Opinie o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

P1A Słonecznik XRay 25kg

Wydaję mi się że spędziłem zbyt mało czasu tam żeby powiedzieć dużo, ale dla przyszłych potencjalnych pracowników (tj. magazynierzy, operatorzy wózka widłowego) mogę powiedzieć tylko tyle że praca jest stosunkowo ciężka, trzeba się swoje nadzwigać. Niekiedy dostanie się taką paletę że naprawdę idzie odczuć w plecach te wszystkie kilogramy - Ktoś powie że są cięższe prace i będzie miał rację ale praca w Savpolu do najłatwiejszych nie należy .. O kierownikach zmiany nie mogę powiedzieć nic złego bo to czy ich lubię czy nie to nie jest ważne. Są to ludzie o dużej wiedzy o magazynie. Obiektywnie są okej. Jeżeli chodzi o ludzi na magazynie to są fajni, można się z nimi pośmiać. W ogólnym rozrachunku powiem tylko tyle że szkoda zdrowia i kręgosłupa na dłuższą metę.

@P1A Słonecznik XRay 25kg

Zgadzam się z tobą. Potencjalni pracownicy zapomnijcie o dodatkowych bonusach za bardzo ciężką pracę.

@P1A Słonecznik XRay 25kg

A to nie jest tak, że jest jakaś dozwolona liczba kilogramów, które może dźwigać pracownik? Jak coś w tej kwestii się nie zgadza to zawsze można to zgłosić, w końcu zdrowie najważniejsze :)

ObeseWomanWithCurls
@Monika

No pewnie że jest dopuszczalna ilośc kilogramów ale co, jak ktoś będzie nosił te wory po 25 kg każdego dnia przez X czasu to będzie wszystko dobrze bo u Ciebie w kodeksie BHP tak piszę? Wstań z tego fotela i pójdz tam na chłodnie i ponoś z magazynierami. Po pól roku czasu jakby coś Ci w plecach strzeliło to bym Cię po plecach poklepał i też powiedział, ale co - przecież jest dozwolona liczba kilogramów. Widzisz, wszystko łatwo się mówi do czasu aż Cię to nie spotka bezpośrednio. "Zdrowie najważniejsze" XD Nie w Savpolu.

P1A

Gdzie są ludzie. Skandal. Co to ma znaczyć. Kierowniczka ty coś robisz.

Mito
@P1A

O jakich ludzi ci chodzi.? Sprecyzuj dokładniej

@Mito

Pewnie do pracy. Współczuję chłopakom.

Rafał
@P1A

Kierowniczka ściemnia jak zwykle i udaje że wie co robi

@Rafał

Dlatego mamy w pracy tak źle. Kasa nic nadzwyczajnego w Savpol 3000 +/-

Były...
@P1A

Pokazaliście że potraficie pracować za trzech to po co mają zatrudniać nowych przecież to dodatkowe koszty dla firmy. A kierowniczka, no cóż szkoda gadać...

P2F
@Były...

(usunięte przez administratora) teraz to pracujemy za czterech. Rachunki trzeba płacić ale żałuję że jak miałem możliwość to nie zmienilem pracy.

Były...
@P2F

To zacznij chociaż szukać nowej pracy, dziś pracujecie za czterech jutro będziecie pracować za pięciu i nikt tego nie zauważy. Ja odszedłem z tego (usunięte przez administratora) i wcale tego nie żałuję.

Arecki

Hiho, ta firma to jakiś twór który już dawno powinien być zamknięty. 1. Praca poza dopuszczonymi warunkami w kodeksie pracy 2. Spożywka i grzyby na ścianach... 3. Brak sprawnego sprzętu 4. Kierownictwo z przypadku, nie mają pojęcia jak ułożyć pracę. 5. Niezabezpieczony towar na regałach Jeżeli masz trochę oleju w głowie omijaj tą firmę szerokim łukiem.

Lala@
@Arecki

Cześć.Masz rację w tym co opisujesz,ale jest druga strona medalu! Jak jest wredne kierownictwo i pilnuje pożądków,przepisów bhp i zabiera ciągle pieniądze za nie przestrzeganie czegoś co jest oczywiste!!! To też nikomu nie pasuje....I albo się zwalnia,albo ciągle szuka dziury w całym.W tej firmie jest odwieczny problem z dbaniem o pożądek w miejscu pracy! I dokładnie wiedzą to Ci którzy pracują tu parę lat! Każde zmiany czy nakazy zawsze trafiały na opór magazynierów którzy nie potrafią nawet po sobie posprzątać a do pracy przychodzą z musu,bo nigdzie indziej ich nie zatrudnią! Kierowników i dyrektorów było wielu i wszystkich zniszczyły donosy i brak szacunku.

Arecki
@Lala@

Szczerze lepiej mieć zabraną premie za stworzenie zagrożenia i być tego świadomym, niż zostać kaleką do końca życia. Zazwyczaj tak jest że robi się aż coś się stanie, nie chciał bym kogokolwiek obrażać, ale świadomie wchodzenie tam gdzie może cię coś zabić to już jest głupota i to na 8 godzin dziennie. Na podłodze jest lodowisko, normalnie powinno się odmówić wykonywania pracy i poczekać aż magazyn zostanie przygotowany do użytku, tylko czy ktokolwiek w tej firmie widział swój zakres obowiązków? Raczej wątpię i kazali by to robić magazynierom, a ci zaś mają płacone od zebranych pozycji i nic nie zrobią wtedy... Nic tylko omijać. Pozdrawiam

Widzieliście, że Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Cały czas szukają na różne stanowiska, rotacja jest duża to i zapotrzebowanie na nowych też jest.

P1A

Moja opinia to nie polecam. Firma proponuję dźwigać, dźwigać, dźwigać nic więcej a przepraszam pizze i piwo.

Przedstawiciel Handlowy

Umówiony ciąg spotkań rekrutacyjnych bez zapasu czasowego, przez co spotkania opóźnione po 20-30 minut, a kandydaci mijają się w "korytarzu". Miła atmosfera spotkania, dużo merytorycznych informacji. Niestety Pracodawca wypytuje o status i zadaje inne ZABRONIONE pytania. Finalnie rozstaliśmy się po rozmowie z powodu niedostatecznych widełek płacowych (przy aplikacji było takie pytanie i zaznaczyłam swoje oczekiwania. Pomimo braku możliwości ich spełnienia zostałam zaproszona na rozmowę o czym wcześniej nikt mnie nie poinformował. Dopiero pod koniec godzinnej rozmowy wyszedł ten temat).

Ile chcesz zarabiać Pytania o status rodzinny, posiadanie dzieci

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

P1A

Firmy nie polecam. KZ fałszywe osoby. Kierowniczka pomyłka. Zarobki jak załadujesz ręcznie towaru na paletę dziennie 4 tony to zarobisz i będzie bolało. Atmosfera niema bo niema ludzi. Podziękowałem.

P1A

Chyba jest ciężko już nawet Profi szuka pracowników proponując więcej niż Savpol. Coś tu się nie zgadza.

Lala@
@P1A

Czy w końcu dotrze do pracodawców fakt! Że pieniądze to nie wszystko! Czasem nawet żadne pieniądze utraconego zdrowia nie zwrócą.Trzeba zacząć od budowania dobrej atmosfery,warunków i wzajemnego szacunku w pracy a wtedy i pieniądze się znajdą.Co zmieni fakt otrzymania jakiejś premii?! Skoro warunki pracy są ciągle złe albo bardzo złe i opinia o danej firmie nie przyciąga nowych chętnych......Myślę że w tej firmie powodem problemów które narastają,to nie są tylko pieniądze,ale ludzie i warunki ciągłego stresu spowodowanego presją czasu,bo gdy jednego nie ma to drugi musi pracoawać za dwóch.

Alalala
@Lala@

Problem w tej firemce jest taki, że nie ma tu ani dobrej atmosfery, ani wzajemnego szacunku ani odpowiednich pieniędzy za ciężką pracę, więc chętnych do pracy też nie ma.

P1A

Już słyszeć jak pukają. Kto pisze te ogłoszenia. https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-gliwice,oferta,1001242932?utm_source=criteo&utm_medium=similar&utm_campaign=b_wrz_21 Praca na zmiany czy na III zmiany, miła atmosfera. Dobre

P1A

Proficadr szuka pracowników w Savpol najniższa krajowa w agencji 3000 ktoś tu kłamie. Uciekajcie. Atrakcyjne wynagrodzenie - min. 3000 zł netto Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę Dobrą atmosferę pracy Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji Szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego

P1A

Premia i extra kasa jest dla elity ty jako szaraczek nie licz na więcej. Ludzi coraz mniej. KZ mowią co innego jak ta babka, która udaje kierowniczkę.

X

Była w tym roku premia świąteczna?

Kamerun

Ta 1000 zł premii plus wczasy w górach po pandemii

ulala
@Kamerun

To tylko pozazdrościć że tak was docenili

On
@ulala

Chyba w górach Ural na kopaniu uranu ????‍♂️ W savpol nie ma czegoś takiego jak socjal, dofinansowanie czegokolwiek, nie ma multisportu, nie ma premii świątecznej, jedyne co mogą ci zaoferować to najniższa krajowa plus ewentualna premia uznaniowa z naciskiem na ewentualna.

@On

Premia to jak jesteś kolegą KZ lub kierowniczka niema trudnych dni.

@P1A

No to był w końcu ten tysiak premii, czy nie? Bo widzę że podajecie dwie różne wersje... ;(

O
@Adrian

Zobaczymy co w tym roku dadzą he

Wojtek

jestem pracownikiem tego cyrku, skończyłem AWF z wyróżnieniem, zmarnowałem okazję wyjazdu na olimpiadę , teraz tyram w tej gupkowatej robocie(usunięte przez administratora) uciekajcie jak najdalej.........................

Ananas

Za ciężką prace dostałem wypociny. Pompują innym premie żeby drugiemu zabrać.

Mietek Sz.

Witam.W związku że już nie cały miesiąc pracy został mi w Savpolu????Chcę podziękować byłym i obecnym koleżankom i kolegom z którymi przez 16 lat miałem i jeszcze mam przyjemność pracować????Mam nadzieję że będziemy się dobrze wspominać????no i nie obgadywać,obrażać i szkalować się tu w tych anonimowych opiniach.Pomimo różnych sytuacji????Pracę wspomimam i będę wspominał z wielkim sentymentem.Dziękuję wszystkim tym,którzy dołożyli wszelkich starań żeby mnie we wszystkim wyszkolić i nauczyć nowego zawodu????Setki ludzi przewinęło się przez okres mojej pracy i tak naprawdę nie pamiętam ich imion ale buzię tak i jeszcze mam nawet jakieś zdjęcia????Jeszcze raz bardzo dziękuję I życzę wszystkim obecnym i przyszłym pracownikom wszystkiego dobrego????I pamiętajcie! Co złego! To nie Ja????

@Mietek Sz.

Powodzenia. Kolejnego dobrego pracownika mniej. Już niewielu pozostało w tej firmie. Co roku kolejnego dobrego pracownika mniej, a nowych nie widać na horyzoncie. Nikt tutaj nie chce pracować. I nawet się nie dziwię, ja tez rozglądam się za inną pracą, bo tutaj jest mi źle. Na razie jestem , bo rachunki trzeba płacić, ale satysfakcji z tej pracy nie mam żadnej, coraz ciężej mi do niech chodzić. Słabo jak pracodawca nie szanuje ludzi, dzięki którym rośnie kasa na koncie. Słabe mega słabe. Może dlatego coraz mniej tutaj ludzi pracuje i chce pracować

@pracownik

Napewno będą albo znajdą się lepsi,poprostu kwestia odzwyczajenia się od jednego i przestawienia się trochę na inny tor...a potem to już nikt nie zauważy zmiany,czy braku...jednej osoby Pozdrawiam.

Warder
@pracownik

To kierownictwo psuje cała atmosferę w tej firmie, ledwo co szkołe skończyli a chodzą z głową wyżej niż ją mają. Nie dość że totalnie nieposzanowania i (usunięte przez administratora) z ich strony to do tego ciężka praca i warunki pieniądze też do najlepszych nie należą zarobisz więcej w innej firmie przy znacznie mniejszym wysiłku. Niedługo zostanie garstka nikt nie chce tu pracować

Jesteś na celowniku.

@Warder

Zgadzam się z tobą.

R14
@Mietek

Na pewno to ta firma na ciebie nie zasługuje tyle dla nich zrobiłeś a traktują jak powietrze i wroga. Dodatkowo odgadywanie i śmianie się za plecami dobrze zrobiłes życzę powodzenia i na pewno w innej firmie będzie dużo lepiej z tą tragedia co się w savpolu dzieje nie można porównać do żadnej innej firmy

Mietek

Ok.Już niedługo....Strasznie mnie musisz nie lubić bo ciągle mi dowalasz!!! No ale cóż...to forum jest dla takich tchórzy????

@Warder

Żeby wybić wszystkim którzy myślą że zwalniam się z tej firmy z powodu wpisów tutaj!!! To nie!!! Poprostu się wypaliłem i już przestaje sobie radzić....a robię poprostu dobrą minę do złej gry,dlatego chcę zmienić pracę może na mniej płatną ale spokojniejszą fizycznie i psychicznie.Osoby które w jakiś sposób anonimowo próbują mnie tu obrazić czy wyśmiać...życzę wszystkiego dobrego I kiedyś chciałbym żeby nie tchórzyły i przyznały się kim są...Pozdrawiam.

@Mietek Sz.

Tego od przyjęć nie ma to i towar zgadza się. Zapierdzielam i liczą każdy błąd, chłoptaś wali wielbłądy i ma całą premię od lenia.

Xxx

Ludzi coraz mniej, że już niema komu pisać.

Każdy teraz podejrzany.

@Xxx

A czemu ubywa ludzi w Savpolu Twoim zdaniem? Czy Ty dalej tam pracujesz? Jeśli tak, to jaka panuje atmosfera w zespole i na jakie zarobki można tu liczyć? Czekam na odpowiedź. :)

@Adrian

Ubywa ludzi, bo atmosfera jest mega słaba. Nie ma szacunku dla ludzi. Pracowałem w tej firmie ładnych parę lat temu i podobno jest jeszcze gorzej niż było za moich czasów. Kasa właścicielom przysłania cały świat, a już na pewno pracowników. Rodzice nie nauczyli szacunku dla ludzi dzięki, którym dzisiaj mają kasę. Smutne to.... na szczęście to już dawno nie mój świat .

@Xxx

A dziwisz się, że coraz mniej , ja zupełnie nie.

@Marcin

Savpol w momencie którym wybudował swój magazyn,był jedną z większych jak na tamten czas hurtowni rodzinnych i prywatnych.Było inaczej,bo pracowali wtedy ludzie którzy szanowali swoją i innych pracę.Wiadomo że czasy były wtedy wredne bo brakowało pracy na rynku,nie było wtedy takiego zawodu rozpowszechnionego jako Magazynier a do prywatnych firm miało się dystans...bo uchodziły za wyzyskiwaczy i nie płaciły do końca uczciwie....Savpol płacił uczciwie i odprowadzał wszystkie składki.Ciężko było się dostać tu do pracy,ale Ci którzy już pracowali to dawali z siebie wszystko żeby atmosfera była ok i pożądek na magazynie.Po upływie lat coś pękło...trudno tu żucać oskarżeniami ale niestety winę ponoszą ludzie którzy tak często się zmieniają w tej firmie i taka panująca teoria...byle odwalić te 8 h.Fakt jest też taki jak tu ktoś napisał że Szefostwo przestało się interesować pracownikami,mi jednak wydaje się że mają od tego zatrudnionych ludzi którzy niestety nie nadają się na te stanowiska,nie radzą sobie i przez to tworzy się zła atmosfera i warunki.W większości firm Dyrektor czy Prezes nie ma obowiązku ciągle być między pracownikami bo są od tego tu na dole odpowiednie stanowiska....przecież w wielu firmach właściciele wogóle nie mieszkają w Polsce.Tak więc myślę że ludzie tam pracujący dokładają przez lata tą złą cegiełkę dzięki której wszystko po trochę się wali w tej firmie a na stanowiskach są ludzie którzy wogóle nie odpowiadają za swoje złe decyzje i jeszcze biorą za to pieniądze ps: nie mam na myśli magazynu.

@999

Firma psuje się od góry,albo się mylę ale coś jest nie tak skoro odeszli i odchodzą pracownicy którzy swoje lata poświęcili tej Firmie i wydawałoby się że już nic ani nikt ich nie ruszy ani niczym nie zaskoczy.Bardzo ciężko jest odbudować coś co skrupulatnie było niszczone przez lata i niektórych ludzi,którym dało się zbyt wolną rękę do mieszania ludźmi niczym zaprawą w betoniarce!

@999

To prawda pomału wszystko się wali, jak domek z kart.

@Marcin

A co musiałoby się zmienić żeby sytuacja uległa poprawie? Co uważasz że jest do zmiany w Savpolu, i dla odmiany - co uważasz za największy atut tej firmy? Liczę że niedługo odpiszesz.

@Adrian

Musiałbyś popracować w tej firmie i poznać ją od środka,bo w innym przypadku nie ma sensu żeby Ci cokolwiek pisać czy tłumaczyć.

@Abc

Dlaczego nie ma sensu? Właśnie po to istnieje to forum - aby dzielić się wrażeniami na temat pracy w danym miejscu. Może jednak wytłumaczysz jak to wygląda w Savpolu? Czekam na Twoją odpowiedź.

@Adrian

Odpowiem Ci pod jednym warunkiem! Jak się ujawnisz,bo śmiem przypuszczać że jesteś związana-ny z firmą Savpol a te pytania to taka podpucha!!! A jeśli próbujesz coś zyskać w pracy opierając się na tych opiniach i potem wykorzystać je w pracy! To wiedz że to jest OCHYDNE i świadczy o Twojej bezsilności????

@Abc

Absolutnie nie jestem związany z Savpolem, zaufaj mi. :D Chodzi mi o uzyskanie informacji na temat tej firmy, im więcej osób się wypowie, tym lepiej - to da lepszy obraz na to co się realnie dzieje w firmie. To jak, opowiesz mi coś więcej? :)

@Adrian

Przeczytaj wszystkie istniejące już wpisy to będziesz miał pełny obraz tej firmy. W twojej ocenie to za mało informacji?

Lolek

Mam prośbę do tych wszystkich byłych czy obecnych pracowników,którzy tak za wszelką cenę chcą obrzydzić tą firmę ludziom tam pracującym,albo tym którzy chcieliby tam pracować...żeby może polecili i opisali co takiego super jest tam gdzie teraz pracują????albo w kilkunastu firmach poprzednich gdzie pracowali????bo poza krytyką nie stać Was na uczciwą i żetelną pracę....

Rrrr
@Lolek

To taki fakt z kodeksu pracy o ciężkiej pracy fizycznej i w warunkach poniżej 10st. Celsjusza i ciepłych posiłkach w okresie zimowym tj od 01 listopada do 31 marca których w savpolu nigdy nie zaznalismy

Loto
@Rrrr

Najwidoczniej jest tak jak w każdym przepisie że można go iterpretować na różne sposoby tak jak robi to nasz rząd...

Rrrr
@Loto

I to jest właśnie płenta wszystkich opinii, zarząd bardzo dobrze zna RÓŻNE SPOSOBY

Masz rację Mieciu

Lolek
@X

Ponawiam! I proszę nie usówać!

@Lolek

Teraz mam szefa, który szanuje pracowników i ważne są dla niego ich opinie. W Savpolu na szacunek nie ma co liczyć. A praca nie jest zła tylko atmosfera pracy beznadziejna. Na dłuższą metę nie da się tam pracować chyba, że ktoś lubi być traktowany jak śmieć . To w tej firmie się odnajdzie. Ciski szanują tylko siebie.

@X

Nie do końca jestem pewny że chodzi Tobie o mnie? Ale jeśli tak,to nie życzę sobie takich pomyłek i nieuzasadnionego używania mojego Imienia! Ok.Dzięki.

@Lolek

Hej @Lolek, jeżeli możesz podać więcej konkretnych informacji na temat warunków pracy w Savpolu, będzie to bardzo pomocne dla kandydatów rozważających podjęcie z nimi współpracy. Wypowiesz się na temat wysokości wynagrodzeń, możliwości rozwoju, atmosfery w firmie?

Darek
@Mietek

Bardzo dawno tu nie wchodziłem jako że juz .nie jestem już pracownikiem Savpol.2006-2012 na tamten czas bardzo dobrze wspominam firmę.Drogi Mieczysławie jako że jesteś już tam tam starym pracownikiem to zawsze się znajdzie jakiś leszcz żeby bzdury pisać.Pozdrawiam

@Lolek

ja pracuje w extra firmie, gdzie jest szacunek do mnie do mojej pracy. Nikt nikogo nie wyzywa, i ważne jest opinia każdego pracownika, który tą firmę buduje. Cieszą się jak idę do pracy, co wcześniej nie występowało. Oczywiście część ludzi pisze, źle o Savpolu, bo sa rozgoryczeni, źli, maja złe wspomniani, ciężko im się tam pracuje, pracują bo musza, bo innej pracy nie maja, albo nie maja odwagi jej zmienić. Ale w tych wszystkich negatywnych opiniach jest dużo prawdy. To nie jest pracodawca godny polecenia. Cała prawda w tym jednym zdaniu

Ciekawe czy Szefostwo tej firmy wogóle przejmuje się tymi opiniami? Tym że za chwilę nie będzie kierowców i magazynierów bo niestety ale za płotem nie stoi (100)ale nawet 1 osoba na miejsce tych którzy odchodzą????Co się dzieje? Gdzie tkwi problem? Może niewłaściwi ludzie na niektórych stanowiskach????

@998

Jakie stanowiska?

@Toto

Stanowiska kierownicze i osoby odpowiedzialne za wizerunek firmy a co za tym idzie to zachęcanie ludzi do pracy,tych co chcą odejść jak i tych których trzeba znaleźć ????

@998

Cześć @988, z tego co zrozumiałam, piszesz o dużej rotacji pracowników w Savpolu? Z czym jest to związane, rozwiń proszę temat - rozwój firmy, czy zwolnienia?

@Monika

Cześć Monika....jeśli wogóle nią jesteś? Dlaczego się tak niepokoisz bidulko????

Z jakimi codziennymi odpowiedzialnościami będzie spotykała się osoba zatrudniona w Savpolu na stanowisku asystentki działu handlowego? Czy osoba świeżo po studiach poradzi sobie z zakresem obowiązków na tym stanowisku?

Handlowiec
@Monika

Jak najbardziej, większość osób jak ja trafiło do Savpolu bez doświadczenia ????

Natalia
@Monika

Szukaj czegoś innego bo w tej firmie nic dobrego cię nie czeka. Decyzja należy do ciebie.

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Ślepy jesteś? Czy specjalnie udajesz głupiego? Dosłownie parę postów wcześniej ktoś opisuje jak wygląda socjal!!! Po co to udawanie.......

@358

Socjal jest. Jadalnia do dyspozycji.

Nic nie ma w tej firmie czegoś takiego jak socjal.

tak?

Czy to prawda że planowane są masowe zwolnienia?

mixx

Witam pracował ktoś jako Magazynier w Starych Babicach i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfer.

Legia
@mixx

Pracowałem atmosfery brak, zarobki dobre, na nic więcej nielicz nawszystko czekasz. Powodzenia.

Alojzy
@Legia

A na jakie zarobki może liczyć doświadczony magazynier?

Lol
@Alojzy

Teraz nie dzieli się w wielu firmach na doświadczonych czy nie....bo to dopiero można stwierdzić po okresie próbnym a nie na piękne oczy czy CV????Akurat w tej firmie o większości zarobku decyduje akord,czyli jeśli zrobisz więcej zleceń,oczywiście będąc szybszym od innych????to zarobisz więcej....dodatkowe premie to już zależy od Twojego zaangażowania na które składa się pożądek w rejonie jaki dostaniesz,dbanie o sprzęt i parę innych drobiazgów.Dlatego doświadczenie o którym wspomniałeś,to tak naprawdę zdobywasz w nowej firmie tak troszkę na nowo...szczerze to Ci powiem,że jeśli ktoś chce pracować to już po miesiącu zdobywa zaufanie????

Alojzy
@Lol

Wziąż czekam na odpowiedź na jakie wynagrodzenie mogę liczyc ???????

Legia
@Alojzy

Najniższa krajowa do średniej krajowej

Lol
@Alojzy

Między 3500 a 4000 netto.

Magazynier
@Lol

Hahaha chyba jak będziesz robił po 12h jak Mieczysław

@Magazynier

Ja już od dawna nie pracuje po 12h! Więc nie pisz głupot komuś skoro albo już dawno tu nie pracujesz albo masz jakiś problem ze sobą... Nie życzę sobie żebyś wycierał sobie moim imieniem tych sieciowych głupot!!! Pomijam już fakt że boisz się ujawnić!????

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. - Gliwice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.