Taki wpis jak Twój wskazuje, ze skoro nie pracujesz w Savpolu i komentujesz to musi Ci to przeszkadzać. Kim jesteś pozostawiam reszcie do oceny ...

Obserwator

Zastanawiam się co to za firma, której głównym wymienianym profitem dla pracowników są skoki ze spadochronem. Można pracować od skoku do skoku ale to nie może być sensem pracy (chyba że wszyscy to niedoszli Gromowcy). Dziwią mnie również stwierdzenia w stylu "jak Ci się nie podoba to się zwolnij". PR i HR na najwyższym poziomie. Chyba czas na zmiany.....

Anna

Ja wiem dlaczego nie ma jeszcze żadnego hejta na temat Savpolu - na imprezie nie było Polmarkusa i Konrada ;))) a pisanie bzdur na temat o którym nie ma sie pojęcia i które łatwo można zweryfikowač po prostu przerosło konkurencje . A ja jak poprzednicy dziękuję,dziękuje i raz jeszcze dziękuje !!!!! Była moc -marzenie się spełniło

eror

HEHEHEHHEHEHEH śmiechu warte - skoro cie tak szkaluje to zadzwoń do savpolu - widać nie znasz już innego sposobu komunikacji jak przez gowork ....... jakoś inni których się tutaj bezpodstawnie obraża nie są tak na bieżąco jak ci którzy już nie pracują !!! i to powinno dać do myślenia.

kik

Niesamowita impra - najlepsza w życiu - Dziękujemy :)))))) przeczytałam parę wywodów które ktoś napisał wcześniej :)))) ktoś ma ze sobą poważny problem.

skok

na takie atrakcje jak będzie trzeba to mogę się dokładać. dziękuje za świetną imprezę. niech firma dalej prężnie działa a konkurencja niech zawsze nas goni.

Kolo

Fajnie było, wrażenia niezapomniane. rewelacja :)

isis

kik
@isis 01.10.2015, 17:37
Ta super impra, a teraz polecą nam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po wypłatach, a roboty od ch...ja !...

Jak wiadomo musiał być jaki hejt!!!!!!nawet nie wiesz o jakiej imprezie piszesz - daj już człowieku spokój i przestań obrażać ludzi bo ktoś ci się w końcu dobierze do tyłka!!! a swoją drogą jakim trzeba być żałosnym człowiekiem żeby pisząc takie teksty nie mieć odwagi się podpisać - to jasne albo konkurencja albo DEBIL

Aro
@kik 14.10.2015, 23:48

Albo jedno i drugie :)))))) Dzięki za super spotkanie i niesamowite wrażenia - dla tych którzy maja watpliwości co do firmy Savpol i tekstów które ktoś tu wypisuje - to ja powiem tylko tyle - pokażcie mi firmę, która daje swoim pracownikom skok ze spadochronem :)

xxx

dziękujemy

emo

super impreza !!!!! zapamiętam do końca życia.... ciekawe czy osoby, które wypowiadają się na temat firmy mogą coś na ten temat powiedzieć - przypuszczam, że nie bo jak wiadomo nie pracują w tej firmie :)))

Dziękuję za świetną imprezę.

lelo

to jużżżż jest nudnnnnneeeeeeeee !!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.