Opinie o Market Service w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Market Service. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Market Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Service w Ruda Śląska

Zniesmaczona Nowy wpis

Nie polecam pracy w Honesta. (usunięte przez administratora) to typowy mobber. Znęca sie psychicznie nad pracownikami. Do tego firma obiecuje super zarobki w formie premii przy minimalnych podstawach. Rzeczywistość jest taka, ze co miesiac sa podnoszone cele sprzedażowe w taki sposób, ze premie nie sa osiągalne. Także nie polecam pracowac za sama minimalna podstawę przy wielkich wymaganiach a tym bardziej w atmosferze mobbingu.

Ola Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Damian Nowy wpis

Proszę o czytanie wcześniejszych komentarzy ze zrozumieniem (większość opinii dotyczy innej firmy - zbieżność nazwy oraz odległy termin dodania). Ja jestem pracownikiem firmy Honesta i mogę polecić tego pracodawcę. Jak każdy pracodawca ma swoje wady i zalety. Tutaj mamy realne szanse na premię co miesiąc rzędu 700-4000 zł w zależności od wyników. Podstawa jest zależna od doświadczenia w obsłudze klienta. Firma daje dodatkowo niezbędne narzędzia pracy, social jest słaby ale dla mnie to nie problem ponieważ osiągając dobre premie co miesiąc nie będę wytykał pracodawcy np. braku zapewnienia kawy pracownikom.

Czarek Nowy wpis

@On Może coś więcej dowiem się dlaczego tak oceniasz firmę? To dobry pracodawca i dziwny jest ten wpis.

Firma Market Service poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
On

Strata czasu i pieniędzy na przyjazdy na rozmowę... BRAK SLOW!!!

Nie polecam pracy w Honesta... ŻENADA! ROZMOWA O PRACĘ TEZ!

Hanna

Jak w tym momencie wygląda kwestia nowych przyjęć w Market Service? Słyszeliście coś o planowanych rekrutacjach w tej firmie? Jak pracodawca podchodzi do kwestii spontanicznych aplikacji? Zachęcam Was do wypowiedzi na ten temat. Myślę, że warto tę kwestię doprecyzować. Ktoś z Was może spontanicznie wysłał już tam CV?

Iza

Żeby nikt nie czuł się ponaglany w pracy to musiałaby wydajność była dobra. Pewnie tego brakowało.

Były klient
@Iza

Brak kompetencji jest powodem! odradzam!

Klient

Nie polecam! Nie miła obsługa. Drogie ubezpieczenia.

Hanna

Od dawna nie było nowych komentarzy dotyczących firmy Market Service, dlatego zachęcam was do nowych wpisów! Z miłą chęcią poznamy najnowsze informacje dotyczące pracy w tej firmie, kwestie warunków pracy oraz benefitów czy aktualnego zatrudnienia, będą tu bardzo przydatne dla wielu osób!

Hanna

Jakie są warunki pracy w Market Service?

jola

poszukuja i to nie na jedno stanowisko, maja kilka ciekawych ofert pracy ,zalezy od was jakie posiadacie wyksztalcenie czy nawet najważniejsze dosiwadczenie sie liczy, ale warunki oferty sa raczej w porzadku bo sprawdzałam na Asystentke Pordukcji aplikowałam sama.

rober

nic nowego nie wnieślicie do tego tematu opróćz pytań do odpowiedzi - szkoda. bo myślałem, że tutaj jest na prawde duża ilość opinii i osob ktore sa zangazowane w te tematy. myslicie ze warto bedzie dalej tutaj zagladac w nadzieji na odpoweidzi - coz ustawie sobie przypomnienie moze cos napiszecie czekam

koszt

Pewnie wszystko do czasu...

pracus

to juz nie ta sama firma.wszystko jest ok

nieznajoma

dzisiaj nagle obiecali ze przelew bedzie wyslany i odsetki tez beda za zwloke .tylko jakie te odsetki.i co wyplaty za grudzien tez beda z opoznieniem .bo jak juz tak robia to beda robic

wkurzona

Najgorsza agencja z jaką miałam styczność.... nigdy wypłat nie ma na czas, telefony są lekceważone, głupie wymówki co do braku wypłat na koncie. niekompetentni ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) i nic więcej unikajcie współpracy z tą agencją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak wyżej.

pracujacy tam robol - 2010-12-19 18:24:31 odpowiem na kazde pytanie zwiazane z charakterem pracy w tej firmie. gg7972969 pracuje tam juz jakis czas. nie jest to bajka ale.... odpowiedz na ggNIE PISZCIE JUZ WIECEJ NA TEN NR GG. niechce mi sie ciagle odpowiadać już na te same pytania. pracowałem tam 2 lata temu. niewiem czy dalej jest to firma która nadal(usunięte przez admininistratora). pojedziecie- zobaczycie. jesli dla was 6e/h to marzenia nie do ogarnięcia to co wam zależy, naszczescie pracuje już od prawie 2 lat w austrii za 2.500euro na miesiac i nie mam pojecia nadal co to akord sopkojna robota. wiec szukjcie nadal.

rudzia

witam, powiem Wam tak. nie dziwię się, że rotacja w firmie (usunięte przez admininistratora) do której pracowników przyjmuje własie Market Service jest tak ogromna. pracę jaką oferują można smiało zaliczyc do (usunięte przez admininistratora)" .. fizycznie nie da się wytrzymac, a psychicznie jeszcze gorzej. Czekam na wypłate już ponad dwa miesiące od ostatniego przepracowanego dnia. W umowie napisane wypłata do 2 miesięcy, ale ileż można czekać?!?!

omnom

pracowałam, byłam, widziałam i doświadczyłam... Rozmawiałam z pracownikami to na prawdę aż cud że firma jeszcze istnieje. Szefowie to masakra jeden nie umie niemieckiego zarówno jak i drugi.(usunięte przez admininistratora)to dobra koleżanka szefów i ma was głęboko w poważaniu. Co jak co ale takie warunki pracy to na prawde wstyd! Jeđli syukacie poracz ya granic to nie pryey nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Market Service - Ruda Śląska

Market Service