KWALITA sp. z o. o.

Pyskowice

Opinie o KWALITA sp. z o. o.

len

Firma KWALITA sp. z o. o. jest znanym producentem dodatków piekarniczo-cukierniczych np. produkują mieszanki chlebowe, mieszanki bułek i drobnego pieczywa, dodatki wypiekowe, czy posypki dekoracyjne. Co do pracy tutaj to chyba atmosfera jest ok, kasa na czas, co jest ważne.

asa

jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

koko

słyszałam ze jest to praca przy taśmie,może ktoś napisać co konkretnie się tam robi?

Blue Men

Odswieze troche temat Mam okazje podjac prace w firmie Kwalita wie ktos jakie teraz sa warunki pracy jakie zmiany ilosc godzin i wynagrodzenie?

hmm

jedynym słabym punktem tej firmy jest (usunięte przez moderatora), jest strasznym panikarzem !, i mają dziwy system szkolenia

Miałem okazję przepracować w tej firmie kilka miesięcy na okresie próbnym.Niestety nie spodobałem się. Firma nieźle zarządzana ,zarobki jak na dzisiejsze czasy OK.Atmosfera super, polecam tego pracodawcę lecz wymagania ma wysokie.Nie zgadzam sie z opinią mojego poprzednika -chyba Jasiu też się nie sprawdził na okresie próbnym lecz uważam ze nie należy kogoś szkalować jeśli na to nie zasłużył. BUDWAR

Jasiu

Patologia i syf jednym słowem sanepid i do zamknięcia.

Zostaw opinię o KWALITA sp. z o. o. - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWALITA sp. z o. o.