SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Działu Handlowego w mieście Katowice. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

6532 Nowy wpis

OK

Mirek Nowy wpis

Praca oferowana przez ta agencję jest jak najbardziej okej. Nie mogę narzekać

Sylwia Biala Nowy wpis

Pracowalam przez SGP na zakladzie Sapa, mozna normalnie zarobic, koordynatorzy pomagaja, polecam!

Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Pracownik Produkcji. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

o SGP...

Praca w tej firmie jest najbardziej korzystna dla studentów, osób do 26 roku życia, dla starszych mających lepsze ambicje już nie bardzo praca na 3 zmiany - większość pracuje na zleceniu. Duża rotacja np. w Lublinie zostało może 20 proc ludzi którzy zostali na dłużej w wiekszości liderzy

Andrzej

Pracuje przez tą agencje w Sosnowcu SAPA. Bardzo polecam. Fajne wynagrodzenie, kierownik i koordynator bardzo pomocni ????

Elwira

Super podejście do kandydatka, jak najbardziej polecam pracę przez tą agencją. Pani Ania jak najbardziej na plus, dobrze przestawiona oferta pracy.

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
Kandydat

Ktoś się wypowie o pracy w dziale kadr i płac? Trochę daje do myślenia kolejna oferta w przeciągu kilku miesięcy czy wszystko jest z tą firmą w porządku. Na jakie zarobki można liczyć?

Bogusław

Wpis dotyczy pracy w Jasionce na Podkarpaciu. Agencja zatrudnia na zlecenie ale obiecuje umowę o prace po trzech miesiącach po tym czasie dowiedziałem się że niema takiej możliwości i proponują dalsze zlecenie. Strata czasu gdybym wiedział wcześniej nie podjął bym tej pracy.

Sylwia

Polecam! Wypłata terminowo. Przełożeni w porządku. Praca na magazynie - system 2-zmianowy - idealna praca jak dla studenta zaocznego.

Arelsasean

Pracowałem w tej agencji przez 6 miesięcy zanim dostałem sie pod firmę docelowa, rozmowę kwalifikacyjną miałem w centrom handlowym, galeria Plaza w Rybniku na ławeczce. Pani policzyła ze będę zarabiał 2900 netto za miesiąc, ale zapomniała powiedzieć że to zarobek za pełny miesiąc z weekendami a w dodatku same nocki. Zarabiałem od 1900 do 2500 z nadgodzinami,(2 soboty) bo więcej robić nie było wolno. I na umowie zlecenie, nawet dnia wolnego nie dostałem. A zwolnić się nie było wolno wcześniej bo groziło to nie otrzymaniem wynagrodzenia plus kara finansowa za zwolnienie i przejście pod firmę. Nie przyjmujcie się do tej agencji. Na Facebook-wszystkie moje komentarze są usowane a dziś mnie zablokowali całkiem

Blablacar
Kandydat

Szczegóły w czwartek, praca miała być w piątek, przełożona na poniedziałek a wtedy dowiaduję się o braku zatrudnień. Człowiek odmawia w międzyczasie innym agencja pracy, decydując się na sgp a ci mają go w poważaniu. Nie polecam, nie warto.

Agnieszka

W starszych opiniach na temat pracodawcy przeczytałam między innymi, że nie wywiązuje się on z tych obietnic, które zostały złożone na rozmowie. Chciałabym się dowiedzieć, czy coś się zmieniło na lepsze w tej kwestii w SGP. Powiedzcie, jak to widzicie jako pracownicy i czy polecilibyście tę firmę. Co sądzicie?

A.
@Agnieszka

Gdyby ta firma była godna polecenia na pewno by miała pozytywne komentarze od pracowników obecnych i byłych.

Johny
@Agnieszka

....w tej firmie wszystko kończy się na obietnicach....

Jak się pracuje z ludźmi z SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Czy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Nie

Marek
Klient

Żałosna firma... Chaos informacyjny, obietnice bez pokrycia, rotacja kadry wyższego szczebla... Ludzie z którymi kiedyś dało siee coś załatwić odeszli lub zostali zwolnieni... A teraz się z tego ciesza, że nie muszą patrzeć jak kryzys i złe decyzje Zarządu doprowadzają firmę do upadku.. Nie polecam wspolpracy jako Klient.

@Marek

Firma powinna zostać zamknięta, to co się tam wyprawia - w kwestii zatrudniania, dokumentów i faktur jest nie do opisania. Oby zostali z palcem w nocniku

Adam
Klient
@Marek

Podzielam twoją opinie. Jako Klient także zaobserwowałem spadek jakości usługi. Z firmy odeszły kluczowe osoby - to także przełożyło się na obecna sytuację w tej firmie. Na ten moment nie polecam współpracy z SGP- rozważam zakończenie z nimi współpracy

Franek
@Marek

Motto tej firmy to "oskubać klienta", nie wazne co dalej!!!

Pawel
 Problem
@Marek

Wieść gminna niesie...że firma sgp zmienia kierunki działaności z outsourcingu...na sprzedaż internetową akcesoriów erotycznych ????????????????‍♀️????‍♀️????‍♀️

O ja
@Pawel

Pewnie zapłacili im za pracowników zamiast kasa to w tych akcesoriach i teraz sprzedają ... Gdzie to sprzedają ? Jaka nazwa sklepu ?

Bedzie miala na waciki ...

Beti
@.

OoOoo komentarz z nazwa sklepu usuniety... chyba im sie nie spodobalo ze ludzie sie smieja z zenujacego pomyslu.. pracownicy w firmie maja niezły ubaw..

EwkaMarchewka
@Beti

Pewnie cała Czestochowa się z nich śmieje ...i nie tylko he he he

Alicia
@Marek

Pracowałam w różnych firmach ale szczerość w tej firmie to negatyw pomiatanie ludźmi gdy przyjdzie reklamacja zwalniają oczywiście nie lizusow najgorsza firma nikomu nie polecam jest fajnie do czasu

O Darii

Daria to królowa na ziarnku grochu bluzę dawno powinni ja wywalić ale ma swoich lizusów i pomagierów co jej na (usunięte przez administratora)wisza

Zesxu

kto tam jeszcze pracuje (lbn) ? :D

A.
@Zesxu

Nieliczni zostali którzy muszą.. Lub ci co się za siedzieli

Daria i pokora
@O Darii

Jak z pokorą u zadbanej 40 stki z Lublina czyli Darii. Sz?

Cd.
@Daria i pokora

I pani lider też trzeba pokory nauczyć !

aaa
@O Darii

To jest kretynka juz ten jej sposób bycia jest denerwujacy zachowuje sie jak księzniczka ...ma swoich i miała pomagierów i lizusów jej poziom napewno nie był koordynatorki ..o czym świadczy ze zatrudniała znajomych w tym np jej ,,mądrego" kuzynka który puszczał bąka za bąkiem na linii ale coż taki lajf:)

Kandydat

Jak wygląda praca w biurze? Jaka atmosfera?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Karolq
@Pytanie

Zlecenie przedłużają z miesiąca na miesiąc następny. Trzy lata tam pracowałam i nie miałam co liczyć na umowe o pracę. Wieczne postoje nie informowanie pracowników kiedy mozna przyjsc do pracy ..

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, a 8 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.