Human & Hunter

Katowice

Opinie o Human & Hunter

Edyta

@:) to z agencją Human & Hunter umawiałeś się na pracę 5 dni w tygodniu. Czy to było zapisane na umowie podpisanej przez Ciebie? @Never ever. czy opisujesz pracownika biurowego?

Grandier

Fajna agencja a że czasami trafia na nieszczęśliwych ludzi to mają później masę hejtu. Jeśli nawet coś nie poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami to jeszcze nie jest powód do oczerniania firmy, tak się zdarza!

Never ever.
@Grandier 01.10.2017 18:45

Jak łatwo przychodzi powiedZieć, ze zdarza się być oszukanym.... Nie mówiąc wszystkiego dokładnie podczas rekrutacji TELEFONICZNEJ- tylko i wyłącznie telefonicznej, bo na inną mie ma czasu - to rzeczywiście mały problem... no zdarza się. Haha. Radzę wszystkim sobie odpuścić a nie dawać sie wykorzystać - pracownicy dla swojej premii wcisną wszystko.

Dudu
@Grandier 01.10.2017 18:45

Fajnie to cię (usunięte przez administratora) capie wał się tyle w temacie.

Zdecydowanie odradzam. Praca za połowe podanej stawki godzinowej. Praca miała być na 5 dni co się potem okazało była na 1. Omijać szerokim łukiem. Nazwa firmy adekwatna do tego co się tam wyprawia. Nie pozdrawiam

Niezadowolona!

Zdecydowanie odradzam!!! Omijać szerokim łukiem. Oszukują przede wszystkim na wypłacie. Jeżeli chcesz pracować za pół darmo-polecam.

nazir

agencja okrada na wszystkim , nie stosuje się a wręcz olewa kodeks pracy jednym słowem mówiąc porażka

ja

witam jedzie ktoś z Gdańska 04.11 do wuppertal

Lolek

Może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego agencja Human & Hunter ma aktualnie dość długą listę ofert pracy? Czyżby braki fachowców na rynku pracy zaczynały doskwierać nawet takim agencjom jak ta? Może będą lepiej płacić?

mikio
@Lolek 16.10.2017 22:53

ma taką listę bo wszyscy od nich uciekają bo płacą grosze nie mówią prawdy pracowałem w tej agencji nie polecam naprawdę.

lindau

Witam wyjechałem z h&h do lindau drukarnia lakiernia praca lekka ale za grosze 140 miesięcznie za stawkę 9.23 wiec prosty rachunek. 1100 netto miesiąc ( zależy od klasy podatkowej może mniej zostac) od tego 1100 odejmi mieszkanie 225 e dojazd we własnym zakresie a koordynator dysponuje prywatnymi samochodami pracowników to skandal i trzeba kierowcy płacić za swoje około 40 e plus wyżywienie wiec nie warto. Opinia zgodna z prawdą w 100% pozdrawiam

Edyta

@Grandier widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Human & Hunter. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Pracowałeś w tej agencji czy tylko współpracowałeś z nią? Masz odmienne zdanie, więc warto, żebyś je szerzej uargumentował.

nikita

A czy ktoś ma jakąś opinię o Human Hunter z Wrocławia ? Bardzo byłabym wdzięczna :)

Edyta

@Gast to jest forum odnośnie pracy w firmie Human & Hunter. Nie piszemy tu o ofertach pracy w innych miejscach tylko o tej jednej firmie. Także, jeżeli masz informacje o pracy w Human & Hunter to proszę o merytoryczną wypowiedź.

Gast
@Edyta 28.09.2017 10:03

Przepraszam chodziło oczywiście o H&H, obecnie jest prowadzona rekrutacja na dwa miejsca w DE.

Gast

Mamy dwie oferty pracy obecnie w Niemczech. Zapraszam do kontaktu w sprawie szczegółów.

Edyta

@Bogusz może najlepiej byłoby, gdybyś się skontaktował z firmą z zapytaniem czy mają oferty pracy zagraniczne. Wtedy dostaniesz jak najszybciej odpowiedź. Jakbyś się dowiedział to proszę podziel się z nami również tymi informacjami.

Bogusz

Szukam ofert pracy za granicą ale niestety nic nie mogę znaleźć, są jedynie ofert w kraju. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi gdzie mają roboty? Może co jest najlepsze w ich ofercie? To byłby pierwszy raz.

Mario Puta

Human&Hunter to ( usunięte przez administratora ) nie agencja. Sami piszą sobie pozytywne komentarze. W tych prawdziwych byłoby za dużo przekleństw. Niepochlebne poza tym kasują. Unikać - dno i 2 metry mułu.

Edyta

@Grzesiek czyli polecasz firmę Human & Hunter? Czy sam pracowałeś z nimi za granicą? Opowiesz na jakim stanowisku byłeś? Każda informacja o współpracy z agencją i jej zalety przydadzą się osobom zastanawiającym się czy szukać razem z nimi pracę. Szczególnie, że agencja posiada dużo ofert http://www.gowork.pl/praca/human-hunter;pr.

Grzesiek

Human & Hunter to spoko agencja, zawsze maja dużo różnych ofert dostosowanych do potrzeb ludzi. Nie wszyscy mogą i chcą wyjeżdżać za granicę, u nas też można zarobić.

Bratek

O jakiej pracy w Niemczech jest mowa? Nie ma żadnych szczegółów a jestem zainteresowany bo firma jest ok.

SKUN

W piatek mam wyjazd do Niemiec i nadal sie zastanawiam czy im zaufac.. Wszystko jest za bardzo kolorowe jak na moje, prosilbym o prawdziwe komentarze :)

Grandier

@AW Dlaczego tak twierdzisz? Dla mnie to zupełnie nie trzyma się prawdy, przecież to Ty podpisujesz umowę i powinno się dobrze ją przeczytać. Wtedy jesteśmy zabezpieczeni, bo nie ma to jak umowa na piśmie

Anna

Jedna WIELKA żenada i brak profesjonalizmu rekruterek we Wrocławiu. Kompletny brak profesjonalizmu i podejścia do pracowników. Odnosi się wrażenie, że Panie z rekrutacją niewiele wspólnego miały i są z tak zwanej "łapanki" na tych stanowiskach. Stawki i warunki pracy które proponują są poniżej krytyki.

Gregor

Praca za granicą to nie jest miejsce dla dzieci a jedynie dla osób odważnych. Dziwi mnie takie narzekanie bo jeździłem, pracowałem i wszystko było ok. Wystarczy trochę inwencji własnej a można sobie wiele spraw załatwić, ulepszyć żeby milej się pracowało.

Hanter

Nikt nikogo nie zmusza do podpisania umowy i pracy. Każdy jest dorosły i chyba wie co podpisuje a później są pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

AW
@Hanter 20.04.2017 12:34

Pomiędzy tym, co jest podpisywane, a tym, co jest pozniej jest spora roznica, takze ewentualne pretensje sa raczej uzasadnione, pani(e) Hanter. Użyte słowo "chyba" było kluczowe w wypowiedzi.

AW
@Hanter 20.04.2017 12:34

Natalia

Mam pytanie w jakim kraju jest ta praca dla fizjoterapeuty? Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby przejść rekrutację? Mam wieloletnie doświadczenie .Zależy mi na tej pracy a agencja jest spoko więc można jechać do.

fizjo
@Natalia 12.04.2017 22:58

W sprawie tej rekrutacji, prosimy o kontakt: pod adres mailowy przesyłanie aplikacji i CV: katowice@human-hunter.pl , lub kontakt telefoniczny : +48 32 203 10 82 Oferta jest ciekawa, zatrudnienie nie przez agencję, a bezpośrednio przez właściciela kliniki, oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania blisko kliniki, pomoc przy zdobyciu potrzebnych dokumentów, a także (jeśli trzeba) pomocy przy sprowadzeniu najbliższej rodziny.

Jola Ptasior

Firma to porażka, powinna się nią zainteresować Państwowa Inspekcja Pracy oraz Skarbówka.

Karol

Czy dowiem się coś więcej na temat pracy kontroler jakości - Myślenice? Jak przebiega rekrutacja? Jak się pracuje w firmie? Czy mają pakiet socjalny?

Edyta

Qki, a w ogóle ilu etapowy jest proces?

Edyta

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Kontrolera jakości?

Matthew
@Krystyna. 04.04.2017 11:56
Ogólnie mają Cię w du..pie, traktują jak powietrze, warunki zakwaterowania w ogóle nie są takie jak obiecują, nie ma zaliczek a...

Dokładnie.. coś mi wypadlo i musiałem wrócić do Polski , olali mnie i trzeba było sobie jakoś radzić. 12zł na rękę za 8h pracy w sobotę! Wynosi 96zł a wypłacają 40zł hahaha. Kpina totalna. Nie polecam.

Matthew
@Krystyna. 04.04.2017 11:56

anna

pracuje ktoś w Drnovicach za pośrednictwem tej firmy? Jakie są warunki zakwaterowania,wyżywienia,samej pracy itp? Proszę o info,dzięki.

Krystyna
@anna 28.02.2017 09:52

Praca może ok, ale jeśli rozchodzi się o zakwaterowanie to lepiej byś się miała w namiocie niż tam.. A jeśli chodzi o wyżywienie to lepiej się zabezpiecz bo zaliczki nie dostaniesz i zabezpiecz się gotowkowo w razie ja byś chciała wrócić do domu...

Edyta

macko czy mógłbyś powiedzieć dokładniej co takiego nie spodobało Ci się w pracy?

dj macko

pracowałem w Częstochowie nie polecam ludzi biorą byle skąd z ulicy nie polecam

macko

pracowałem w Częstochowie nie polecam ludzi biorą byle skąd z ulicy nie polecam

Janek

To jest dobra agencja a wiem to z własnego doświadczenia. Korzystałem z ich pośrednictwa i wszystko było w najlepszym porządku, kasa na czas i mieszkanie ok.

Aga89

Jak ktoś jest na tyle naiwny, by uwierzyć w pochlebne komentarze pisane przez pracowników H&H to niech się później nie dziwi, kiedy nie będą miały one za wiele wspólnego z rzeczywistością. Wynagrodzenie minimalne, pracownicy traktowani jak bydło. Nazwa firmy dobrze oddaje jej charakter - "łowca ludzi" - choć bardziej pasowało by Deer Hunter - "Łowca Jeleni", bo trzeba być jeleniem by tam pracować.

zzzz

Co tu dużo pisać... Jeżeli oferują na start 2400 brutto w dzisiejszych czasach to są śmieszni.Powodzenia w szukaniu januszów.....

Imigrant

Byłem z agencją na robocie w Niemczech i mam bardzo dobre wspomnienia. Warunki lokalowe ok. wszystko dobrze zorganizowane, nieźle zarobiłem. Polecam!!

Ona ona

GRZES
@Ona ona 01.02.2017 19:17
Wybiera się ktoś do niemiec na produkcję uszczelek z tej firmy? Albo może jest ktoś kto tam pracuje?...

CZESC JA SIE WYBIERAM NA UISZCZELKI

Nina
@GRZES 11.02.2017 10:53
CZESC JA SIE WYBIERAM NA UISZCZELKI

Hey. Pracuje juz ktos przy tych uszczelkach, albo wie jak tam jest?

Bonus

Agencja jest super to już wiem. Może ktoś ma wiedzę o przyjęciach?

hwdp

a gdzie pracujesz mozesz cos mi powiedziec na temat oczynkowni ?

Ndm
@hwdp 11.01.2017 12:54
a gdzie pracujesz mozesz cos mi powiedziec na temat oczynkowni ?

Pracowałem. W Wurzburgu. Ogólnie ok ale w human to bałagan totalny. Jeszcze teraz z nimi wojny toczenie. ....

Grandier

Firma spoko a że czasem coś nie ułoży się , tak bywa. Mieliście pecha i tyle, ale nie trzeba się ustawiać wrogo bo może jeszcze kiedyś uda się wyjazd.

NATi

Banda naciągaczy...nie warto nawiązywać współpracy z ta agencja

Praca potrzebna
@NATi 19.12.2016 14:17
Banda naciągaczy...nie warto nawiązywać współpracy z ta agencja

Może coś konkretniej???

Kordek

SmutnaPrawda 2016-10-30 14:32:55 Pani koordynator ? Rotacja ? Kuleje ? - widzę, że słabo doinformowana "konkurencja" nie śpi :) Jedna opinia/słowotok (Nikola 2016-10-27 12:18:45) dziewczyny, która boi się puścić trzymanego kurczowo za rękę chłopaka to nie tragedia. Każda agencja miewa takich klientów. Wystarczy poprawić weryfikację...

Niepolecamtejagencjinigdynikomy
@Kordek 09.11.2016 14:23
SmutnaPrawda 2016-10-30 14:32:55 Pani koordynator ? Rotacja ? Kuleje ? - widzę, że słabo doinformowana "konkurencja&qu...

Kordek , kurczowo trzymam się chłopaka ? No nie faktycznie wyjedziemy razem z obietnicą pracy razem a bedziemy sie mijać w pokoju :) i nie bd możliwości gdzieś wyjść bo miasta sie nie zna. Zdecydowalismy sie na wyjazd razem a nie osobno. Zreszta moje trzymanie sie kurczowo chłopaka nie toleruje i nie akceptuje wrednego Pana z Niemiec ktory nie ma szacunku dla ludzi na ktorych zarabia. Takze bardzo nie polecam tej agencji i spokojnie wraz z moim chlopakiem kurczowo dopilnujemy by ponieśli Państwo konsekwencje za to co nas tam spotkało jak i bedziemy domagać sie kary od Pana ktory w tak dziwny sposob wita swoich podopiecznych. Powyża wiadomość zostanie usunięta ze względu na naruszenie prywatności, lecz proszę wiedziedzieć, że sprawa nie ucichła a my kurczowo walczymy o swoje. Nie pozdrawiam

SmutnaPrawda

Firma kuleje z wyjazdami zagranicznymi. Zero doświadczenia w załatwianiu formalności, pani koordynator obiecuje dużo, ale mało robi - może nie umie. Miałem okazję rozmawiać z kilkoma pracownikami firmy - kilkoma, bo ciągle zmienia się ekipa pracowników w tej firmie (rotacja z wiadomych przyczyn?) i co dzwonisz to: "tej pani juz nie ma". Są firmy o wiele większe, pewniejsze, które dopinają wyjazdy na ostatni guzik , a co najważniejsze wysylają ludzi na takich warunkach, o jakich była rozmowa. A tu obiecanki, tysiac wymagan, a pracy po prostu nie ma.

Adik

Odradzam wyjazdów gdziekolwiek z tej agencyjki !!

fvde

nie tylko jako przedstawiecil handlowy bo widze ze np. operatorow wozkow widlowych w Niemczech tez szukaja..oferuja niemiecką umowę o pracę ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne organizację zakwaterowania

jack

Po przeczytaniu warunkow przeslanych przez pracownikow firmy HH - do tej pory zastanawiam sie czy oferta nie jest zartem, czy nie nastapil jakis blad, bo za takie pieniadze w takich warunkach pracowalo sie 5-10 lat temu. Zdecydowanie odradzam.

zbigniew

Witam moja opinia jest krotka - niestety nie polecam. Aplikowalem na oferte pracy zagranica - jedyny plus to kontakt ze strony firmy. Minusy to ogolne warunki, umowy, platnosci dodatkowe za zakwaterowania, brak transportu i STAWKA. Stawki sa jednymi z nizszych na rynku pracy, a wymagania spore. Tyle zarobic idzie w Polsce na miejscu.

Klient

Dać opinię czy przemilczeć absolutny brak kompetencji? Dać opinię - może ktoś inny nie nabierze się tak jak my na brak absolutnej wiedzy o czymkolwiek co związane jest z zarządzaniem zasobami ludzkimi przez osoby "ze szczytu władzy" tej organizacji - bo przecież doradztwem tego nazwać nie można. Im większa miernota, tym bardziej zowie się managerem lub directorem. Wiedzy zero. Nie polecamy!

ABC

witam, Ja też rozpocząlem pracę w Częstochowie przez tą agencje - produkcja. Praca jak praca na zakładzie: ale umowa o pracę, badania, szkolenia, dobre stawki. Teraz kumpel idzie na rozmowę. Polecam

lekki_25

Human prowadzi rekrutacje w Częstochowie - biuro ma razem z SGP ale oferty jak na Częstochowę fajne, mogłoby być jeszcze lepiej ale wstępnie jest ok. I jest umowa o pracę. Ja zaczynam jako operator produkcji w czewie od następnego tygodnia.

Zostaw opinię o Human & Hunter - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Human & Hunter