Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Karolina

Nikomu nie polecam, złodzieje i wyzysk straszny

paweł

Widziałem ogłoszenia na produkcję, wsparcie produkcji (co to w ogóle jest?), kontrolera jakości, pakowacza u nich na stronie wszystko niby po różnych lokalizacjach ale może na Sosnowiec też coś się znajdzie, mimo wszystko można spróbować może dziś jest tutaj lepiej :)

zainteresowana

porażka taka stawka

Anonim

Nie pracowałem, na szczęście. Super oferta - 550zł na rękę za miesiąc pracy w systemie zmianowym, 2 dni pierwsza, 2 dni druga, 2 dni trzecia zmiana i 2 dni wolne, umowa zlecenie jeśli ktoś wytrzyma miesiąc w następnym już dostanie premię ~200. Życzę powodzenia w poszukiwaniach pracowników chętnych na takie warunki.

Zostaw opinię o Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.