Spiżarnia Smaków Natury

Katowice

Spiżarnia Smaków Natury

Opinie o Spiżarnia Smaków Natury

Agata

@Mona Lisa w jaki sposób się bawi szefowa? O czym mówisz? A czy wypłaty w końcu trafiają na Wasze konta? Z jakim opóźnieniem? Nie jest to jednorazowa akcja? To są ważne informacje dla osób szukających pracy w Spiżarni Smaków Natury.

Agata

@prawda,@Były pracownik zgłaszaliście gdzieś to, że firma Spiżarnia Smaków Natury nie płaci wypłat i nie ma umów? Ktoś jeszcze z Was nie dostał wypłat? Podejrzewacie, co może być powodem tych opóźnień w wypłatach?

Różyczka
@Agata 08.08.2017 13:32

Może dlatego,że Pani właścicielka widnieje w rejestrze dłużników ? Teraz zmieniają nazwę interesu ,ale podejrzewam ,że praktyka działania nie ulegnie zmianie.

Mona Lisa
@Różyczka 29.08.2017 14:36

Tak jest! Zaległe fv do opłacenia,zwlekanie z wypłatami a Szefowa bawi się w najlepsze.

Nie polecam od 4 lat nie dostałam całej pensji,arogancka szefowa

kamas

@Pracownica ale może jakieś konkrety, argumenty? Dlaczego według Ciebie mamy to robić? Ja słyszałam od kumpeli, która tu pracowała, że było fajnie i poleca, a teraz czytam Twój niekonkretny komentarz i nie wiem, co myśleć. Ofert brak, to chyba nikt się nie zwalnia.

Pracownica

Omijajcie tą firmę z daleka!!!

Obłęd

(usunięte przez administratora)tyś za sprzedawcę w Spiżarni?Ty chyba nie wiesz o czym mówisz.Umowa zlecenie i płaca minimalna tak naprawdę.I beznadziejna atmosfera.

Perl

warunki też są słabe.duży obrót,dużo pracy,niska pensja i umowa zlecenie.to jest wizytówka tego miejsca pracy.a już nie wspomnę o wyżej wymienionych zachowaniach.

morelka

Dosyć często Szefowa ma ten zły dzień.Tyle w temacie.

candy girl

To wszystko zależy na którym punkcie się pracuje.Jesteśmy tutaj różnie traktowani. Zgodze się,że warunki są co najwyżej średnie,a i tak jest już lepiej niż było kiedy$. Polecam inne miejsca pracy w miarę możliwości.

NIe moge uwierzyć jak ludzie mogą takie bzdury wypisywac... Najwyraźniej faktycznie nikt z wyżej podpisanych nie pracował w tej firmie i nie ma pojęcia o rzeczywiście panujących tam warunkach. Jest świetna załoga, zarobki przyzwoite, a szefowa jak najbardziej w porządku. Pracuję tu już 2 lata i nie zamierzam zmieniać pracy- bo po co? Urlopy są, wypłaty ZAWSZE terminowo, godziny pracy do dogadania w każdej kwestii, więc na co narzekać?

hahaha

widać,że ostatni post ,to kolejny raz wpis od samej szefowej ;-) hehehehe prawda w oczy kole !!! po kolei będziemy odchodziły....

Pracuję w tej firmie już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Nie mam zamiaru szukać innej pracy bo pracuję mi się w dobrej, zdrowej atmosferze, a i sama praca mi się podoba. Z Szefową można się w wielu kwestiach dogadać, nie robi problemów ani z urlopami, ani z umowami także nie wiem skąd te wpisy. Może jeśli po prostu ktoś nie może sprostać wymaganiom to wypisuje takie bzdury.

mała mi

Umowa zlecenie(usunięte przez administratora) zl za h.To miejsce to naprawdę nieporozumienie. Kodeks pracy?Nie obowiązuje.

k_atowice

Wymagania olbrzymie,atmosfera niefajna,wszystkie dziewczyny narzekają i gdyby miały czas na szukanie nowej pracy,to by odeszły.Niestety zobowiazania,studia,kredyty na chwilę obecną je przywiązały.pensja niska,premie świateczne śmiechu warte,umowy o pracę,urlop z łaską przyznawany.Jednym słowem nie polecam.Pensje na kuchni PORAŻKA

Immortal

Na wstępie - mówię o pracy na kuchni a nie na sklepie. Potwierdzam dni próbne za darmo. Jeśli ktoś myśli, że łatwo spełnić wymagania szefowej to jest w błędzie. Umiejętności na miarę Masterchefa za (usunięte przez administratora)zł na godzinę to chyba pomyłka. Szefowa grozi zwolnieniem za byle pierdoły i faktycznie zwalnia jak ktoś nie daje rady. Nie przestrzega kodeksu pracy w kilku względach. Praca dla desperatów i "wolontariuszy", którzy nie chcą zarobić a mają za dużo wolnego czasu. NIE POLECAM!!!

D_iana

(usunięte przez administratora)zł za godzinę? To jak jest krotszy tydzień pracy,to jaka jest pensja? (usunięte przez administratora)zł?Wystarczy miesiąc gdzie są jakieś świeta i już człowiek bez pieniędzy.Do tej pracy chyba desperaci się zatrudniają.Ja jak tylko coś znajdę ,to znikam.Warunki dla osób zaraz po szkole ,bez doświadczenia.Premia,coś na święta? Gdzie? Na pewno nie tutaj!!!! Dorabianie się na ludziach i narzekanie,że słaby ruch.

hehehe

A wiecie ile osób z tych próbnych zostaje? Każda pracuje 3 dbi,darmowa siła robocza,do obsugi i układania a potem 1 zostaje.A 3 dni pracy za free.Chyba nigdzie tak nie ma zeby pracowac za darmoche.Ale jestescie naiwne.

Aga1386

Ja rownież byłam na rozmowie i faktycznie są 3 dni próbne ale po zatrudnieniu są płacone w stawce za h. Umowa o prace 8 zł/ netto, fajne godziny pracy jak dla mnie ok. Czekam czy zadzwonią.

Fuzia

Byłam tam kilka dni temu na rozmowie i wszystko pięknie i ładnie gdyby nie to ze najpierw trzeba przyjść 3 dni próbne po 11 godzin za darmo!!! Pierwszy raz mi się zdarzyło żeby proponowali mi prace za free .wszędzie płaca za dni próbne chociażby 6 zł za godz ale płaca no chyba ze przychodzi się na 2h próbne to co innego ale 3 dni po 11 godz? (usunięte przez administratora) umowa jaka proponują jest umową o prace i (usunięte przez administratora) zł za godzine .

forest

Zgadza się,trzeba poświęcić dużo pracy (również swojego wolnego czasu) i energii żeby coś zarobić.Wynagrodzenie nie adekwatne do pracy!!!!! duże wymagania,pensja i umowy pozostawiają wiele do życzenia.

IronPump

Praca na kuchni dla osoby, która nie potrzebuje zbyt wiele czasu na życie prywatne. Dobry zarobek ale za 9 i więcej godzin dziennie przy pełnym poświęceniu pracy

iga

TAM jest po prostu fajnie miła atmosfera ale jeśli komuś nie chce się pracować to zawsze bedzie nażekał.

forest

jeszcze dodam,że dosyć często szukają pracowników,więc to jest recenzja tego miejsca pracy.

Elza
@forest 25.09.2014 13:02

Większość pracownikow pracuje ma stałe, wiec to jest "recenzja tego miejsca " A szukają pracownikow bo z tego co mi wiadomo firma sie powiększa. Pytanie do forest: byłam na rozmowie i stawka za h na rękę to 9 zł i wiecej plus umowa i jeden dzień w tygodniu wolny, weekendy wolne! Pracownicy to potwierdzają , wymagania zupełnie oczywiste do stanowiska pracy, wiec skąd bierzesz te inf!

Stały klient

Nie wiem kto pisze te opinie, ale są bardzo przesadzone. Akurat tak sie składa ze często kupuje w tym sklepie i widzę ze wiekszosc dziewczyn pracuje na stałe więc to o czymś świadczy... Nie widać po nikim żeby pracował w złej atmosferze. A czasem tak jest ze wymagania niektórych osób nie są adekwatne do ich zaangażowania.

nienienie

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee polecam!

były pracownik

Potwierdzam.

Zostaw opinię o Spiżarnia Smaków Natury - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spiżarnia Smaków Natury