SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Pracuje przez tą agencje w Sosnowcu SAPA. Bardzo polecam. Fajne wynagrodzenie, kierownik i koordynator bardzo pomocni ????

Elwira

Super podejście do kandydatka, jak najbardziej polecam pracę przez tą agencją. Pani Ania jak najbardziej na plus, dobrze przestawiona oferta pracy.

Bogusław

Wpis dotyczy pracy w Jasionce na Podkarpaciu. Agencja zatrudnia na zlecenie ale obiecuje umowę o prace po trzech miesiącach po tym czasie dowiedziałem się że niema takiej możliwości i proponują dalsze zlecenie. Strata czasu gdybym wiedział wcześniej nie podjął bym tej pracy.

Sylwia

Polecam! Wypłata terminowo. Przełożeni w porządku. Praca na magazynie - system 2-zmianowy - idealna praca jak dla studenta zaocznego.

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

Arelsasean

Pracowałem w tej agencji przez 6 miesięcy zanim dostałem sie pod firmę docelowa, rozmowę kwalifikacyjną miałem w centrom handlowym, galeria Plaza w Rybniku na ławeczce. Pani policzyła ze będę zarabiał 2900 netto za miesiąc, ale zapomniała powiedzieć że to zarobek za pełny miesiąc z weekendami a w dodatku same nocki. Zarabiałem od 1900 do 2500 z nadgodzinami,(2 soboty) bo więcej robić nie było wolno. I na umowie zlecenie, nawet dnia wolnego nie dostałem. A zwolnić się nie było wolno wcześniej bo groziło to nie otrzymaniem wynagrodzenia plus kara finansowa za zwolnienie i przejście pod firmę. Nie przyjmujcie się do tej agencji. Na Facebook-wszystkie moje komentarze są usowane a dziś mnie zablokowali całkiem

Blablacar

Szczegóły w czwartek, praca miała być w piątek, przełożona na poniedziałek a wtedy dowiaduję się o braku zatrudnień. Człowiek odmawia w międzyczasie innym agencja pracy, decydując się na sgp a ci mają go w poważaniu. Nie polecam, nie warto.

Agnieszka

W starszych opiniach na temat pracodawcy przeczytałam między innymi, że nie wywiązuje się on z tych obietnic, które zostały złożone na rozmowie. Chciałabym się dowiedzieć, czy coś się zmieniło na lepsze w tej kwestii w SGP. Powiedzcie, jak to widzicie jako pracownicy i czy polecilibyście tę firmę. Co sądzicie?

A.
@Agnieszka

Gdyby ta firma była godna polecenia na pewno by miała pozytywne komentarze od pracowników obecnych i byłych.

Johny
@Agnieszka

....w tej firmie wszystko kończy się na obietnicach....

Czy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Żałosna firma... Chaos informacyjny, obietnice bez pokrycia, rotacja kadry wyższego szczebla... Ludzie z którymi kiedyś dało siee coś załatwić odeszli lub zostali zwolnieni... A teraz się z tego ciesza, że nie muszą patrzeć jak kryzys i złe decyzje Zarządu doprowadzają firmę do upadku.. Nie polecam wspolpracy jako Klient.

@Marek

Firma powinna zostać zamknięta, to co się tam wyprawia - w kwestii zatrudniania, dokumentów i faktur jest nie do opisania. Oby zostali z palcem w nocniku

@Marek

Podzielam twoją opinie. Jako Klient także zaobserwowałem spadek jakości usługi. Z firmy odeszły kluczowe osoby - to także przełożyło się na obecna sytuację w tej firmie. Na ten moment nie polecam współpracy z SGP- rozważam zakończenie z nimi współpracy

Franek
@Marek

Motto tej firmy to "oskubać klienta", nie wazne co dalej!!!

Pawel
@Marek

Wieść gminna niesie...że firma sgp zmienia kierunki działaności z outsourcingu...na sprzedaż internetową akcesoriów erotycznych ????????????????‍♀️????‍♀️????‍♀️

O ja
@Pawel

Pewnie zapłacili im za pracowników zamiast kasa to w tych akcesoriach i teraz sprzedają ... Gdzie to sprzedają ? Jaka nazwa sklepu ?

Bedzie miala na waciki ...

Beti
@.

OoOoo komentarz z nazwa sklepu usuniety... chyba im sie nie spodobalo ze ludzie sie smieja z zenujacego pomyslu.. pracownicy w firmie maja niezły ubaw..

EwkaMarchewka
@Beti

Pewnie cała Czestochowa się z nich śmieje ...i nie tylko he he he

Alicia
@Marek

Pracowałam w różnych firmach ale szczerość w tej firmie to negatyw pomiatanie ludźmi gdy przyjdzie reklamacja zwalniają oczywiście nie lizusow najgorsza firma nikomu nie polecam jest fajnie do czasu

O Darii

Daria to królowa na ziarnku grochu bluzę dawno powinni ja wywalić ale ma swoich lizusów i pomagierów co jej na (usunięte przez administratora)wisza

Zesxu

kto tam jeszcze pracuje (lbn) ? :D

A.
@Zesxu

Nieliczni zostali którzy muszą.. Lub ci co się za siedzieli

Daria i pokora
@O Darii

Jak z pokorą u zadbanej 40 stki z Lublina czyli Darii. Sz?

Cd.
@Daria i pokora

I pani lider też trzeba pokory nauczyć !

aaa
@O Darii

To jest kretynka juz ten jej sposób bycia jest denerwujacy zachowuje sie jak księzniczka ...ma swoich i miała pomagierów i lizusów jej poziom napewno nie był koordynatorki ..o czym świadczy ze zatrudniała znajomych w tym np jej ,,mądrego" kuzynka który puszczał bąka za bąkiem na linii ale coż taki lajf:)

Jak wygląda praca w biurze? Jaka atmosfera?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Karolq

Zlecenie przedłużają z miesiąca na miesiąc następny. Trzy lata tam pracowałam i nie miałam co liczyć na umowe o pracę. Wieczne postoje nie informowanie pracowników kiedy mozna przyjsc do pracy ..

Wojtek

Hej, macie na początku szkolenie bhp tak?

@Wojtek

Nie ma żadnego bhp

Iza

Przyszliśmy szkolenie BHP

Joanna
@Wojtek

Mają firmy które przyjmują z nie pełnym podstawowym. Szkolenie BHP to już ogromny przypływ wiedzy. Formalność 2min.w zakładzie. Zakłady na terenie Częstochowy posiadają swoich pracowników bez żadnych umiejętności i szkół do zawodu. Firmy używają języka z rodu rynsztoka. Pracownicy z np.sili sp.zo.o nie znają języka polskiego tylko samą łacinę podwórkową. Zamknęli im palarnie to palą w szatni . Jest tam siwo. Tak że zakład sam inwestuje ale pracownicy akurat robią na odwrót. Baby nic ta nie robią a cały czas twierdzą że mają tam z*****l. na zmianę 30szt. na nic się doczekać nie można.

Joanna

Kwestia przedłużenia umowy to brzmi dla normalnych ludzi jak : Czy chcesz zostać w marginesie i zrobić z siebie to samo!!! Szok. Nie nie przedużam męczą dalej. To jest chore. Mówię o firmie wcześniej wymienionej.

Seba_1632

Bzdury wypisujecie! Pracuję w SGP od kilku miesięcy na kontroli jakości i jestem zadowolony. Zarobki są ok i co najważniejsze kasa na czas. Koordynator zawsze pomocny i kompetentny. Potrzebowałem zaświadczenia o zarobkach to dostałem go zaraz na drugi dzień.

L.
@Seba_1632

To miałeś szczescie.. (usunięte przez administratora)to standard..

Zośka
@Seba_1632

Ktokolwiek zajmuje się teraz PR, od kiedy dział marketingu poszedł na zieloną trawkę, robi to mało subtelnie.

Paula
@Zośka

PR zajmuje się teraz żona prezesa wiec co się dziwicie opiniom pochlebnym

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zorro

Jesli masz echlalie to awans w kieszeni

Pytanko

Hej! Znacie jakieś firmy w Lublinie których lepiej omijać szerokim łukiem?

Ada
@Pytanko

Tak, SGP

Ada
@Ada

Oprócz SGP :)

JohnDoe

ta firma stosuje tylko jedna zasade wobec klientow.... Masz frajera, to go duś, jak się zesra, to go puść!

Nie zapłacili mi za przepracowane dni, nie polecam nikomu tam pracy obiecują co innego a co innego wychodzi. (usunięte przez administratora) !

Franek

Widzę ze firma pozbyla sie nareszcie Zorro i Zaslony????.Szkoda że zdażyli pozbyc sie najlepszych klientow i zniszczyli kilu mądrzejszych od siebie menagerow i handlowcow! Lepiej późno niż wcale.

NieZapomnialemOTymCoMiWisicie
@Franek

Kim sa Zorro i....

Chciałem pracować

Chciałem się zatrudnić, w przyszłym tyg mam mieć rozmowę ale chyba juz mi się odechciało pracować w tej firmie jak sobie poczytałem. Zresztą rekruterka z Częstochowy średnio wiedziała jak zapytałem o stanowisko i obowiązki w pracy na ul. Ekonomicznej . I to jest duża firma, która się w radio reklamuje... Dobrze, że tu zajrzałem

Kiedyś zostałem zatrudniony w tej (usunięte przez administratora) firmie i tam jest jeden taki koordynator u którego pracowałem w tst. Powiem tak jedna wielka porażka, nie dba o pracowników, wyśmiewa się z nich, jak coś od niego potrzebujesz to ma Cię w (usunięte przez administratora) poprostu. Jak to czytasz to powiem jedno (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.