Opinie o Human & Hunter w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Human & Hunter. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Human & Hunter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human & Hunter w Katowice

Wanda

Czytam opinie o Human&Hunter i nie wiem, czy piszący widzieli, że to profil oddziału w Katowicach. @Pan K - współczuję Ci, ale piszesz o oddziale wrocławskim, a ponadto nie wiadomo, czy byłeś rekruterem, skoro piszesz o pracy w tej firmie, czy byłeś przez nich zrekrutowany dla klienta. Wcześniej była opinia, że H&H zamykają. Tymczasem o/Katowice jest nadal otwarty. Tak czy siak, może jednak ktoś się wypowie o pracy w tej agencji w Katowicach.

Pan K

Praca w tej firmie jest żenująca . Całe grono pracowników biura we Wrocławiu to niekompetentni, nieprofesjonalni ludzie. Miałem wrażenie ze samo przyjście dla pracy to dla nich wysiłek a siedzenie tam i wykonywanie obowiązków to już w ogóle zadania z wyższej półki. Kiedy poprosiłem o rozmowę z kierownikiem to człowiek który ze mną rozmawiał w ogóle nie ma żadnych predyspozycji do bycia szefem, i chyba w ogóle nie ogarnia jak tą funkcję pełnić. Brak wszystkiego co mi obiecała na początku Pani rekruter , to już zupełnie inna bajka. Do tego nie idzie się rozmawiać z koordynatorami, ponieważ chyba zwyczajnie nie rozumieją co się od nich chce . Masakryczne doświadczenie , jeszcze musiałem walczyć o prawidłowa kwotę wypłaty . Nie polecam

Emilia
@Pan K

Cześć Panie K, na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? :) Czy mógłbyś przybliżyć co Ci obiecywano na początku, na rekrutacji w Human & Hunterze a jak wyglądały warunki pracy w późniejszym czasie? Co się nie zgadzało? I jak musiałeś walczyć o prawidłową kwotę wypłaty? Co było z nią nie tak?

Greg

Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu. Solidna firma wypłaty na czas zgodne umowy. Pozdrawiam i Polecam.

Emilia
@Greg

Mógłbyś przybliżyć jaka stawka jest oferowana na start? I czy w trakcie współpracy się ona jakoś zmienia? Można liczyć na podwyżki np. za staż pracy lub zaangażowanie?

Lolek

Witam mam pytanko odnośnie wypłaty czy zawsze wypłacają na czas ? Bo znajomi mają już wypłatę a ja nadal nie moja pierwsza współpraca z hh

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kolargol

Myślę, że konkurencja widząc dobre opinie o firmie zaczęła inspirować do wpisów oczerniających.

odpowiadam
@kolargol

ta firma juz prawie nie istanieje, w kwietniu jak sie zaczal kryzyk to zwolnili wszystkich z dnia na dzien. Zostawili z 1-2 osoby. Zamykaja tez biura... konkurencja sie nie ma o co bac, chyba nigdy nie miala..

@odpowiadam

Skąd w ogóle takie decyzje tego pracodawcy o tym, aby zamykać swoje oddziały i zwalniać pracowników? Jest jakieś rzetelne uzasadnienie takiej decyzji ze strony władz firmy? Na pewno nie było to miłe jak pracownicy otrzymywali wypowiedzenia.

Hunterek

(usunięte przez administratora) jak mogą. Sami sobie tworzą umowy bez podpisu osoby zainteresowanej. Ucinają premie i pensje bez zgody... (usunięte przez administratora) na kółkach... Firma nierzetelna

Danka

Dobra firma ale trzeba być również dobrym pracownikiem żeby to docenić.

Młody
@Danka

Choć byś był najlepszy to i tak cię olewają oni patrzą tylko na swój zysk. Olać taka firmę obiecuje złote a jak przyjedziesz to (usunięte przez administratora)

Ola

Czy pracował ktoś w tej firmie w dziale rekrutacji? Czy pracowników z firmy tez tak złe traktują?

Wioleta
@Ola

Ja pracowalam rzekomo bo sie okazuje ze mnie nie bylo na stanowisku pracy a sie nalatalam jak pies. Na hali traktuja czlowieka jak psa rzucaja ubraniami a ona do mnie przyszla na hale na mpje stanowisko i mowi ze mnie nie bylo ..szkoda slow pierwsY taniec dzien a ona mpwi Wypier.da.laj do mnie .. To jest rozladowanie emocji nic pozatym.

@Wioleta

Bezczelnosc malo powiedziane biuro ma adres takze jak ktos chce to moze sie z nimi porozmawiac tam na zewnatrz jak lubia AGRESJE. . pluje sie poprostu PONIZANIEa poco to niewiadomo

Czesław

Myślisz, że firma może wyjść jeszcze na prostą? Na pewno mało komfortowe jest to, że firma aktualnie jest rzekomo na skraju upadku. Masz jakieś pomysły, które mogłyby uratować to przedsiębiorstwo?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Human & Hunter?

Młody

Tak a w następnym miesiącu potrącają z wyplaty

Biorą dane a następnie unikają telefonów, po wystawieniu im recenzji przeze mnie na Facebooku usuneli wszystkie opinie oraz możliwość ich ponownego wystawienia. Przed usunięciem dzwonili i proponowali gadżety za usunięcie opinii. NIE POLECAM

xxx

(usunięte przez administratora) firma kolega pracuje w wurzburgu na cynkowni w grudniu dali im po 150 eu. premii świątecznej a w styczniu w wypłacie za grudzień im premie potrącili

zainteresowany
@xxx

bo takie są przepisy w Niemczech. ja też tak miałem w swoje robocie, bo nie zachowałem ciągłości umowy, a jestem na niemieckiej umowie. Tam jest niemiecka umowa czy oddelegowanie z polski? Wolę tą Polską bo zaoszczędzę na ZUS. ile godzin średnio na miesiąc można wyrobić? jaka jest stawka? Macie kontakt (telefon lub e-mail) do nich na zlecenia do Niemiec?

Urszula
@zainteresowany

Rzeczywiście wiele zależy od rodzaju umowy, jaką otrzymujemy na początku współpracy. Być może na danym stanowisku istnieje możliwość negocjacji poszczególnych warunków umowy lub zmiany jej formy? Wiadomo Ci coś na ten temat? Jeśli szukasz kontaktu do Human & Hunter w Niemczech lub w Polsce, zarówno numer telefonu, jak i adres e-mail podane są na stronie firmy. https://www.human-hunter.pl/kontakt?country_id=1

Xxx
@zainteresowany

(usunięte przez administratora) Wiedzą chyba do kiedy ludzie mają umowy. Umowę dają do22 grudnia i następnie od 8 stycznia 2 tygodnie jesteś bezrobotny

Beznadzieja...

Nie polecam, pracowałam i totalna żenada. Od kadr nic nie można uzyskać, koordynatorka wzrusza ramionami .... kasa w ostatnim księgowaniu ... dziwna firma ...

@Beznadzieja...

Jak długo pracowałaś w firmie Human & Hunter? W swojej krótkiej wypowiedzi skupiłaś się na negatywnych kwestiach, które doświadczyłaś, pracując tam. Chciałbym, abyś swoją opinię uzupełniła również o pozytywne kwestie. Myślę, że na pewno są jakieś aspekty, które mogłabyś ocenić pozytywnie. Zachęcam Cię do dalszych wypowiedzi.

Urszula

Human & Hunter własnie rekrutuje osoby na stanowiska: Operator maszyn, Szwaczka/Krawiec, Elektromechanik, Technik serwisu, Specjalista ds. serwisu, Kierownik Produkcji, Koordynator operacyjny i naprawdę wiele innych. Wszystkie oferty pracy, proponowane przez tę firmę, znajdziecie pod tym adresem: https://www.human-hunter.pl/oferty-pracy Zastanawiam się, czy ktoś z Was wie, jak wygląda kwestia umowy i ubezpieczenia w tym przedsiębiorstwie? Jeśli posiadacie jakieś aktualne informacje na ten temat, to śmiało, piszcie!

Cześć, szukam informacji na temat pracy jako koordynator, jakieś opinie? Ja akurat mam zamiar podjąć pracę w okolicach Szczecina

NIe polecam..Dostałem skierowanie na badania, miałem dostać informację w sprawie rozpoczęcia pracy, minął miesiąc nie dostałem żadnej informacji, ciągłe przeciąganie, a teraz nie odbierają telefonów. Tak zachowuję się poważna firma?..Odradzam każdemu tą pseudo firmę.

haha

nie polecam, ludzie z innych agencji dostali pieniadze na czas 10-tego jest 12-sty a pieniedzy dalej nie ma smiech na sali sami maja w umowie ze do 10tego musza zaplacic... :D smieszna firma prezes pewnie zlo0dziej daltego tak jest

Wituś

Praca jako koordynator. Czy ktos się orientuję jakie pieniądze oferują ? Jakie auto służbowe i ogólne warunki pracy? Dziękuję

haha
@Wituś

jakie auto służbowe :D malucha dosstaniesz wystarczy?

Arni

Nie polecam. (usunięte przez administratora) , gdy tylko człowiek się upominek o swoje. Fikcyjne szkolenia BHP, niemoty pracujące w biurze. Szkoda gadać. Moje sugestie dla Human & Hunter: Zamiast łapać pracowników na necie nieprawdziwymi obietnicami, a potem zaskakiwać (usunięte przez administratora) umowami zdobądźcie się na profesjonalizm. Są agencję gdzie się wraca i takie jak Human skąd się ucieka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić jakiś ogarniętych rekruterów i poważnie traktować ludzi, bo dziś wielu dawniejszych zagrywek agencjom się nie wybacza

Sprawiedliwy

Dlaczego pośredniak nie jest tak skuteczny w znajdowani pracy jak agencje pracy ?

Glover
@Sprawiedliwy

Bo w pośredniaku mniej zarabiają i mają mniejszą możliwość robienia z człowieka niewolnika.

Zbigniew
@Sprawiedliwy

Proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Rozmawiamy w tym miejscu o warunkach pracy w firmie Human & Hunter oraz o kontraktach oferowanych przez tę firmę. Czy uważasz, że ta firma jest skuteczna i potrafi szybko znaleźć odpowiednią pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Human & Hunter - Katowice

• Jak się pracuje w Human & Hunter?

Zobacz opinie na temat firmy Human & Hunter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Human & Hunter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Human & Hunter?

Kandydaci do pracy w Human & Hunter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Human & Hunter