SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

.......

Ja również nie polecam pracy w SGP w Lublinie w Plastic Omnium, też ze względu na tamtejszą koordynatorkę. Jej metody postępowania z ludźmi wyśmiałby każdy szanujący się hr z większości firm. Łamie przy tym wszelkie prawa pracownicze: - oznacza ludzi na Facebooku, wbrew zgody. -chamsko sie zachowuje wobec danej osoby krzycząc przy obecności wszystkich, zamiast po ludzku wezwać kogoś do pokoju i porozmawiać na osobności. -raporty które każe wpisywać na swoją osobę. Dziękuje za uwagę.

wyszło szydło z worka

podobno Daria na kacu czasem przychodzi do pracy, prawda to czy nie? bo nie wiem czy iść do sgp czy nie...

Xxx
@wyszło szydło z worka

Prawda.

daria to pip...

daria to stara (usunięte przez administratora) i kazdy to potwierdza

...
@daria to pip...

Odczepcie się od dari...

Przypadek

Bardzo to wszystko dziwne, po pewnej rozmowie, normalnej rozmowie na drugi dzien poleciala fala hejtów na tym forum, nagle każdy się na nim udziela, przypadek? Nie sądzę. Ogarnij się spamerze i zajmij się życiem bo te ciągłe i te same opinie robią się już nudne, płyta Ci się zacieła. Każdy mądry widzi, że to wszystko to jedne wielkie brednie osoby, która mści się tak naprawdę za nic. Śmiech na sali.

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

:o

co wy chcecie od Darii? Ktos naprawde jest debilem ze az tak sie nagle zaczal mscic i wypisywac jakies durnoty wyssane z palca. Dorosnijcie dzieci.

TylkoDlaKumatychLudzie
@:o

Ekhem... Kto pracuje obecnie w SGP nie jest trudno tej osobie stwierdzić kto napisał ten komentarz. Twoje wypowiedzi nie zawierają zbyt dużo inteligencji. Nie potrafisz porządnie skleic jednego zdania a tutaj zaczynasz się niepotrzebnie wypowiadać. Dla Ciebie Daria nie stanowi, żadnego problemu bo Ty wyjdziesz sobie z nią na piwko i wielkie "przyjacioleczki" . Kryje Ci "poslady' jak tylko może bo już nie raz zaliczyłabyś wtopę. Teraz wielkie koleżanki, bo strzelasz z tyłka jak tylko możesz. Jeszcze trochę i to Ci się z nią rozpadnie. To nie jest pierwsza taka sytuacja w tej firmie. Jak jej się znudzisz to wymieni Cię na "lepszy model" Pozdrawiam Pani Lider!

@:o

To jest forum każdy może wypowiedzieć swoją opinie. Nie uważam ze byłoby to dziecinne. To jest forum każdy może wypowiedzieć swoją opinie. Nie uważam ze byłoby to dziecinne. To jest forum każdy może wypowiedzieć swoją opinie. Nie uważam ze byłoby to dziecinne.

Zaal
@TylkoDlaKumatychLudzie

Skleic to Ty mozesz swoje poslady kanciasty ry*u, nie trudno sie domyslic kto wypisuje od wczoraj ta krytyke hahah zal mi Cie, idz i zajmij sie czyms pozytecznym bo Ci te zezowate galki oczne w koncu wypadna hah

...
@xxx

Brak odwagi zeby wyrazic zdanie osobiscie co sadzisz o tej osobie? Najlepiej oczerniac ja w anoniomowo w internecie? Hahah ale kozaki.. To jest wlasnie dziecinne dzieciaki.

TylkoDlaKumatychLudzi
@Zaal

No i właśnie tutaj pokazałaś swój poziom inteligencji..

????
@:o

No i wlasnie w tej firmie nieobraza sie pracownikow,wkoncu prawda wyjdzie na jaw i wszyscy sie dowiedza,i wcale nie chodzi tu o zemste lecz o sprawiedliwosc

Mądry
@:o

:o. Debilem to jesteś Ty.

Mądry
@TylkoDlaKumatychLudzie

TylkoDlaKumatychLudzie . zgadzam sie z Tobą na takoch spotkaniach dodam.leci porzadne obrabianie tyłków ludziom z sgp i oczywiście pani Jachowicz ,Daria jest falszywa s...ką, i prawdą jest to zmoeni cie na lepszy model kwestia czasu!!!!

!!!!!
@Zaal

Patologia

xxx

Ludzie się starają, znajdują rzeczy które ich nieobowiązuja , robią ponad normę, i dostaną żałosna zielona kropkę od święta (trzeba mieć trzy, by dostać premie, co graniczy to z cudem by je uzbierać) o których później Koordynator zapomina, a czerwone (karna - 100zl z wypłaty) można dostać od tak. A 'ci wybrani' dostają premie +100zl do wypłaty) bez proszenia się za byle (usunięte przez administratora) To jest profesjonalne podejście?

tez za daria sie wstawie bo pracuje z nia troche juz a nigdy nie widzialem i nie slyszalem zeby takie sytuacje mialy miejsce i to co tutaj pisza uznaje za nieprawde . o pracy ma pojecir bo umie wytłumaczyc i duzo wie o selekcji a lider nie zawsze  . posmiac sie i pogadac tez moge z nia a nie jestem jej kumplem wybrancem ani lizusem

Zdruzgotana

Zwykle nie udzielam się w takich miejscach lecz źle mi się to czyta co tu piszecie. Chyba Daria komuś podpadła i ktoś dziecinnie mści się wypisując takie rzeczy. Są tu ludzie którzy pracują z Darią już wiele lat i jakoś się dogadują. Moim zdaniem dobrze kieruje grupą i trzyma ją w ryzach. Wymaga i przez to spotyka się z dezaprobatą, ale ludzie opanujcie się...

@Zdruzgotana

O widzę kolezanka broni.

Były pracownik sgp
@Zdruzgotana

Bez powodu by takiej opinii nie było. Każdy wie jak pomiata ludźmi nie od dziś. Wiele osób by pracowało do dziś dnia jakby nie ona. Taka prawda przestajemy się oklamywac, w końcu wyszło jaka jest.

Dla kumatych
@Były pracownik sgp

Szkoda, że jedna i ta sama osoba pisze komentarze ???? za krótko tu pracujesz i nie wiesz, że jakby nie Daria to SGP już dawno by nie było w Plasticu w Lublinie. Docenić nikt nie potrafi, ale krytykować to każdy. Nie zgodzę się z ani jednym Twoim słowem "ta sama osobo".

@Dla kumatych

niestety mylisz się...jest ich troche

@xxx

Przecież nie ma ludzi 'niezastąpionych' ktoś inny też dałby radę wybronic SGP.

Heh
@anonymous

Latwiej powiedziec trudniej zrobic ;)

5 groszy
@Heh

Witam. Pracowałem w SGP przez dosyć niedługi okres czasu, praca była w porządku i nie była ciężka. Co do koordynatorki Darii zdążyłem ją poznać, i w mojej opinii jest rzetelnym pracownikiem i bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki. Byłem traktowany sprawiedliwie na równi z innymi pracownikami. Różne opinie o koordynatorce mogą wynikać z tego że każdy jest innym pracownikiem i inaczej podchodzi do swoich obowiązków oraz tego że Daria jest wymagająca i dba o zachowanie pewnych standardów. Niestety taka przykra rola koordynatora że kiedy jest dobrze to jest dobrze, a kiedy ktoś gorzej wykonuje swoją pracę a koordynator wymaga to koordynator jest zły... Podsumowując koordynatorka dobrze kieruje zespołem, a złe opinie wynikają z żalu ludzi którzy do tej pracy się nie nadają (bo nie każdy się nadaje). Pozdrawiam

szok
@5 groszy

Święte słowa. Popieram Pana wyżej. Zajmijcie się ludzie ważnymi sprawami, a nie oczerniacie kogoś w internecie. Przez internet każdy kozak :)

Wścibski
@szok

Co ci to przeszkadza..to jest forum, każdy ma prawo do własnego zdania żyjemy w wolnym kraju?

Niezadowolona

Byłam naprawde zadowolona z tej pracy i tesknie za nia ale przez pania koordynator musialam sie zwolnic jesli jest osoba która pracuje dluzszy czas i w zaden sposob nie czuje sie doceniona to cos jest nie tak tylko te osoby ktore wlaza w (usunięte przez administratora) sa dobre i gadają na innych sa nagradzane. I wiele osob napewno by potwierdzilo ze zwolnilo sie wlasnie przez pania Darie przez jej zachowanie wobec innych. Ta osoba nie nadaje sie na to stanowisko. I nie chodzi o to czy ktoś sie nadawal na to stanowisko czy nie bo skoro pracowalo sie tam dluzszy czas i nie zostalo sie zwolnionym to znaczy ze sie dobra robote odwalalo i na nikim tu sie nie odgrywa

Niezadowolona

Sgp Lublin praca super wcale nie jest ciezko mozna zarobic sporo kasy jesli tylko sie chce... ja osobiscie bylam zadowolna z wynagrodzenia i z panujacej atmosfery miedzy pracownikami sgp a plastic ze wszystkimi mozna bylo sie dogadac lecz pani kordynator to wielka porazka ma osoby ktore lubi a ktorych nie lubi jesli gadasz jej na innych to jestes w gronie tak zwanych lizusow ktorzy moga wszystko... osoby do dalszej wspolpracy sa wybierane pod katem tego czy juz miales spine z pania Daria jesli nie to zostajesz jesli tak to nara jutro juz nie przychodz... o umowie o prace mozesz zapomniec a Ci co ja dostaja to jest wielka tajemnica zeby czasami pracownik ktory pracuje dluzej sie o nia nie upomnial... w zaden sposob nie probuja zatrzymac pracownika ktory odwalal naprawde dobra robote i nie ma na niego zadnej reklamacji przy dluzszym stazu lepiej zatrudnic 20 kolejnych z tak zwanej lapanki bo nie ktorzy ludzie ktorzy przychodzą wygladaja jak by zostali przez przypadek zaczepieni na krakowskim. pani koordynator podczas swoich godzin pracy potrafi wyjsc pojechac sobie na rzesy lub paznokcie bo przeciez i tak nic nie robi tylko kreci sie po firmie bez celu ważniejsza jest kawa i papieros...

xxx

Nie polecam pracy przez SGP w Plastic Omnium w Lublinie, w głównej mierze dlatego przez osobę koordynatorkę SGP w tym zakładzie, która skutecznie potrafi obrzydzić przychodzenie do tej pracy. Ona nie ma pokory. Jest to osoba, która nie zachowuje się profesjonalnie i elegancko w stosunku do wszystkich. Szanuje tylko ,,osoby wybrane, zaufane". Wbrew woli osób oznacza ludzi na durnym facebooku, jak gdyby nic przychodzi i swoim ordynarnym zachowaniem potrafi również, wbrew jej woli zmieszać z błotem osobę przy wszystkich, co jest brakiem kultury i taktu. Nie interesuję ją, że ktoś może sobie tego nie życzy, że woli porozmawiać na osobności.

Były pracownik Sgp
@xxx

Widzę że problem trwa nadal i przełożeni nic nie robią w tym kierunku, dalej wierzą tylko i wyłącznie " pani Koordynator " a zwykłych pracowników nie biorą pod uwagę. Przykre, że większość z nich odeszło właśnie z powódu Koordynatorki. Nie polecam współpracy z tą osobą i nikomu nie życzę takiej pani Koordynator.

Iga

Czy zdarzyło się komuś nie otrzymać wypłaty? Czy po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać? Dziwna sytuacja. Kazdy kto pracował ze mną ja otrzymał a ja nie. Pytałam koordynatora to ponoć wysłali przelew ale do nich wrócił i niby wczoraj wysłali znowu. Ktoś coś?

Daria Sex Bomba!!!

Dawać drzwiami i oknami do SGP!!!

Maja

@Crazy -wolf, @SGP, @Salamandra, to o czym piszecie jest bardzo poważnym zarzutem i świadczy o łamaniu przepisów przez osoby zarządzające firmą SGP - Sorting Group. Czy wobec tego Wasze oskarżenia w stronę firmy są rzeczywiście prawdziwe i możecie pokryć je niezaprzeczalnymi dowodami? Czy ktoś zgłosił sytuację jaka się tam dzieje dalej? Pytam ponieważ o fałszywe oskarżenia wobec pracodawcy nie jest tak trudno. Z tego co doczytuje się na forum widzę, że są również osoby, którym praca w SGP odpowiada.

Basia

Może doceńcie pracę ??

Salamandra
@Basia

Takiej pracy nie należy doceniać bo to ostatnia prosta w stronę niewolnictwa

xxx

SGP czyli praca wszystko ładnie i przyjemnie...tak sie moze wydawac, ale tak nie jest. Nagminnie łamią prawo pierwsza firma, która wypłaca wyplaty dopiero 20 dnia lub dalej następnego miesiąca, do tego szkolenia na łapu capu, brak badań szkolenia BHP... .Polecam ją tylko jako krotką tymczasową pracę epizod

Crazy-wolf
@xxx

Zgadzam się z powyższym . Tam jest znacznie więcej przewałek i to poważnego łamania prawa nie tylko pracy. CBŚ i Ziobr nie widzisz nic?

SGP
@xxx

To że łamią prawo pracy to jest fakt, dodam do tego, że oprócz tego zabierają ludziom nadgodziny mimo, że jest zarówno raport zmianowy jak i imienny to pani z biuro ..no tak to nie wina przeciez. (sic), pozostaje tylko rączki rozłożyc. Firma mocno nie profesjonalna. W pracy są dwie kategorii ludzi Jedne osoby uprzywilejowane przez 6 godzin potrafią robić zaślepki i dostają podwyżkę i sobie siedzą na strefie, pójdą na papieroska a drugie przez cale 8 godzin stoją na linii, bo przecież nie ma innych pracowników.

Maja

@AdamosławLapka, firma SGP - Sorting Group Poland nie oferuje swoim pracownikom umów o prace? Proszę napisz dla nas, co z kwestią dodatków socjalnych, pracownik pracujący na umowie zlecenie ma możliwość otrzymania takowego dodatku do pensji? Zachęcam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku, Twój kolejny wpis będzie bardzo pomocny na forum.

AdamosławLapka

Cały czas robi się na Umowę zlecenie, nic ci się nie należy.

Maja

@Oskar, sądzisz, że firma SGP - Sorting Group Poland nie nagradza swoich pracowników dodatkowymi premiami, a co z dodatkowymi benefitami? Zapraszam Cię do podzielenia się dłuższą opinią na forum, osoby interesujące się podjęciem pracy w tej firmie, chętnie dowiedzą się nowych informacji.

Oskar

W SgP wymagają przerobienia jak największej ilości materiału a gdy mowa o podwyżce to temat idzie w zapomnienie .

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.