SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jack

Pycha kroczy przed upadkiem ...

Witam Znalazłem ogłoszenie tej firmy odnośnie pracy na stanowisku kontrola jakości w Niemczech. Jak wygląda taka praca i czy jest ok?

Abc
@anonymous

W Niemcach, nie w Niemczech :)

@anonymous

Nie jest ok Przeczytaj komentarze to się dowiesz

Janek

Unikajcie tej firmy - zwykli oszuści

@Janek

Zgodzę się z tobą w 100 % nierzetelna firma

Wszystkie komentarze na temat tej firmy sprawdzają się w 100% a mianowicie odnośnie zatrudnienia i ogólnie Ja miałem taką sytuację że byłem umówiony na rozmowę kolejnego dnia na godzinę 15 i do niej nie doszło ponieważ coś tej osobie ważnego wypadło a nawet nie poinformować że spotkania nie będzie to się nie chciało To potem przyjechał do biura z rana i było wszystko ok Potem zrobiłem badania a później kontaktu nie było od nikogo Kiedy do pracy Powiem jedno nie męczcie się kierować się w stronę tej firmy lepiej szukajcie pracy gdzieś indziej

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

Jola

Proszę o opinie pracy w Dzbowie na Ekonomicznej kontrola jakosci na czym polega praca? Jak z wyplatami? I jaka admosfera? Z gory dziekuje ????

Bebeszka

Kiedy jest wypłata orzy umowie zlecenie?

Hela

No niestety nie polecam firmy. Pani personalna powinna zweryfikować swoją wiedzę z zakresu kodeksu pracy bo ma duże braki . Kompletna indolencja ludzi ! Jakość usług marna

Anka
@Hela

100% racji. Wg mnie ta pani nie ma zadnego wyksztacenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Pracowałem w tenneco Rybnik i miałem umowę od 15 marca do 30 marca i przepracowałem 4 dni w pracy i potem wstrzymali produkcję przez koronawirus czy mogę ubiegać się o pieniądze z zapomogi i umowa nie została przedłużona.do dzisiaj siedzę w domu ani pieniędzy.wyplate otrzymalem 18 kwietnia.Pani z SGP group powiedziała że jak tenneco się otworzy to mnie przyjmą.

Hunterek

(usunięte przez administratora) jak mogą. Sami sobie tworzą umowy bez podpisu osoby zainteresowanej. Ucinają premie i pensje bez zgody... (usunięte przez administratora) na kółkach... Firma nierzetelna

NieZapomnialemOTymCoMiWisicie
@Hunterek

Tak operuje pan prezes (usunięte przez administratora) Obiecanki cacanki a jak przuchodzi czas zapłacić to kasy nie widać. I jemu się marzy otwarcie firmy w Ameryce Północnej i Wschodniej. Jak tak zrobi za wodą to się nie wypłaci po wyrokach finansowych w sądach. Najlepsze jest to że kierownicy regionalni robią go w konia wiedząc o tym że bedzie ucinał premie. Oni darują co miesiąc faktur za 30-50 tys...temte firmy odpalają im 10% tego co urwali i wszystko gra. A jak firma płaci w Euro to jeszcze lepiej. Najlepszy w tym jest kierownik regionu z KGHM.

Rwnia

Helo. Mając umowy od 1 do końca miesiąca i tak miesiąc w miesiąc mamy prawo ubiegać się o ten dodatek? Ktoś, coś wie?

loza szydercow

SGP to klika krewnych i znajomych królika. W Lublinie każdy widzi co wyprawia Daria, ale jedyną Zaporą w tym aby ona przestała pełnić funkcję jest p. Jachowicz która chyba ślepa jest i głucha.(usunięte przez administratora)

STOP hejt

A przepraszam jakie części chcesz selekcjonować skoro panuje pandemia i zamykają się fabryki na całym świecie które składały zamówienia do zakładu? Nie ma zamówień to i nie mamy możliwości pracować. Polecam douczyć się na jakich zasadach działają zakłady produkcyjne i firmy outsourcingowe. W czasach jakie nastały na świecie liczy się człowieczeństwo i wzajemne wsparcie. I to właśnie pokazała i ona i ludzie wpłacający datki na zbiórkę. Mam nadzieję, że też je w sobie kiedyś odnajdziesz. A zamiast pluć jadem na okres kwarantanny i czas zakazu wychodzenia z domu polecam przejrzeć słownik poprawnej polszczyzny.

Lider Lublin

Czym byłby świat bez hejterów? Zaraz napiszę ktoś, że to Daria jest odpowiedzialna za koronawirusa, ponieważ tak mu się urodziło w głowie. Prawda jest taka, że do zwolnień dochodzi wszędzie na świecie i mało kto się przejmuję ludźmi, ponieważ najważniejsza jest kasa. Tak samo stało się w Lublinie, brak produkcji doprowadził do tego, że odsunięto Nas od swoich codziennych obowiązków, jakie wykonywaliśmy w pracy. Jedyną osobą, która postanowiła to zmienić i utrzymać chociaż kilka osób na zakładzie była właśnie Daria. Przez kilka dni negocjowała nasze być albo nie być, tracą swoje nerwy i zdrowie. Szkoda, że o tym mało kto wie, albo mało kto przyjmuję do świadomości. Brak weryfikacji kont ze strony GoWork sprzyja fali hejtu. Aż dziw, że w takim wypadku prościej jest obsmarować kogoś na portalu ogólnodostępnym niż normalnie przyjść i porozmawiać, jeśli jest problem.

@Lider Lublin

Halo po 1- Daria zbiórek żadnych nie robiła, tylko udostępniła post który dodal Nasz ziomek z pracy. Po 2 Nikt z nią w sumie na zakładzie nie gada oprócz liderów po ostatnich aferach tu odcięła się od ludzi. A w pracy nie byli jej 'loledzy' tylko osoby, które zostały wybrane przez koogos innego. Po 3 Nie wiem dlaczego nazywacie ją gowniara dzieczyna 18lat już nie ma tylko... (wieku sie nie zdradza kobiet) ale stara baba z niej a nie gowniara :D Po 4 Dajcie spokój bo nie ma czego się czepiać jest jak jest pewne sprawy i rzeczy nie są zależne od ludzi.

@DetalzgodnyXD

I co z tego to jest jej obowiązek płacą jej za to za bycie koordynatorka

@Problem

No to skoro wywiązuje się z obowiązków to w czym problem?

@DetalzgodnyXD

Tym że ona łaski nie robi.. To jej praca i za to jej płacą to o czym piszesz to jest jej zasrany obowiązek

@Lider Lublin

Karma wraca :)

Karma
@Xxx

Skoro dziewczyna robi co jej należy to dajcie jej spokój. Życzę każdemu żeby znalazł to co robi najlepiej i co robić lubi. To nie miejsce wylewania żali, ogarnijcie życie i skończcie. V Daria, szanuje za ostatnie!!

@Karma

Po 1. To forum każdy może zabrać tu głos. Po 2 ona wcale nie robi tego najlepiej.. Przykład? Ile osób odeszło zostało zwolnionych lub odeszło przez nią. Zawsze zatrudnia zatrudniala klike swoich krewnych i znajomych którzy niektórzy robili reklamację i nic z tym nie robiła a uczciwie robiących ludzi ona traktowała z lekceważeniem itd popytaj starszych pracowników których już garstka już tu została

@Problem

Nie wiem z czym, masz problem. A Ty zawsze sumienie i dokładnie wykonujesz swoją pracę? Skoro jest taka zła to powinna olać wszystkich żeby nikt nie pracował, rozłożyć ręce powiedzieć no 'stało się' i mieć w (usunięte przez administratora) wtedy chyba każdy był zadowlony. Teraz też szuka jakiś opcji czy innych zakładów żeby ludzie mogli pracować a to nie jest jej obowiązek bo masz umowę aby na msc i powinna mieć Cię i sobie radz sam.

DetalzgodnyXD

Nie bronię, jest jaka jest, ale teraz nie ma co jej zarzucić.

Nie lubię jej

Daria to jest jak zaraza (usunięte przez administratora) straszna trzymała w zakładzie swojego kuzynka który narobił reklamacji za, reklamacjami wywala i wywala będzie w dalszym ciągu ludzi bo to zła kobieta jest

Koronawirus
@Nie lubię jej

załóżcie może sobie kółko wzajemnej adoracji wszyscy hejterzy Darii i tam sobie piszcie swoje żale i bóle (usunięte przez administratora) bo to chyba nie jest odpowiednie miejsce na pisanie tych bzdur.

Pokorna Daria SGP LUBLIN

a w Lublinie z SGP masowo odchodzą ludzie mają dosyć niskich zarobkow itd a i tak nasza piekna i pokorna ksiezniczka Daria za wasze pieniadze jezdzi sobie do Dubaju !!!

Takie fakty
@Pokorna Daria SGP LUBLIN

Najśmieszniejsze jest to że Daria pouczala osoby które są od niej dwa razy więcej inteligentniejsze i które pracowały dłużej niż ona o jej debilizmie świadczy że usta mogła sobie powiększyć ale mądrości już nie.

xxx
@Pokorna Daria SGP LUBLIN

Czyli nie wybierać się tam do pracy? Pytam, bo znalazłem ich ogłoszenie i byłem chętny umówić się na spotkanie.

Kontroler
@xxx

Warto przekonac sie na wlasniej skorze ka pracowalem tam jakis czas i nie poznalem dari z takiej strony jak tu opisuja. Praca sama w sobie ok.

Obiektywny
@Takie fakty

idz jak chcesz praca dla studentów ok ale juz dla ludzi powyzej 25 roku zycia to tak slabo..praca moze być jedynie kierownictwo i liderzy niekompetetni z przerosnietym ego tak samo jak Kordynatorka i jej szefowa.

Ccc
@Pokorna Daria SGP LUBLIN

Ona to tragedia dziwne że kierownictwo i ludzie to tolerują ale widocznie wszystkim to ma rękę.

Agnieszka
@Ccc

Może nie piszmy o konkretnych pracownikach firmy. Co sądzisz o sposobie zarządzania w SGP? Jak motywują ludzi do pracy?

Holz

Chciałem się dowiedzieć jak wyglada praca na oddziale SGP w Cooper Standard w Częstochowie? Pracował ktoś?

Maly

Wszystko zalezy od korydynatorów, podczas pracy w sgp mialem 3 i jest coraz gorzej idziesz do pracy na 18 do 6 rano a potem zaczynasz od14 a czasami 12.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Xxx

Brawo ! Za usuwanie komentarzy średnia 2.0 świadczy coś o was czyżby macie coś do ukrycia drogi administratorze? Nie polecam tej firmy omijajcie szerokim łukiem !!!!!

Sicko

Nie

Xyz

Ja również nie polecam

Ruda...

Kiedyś pracowałam mam doświadczenie. Chciałam wrócić po przerwie nie z mojej winy. Obiecali tak ok szkolenie itd. Potem cisza bez odzewu brak profesjonalizmu. Nie polecam. Koordynatorzy nie mają pojęcia o zatrudnianiu. A szkoda.

@Ruda...

Jak długo pracowałaś w firmie SGP - Sorting Group Poland? Zaciekawiło mnie to, że musiałaś na chwilę zrezygnować z pracy w firmie nie z Twojej winy. Mogłabyś napisać, co takiego wydarzyło się w Twoim życiu? Rozumiem, że pracodawca poinformował Cię, że po przerwie będziesz mogła wrócić na swoje stanowisko? Jak widzisz, Twój wpis sprawił, że narodziło się wiele pytań, dlatego liczę, że przedstawisz szczegółowo całą sytuację.

Zwolniona
@Ruda...

Zgadza się koordynatorzy to totalne (usunięte przez administratora)

Nierzetelny płatnik

(usunięte przez administratora) Ludzie uciekają z tej firmy, a jak dzwonisz i pytasz o kasę to nikt nic nie wiem. Niecelny 2 tys które był mi winien to płacił 6 miesięcy. Jeżeli ktoś planuje z gościem współpracę to niech lepiej bierze przedpłatę bo w innym przypadku na kasę będzie czekał miesiącami

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.