SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

niepewny pracodawca

Uważajcie, z tej firmy masowo odchodzą pracownicy !!! A więc musi być tam źle. NIE POLECAM...

Agnieszka
@niepewny pracodawca

Czy masz bezpośrednie informacje na temat tego, dlaczego tak się dzieje? Napisz co jest powodem tych masowych odejść pracowników. Czekam na info.

Karla sgp Lublin

to prawda bo nawet ci którzy byli jej pupilkami lub pupilami siedzieli jej na przysłowiowym (usunięte przez administratora) odeszli więc coś jest nie halo

opinia

Pracuję w SOSNOWCU przez SGP i każdego miesiąca jestem (usunięte przez administratora) Kończę w tym miesiącu i chce się udać do PIPu. Jest o co walczyć?

Pod jakim względem firma ta w Twojej ocenie nie ma pieniędzy? Twój wpis jest niepokojący, patrząc z poziomu osoby zainteresowanej pracą w tej firmie, dlatego, proszę o sprecyzowanie.

Zielony marker

Praca jest bardzo fajna jako praca sezonowa, jako student byłem bardzo zadowolony. Łatwo można się dogadać w kwesti godzin pracy, a jak dla studenta wypłata całkiem zadowalająca. No i ciekawe doświadczenie to dla mnie było jako pierwsza praca. :)

Sgp
@Zielony marker

No właśnie.. Ta praca jest w sam raz dla studentów ludzi do 25 roku życia.. Dla starszych jest to zwyczajny wyzysk. Kasę płacą dopiero koło 20 dnia następnego miesiąca.. Stawka najniższa co najmniej rok później jak mają dobry humor to dadzą łaskawie 1 zł brutto więcej..

@Sgp

Czy kwestia związana z wynagrodzeniem, które nie jest na czas, została zgłoszona wyżej? Co mógłbyś powiedzieć o innych aspektach, takich jak obowiązki, atmosfera bądź relacje z pracodawcą? Dzięki.

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

Mateusz

Jestem bardzo zadowolony w pracy w SGP stawki są zależne od stanowiska i ile płaci zakład za pracownika.

Oddzwoniono do mnie z ofertą pracy, zgodziłem się na warunki, zostałem poinformowany, że zadzwonią do mnie ponownie w celu ustalenia terminu spotkania z koordynatorem na podpisanie umowy. 4 dni robocze - cisza. Nie polecam, oferują pracę wszędzie na portalach, po czym zwodzą człowieka.

Sgp Lublin

Z sgp w Lublinie masowo odchodzą ludzie.. Nikt nie ma zamiaru pracować za najniższa i na zleceniu. Niedługo to będa więźniów i ludzi z łapanki z ulicy zatrudniać.

@Sgp Lublin

Jest to wątek na temat oddziału firmy SGP - Sorting Group Poland w Częstochowie, ale i tak bardzo dziękuję, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami. Rozumiem, iż główny problem stanowią tam zbyt niskie zarobki i bark stabilności, jeśli chodzi o rodzaj umowy. Ale może pracodawca po pewnym czasie decyduje się na zwiększenie pensji oraz na zaproponowanie pracownikowi umowy o pracę. Nie jest tak przypadkiem?

@Sylwia

Nie jest, umowy maja 3 osoby na 80 'liderzy', a no plus rodzina :) nikt więcej nie może mieć.

x798
@Sgp Lublin

Taka prawda ; ( Nadal czekam na wypłatę za czerwiec ... Bardzo nie polecam pracy w tej firmie (mam swoje osobiste przemyślenia do których każdy z czasem dojdzie nowo przyjety pracownik ) na szczęście już tam nie pracuje Przykro mi zasługuje na lepszą pracę. ..

@x798

Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia to duża niedogodność dla pracowników. Pracując tam zdarzało się to często, czy po prostu miałeś ten problem pierwszy raz? Sporo opinii jest o dość niskim wynagrodzeniu. Podczas zatrudnienia była możliwość otrzymania dodatków takich jak premie, czy płatne nadgodziny?

@Marek

Zgodnie z umową pieniążki wypłacane są do 30tego dnia kolejnego miesiąca. Nigdy nie było opóźnienia.

Bo tak

(usunięte przez administratora) praca za 14.70 a nawalasz na jednej linii cały dzień .. 16 brutto dostaniesz po roku czasu lub wcale wyzysk.. Jeden wielki i jescze jakieś pryszczate gowniarstwo rządzi tobą bo poczuło że Pana Boga za nos złapali..

@Bo tak

Poza podstawową stawką wynagrodzenia, o której wspomniałeś firma SGP - Sorting Group Poland oferuje jeszcze świadczenia dodatkowe? Mam na myśli ewentualne benefity bądź cykliczne nagrody, które sprawią, że wynagrodzenie będzie korzystniejsze? Coś takiego występuje? Proszę o wyjaśnienie.

NieZapomnialemOTymCoMiWisicie
@Sławomir

Oferują ale jak tylko mogą cię zrobić w konia i nie wypłacić to(usunięte przez administratora) Wymyślą powody żeby urywać spore sumy z premii. Wolą dać(usunięte przez administratora) swoim klientą zwracając tysiące co kwartał nisz zapłacić swoim ludzią. Fakt jest taki ze nikt w tej firmie, od(usunięte przez administratora) az po koordynatorów, nie umie pisać czy rządac dobrze napisanych instrukcji sortingu czy innych zadań. Potem coś co nie było ujęte w umowie jest niby żle zrobione i klient nie chce płacic faktury. A kierownicy regionalni i dyrekcja w Częstochowie ich nauczyla ze podarują duże kwoty. Brak wiedzy zawodowej i jak wykonywac umowy i zadania tak aby nie bylo powodu na darowanie tysięcy w usługach

@NieZapomnialemOTymCoMiWisicie

Dziękuję za odpowiedź. Jeżeli jesteśmy już w trakcie dyskusji na temat pracy w firmie SGP - Sorting Group Poland to chętnie poruszyłbym jeszcze jedną kwestię. Chodzi mi o możliwości rozwoju zawodowego, patrząc z poziomu zatrudnionego pracownika. Firma organizuje szkolenia i kursy, które pomogłyby pracownikom rozwinąć się zawodowo?

sdggsa
@Sławomir

kursy mają kordynatorzy i może liderzy jak się załapią, zwykły pracownik jest pomijany tak to tylko możliwe. Ogólnie nie polecam Lublina- wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk

@Bo tak

A liderzy zmian w Lublinie siedzą ma cycku (usunięte przez administratora)bo boją się jej strasznie jak jakieś królewny(usunięte przez administratora)

Izabela
@sdggsa

Szkoda jednak, że w SGP - Sorting Group Poland "zwykli" pracownicy raczej nie mogą liczyć na możliwość uczestniczenia w szkoleniach. Nie da się ukryć, że sam masz bardzo złe zdanie na temat wspomnianego pracodawcy. Czytałam, iż firma ta ceni sobie młodych ludzi z pasją. Powiedz zatem, czy taki nowo przyjęty pracownik od razu podpisuje umowę o pracę, czy też musi odbyć najpierw kilkumiesięczny okres próbny?

dggj
@Izabela

umowa zlecenie, o umowę o prace bardzo ciężko

@dggj

Szkoda zatem, że w SGP - Sorting Group Poland trudno jest otrzymać umowę o pracę. Dzięki niej pracownik czułby się na pewno dużo stabilniej. Warto jeszcze przy okazji poruszyć tu kwestię ubezpieczenia zdrowotnego. Czy mimo wszystko pracodawca zapewnia Wam dostęp do bezpłatnego korzystania z opieki lekarskiej? Rozwiń ten temat.

Po pracy

Nie polecam , dwie umowy, kombinacja na ZUS, opóźnienia w płatnościach, niedoświadczony koordynatorzy, jak potrzebujesz zaświadczenie to robią ci problem, jeszcze raz nie polecam

SGP man

Daria tak się zachowuje dziwnie bo dawno nic nie miała pomiędzy nogami

@SGP man

Tego typu uwagi nie powinny mieć miejsca na publicznym forum Gowork.pl. Wszystkich obowiązują zasady kulturalnej wypowiedzi, więc postaraj się ich trzymać. Atmosfera w pracy według wcześniejszych wypowiedzi nie jest komfortowa. A jakie Ty masz zdanie na ten temat? Dodaj proszę obiektywną i merytoryczną opinię.

Z budowlanej
@SGP man

Ale tak jest naprawdę,tak się zachowuje kobieta która ma owulację a nie wie co z tym zrobić

@Z budowlanej

Jest to komentarz nie na miejscu. Pamiętaj, że na forum to wchodzą osoby, które pilnie poszukują rzetelnych informacji o SGP - Sorting Group Poland i dlatego wypadałoby im zwyczajnie pomóc. Bez zbędnych komentarzy. SGP Group od 2006 roku wspiera przedsiębiorstwa w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów. Specjalizuje się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych. Powiesz nam, jak mniej więcej przedstawia się poziom zarobków w tej firmie. Jest na tyle atrakcyjny, że warto byłoby aplikować?

NieZapomnialemOTymCoMiWisicie
@Sylwia

Makabra....Sylwia zabiurkiem w Czestochowie sieje falszywa reklame SGP. PUTO kazal to pisza. Fakt jest taki ze nie ma firma zlecenia gdzie czegos nie spierdzila i pozniej musza darowac czesc faktury. Maja to za co placa. Nie plaa na poziomie takim aby przacownik sie wykazywal

zzzz

Nie polecam pracy w SGP Lublin przez delikatnie mówiąc nieprofesjonalne zachowanie koordynatorki pani D. Jest to osoba, która zachowuje się jak przedszkolak w myśl zasady; kogo lubię kto z nią pije nawet jak średnio pracuje jest ok, niektóre osoby traktuje bez szacunku z lekceważeniem. nie odpisuje na smsy nie odbiera telefonów.. na facebooku umieszcza opryskliwe zarozumiałe posty..totalny brak profesjonalizmu..nikt jej nie zwraca uwagi jak się zachowuje bo po co ..Mamy 21 wiek, a ona jej podejście zatrzymało się na epoce kamienia łupanego. Mimo, że są na nią skargi, jej przełożona pani. M nic z tym nie robi dodatkowo sama robi wrażenie ze też jest zarozumiała..gratulować tylko super jej zadowolenia

qwerty

sgp jej podobno bmw kupilo to musi ja kochac

Alojzy przedziwny
@qwerty

Jednego jej już nie kupią mózgu..

Rem

Ona ze swoim poziomem się nadaje maksymalnie do pracy jako kasjerka zabki a robi się z siebie nie wiadomo kogo

madonna z wielkim cycem
@qwerty

No i powinni z nią nakręcić jakiś odcinek TVN Uwagi lub Interwencji Polsatu o jej zachowaniu

Obiektywny
@zzzz

do tego w zakładzie pracy pracuje ktoś z jej rodziny który ma reklamację za reklamacjami i też nikt nic z tym nie robi..inne osoby dostają za pierdoły kropki itd bez ich zgody są przenoszone na inne zmiany robi się z nimi co chcę, a i tak nasza piękna księżniczka nic sobie z tego nie robi, a liderzy zmian też boją się jej jak diabeł wody święconej..po prostu paranoja

Kiedyś
@Alojzy przedziwny

Serio sgp jej kupiło BMW?? . Ona nie zasługuje na nic to wredna małpa która z czasem za wszystko zapłaci!!!!

Maja
@Obiektywny

To forum nie jest miejscem, na którym możecie zamieszczać wpisy dotyczące konkretnych osób zatrudnionych w SGP - Sorting Group Poland. Robiąc to łamiecie jego regulamin, który mówi o tym, że posty dodawane przez użytkowników nie mogą naruszać czyjegoś dobrego imienia. Proszę o to, żebyście skupili się od teraz jedynie na warunkach pracy występujących w tej firmie i wszystkich aktualnych informacjach jej dotyczących, które zainteresują innych użytkowników rozważających współpracę z tym pracodawcą.

@Maja

Znowu Maja i ten tekst od Puto. Co ci obiecywal? Stala prace? Premie? Sama doswiadczysz jaki to prezes. Zobaczysz te kase jak swinia niebo

K.W.
@qwerty

Toś ty BMW chyba nie widział

MM

Jak może być rozwój, gdy na czele niedorozwój ?

Palecinn9

A ten reptyl z adeco to jeszcze żyje? Podobno straszny alkoholik z niego. Szkoda chłopa...

ktoś
@Palecinn9

Ten reptyl adhd to raczej był z SGP

Adeco how

Noji co Dariusia to jeszcze pracuje? Pracuje? Co no słucham Pracuje jeszcze? Jeszcze?

Bernd
@Adeco how

Dajcie już spokój z pisaniem o tej głupiej dziuni..

K

Panie prezesiku, Panie dyrektorku, gratulujemy głupoty i życzymy dalszych sukcesów !!

@K

Wiecej detali?

xxx

Fajna praca, fajna atmosfera. Polecam ;)

K.W.

A ja polecam pracę w SGP. No chyba, że ktoś jest leniem jak 50% młodzieży w dzisiejszych czasach to pewnie mu nie będzie pasować. Praca może nie jest moga ambitna, a kasa to nie kokosy. Ale jako dodatek do stypendium super :). Pozdrawiam wszystkich którym się chce z PCFS, a szczególnie ziomki z mojej zmiany.

odgórna zgoda na propagowanie molestowania w pracy.

Maja
@Marta

Wypowiadasz się na forum publicznym, na którym wpisy mogą przeczytać wszyscy. Tego typu oskarżenia, które nie są poparte dowodami, mogą mieć swoje konsekwencje prawne. Na forum dyskutujemy o pracy, przedstawiając warunki zatrudnienia, czy wymieniając się swoimi spostrzeżeniami - tutaj na temat firmy SGP. Sytuacja, o której piszesz, to niewątpliwie poważny temat, jednak warto wstrzymać się z publikowaniem tak poważnych zarzutów do czasu oficjalnego rozstrzygnięcia sprawy.

@Maja

Jak Tam wszystko w Czestochowie? Puto was wszystkie wytresowal Jak psy w cyrku. Kazda z was wali ten sam tekst ktory nie jest opaety na prawie tylko na tym ze chcecie zastraszac ludzi.

Bo tak

Nie polecam pracy w sgp Lublin panuje tam bardzo nierówne traktowanie ludzi przez koordynatorke jedne osoby szybciej dostają podwyzki mimo że mają reklamację drugie nie po za tym koordynatorka ma swoje ulubione osoby które później jej donoszą na inne osoby ona nie szanuje ludzi i jest wredna przenosi na inne zmiany bez ich zgody na zadane pytanie czemu tak robi księżniczka mówi że się z nią nie porozmawialo.. Podczas gdy inne osoby z jej znajomych robią masę reklamacji i nic z tym nie robi.. Jest chamska złośliwa ma mleko pod nosem uważa się za nie wiadomo kogo

Obiektywnie
@Bo tak

Liderzy zmian tam też są gowniarze którzy też mają wielkie mniemanie o sobie też się nie pytają o czyjąś zgodę na przejście na inną zmianę czy inne ich zagrania..

Rem
@Obiektywnie

Dokładnie najpierw w sposób przebiegły dają kogoś na inną zmianę a jak rzekomo reklamacja nie wytlumacza i mają pretensje że się nie przyszło do jasniepanstwa nie porozmawialo podczas gdy(usunięte przez administratora) czy jeden z lider robią to samo

alvaro

nie polecam omijajcie szerokim łukiem :) to jest jawna kpina Lubię atmosferę w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. za: ludzie sa wporzadku :) mimo ze dajemy sie robic w konia jak male dzieci

Wścibski
@alvaro

Dajecie sie robić jak dzieci..a to dlatego że nikt nie ma jaj by zareagować

Marcin Kalsowski

Tak, to prawdziwa kontrola jakości, bez żadnych ukrytych gwiazdek. Można liczyć na umowę o pracę, ale najpierw trzeba pokazać, że się zna na kontroli jakości. Firma jest nastawiona na rekrutację specjalistów.

Zgonrad
@Marcin Kalsowski

Jakich specjalistów? Chyba od anala ty koński wisielcu

Obiektywnie
@Marcin Kalsowski

Taka to firma specjalistów że ludzi z lapanki bez szkolenia bhp biorą do pracy szkoli tylko osoba która odrobinę lub więcej pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.