SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Rem

Ona uczy uczyła te osoby niby pokory które dwa razy więcej od niej w życiu pracowały więc z czym do ludzi

Wojciech Fagary

Kolega pewnie z Ukrainy, bo po naszemu nie pisze, ale myślę, że możemy mu to wybaczyć. Wszak mowa polska prostą nie jest. Na szczęście mowę kolegi trochę znam, więc, z tego, co się domyślam, praca mu odpowiadała. Też w Mrągowie robił, może nie za moich czasów, bo ja robiłem parę lat temu i u nas w grupie nie było wtedy żadnego Ukraińca.

maniek
@Wojciech Fagary

Taaak! Wybaczamy koledze! Z tego, co widać po opiniach, to Mrągowo jakieś wyjątkowe było. Może jeszcze Gdańsk. Byłem tam kilka razy na Bufabie (taki duży magazyn w przemysłowej dzielnicy niedaleko wjazdu od Elbląga) i też tam była przyjemna atmosfera.

boskidarujący prawdziwosz

Ludzie umowa podpisywana co miesiąc jest do (usunięte przez administratora) bo ma swoje działalności a mianowicie już mówie Mniejszym szefostwem dowądzącym w tej branży firmy są liderzy i ich kompani dowodzący. Kompani są zwyż nawet od nich bo gdyby nie firma zewnętrzna do której szefostwo królujące ma panią Koordynator(Darie)Daria jest osobą mylną w swojej osobie i potrafi zmanipulować w swojej pracy co po niektóre działania odnośnie do pracowników nie dla niej.(PLOTKARZ DARIA) A już mówie Potrafi nie tylko co zmylić i postawić na swoje działania ale i też zmanipulować aby wszystko poszło dobrze.(JEJ MYŚLI) CHORE KIEDY TWOJE CZĘŚCI KOMPONENTÓW ZABIERA I WYRZUCA DO KOSZA TWOJEGO KIEDY NIE PRZESZŁY SELEKCJI PO JEJ MYŚLI_ a to prawda. Jedyną zaporą działającą w swojej kwesti nie tylko mówie broniącej a i też sprawidliwej są kamery co Daria wyczynia w danej porze i godzinie dla pracownika przeciwczego dla niej. kamery broni szef ochroniarz Woker dlatego nic nie mówcie sami myślcie w dalszych planach} NALEŻY PAMIĘTAĆ W RAZIE (W) I TO SĄ FAKTY. Też kiedy na integracji planowanej przez rzekomo pani koordynator potrafi wiele powiedzieć za dużo i naodwalać poprzez swoją osobe.ALKOCHOL +amfetamina. NIE TYLKO CHODZI O OSOBY A I TEŻ O STANOWISKA OBCHODZĄCE PRZEZ ZWYKŁEGO ROBOCIARZA. Nie chodzi głównie o to też ale Szefostwo ma swoje procedury co odnośnie zatrunionych osób mimo to mówiąc prościej wszystko jest od Dari -oddział Lublin DLA FIRMY ZEWNĘTRZEJ SGP a plastic bez niej to i tak PLASTIC OMNIUM Osoby liderzy co prawda są podtuzami w tym wszystkim bo osoby o większym stanowisku co dARIA są w firmie wewnętrzenej I liderzy (podtuzi) Bez niej też obyła by się REKRUTACJA NA koordynatora tylko wiadomo panisko wymyśla a nie zna praw swoich ale innych też NIE zna :/_ może znać ale wyższość nie uzasadniająca na miejscu.(DARIA JEST PLOTKARĄ JEŚLI JEJ NIE PODEJDZIESZ)-PROSTE. Głównie chodzi o szefostwo podtuzi i kordynator mają swoje procedury działające w dalszych ich pracach potrafią wysłać co po niektóre osoby do domy kiedy przyszły do pracy bo im tak pasuje bo nie ma selekcji zleconych przez okres osoby wysyłają które pracują mniej niż osoby dłużej pracujące Mimo wszystko NIE POLECAM pani D w głowie ma że selekcja poprzez osoby zwolnione po czasie (przekonacie co po nie którzy) przebyła nie pomyślnie co jednak była pomyślnie

SGP Lublin
@boskidarujący prawdziwosz

W SGP Lublin przez (usunięte przez administratora) są uklady byly i będą...Jedne osoby maja umowe o prace inne nie, jedne osoby pracuja ciężej stoją po 8 godzin na liniach inne smaruja grzalki lub robią korpusy często, jedne mają podwyżkę inne nie, jedni mają ileś tam reklamacji nic się z tym nie robi, ktoś ma jedną reklamację i już wielki problem.., liderzy tez tym nic nie robią,a ani (usunięte przez administratora)

Eheh
@boskidarujący prawdziwosz

Daria jest energiczna osoba ale amfetamina od razu:D licze na to ze ktos sie wam w koncu dobierze do...i dostaniecie za swoje za te pomowienia

blef
@Eheh

Ja do niej nic nie mam..nawet szacunku:D

Ahat

Wszystkie diamenty sgp okupuja kasy w stokrotce. Daria jest spoko, wystarczy być wobec niej fair. Pracuje z nią 3 lata Wiem co mówię.

Xxx

Weź bo ci zaraz żyłka pęknie.. Nie każdy ma ambicje by jak ty pracować w stokrotce czy być 4 lata w sgp lub pić z jakąś debilka z krzywymi ustami wielki mi zaszczyt...

Xxx

Oj ojoj sama tworzysz bajki.. Jak twoja ambicją jest praca w stokrotce lub w sgp to winszuje.. Tak samo picie z jakąś debilka z krzywymi ustami haha wielki mi zaszczyt szanujmy Sue lepiej

Wścibski
@Eheh

ona jest energiczna chyba jak sobie zapali papieroska i wypije kawusie w altance w Plastiku to moze tak:D

Hello
@Wścibski

Jak juz ludziom lepiej na kasie w stokrotce niż z(usunięte przez administratora) na zakładzie to nie ma co sie dziwić ze kasy okupują ;)

Były pracownik.

Byłem pracownikiem agencji SGP a pracowałem w Żorskim MCS i powiem szczerze że nie jestem z tej firmy zadowolony ponieważ: Jak były postoje na linii to obiecali mi że będę wykonywał zastępczą pracę a takowej się nie doczekałem. Owszem pracowałem na niepełny etat tak jak się umawiałem na pierwszym spotkaniu z rekruterką ale nie wyobrażałem sobie że w jednym miesiącu przepracuje mniej niż 20 godzin. Mydlili mi oczy, że będę miał zastępczą pracę różnymi wymówkami. Mało tego kierownik MCS i tak samo Pani z agencji na ostatnią chwilę przekazują mi informacje telefonicznie że będzie robota na dzisiaj albo że jej nie ma. Ponadto w nie jednym tygodniu była spora rotacja godzin, w jednym dniu pracowałem na 6 rano a w innym dniu na 10 lub 14. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Np. nie podawać fałszywych informacji że umowa agencji SGP z inną firmą w sprawie roboty zastępczej jest jeszcze nie zrobiona lub czeka na rozpatrzenie a przede wszystkim nie mydlić oczu ludziom.

Mydliny
@Były pracownik.

To oczy masz czyste i tetaz wszystko dobtze widzisz. Mydlic i obiecueac to od Prezesa w dol sie wszyscy nauczyl.

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

Wojciech Fagary

Witam. Ja słynę z tego, że mam cięty język i o pracodawcach, u których pracowałem wyrażam się dobitnie, jeśli coś było nie tak. Naturalnie w internecie, nie w realu, bo się cykam;-] Żarty żartami, ale z doświadczenia pracy w tej firmie w Mrągowie mogę powiedzieć, że bajka. Nigdzie mi się nie pracowało tak dobrze, jak tutaj. Atmosfera bardzo dobra, pracownicy i przełożeni się wzajemnie szanują. Aż mi się chciało do pracy przychodzić. Nawet jak coś nie tak zrobiłem, potrafiono mi zwrócić uwagę w taki sposób, że przyjąłem ze zrozumieniem.

EJNIEMUSZEJMENJM

ZROBILI MI BANA NA SERWERZE MAPY SGP ALE PO SLAWEXIE SIE SPOKO LATA I EXBI. BENC RYJE.POZDDRO

Porażka robisz normy za 12h płaca ci jak za 8 inne warunku mówią ci na rozmowie inne masz na wypłacie atmosfera spoko ale jeśli was zadowala 2tys to możecie tu pracować mi na rozmowie przedstawiła z 2 sobotami 3 tys to nie wiedziałem ze za sobotę jest 500 zł w tej firmie Moje sugestie dla SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.: Porażka nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować ludzi

@ Tomek

Poszanuj to ty sam ale mtka może to nie ty nie

bananesgiV

A dostane koszule do stroju klasycznego??

gaegeag

dramat.... robie w zakladzie gdzie pracownicy robiacy przez inne agencje maja setki placone :) ja dostaje 1.70 zl ^^ :) nie zatrudniajcie sie w tym gownie umowa szit/ placa szit :)

@gaegeag

musisz zmienić swoje oczekiwania. OD momentu pijanego pracownika który wjechał swoim białym audi na posesje sgp i zaczął kręcić bączki następnie przy zatrzymaniu na placu pracownika wypadła mu flaszka. No co tu komentować 3dni bez pracy...

Flaszka
@bananesgiV

Napewno Audi a nie Maserati Prezesa Puto.

@Flaszka

nie

milkini-e_milki

a do cholery z taką robote wszystko nagle tak na łeb ,a tu godzina pracy nie wiadomo kiedy i sie streszczaj bo każą a człowiek musi już wolny o 16 wyjść. a tu dzieci priorytetowo Zaniedbując swoje obowiązki jak tu nagle ożyć?? ja już nie mam siły mimo gadałam z dyrektorem naszego odziału ale on nie toleruje moich wymagań. To nie jest kwestia precyzyjności tylko grania szopki i starej szkoły jakie zaszły we wcześniejszych komentarzach odnośnie tego że w lutym został zabazowany hangar na modelunki pompunku ADMxv36 Mimo wcześniejszych ustaleń nie zlokalizował usterek wchodzących na wadliwe kompenty wzoru kółek czy kwadratu bądz koperty. Zakodowanie zlokalizować od skanu od tamtej pory naklejką matrix i zatwierdzić 1 kreską nad widocznym polem piktogramu. Pole progu przekroczenia pomiaru max:321' jeśli do 322 -UWAGA próg maxymalny wpisujemy kod zatwierdzenia logowania Pcrscer2duty. JEŚLI LOGISTYCY PIeSer_069 Odnośnie dalszych i końcowych części nie moge dotrzeć do was więc moi drodzy przedstawiam wam tutaj , dlatego się umawialiśmy o tej porze a dalej nic nie docierało.. szczegółnie wózkowych ;) INFORMACJA DLA OBSŁUGISTÓW MASZYN OBRÓBKI : Aby dostać się na oddział logów przypominałam i ponownie przypominam. WPIERW: dostać się na oddział ochroniarza po nadanie przez niego informacji o waszej osobie i wtedy następnie CZEKAMY NA ZATWIERDZENIE .POTWIERDZENIE Dziękuje za Uwage przez was że tutaj.Mam nadzieję że kolejny raz nie nastąpi .Pozdrawiam ;p

Damian

Sgp Sosnowiec. Polecam firmę, luzna atmosfera i normalne pieniądze oraz koordynatorka pani Iza która sprawia że praca jest przyjazna i rozumie że każdy jest człowiekiem. Przepracowalem tutaj prawie 2 lata i będę miło wspominał pracę

@Damian

Pani Iza ? To chyba sama o sobie pisze, to brak jakiej kolejkolwiek wiedzy, a odpowiedz to zawsze nie wiem... żal

oho

Jednym z najwiekszych problemow w tej firmie jest Daria. Po prostu z nia sie nie da pracowac, jest na etapie wiecznej histerii. Wyzywa ludzi, rzuca pudełkami - jak male rozwydrzone dziecko :D Szkoda, ze szefostwo nie zdaje sobie sprawy jak naprawde wyglada jej praca. Wymaga od ludzi wrecz perfekconizmu po czym przychodzi na kacu do pracy :D

xxx
@oho

Ona by sie nawet nie nadała do kierowania przedszkolakami,a co dopiero dorosłymi ludźmi z czym do ludzi.

Zbyszek

Czy po podpisaniu umowy dostaje się też jej kopię w Lublinie?

BADAJĄCY DUCH_Sgp

Jak jesteś człowiekiem i nie jebiesz (usunięte przez administratora) ani plastikiem i wiesz o co chodzi w tej pracy masz zielone światło a te (usunięte przez administratora) czerwoną kropke.amen

....
@BADAJĄCY DUCH_Sgp

Jak jesteś człowiekiem najpierw naucz się pisać polecam słownik ortograficzny.

BADAJĄCY DUCH_Sgp
@....

wpaść tam do ciebie i będziesz moim więzniem??

...
@BADAJĄCY DUCH_Sgp

zjedz snickersa lepiej

Mirela Kaczyńska

Sgp Praca tam to jakieś nieporozumienie Państwowa Inspekcja Pracy jak by tam zajrzała to by zawału serca dostali- umowa śmieciowa, nieliczni może mają może o pracę, ( po cichu pod stołem) pensja wypłacana dopiero 20 dnia następnego dnia miesiąca, brak jakiegokolwiek szkolenia BHP, brak badań medycznych do pracy, brak rekrutacji ludzi niektórych dosłownie biorą z ulicy, równi i równiejsi w pracy jak za PRL, a mamy 21 wiek no ale coż niektórzy jak im plują w twarz udają, że im deszcz pada

G

Lublin SGP nie polecam ze wzgledu na koordynatorke pania D.

xdxd

jestem byłym pracownikiem SGP, dość długo pracowałam i powiem wiem że nie polecam pracy z Daria, i to jest prawda, że obraża pracowników że każdy milczy bo nie chce stracić pracy tak było i widzę że jest. Za moich czasów bardzo dużo się działo, krzyk na strefie, obrażenia ktoś przy wszystkich i każdy wolał iść na linie niż być na strefie. Sytuacja gdy Daria przychodziła do pracy, ludzie bili się o to by iść na linie niewazna czy to był montaż czy adm czy mlb każdy o to prosił i chciał stąd od 8 do 14 na linii niż robić komponenty. Jest Twoja koleżanka i idzie dalej powtarza to co się powiedziało, nie raz mówiła o M. i jak to jest kiepsko że przyjeżdża, aby M. weszła na strefe Daria nagle wszystko robiła, a przeżywanie łapala się za zmiatke i zaczynała zamiatac krzycząc że jest (usunięte przez administratora) na strefie. Każdy to widzial i się śmiał tak naprawdę bo każdy widział co ona robi. Wybiła się na ukrywaniu prawdy starych liderów zawsze jak coś zje bala to nie dochodziło to do M. a ona za odwet wrzucała im by pokazać że jest Góra. Nie raz mówiłam że bez podlizuwania czasem się nie da, i M. Zapora wziął z niej przykład sam jechał po niej jak po największym wrogu a później przyznał jej rację odwracając od ludzi zachowal się wtedy podle sam twierdził że Daria nie szanuje ludzi, a później poleciał za nią. W tamtym czasie Daria też zrobiła z siebie ofiarę że to nie tak ze ona nie ośmiesza ludzi a nie raz przy linii jechała po swoim pracowniku i świadkami operatorzy też wystarczy pójść ich zapytać. Do dziś dnia dziwie się że jak można tak ślepo wierzyć jednej osobie gdzie naprawdę to jest poważny problem który tkwi od początku jej 'kariery' wszystko ułożyła pod siebie a państwo J. Milczenie ludzi i dalej szaleje a zwykły pracownik cierpi a to oni tworzą to co daje kasę, nie broncie jej bo to naprawdę zły człowiek nie szanuje nikogo. Mozna by tak pisać do rana o tym ale daje sobie spokój i Wy dajcie sobie ludzie spokój nie wygracie a pogrążyć siebie i będziecie mieć problemy w pracy nie wy pierwsi chcieliście bronić siebie i tego by być szanownam ale nie wygracie bo M wierzy jej nie wam bo dla nich nie liczycie się Wy i jak się czujecie tylko to że daria dała radę wybronic z reklamacji resztę ich nie obchodzi a przede wszystkim to że wy jesteście pomiatani. Kasa się zgadza i to się liczy a nie jak Wy się czujecie, polecam zmienić pracę bo nigdy nikt nie będzie po Waszej stornie. Skoro tak długi okres czasu to trwa, jesteście przegrani i musicie się z tym pogodzic i dać siebie spokój. Pozdrawiam i trzymajcie się.

patolla
@xdxd

jak by tak bylo to nikt by tu nie pracowal, mieszajcie dalej darie z blotem bo tylko tyle umiecie jak to sie mowi po trupach do celu. Zazdrosc zazdroac i jeszcze raz zazdrosc

xdxd
@patolla

Tak bylo, doskonale wiemy o tym, ale prawda boli...

Abc
@xdxd

Bola to oczy od twojego analfabetyzmu, do szkoly dziecko nauczyc sie pisac.

@xdxd

a to się nazywa mobbing. Polecam pozew zbiorowy, firma w sądzie nie ma szans jeśli zbiorowo pracownicy poddani są mobbingowi i musi wypłacić odszkodowania, sąd jest po stronie praw pracowniczych. w najgorszym przypadku bedzie ugoda po cichu. Pod stalking w żaden sposób tego nie podciągną, gdyż jest to łamanie praw pracowników, gdzie pracodawca odpowiada za atmosferę wśród zatrudnionych osób.

@teżznamprawoitobardzodobrze

dodam, ze sprawy pracownicze w sądzie są darmowe, ale zrzutka na dobrego prawnika byłaby wskazana, wtedy zadnych szans SGP nie ma.

teżznamprawoitobardzodobrze

Te paragrafy i postraszenie stalkingiem to nie Mariusz tylko Agnieszka pani dyrektor kadr, daleko do wiedzy prawniczej, oj daleko... :)

Ktoś kto pracuje

Pracuje tu jakiś czas, były różne akcje beznadziejne sytuację i afery, ale nigdy nikt nie smarowal o kimś w internecie. Przyszła banda gimbow która szuka sensacji, bo wychowani są na tym i nie nauczeni roboty to jak szanować takich ludzi? Idzie panoszy się i najwiecej ma do powiedzenia. Kto miał zje*e ten miał nikt nie płakał pogadal sobie i przechodzilo bo znowu coś było jak ktoś odwali tak że reklamacja przychodzi to ma mu się brawo bić? Chyba za głupote a teraz takie sytuacje. Nikogo nie bronię ale jak ktos nie ma nic za uszami i jest bez winny niech pierwszy rzuci kamieniem.

Wścibski
@Ktoś kto pracuje

super, a teraz idź dziecko z nią na wódkę

Zadowolony

Ludzie opanujcie się! Proszę... To co tutaj napotkałem jest totalnym wylewem ludzi, które najwidoczniej nie były zadowolone z pracy w SGP w Lublinie. Jednak te osoby powinny zadać sobie pytanie czy SGP było zadowolone z Waszej pracy? Czy rzeczywiście wykonywaliście ją w odpowiedni sposób zgodny z panującymi zasadami ustalanymi odgórnie przez Plastic Omnium? Oczerniacie człowieka, nie mając 100% pewności i dowodów na te zarzuty. Coś Wam mówi termin "stalking"? ... to co tutaj na forum robicie jest tego pojęcia odzwierciedleniem i podlega karze zgodnie z paragrafem: art. 190a § 1 kodeksu karnego. Zalecam trochę rozwagi z takimi komentarzami, a administratorowi strony większą weryfikację dodawanych opinii.

Obiektywny
@Zadowolony

To jest forum, każdy może mieć swoją opinię. Po drugie jak widzisz dużo osób ma wątpliwości do osoby pani koordynator, musi być coś na rzeczy. Dlaczego z góry zakładasz, że ktoś był niezadowolony z pracy w SGP, z tego co ludzie TU PISZĄ to raczej byli zadowoleni z pracy, dużo mniej z pani koordynator...Jak ktoś oczernia to jest dzieciakiem? a jak ktoś ją broni to kim jest? no właśnie, każdy ma prawo wypowiedzi.

madonna z wielkim cycem
@Zadowolony

Już krewni i znajomi królika polajkowali ten post ..no coż winny się zawsze tłumaczy:) a prawda w oczy kole

madonna z wielkim cycem

Zna prawo

To dla Pana Mariusza i jego (jak to ktoś nazwał powyżej) owieczek. Nic tu wpisywane nie podlega temu prawu. Spadajcie z straszeniem. Lepiej wymięcie ta płynącą ścianę wody na lustro w dyrekcji. Przyglądnijcie się i zróbcie solidny rachunek sumienia w tym jak traktujecie pracowników. Art. 190a. Stalking Dz.U.2017.0.2204 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.