Opinie o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

szofer

Siku. Ananas sprawdza. Codziennie mam puste butle, czyste rękawiczki i to wszystko. Prace polecam miła atmosfera codziennie ciepły obiadek w domu.

Dzień wypłat nadchodzi, ciskoland uruchomił maszynę losującą, ciekawe ile zarobię? Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą ????

@789

A pochwalisz się ile zarobiłeś jutro?????

Linde
@789

Dziś porozmawiamy o wypłatach. W tym miesiącu mamy mniejszy budżet więc zabrałam Ci 1000 zł ale dodałam od siebie 100 zł byś pomyślał jaka jestem dobra i wdzięczna za Twój ciężki wysiłek w tym wyścigu szczurów

@789

No chyba dobrze zarobiłeś,bo nic nie komentujesz więcej????

@Jasio

Pytasz się czy jestem zadowolony byłbym jak będziesz traktować wszystkich równo Paweł znowu został wyróżniony

Jasio

A jaki Paweł? I skąd masz takie informacje?przecież nikt się nie chwali ile zarobił.

Jasio

Aaaaa to Ty Łukasz????Jak masz problem to pogadaj o tym wprost a nie tu????brak Ci rozumu czy odwagi?

Szower
@789

8 zł za km, wyprawka szkolna, wczasy rodzinne, możliwość tankowania na firmie, bon zywieniowy po pracy możliwość skorzystania z naszych panienek, status podanego, polecam.

kiero

na jakie warunki może liczyć kierowca w Łodzi??

Niepodpisany

A kogo to interesuje....

Przedstawiciel Handlowy

Umówiony ciąg spotkań rekrutacyjnych bez zapasu czasowego, przez co spotkania opóźnione po 20-30 minut, a kandydaci mijają się w "korytarzu". Miła atmosfera spotkania, dużo merytorycznych informacji. Niestety Pracodawca wypytuje o status i zadaje inne ZABRONIONE pytania. Finalnie rozstaliśmy się po rozmowie z powodu niedostatecznych widełek płacowych (przy aplikacji było takie pytanie i zaznaczyłam swoje oczekiwania. Pomimo braku możliwości ich spełnienia zostałam zaproszona na rozmowę o czym wcześniej nikt mnie nie poinformował. Dopiero pod koniec godzinnej rozmowy wyszedł ten temat).

Ile chcesz zarabiać Pytania o status rodzinny, posiadanie dzieci

Kierownik

Kto ufufrał krzesło?

Prochu1991

Witam, Chciałbym spytać jaka jest sytuacja w dziale informatycznym? Byłbym z góry wdzięczny za info. :)

kolegakolegi
@Prochu1991

Kiepska niestety. Choć kierownik to bardzo fajny facet z dużą wiedzą, to kasa raczej nie będzie zbyt dobra. Na pewno znajdziesz tam fajną atmosferę i dużo się nauczysz, ale jak liczysz na spektakularne awanse, to raczej daj sobie spokój. Ergo, jak szukasz pierwszej pracy w IT to spoko, ale jak już coś ogarniasz i masz szanse na coś lepszego - odpuść.

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Otok

Może zanim Ci odpowiem,to Ty podaj mi przykłady takich firm gdzie kierownik ten wkład ma!? Ok!

Pomada

A jakie może być skoro ananas jest zakompleksiony. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) chłopaki miło się razem pracowało. Życzę powodzenia.

szczęściarz

Po co kierownictwo ma się starać żeby była w pracy dobra atmosfera przecież skłóconymi, niezadowolonymi pracownikami lepiej się rządzi, więc niech donoszą na siebie, kłócą się, robią sobie na złość wtedy tak łatwo nimi manipulować. Powodzenia i nie dajcie sobą pomiatać oni tylko czekają jak was wycisnąć do końca za najniższą kasę.

@szczęściarz

Większych głupot i pierdół już dawno nie czytałem! Jacy Wy musieliście być słabi i beznadziejni w tej firmie....że teraz wypisujecie te bzdety! Bo normalni ludzie tak nie myślą!

szczęściarz
@Otok

Dziewczyno skończ już i wstydu firmie i sobie oszczędź. Pracowałem w Savpol i wiem co piszę, skończysz tak samo (usunięte przez administratora) i w końcu nie będzie już na kogo donosić, więc będziesz zbędna. Pozdrawiam wszystkich kumpli z którymi pracowało mi się dobrze. Pracy w tej firmie nie polecam.

@szczęściarz

Ciekawe że żaden z Was którzy pracowaliście,przynajmniej tak twierdzicie....nie chwalicie się tym,czemu znaleźliście się w Savpolu?!Czemu "odeszliście"bądź Was wýwalono...z poprzedniej roboty!? I gdzie teraz pracujecie i jest Wam super! Darmozjady!

@Otok

Piesku!!jestem bo jestem złożyłem cv i pracuje dobrych kilka lat , a co tu się wypisuje o obecnych pracownikach i byłych to się w głowie nie mieści. Nie po to jest ta strona.Ty jako najbliższy współpracownik kierownika powinnaś świecić przykładem. Innych pouczasz a sama mogłabyś się lokalizacji towarów nauczyć a nie dziennie przychodzić i pytać gdzie co jest!! Pytanie główne było proste doczytaj odpowiedz sensownie a nie odpowiadasz pytaniem na pytanie?? To nie ładnie nie uczyła mama?? Przyzwoitości

Ktoś

(usunięte przez administratora)nie pogrążają sie. Pracujesz w tej firmie za psi (usunięte przez administratora) przychodzisz do pracy o 2 żeby wyrobić to co twój kumpel wyrabia w 2 godziny na chemii :) pozdrowienia (usunięte przez administratora)

Mietek.
@Ktoś

Cześć kimkolwiek jesteś,czy pracujesz czy nie w tej firmie.Co Ci do tego jak pracuje i za ile,przecież to moja prywatna sprawa i jak mnie znasz to na magazynie o ty m rozmawialiśmy.Czemu opisujesz mnie,odpowiadając na jakiś obcy Nick? Nie interesuje mnie to co robi kolega a ja jak na razie od miesiąca siedzę w domu i pewnie jeszcze posiedzę.Pozdrawiam

@Mietek.

(usunięte przez administratora)Premia poszła. (usunięte przez administratora)jednym, zabiera żeby mogła opłacić swoich najemników. Jest pięknie jest cudownie tylko leniwi ludzie się zwalniają głos proroka (usunięte przez administratora). Jak się mu nazbiera to znowu będzie się zwalniał i tu zadziała premia jak waleriana.

Zbulwersowany
@C.cek

Powiem wam ludzie, że pracowałem w tej firmie, byłem niezadowolony i zakończyłem współpracę. Polecam wam to samo, bo naprawdę czytanie tego bólu tyłka jaki tutaj uskuteczniacie jest żałosne. Jakim bucem i tchórzem trzeba być żeby w taki sposób wyrażać się o drugiej osobie na publicznym forum, ciesząc się z anonimowości.. doskonale wiecie jaka jest specyfika pracy, jak bardzo kierownictwo olewa pracowników i jak bardzo jest niesprawiedliwe. Jeżeli naprawdę macie dosyć pracy i irytuje was system rozliczania, to szczerze polecam poszukać sobie nowej pracy, której nawet pomimo kryzysu na rynku jest w Gliwicach mnogość. To co mówicie o tej osobie jest paskudne i szczerze polecam zastanowić się nad tym. Pracowałem zarówno z Mietkiem jak i z drugą osobą o której mówicie i chce publicznie podziękować za wszelką pomoc i koleżeństwo. Nie twierdzę że nie mogą w firmie powstawać jakieś niesnaski, ale miejcie na uwadze że każdy jest po uszy w... Błocie i każdy jest rozliczany z nierealnych celów. Dajcie sobie spokój, bo naprawdę takie zachowanie jest małe i obrzydliwie podłe. Serdecznie was pozdrawiam czcigodni koledzy i koleżanki.

Gruby

Pamiętaj że po ananasie słodki smak ma sie....

Mietek.
@Gruby

Tak pamiętam, kto tak często słuchał między innymi tej piosenki Disco p.z telefonu.No cóż...szkoda że znowu myliłem się...ale taki już jestem,że staram się stawiać ludzi w dobrym świetle a jednak jest inaczej...

Kuba
@Otok

Ja się mogę pochwalić. Przed Savpolem pracowałem w firmi gdzie nagminne było robienie po 12h 6 dni w tygodniu. Nie batdzo mi to pasowało, więc poszukałem innej pracy. Po przeczytaniu ogłoszenia myślałem, że to będzie praca na widlaku. Okazało się, że nie. Teraz siedzę w jeden firm na tulipan parku i szykuje wysyłki oraz ładuje samochody. Kolegów ze zmiany : Marka, Michała, Łukasza, Kevina i Piotrka serdecznie pozdrawiam.

Jarek.Z

Olaf,Jest,Ciągnik,Szofer i podobni im...Dlaczego boicie się podać swoje prawdziwe imiona,czy inicjały podpisując się pod tymi Waszymi wpisami? Domniemam że opisujecie prawdę...tak?czy nie?bo jeśli nie! To przez te Wasze posty,podejrzewane są uczciwe osoby które pracują w tej firmie za takie bezmyślne i głupie teksty! Mało tego,jeśli nie pracujecie już tam! To jaki macie w tym cel?! Przecież nie będziecie mieli z tego tytułu żadnych konsekwencji! Jeśli podacie swoje dane-z Imienia i pierwszej litery Nazwiska...Macie jakiś szczępek ODWAGI?!

@Jarek.Z

Sorki...miało być "strzępek" Wiem,pewnie zaraz mi to wytkniecie...

@Jarek.Z

Jareczku hehe wiem że wiesz bo wszystko wiesz tylko to co masz wiedzieć to nie wiesz!! Logiczne chyba jak wpiszesz swoje imię to i tak nikt nie wierzy bo lepsza są domysły ,więc albo nick albo premia skoro tam pracujesz to wiesz jak to wygląda a pisać może każdy bez względu na to jak się podpisze byle nie obraża aż za bardzo i nie pisze kłamstw a obecne posty są prawdziwe wiem bo mam z tym do czynienia codziennie....

@Gruby

Grubasku Ty mój,na codzień masz do czynienia? Ciekawe!? Pracujesz tam i tak pie.......sz zbyt mała grupa tam pracuje żebyś tak się uchował...Więc lepiej przyznaj się kim jesteś bo prędzej czy później i tak się wyda....moje przypuszczenia choć bardzo słabe,to raczej jesteś byłym pracownikiem,albo w co trudno uwierzyć....ZMIANOWYM!!!! Tylko że oni źle nie mają,więc raczej by się tu nie wypisywali....

Niepodpisany
@Jarek.Z

A ty myślisz że jak zmieniłeś sobie nick z OTOK na Jarek. (usunięte przez administratora)Mylisz się wszyscy dobrze wiedzą Twoje wpisy pokazują jak jest naprawdę w savpolu. Tych opinie nie czytają tylko pracownicy, czytają to także klienci i konkurencja. Więc zanim coś napiszesz zastanów się czy warto pokazywac innym co się w tej firmie dzieje w środku

@Niepodpisany

Ty chyba czytać nie potrafisz,albo nie rozumiesz co czytasz,bo to Ja zapytałem tych co źle piszą o firmie! Jaki mają w tym cel? Tak się podpisujecie więc tak Was rozróżniam.A co do zmiany "nick" no to niestety masz rację,bo pewnie tak jest w wielu przypadkach...i nie będę specjalnie się tu zapierał bo to nie ma sensu.Zapytałem o konkretne sprawy a Ciebie to tak ubodło....ciekawe.

Olaf

Jak wam się wydaje będzie w savpolu jeszcze normalnie Tak jak było kilka lat temu. Czy dalej ludzie będą traktowani jak tania siła robocza. Ja już nie wierzę że coś się zmieni na lepsze

Jest

Pracę polecam. Wypłata na opiece lepsza niż ta z normy i jeszcze plecy nie bolą, a i bym zapomniał kochanych przełożonych nie widać.

ciągnik
@Jest

(usunięte przez administratora) porównałem moją kasę z kumplem i faktycznie ja (usunięte przez administratora) w pracy on jest na opiece w domu i lepiej na tym wyszedł.

Szower
@Jest

Potwierdzam siedzę na opiece dobrze mi.

@Jest

Ci co moga być na opiece to korzystają !! Z wyjątkiem jednego "prze-łożonego" zapaleńca... A my dalej pula do podziału...chyba nawet L4 byłoby bardziej opłacalne .. o co tu chodzi...

Zwierzyniec

Tak jak Otok wypowiada się na forum w ten sam sposób traktuje się pracowników

Taktaktak
@Zwierzyniec

Powiem Ci szczerze, że skoro pracownicy są tak inteligentni jak prezentują to na tym forum, to dziwię się że szanowny Otok nie stosuje kija i elektrycznego pastucha żeby zapanować nad tym jarmarkiem :D

Fabio

Brak słów.

@Fabio

Niby na co?

Fabio
@Oooooo

Aby pisać o tych farmazonach.

Zwierzyniec

Podziel się opinią usłyszysz głos prawdy

@Zwierzyniec

No dziel się,no co tam jeszcze wymyślisz słabeuszu.........

@Zwierzyniec

A ja ciągle czekam i czekam a tu dalej nic mądrego! (usunięte przez administratora)

Oooooo

No jest kiepsko a może być gorzej,ale to nie powód by się oczerniać! Nie tylko w tej firmie tak jest...nie jest to też taka wina właścicieli...Przed tym wirusem nikt jakoś z Was nie marudził,kasa się zgadzała,a teraz co?! Za połowe roboty mniej...chcecie więcej!!!!!!!!

@Oooooo

Zacznij od siebie i oddaj POŁOWĘ wynagrodzenia. Nic nierobić leżeć i kombinować. Bambaryło.

@C.cek

Ty jakiś obszczymur jesteś...

Otok

To może Ty miałeś pokazać jak powinno być!... kurcze,noo,a teraz Cię nie ma....i co to będzie,musimy się tak męczyć.

@Otok

Obrońco ale swojego krzesła Do roboty siostry piniądz nie śmierdzi tyle chłopa to i na pojemniki się nazbiera

Zwierzyniec

Zabiera wszystko Siedzi cicho tylko własnego stołka się chwyciła zero zainteresowania pracownikiem Więcej mi pomógł Kirerownik zmiany niż ta Pani od palet i pojemników Wszystkich zawłatwi aby móc spokojnie oprzeć ananas..

Kubuś Puchatek

Pracowałem tam 1.5 roku i pewnie dalej bym tam pracował gdybym nie miał łatwego zaufania do ludzi i nie bał się walczyć o swoje. Jedyne co mogę teraz zrobić to podziękować Ani ,że wybrała taka a nie inną decyzje. Sam raczej nie potrafił bym się zwolnić ale to tylko ze względu na atmosferę jaką panowała na naszej zmianie bo jeśli chodzi o pracę to nie ma co się oszukiwać swoje tony trzeba było przerzucić. Problemy zaczeły się w tedy kiedy nagle z twoje wypłaty zaczynały być utrancane premie, albo ich brak. Do dziś nie rozumiem jak firma z takim kapitałem może powiedzieć że nie ma budżetu na premie na którą zapracowałeś ??!!! Wypłata tak naprawdę to totolotek wrzucenie jakiś licz w maszynę losując i wybieranie z pośród pracowników których doceniamy bardziej lub mniej. Nie powiem jak na te 20 lat które w tedy miałem zarabiałem dobrze ale wiedziałem że to też nie za to że pierdziałem w stołek przez 8 h. Prawie pół roku zbierałem się na opinię na temat tej firmy bo nadal mam tam sporo znajomych i wiem że raczej nie kumplują się ze mną tylko dlatego że jeżdżą ze mną do pracy ha ha ???? na koniec chciałbym ostrzec innych przyszłych pracowników przed Robertem gość po prostu jest fałszywy i zakłamany, reszta chłopów jest naprawdę w porządku !!! Pozdrawiam Kuba

Xxx
@Kubuś Puchatek

Masz rację gadka lukatej była następująca Jesteś sumiennym, pracowitym zawsze można na Tobie polegać ale zmieniliśmy przelicznik w Moim pliku ze względu na mały budżet i oto Twoje wynagrodzenie. Ciesz się że niepoliczyłem Ci jednego błędu. Premia została przekazana mojemu pieskowi Z. Pożegnałem się nie chciałem żeby firma nie miała problemów z budżetem.

@Xxx

Ania nie widzi nic złego w tym co Paweł robi. Nawet w tedy kiedy była już "wojna" na magazynie i było czarno na białym pokazane jak ten człowiek (usunięte przez administratora) nawet nie zwróciła mu uwagi. Dlaczego nagle znalazł się na chemi ??? Bo uzupełnienia na p2a zostały zablokowane ?? Dużo wiem bo się tym interesowałem. Dlaczego ja musiałem ręcznie przerzucać te tony kiedy ten chłopa przestawiał towar fikcyjnie?! Chyba nigdy nie dostanę odpowiedzi na te i inne pytania chociaż co niektórzy mogą się do nich solidnie przygotować tak jak do każdego spotkania. Może dlatego umowa nie została mi przedłużona bo za dużo wiedziałem i mógłbym być nie wygodnym pracownikiem dla innych. Życzę każdemu z nich jak najlepiej no oczywiście poza Robertem :)

@Kubuś Puchatek

(usunięte przez administratora) Żelazna zasada!!! Na "kolegów"w pracy się nie kapuje!!!Wiem że pewnie zaraz odpiszesz że to nie kolega,ale pracując tu! Nie powiedziałeś mu tego!!! Więc był kolegą.Ty złamany kut....e!!!

@Oooooo

Każdy mu to mówił ;) pracowaliśmy na równych zasadach :) bynajmniej tak mi się wydawało. Wciąż pozdrawiam :)

@Oooooo

A to że chłop latał co chwilę i żalił się na wydania Ani bo ktoś nie tu paletę postawił to było ok? Zresztą tu jest opinia o firmie a nie o nim więc temat uważam za zamknięty :)

@Kubuś Puchatek

Kto Ty za PALANT JESTEŚ!!!

@Kubuś Puchatek

Kubuś zapraszam cię do rozmowy na magazyn bo to nie jest dobre miejsce na taką rozmowę a ty mówiąc wszyscy masz na myśli nikt bo nikt tutaj nie ma odwagi powiedzieć cokolwiek komuś w oczy. Pozdrawiam

Czytający
@Paweł

A ja zapraszam szanowne towarzystwo do zakupu słownika, bo czytanie waszych wyborczyn bije po oczach.

Czytający

Fakt, mój błąd ;-)

Rupert
@Xxx

Hahaa dobre,dobre. Teraz beda innego frajera zezbic. Taka to wlasnie firma .

Kiero

Gdzie są wypłaty?

Syfpolowiec
@Kiero

Jak to gdzie,mroznie w krk robia tam sa wasze wyplaty a wy jestescie zwyklymi slugusami robieni ciagle w glupa.

Gosc

Firma w której robią z ludzi idiotów na każdym kroku totalne zero szacunku dla zwykłego pracownika

Nico
@Gosc

Jest kilku fajnych ludzi ale zgadzam się z Tobą.

@Nico

Ci fajni ludzie to są jednostki...

Edi
@Gosc

W tej firmie zawsze tak było i to się już nie zmieni. Pracownik traktowany jest jak niewolnik, szefowie nie mają szacunku do ludzi, pracownicy to tylko tania siła robocza i nic więcej Współpracuje wszystkim którzy tam pracują

Ooooo

(usunięte przez administratora) Czystki trwają.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. - Gliwice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.