SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Niedźwiedź Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem tam kilka lat temu, nie wspominam tego dobrze, na początku miła rozmowa kwalifikacyjna, niestety później już było gorzej. Dostałem do podpisania umowę, gdzie miejsce dotyczące stawki godzinowej było puste, same warunki umowy były co najmniej dziwne a kierownik cały czas pospieszał aby podpisać jak najszybciej.

anonim Nowy wpis
Inne
@Niedźwiedź

A co takiego różniło się w codziennej pracy od tego co omawiane było podczas rozmowy? To puste miejsce jak ostatecznie zostało wypełnione, tą kwotą, którą chciałeś? Możesz po krótce napisać co było dziwnego w tych warunkach?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Polecacie pracę w strukturach firmy ? Chodzi o stanowiska rekruterskie :)

Bożena Nowy wpis
Inne
@Kandydat

Cześć, ja nie wiem, bo nie pracuję tutaj, ale właśnie też myślę o wysłani aplikacji, więc chętnie się dowiem. I też jestem ciekawa pracy w HR. Wiecie, czy jak mam doświadczenie 2 lata, to wzięliby mnie na juniora, czy tu już jest to doświadczenie starczające na mida??

Al
Kandydat

Kolejny pracodawca, który w profitach wpisuje „atrakcyjne wynagrodzenie”, a na rozmowie kwalifikacyjnej dowiadujesz się, że chodzi o najniższą krajową i okolice. Nie polecam takiego podejścia, mam nadzieję że to się zmieni.

anonim
Inne
@Al

A może po jakimś czasie przepracowanym dostaje się podwyżki i wtedy jest ono atrakcyjne? Pytałeś na rozmowie skąd takie rozbieżne zdania nt wynagrodzenia? Tak ogólnie to długo czekałeś od wysłania cv na rozmowę kwalifikacyjną?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Ktoś się wypowie o pracy w dziale kadr i płac? Trochę daje do myślenia kolejna oferta w przeciągu kilku miesięcy czy wszystko jest z tą firmą w porządku. Na jakie zarobki można liczyć?

30
Ania
Pracownik
@Kandydat

Ja pracowałam 3 lata temu w dziale kadr, bardzo polecam tą pracę. Atmosfera była bardzo fajna.

43
Tomek
Pracownik
@Kandydat

Już bez przesady w innych firmach rotacja jest jeszcze większa. Ludzie się zatrudniają i odchodzą to normalne.

Pracodawca

Nie zawsze warunki pracy są powodem odejście.

?
Kandydat
 Pytanie
@SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

W takim razie co jak nie warunki pracy? Z tego co obserwuje ogłoszenia pojawia się notorycznie co kilka miesięcy:)

Kontroler jakości
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Maja K
Pracownik

Wysoko wykwalifikowana kadra, sprawna i skuteczna komunikacja oraz przyjazna atmosfera. Polecam.

2

Pracodawca

@Maja K

Dziękujemy za opinie i docenienie nas, pozdrawiamy - zespół SGP !

Jolanta
Inne
@Maja K

A powiesz coś więcej o zarobkach? Czy równie zadawalające co atmosfera i współpracownicy? Na jakim stanowisku obecnie pracujesz? A jak wygląda to z awansami, można nieco się postarać?

Maja K
Pracownik
@Jolanta

Obecnie jestem na stanowisku biurowym, wypłaty są zawsze w terminie i póki co jestem zadowolona. Myślę, że o awans zawsze można się postarać ;)

Piotr
Były pracownik
@Maja K

Haha kadra wykwalifikowana poniosło cię. Koordynatorzy ludzie z łapanki i ich rodziny doświadczenia

Ewka
Pracownik
@Maja K

Ja przez tą agencje pracuje drugi rok polecam na polskim rynku pracy najlepsza agencja pracy w Polsce przyjazna dla ludzi i pomocna

Olka
Inne

Przeglądam z chłopakiem oferty pracy i chłopak chce aplikować na etat operatora wózka widłowego. Pierwsze co rzuca się w oczy to info o programie poleceń. Ile można dostać tej premii za polecenie jednej osoby? Czy przykładowo po roku pracy można dostać większą stawkę niż 27zł? Ile wynosi dodatek nocny, opłaca się pracować tu na nocki?

Tomek
Pracownik
 Pytanie

Czyli zatrudniając się u was na umowie zlecenie pracownik nie wie kiedy dostanie wypłatę? Nieźle

3

Pracodawca

@Tomek

Zawsze jest to określone w umowie. Wynagrodzenie jest wypłacane do ostatniego dnia każdego miesiąca.

Anka
Były pracownik
 Pytanie
@SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Ale dlaczego kłamiecie ? U was wynagrodzenia na umówię zleceniu nigdy niw były wypalające ostatniego dnia. Są albo do 15-ego albo 20-ego następnego miesiąca !!!!

1
Працівник
Pracownik
@Anka

Мені теж не виплачують вчасно зарплату

Pracodawca

 Pytanie
@Anka

Bo kadry firmy pracują bardzo sprawnie i obliczają wynagrodzenia wcześniej, czy to nie powinno być plusem że jesteśmy firmą terminowo wypłacająca wynagrodzenia?

Pracodawca

@Працівник

Wynagrodzenia wypłacane są w naszej firmie terminowo, jeśli zdarzyła się taka sytuacja proszę o wyjaśnienie jej z koordynatorem który jest opiekunem w danym zakładzie

POBLOO
Pracownik
@Anka

A PRACODAWCA WG PRAWA PRACY NIE POWINIEN WYPŁACAC NAJPÓŻNIEJ DO 10 DNIA NASTEPNEGO MIESIĄCA, A JEZELI PRZYPADA TO NA DZIEŃ WOLNY TO WCZEŚNIEJ TAK PYTAM CZY PRAWO ŁAMIECIE

anonim
Inne

Dlaczego tak uważasz? Są jakieś trudności z obliczaniem przez kadry wynagrodzeń i ich terminowym przelewaniem na konta pracowników?

anonim
Kandydat

Ktoś coś wie o posadzie Operator robota spawalniczego z doświadczeniem DL?? Choćby o tym doświadczeniu, bo w ofercie jasno napisali, że jest wymóg posiadania tego, ale nie napisali ile. Czy wystarczy 2 lata czy potrzebne jest większe np. 8 lat? Do doświadczenia zaliczają się też praktyki?

Kama
Inne

A czy rekruter udziela telefonicznie informacji o wysokości zarobków? Po wstępnym rozpoznaniu jest szansa, że zaproponują właśnie telefonicznie rozmowę kwalifikacyjną? Ile czasu trzeba czekać za rozstrzygnięciem rekrutacji i jakąś odpowiedzią?

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

anonim
Inne

Te proste prace magazynowe to właściwie na czym polegają? Każdy magazyn inny, a tu w ogłoszeniu na pracownika magazynowego nie widzę nic o tym, co tam się robi dokładnie. Jak ktoś ma doświadczenie to wszystko pewnie będzie łatwe od razu. Ja się jakoś zawsze boję, że nie ogarnę czegoś i po umowie.

anonim
Inne

Mam pytanie, może ktoś pomoże. Jakie godziny zmian są na montera? Znalazłem ogłoszenie w którym tam wspominają, że się przychodzi na trzy. A wyjaśni ktoś dokładniej? Wcześniej tylko robiłem w firmach 8-16 i do domu, to dla mnie coś nowego.

Piotrek
Pracownik

Pracuję tutaj od kilku miesięcy. Pracodawca godny polecenia. Pensja w terminie, profesjonalne podejście do zarządzania, świetna atmosfera i wiele benefitów! Bez wahania polecam każdemu!!!!

2

Pracodawca

@Piotrek

Dziękujemy za opinię i polecenie nas, pozdrawiamy !

U
Kandydat
 Pytanie
@Piotrek

A jeśli można zapytać - jakie benefity przysługują i czy umowa o pracę czy na zlecenie?

Ala
Kandydat
@Piotrek

Kiedy zwykle wpływa Ci wypłata, przelewają na konto? Ile dokładnie zarabiasz? Skoro pracujesz już tu kilka miesięcy to masz okres próbny za sobą, na jakiej obecnie jesteś umowie?

Pierzek
Pracownik
@U

Benefitów brak :)

anonim
Inne
@Pierzek

To nie rozumiem, jedni piszą, że są, inni nie, zawsze to jakiś dodatek do wynagrodzenia. A premie? Pracodawca docenia pracowników w taki sposób?

1
Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Byly
Były pracownik

Praca w oddziale w Chrzanowie jest jedna wielka porażka , koordynator nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu , kombinuje na godzinach , pracownicy chodzą jak chcą ,podejście koordynatora jak można go tak nazwać ze tragiczne zero szacunku dla pracowników ,zarobki są tragiczne a on jeszcze łaskę robi , dla mnie jedno wielkie zero a kto się chce zatrudnić to pilnujcie godzin bo mogą przypadkowo zniknąć

3
anonim
Inne
@Byly

Sporo zarzutów. Jeśli nawet nie rozmowa z rzeczonym koordynatorem, to czy można było się zgłosić do kogoś innego z problemem, choćby do działu HR lub księgowości, by sprawę wyjaśnić? I czy nie przenieśliby by Cię do innej ekipy i innego koordynatora, jak byś wyklarował, jak się Twym zdaniem współpracuje z tamtym?

z Lublina
Były pracownik
 Pytanie

Praca w tej firmie jest korzystna ale jedynie na jakiś czas i najlepiej gdy jest się studentem.(usunięte przez administratora). Czy ta praca jest trudna? zależy od Działow, w większości jednak są to proste pracę pomocnicze, które pomagają wspomagać zakłady produkcyjne. Ludzie jak wszędzie różni.

Jolanta
Kandydat
 Pytanie
@z Lublina

A czemu tylko na jakiś czas? Jeśli student to dają umowę zlecenie? Na jakim stanowisku jesteś lub byłeś? A jak sytuacja na samej produkcji, wiesz może? Czy ludzie tam mogą zarobić powyżej 4k netto? Na początku wszyscy przechodzą szkolenie BHP?

Pytanie
 Pytanie

Czy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

rf
Były pracownik
@Pytanie

nie.

Jakub
Pracownik
 Pytanie

Czy wypłata będzie wypłacona w 10 czy może wcześniej ?

Ewa Libertowska
Pracownik

Pracuje w przez tą agencje pracy już rok agencja pracy godna polecenia jedna z najlepszych agencji w Polsce jestem bardzo zadowolona z pracy która jest mi przydzielona.

Pracodawca

@Ewa Libertowska

Dziękujemy za opinię i docenienie nas.

Patrycja
Pracownik

Polecam współpracę z firmą, wszystko zgodnie z założeniami, a do tego robią wiele ciekawych rzeczy.

Pracodawca

@Patrycja

Dziękujemy za opinie i docenienie nas.

Maja
Inne

Firma godna polecenia. Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście. Polecam !

Pracodawca

@Maja

Dziękujemy za docenienie nas.

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii