Opinie o Human & Hunter w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Human & Hunter. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Human & Hunter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human & Hunter w Katowice

Edyta

@Amok, czy możesz coś więcej napisać na temat swojej decyzji? Opinie zawsze będą subiektywne. Każdy z pracowników ma inne wymagania i doświadczenie. Czy uczestniczyłeś w rozmowie kwalifikacyjnej? Może zaoferowano Ci pracę w firmie Human & Hunter, a Ty nie zdecydowałeś się przyjąć tej oferty?

Amok

Dobrze ze jest ta strona internetowa dzięki niej uniknąłem problemów. NIE JADĘ Z NIMI. LUDZIE A TAK PO ZA TYM PISZMY PRAWDĘ JAK JEST.

Edyta

@Wituś, dobrym pomysłem może być bezpośredni kontakt z firmą Human & Hunter. Warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie. Wtedy będziesz miał pełny obraz stanowiska, na której aplikujesz i informacje z pierwszej ręki. Jest to o tyle ważne, że zawsze zdania o firmach będą podzielone. Najważniejsze to odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy i się go trzymać!

To niesety cała prawda, ponad 200h ptzepracowalem pensja jak za normalne godziny ,i ciągle zakrywają się jakimś innym grafikiem pracy.... UWAGA OSZUSCI!!!!! WYKOSLRZYSUJA LUDZI NA UMOWACH ZLECENIE OKRADAJA PRACOWNIKOW DOPIEPRZAJA KARAMI A COŚ ZAŁATWIĆ Z NIMI CIEZKO JAKIES ZAŚWIADCZENIE CZY COS DODZWONIC I DOPROSIC SIE NIE IDZIE MAJA PRACOWNIKÓW W (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!! AGENCJA NIE GODNA ZAUFANIA!!!!!!!!!!!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Edyta

@Sprawiedliwy, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. W tym wątku rozmawiamy o agencji Human & Hunter. Czy miałeś okazję współpracować z tą agencją? Jak oceniasz swoją współpracę? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Edyta

@Stonka, proszę opanuj negatywne emocje. Nie są one potrzebne nikomu z nas i nie wpływają pozytywnie na merytoryczność dyskusji. Czy możesz dokładnie opisać sytuację która miała miejsce? Czy jesteś pewien, że jako pracownik firmy Human & Hunter dotrzymałeś wszystkich obietnic i wywiązałeś się z zapisów umowy? Zarzut oszustwa jest poważnym zarzutem i należy mieć na niego odpowiednie uzasadnienie.

Stonka

Edyta

@Ewa, czy możesz sprecyzować swoje pytania? To forum odwiedza wielu pracowników jak i kandydatów do firmy Human & Hunter. Jeżeli sprecyzujesz swoje pytanie, to łatwiej uzyskasz na nie odpowiedzieć. Czy możesz powiedzieć na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Czy posiadasz już jakieś doświadczenie?

Stella

Human & Hunter ma dobrą opinię jako pracodawca i myślę, że warto próbować!

Witam, czy ktoś może powiedzieć coś o Human & Hunter - Poznań, praca umowa zlecenie, studentka ?

Bartosz

No cóż koszty utrzymania w Niemczech są niestety wyższe niż w kraju. Każdy wybiera co uważa!!

paweł

Praca jako koordynator. Czy ktos się orientuję jakie pieniądze oferują ? Jakie auto służbowe i ogólne warunki pracy

@paweł

Max 4kola. Fatalna atmosfera i nadgodziny bezplatne

lindau

Witam wyjechałem z h&h do lindau drukarnia lakiernia praca lekka ale za grosze 140 miesięcznie za stawkę 9.23 wiec prosty rachunek. 1100 netto miesiąc ( zależy od klasy podatkowej może mniej zostac) od tego 1100 odejmi mieszkanie 225 e dojazd we własnym zakresie a koordynator dysponuje prywatnymi samochodami pracowników to skandal i trzeba kierowcy płacić za swoje około 40 e plus wyżywienie wiec nie warto. Opinia zgodna z prawdą w 100% pozdrawiam

sansei
@lindau

Czyli za 140 godzin dostałeś netto wypłatę 1100€, przy stawce 9.23€? A pod jaką klasę podatkową cię podpięli? Mi oferują 11€ brutto i około 160-170 godzin.

młody
@lindau

facet co ty pierd...sz 140 h razy 9,23 daje 1292,2 eu czyli zabrali ci tylko podatek niemiecki a gdzie ZUS w niemczech zabierają 40 % + mieszkanie a 40% z 1292,2 to daje 516,88 eu

Ula

Generalnie firma ma opinię dobrego pracodawcy. Ale niestety nawet najlepszym zdarzają się kłopotliwe sytuacje.

Niepolecam

Nie polecam!!! Przez cztery dni pracowałam bez umowy, sama musiałam wydzwaniac do osoby zajmującej się przyjmowaniem pracowników. Słowa rzucane na wiatr, umawianie się i nie dotrzymywanie ustalonej godziny spotkania. Jak dzwoniłam słyszałam przepraszam, ale zapomniałem. To powtarzalo się nagminnie. Nie znajomość pracy do jakiej zatrudnia się pracowników. Zostałam poinformowana o pracy dwu zmianowej po spotkaniu okazało się, że jest to praca trzy zmianowa. Nie znajomość adresu firmy do której przyjmują. Zlewcze zachowanie. Podejście fatalne! Odrazu zerwałam umowę po podpisaniu jej. Nie polecam!

Edyta

@Ares czasem może już tak być, że agencje nie posiadają satysfakcjonujących nas ofert pracy. Może to być taki okres, ale czy jest to powód, by agencję oceniać jako słabą? Tobie się te oferty nie spodobał, komuś innemu za to mogły.

AAAA

Firma (usunięte przez administratora) Sprawa Trafia do Sądu Pani Karolino jak i moja opinia O waszej firmie pracować rok czasu dostawać wypłaty po 1400 zł chłopak stojąc obok ta sama umowa ta sama stawka 1750 do wypłaty wiec za ten rok pracy i mnie okradanie z moich ciężko zarobionych pieniążków Sprawa Trafia Do sądu Pracy Nie dajcie się oszukać tej firmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nikita

A czy ktoś ma jakąś opinię o Human Hunter z Wrocławia ? Bardzo byłabym wdzięczna :)

Były
@nikita

Jechałem z okolic wroclaw do Lindau, zarobki 1100 euro odjąć 225 mieszkanie, praca lekka, ale bardzo słabe zarobki, zakład jest likwidowany i przeniesienie do Austrii, mieszkanie ok tylko za dużo osób w mieszkaniu po ok 5

Majka
@Były

Dako z Gliwic czy Katowic płacą więcej i mieszkanie jest darmowe, w każdym razie tak było w tamtym roku

Ares
@nikita

Bardzo słaba agencja... Nie dawno byłem na rozmowie. Zaproponowano mi dwa stanowiska pracy: produkcyjne i dostawcze. Niestety nie porwały mnie zarobki. Zapytałem też czy mają jakieś inne oferty, niestety nie mieli. Poszedłem do innej agencji, gdzie czekało na mnie kilka stanowisk.

Edyta

Piszemy tutaj o firmie Human & Hunter, a nie innych, więc proszę opisywać wyjazdy z tej agencji. @Aleksandra czyli zdecydowałaś się na wizytę Pani z biura w domu? To chyba dobra opcja dla niezmotoryzowanych osób. I widzę, że TY słyszałaś inaczej =, jeżeli chodzi o opłaty za mieszkanie. Dobrze byłoby, gdyby była jedna wersja ustalona.

Grandier

Fajna agencja a że czasami trafia na nieszczęśliwych ludzi to mają później masę hejtu. Jeśli nawet coś nie poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami to jeszcze nie jest powód do oczerniania firmy, tak się zdarza!

Never ever.
@Grandier

Jak łatwo przychodzi powiedZieć, ze zdarza się być oszukanym.... Nie mówiąc wszystkiego dokładnie podczas rekrutacji TELEFONICZNEJ- tylko i wyłącznie telefonicznej, bo na inną mie ma czasu - to rzeczywiście mały problem... no zdarza się. Haha. Radzę wszystkim sobie odpuścić a nie dawać sie wykorzystać - pracownicy dla swojej premii wcisną wszystko.

Dudu
@Grandier

Fajnie to cię (usunięte przez administratora) capie wał się tyle w temacie.

Aleksandra
@Never ever.

Ja jak rozmawiałam z ich rekruterką to Pani na dzień dobry zapytała mnie z jakiej miejscowości dzwonię poszukała blisko biura ewentualnie powiedziała że może przyjechać do nas także nie bardzo wiem czemu niby tylko telefonicznie

seiko
@Aleksandra

Jakiego biura poszukała? To mała agencja z Katowic? Gdzie mają przyjechać, na Pomorze, do Suwałk? Nigdy nie słyszałem o agencji pracy tymczasowej co do ludzi przyjeżdża.

Aleksandra
@seiko

Wejdź nawet na strone zobacz ile maja oddziałów ...

Zostaw merytoryczną opinię o Human & Hunter - Katowice

• Jak się pracuje w Human & Hunter?

Zobacz opinie na temat firmy Human & Hunter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Human & Hunter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Human & Hunter?

Kandydaci do pracy w Human & Hunter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Human & Hunter