Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Nowa Nowy wpis

Witam. Mógłby ktoś napisać jakie są opinie o tej pracy? Polecacie? Warto tam się przyjąć?

Magda Nowy wpis

Jakie są stawki na lidera ?

Damian Nowy wpis

Praca znajduje się w Plastic Components Fuel System (Magneti Marelli) na ul jedności w Sosnowcu. Pracowałem tam 1.5roku jako operator wózka widłowego. Nasz zespół składał się z 9 osób na zmianę z czego lider zmiany był wytypowany z pośród jednego z nas po przez głosowanie . Atmosfera i ludzie bardzo wporzadku , wsparcie produkcji to nic innego jak zaopatrywanie pracowników produkcji w potrzebne komponenty które składają w finalny produkt . Jak się pozna pracę to w ciągu dnia więcej się siedzi lub gada z ludźmi niż faktycznie pracuje i nikomu to nie przeszkadzało jeśli wszystko bylo na tip top. Pani Iza była i pewnie dalej jest koordynatorką na tej lokalizacji, także z czystym sumieniem mogę polecić tę pracę wszystkim zaczynajacym swoją karierę .. dobry strzał na zdobycie doświadczenia no i wynagrodzenie wypłacane terminowo zawsze 10 na konto oraz premia i nad godziny (dla chętnych ) 21 dnia miesiąca też na koncie . Z dwiema sobotami przepracowanym i 2800pln do ręki było ale to było 1.5roku temu też także płacą już więcej bo co jakiś czas podwyżki wpadały za mojej pracy .. pozdrawiam

Damian Nowy wpis

Praca jest elegancka

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

@Pamietam, nie bardzo rozumiem sens Twojego komentarza. Pracowałeś w Firmie SGP - Sorting Group Poland w Sosnowcu? Na forum dzielimy się merytorycznymi opiniami na temat pracodawców, a nie wydaje mi się, żeby Twoja wypowiedź taką opinią była. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w tej firmie? Czy ktoś może napisać coś na ten temat?

Pamietam

UWAGA..(usunięte przez administratora)o co tutaj na forum robicie jest tego pojęcia odzwierciedleniem i podlega karze zgodnie z paragrafem: art. 190a § 1 kodeksu karnego"A owieczki z biura w Czestochowie i nie tylko maja za zadanie robienia tych wpisow i dawania dobrej opini aby przecietne zawsze byly lepsze od prawdy. Probuja wystraszyc ludzi mowa o "stalking" w sytuacji gdzie to nie ma miejsca. Wiedza ze wiekszosc sie wystraszy i zweryfikuje jak naprawde brzmi to prawo. Wypisywanie opini o firmie i tych co ja prowadza nie sa zabronione tak dlugp jak jest pisana prawda.

Jaka jest obecnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma SGP - Sorting Group Poland tworzy teraz nowe miejsca pracy i rozwija się prawidłowo? Może wiesz coś na temat warunków umowy oraz dodatków płacowych u tego pracodawcy? Zachęcam was do napisania nowych komentarzy w tym temacie.

paweł

Widziałem ogłoszenia na produkcję, wsparcie produkcji (co to w ogóle jest?), kontrolera jakości, pakowacza u nich na stronie wszystko niby po różnych lokalizacjach ale może na Sosnowiec też coś się znajdzie, mimo wszystko można spróbować może dziś jest tutaj lepiej :)

zainteresowana

porażka taka stawka

Nie pracowałem, na szczęście. Super oferta - 550zł na rękę za miesiąc pracy w systemie zmianowym, 2 dni pierwsza, 2 dni druga, 2 dni trzecia zmiana i 2 dni wolne, umowa zlecenie jeśli ktoś wytrzyma miesiąc w następnym już dostanie premię ~200. Życzę powodzenia w poszukiwaniach pracowników chętnych na takie warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.