Piekarnia Wielkopolska Sp.j. Bańczyk i Kopczyński

Siemianowice Śląskie

Opinie o Piekarnia Wielkopolska Sp.j. Bańczyk i Kopczyński

małgorzata

no funkcjonują i to prężnie :) ja bardzo lubię ich wyroby, zawsze wiem, że nie są one naszprycowane chemią i innymi substancjami, na drugi dzień chlebek jest nadal świeżutki a nie twardy jak kamień. polecam ich piekarnie, bo mają również bardzo miłą obsługę

mała

to co sie tam dzieje szkoda mówić wyzysk pracowników

Tylko nie tam

Przydałoby się aby na ten temat wypowiedzieli się byli pracownicy firmy lub obecni którzy nie boją się utraty pracy wypowiadając sie publicznie na ten temat

Tylko nie tam

Nick mówi wszystko

Zostaw opinię o Piekarnia Wielkopolska Sp.j. Bańczyk i Kopczyński - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Wielkopolska Sp.j. Bańczyk i Kopczyński