SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

nowyWlublin

Witam. Pracuje w SGP w Lublinie od niedawna. Praca ogólnie nie jest zła. Koordynatorka i liderzy są w porządku. Czas leci szybko w tej pracy bo praktycznie ciągle się coś robi.Jednak mam pytanie, gdyż nie jestem pewien swojej przyszłości w tej firmie. Aczkolwiek: Czy okres szkoleniowy (tj.14 dni) wyłania grupę pracowników, którzy będą pracować dla SGP? Chodzi Mi o to : Czy jest selekcja i przechodzą ją tylko Ci wysoce sprawni manualnie czy może biorą do dalszej współpracy wszystkich (nawet tych średnio sprawnych) ?. Czy zechce się ktoś podzielić opinią na ten temat? Byłbym wdzięczny, bo wiadomo o pracę ciężko jak się nie ma doświadczenia i też pragnąłbym wiedzieć: Czy jeżeli mam średnio tempo pracy to czy powinienem szukać już nowej pracy, bo nie mam szans na dłuższe zagrzanie tutaj miejsca? Z góry dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie mojej "opinii". Proszę o kontakt.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka macie atmosferę?

nowy pracus

a co sądzicie o pracy w Sgp na Cooper Czestochowa? z plotek słyszałem, że wiele się od kilku miesięcy zmieniło na lepsze

stary pracus
@nowy pracus

na samym Cooperze jest bardzo napięta atmosfera, ale ludzie z sgp są w porządku i koordynatorzy bardzo ok

szczera

oszusci na całego. koordynatorzy nie odbierają telefonów. kasy do tej pory nie ma. nie wypichcili. unikac szerokim łukiem SGP

Kontroler jakości

Rekrutacja mało stresująca mimo dodatkowego testu. Miłe trzy panie w biurze odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w razie potrzeby. Każda rekrutacja mogłaby tak wyglądać. Minus to spora kolejka, na którą trafiłam.

Pracownik_SGP

W biurze sytuacja również jest fatalna. Jeżeli chodzi o oddział w Częstochowie to po 1 bardzo słaba komunikacja między działami, powstają problemy i niedociągnięcia w przepływie informacji, a winę za to ponosi dopiero co zatrudniony pracownik. Praca przeważnie po znajomości "za poleceniem", więc jeżeli nie jesteś z polecenia nie licz na wysoką wypłatę i długą karierę (najgorszą rzeczą w tej kwestii jest ocenianie po nazwisku). Rozmowy kwalifikacyjne są po kilka razy odwoływane lub prowadzone są mało profesjonalnie (skaczą po CV jak zając po łące w okresie godowym). W dziale K panuje dziwna atmosfera, a w dziale W można trafić na mało sympatycznego przełożonego. Podsumowując polecam jako prace przejściową ;).

Grześ Bodziąga

Chcą wycisnąć ostatnie soki, a SGP (Sami G0wno Płacą)... Omijać tych Januszy-Byznesu...

Makarena

Hej, A co sądzici o oddziale w Poznaniu ? Jest lepiej czy gorzej ?

PGS
@Makarena

Zaloga w biurze jest ekstra. Koordynarorzy, kierownik, pani od rekrutacji...super wiara. Dyrekcja w Czestochowie to zaklamane zlodzieje. Upewnij sie ze wszystko masz na pismie co do oferty.

PGS

Radze wszystkim aby informacje od stawkach i premiach prosic na pismie. Firma duzo obieca chcac zachecic kandydatow a jak przyszedl czas na wyplacenie premii to szukac wiatru w polu. Sam prezes oskarza o "stalking" jak sie upominasz o obiecana premie. Dziwne bo sami padaja ofiarom klientow ktorzy nie chca placic faktur i narzekaja na nich, a swoim pracownika robia to samo.

Maja

Ponownie proszę o nienaruszanie zasad regulaminu. Wpisy, które zawierają treści wulgarne, ordynarne, czy też naruszają dobra osobiste, są niedopuszczalne. Przed zostawieniem opinii akceptujecie zasady regulaminu. Warto szczególnie zwrócić uwagę na jego §4. Zasady korzystania z Serwisu. Pełna treść jest dostępna pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

D D

Mazowieckie : Ja obecnie pracuję ale też nie polecam sgp.

onaona1010

teraz agencje nawet wypłacają do 10-15 dnia miesiąca, a ci pod sam koniec. No cwaniaki niezle bo w tym czasie tą kasą można obracać. Pytalem znajomej ktora tam pracowala, czy robia szkolenia bhp - nie robia, pytalem czy trzeba badania - nie trzeba. Nic tylko tylko telefon do PIPu, który jest ostatnio wyczulony na takie firemki :) Polowa osob nawet umowy na oczy nie widziala, bo przeciez ukraincy dostaja kase do reki, to pani z biura sie nie bedzie fatygowala i pisala umowe. Ale niektorzy polacy tez podoobno umowy na oczy nie widzieli, wiec skad tu miec pewnosc ze ma sie ubezpieczenie? ŻENADA.

Aga
@onaona1010

ZUS ma stronę internetową.Masz hasło login-sprawdzisz.

Siekacz

Nastroje macie raczej kiepskie, mało komu chce sie pisać? Może jest coś co postawiłoby firmę na nogi ?

Maja

@Bielskodołączam się do pytania @Malwina. To co sprawia, że praca w firmie Tobie nie odpowiada, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego też warto zamieszczać opinie merytoryczne i takie, które rzeczywiście pomogą osobom, które zastanawiają się nad aplikacją.

Malwina

@Bielsko Dlaczego tak piszesz o firmie i nie uzasadniasz?

Bielsko

Lepiej poszukać pracy w innej firmie :)

Misiek

Dla chcącego nie ma nic trudnego. Zawsze można narzekać tylko po co? Jak komuś nie odpowiada praca w SGP to może ją zmienić na inną. Teraz nawet łatwo jest ze znalezieniem nowej. Może warto jednak pracować i znaleźć pozytywy ? Chyba , że konkurencja czuwa!

Maja

@Koleżka informacja na temat rekrutacji znajduje się na stronie internetowej firmy, jednak nie wiem na ile jest ona aktualna. Według informacji na stronie firma poszukuje osób na stanowiska: Pracownik Produkcji, Wsparcie Produkcji, Kontroler Jakości, Pakowacz Wyrobów Gotowych. Ktoś z obecnych pracowników firmy może to potwierdzić?

ppu
@Maja

Potwierdzam, na różne zakłady firma potrzebuje różnych pracowników.

Stefano

Czy coś dzieje się w tej firmie? Tak mało informacji o aktualnych wydarzeniach piszecie, że nowi nic nie mogą z forum skorzystać. Może coś źle zrozumiałeś w kwestii tych wyliczeń składek? Nie chce mi się wierzyć!

Koleżka

Czy SGP - Sorting Group nie ma zupełnie nowych ofert pracy? Jak tam nastroje w firmie bo nie za bardzo dobrze to wyglada na forum? Skoro nie ma potrzeby zatrudniać nowych pracowników to myślę że jest dobrze?

Pracujacy

Jak poznali się takich "pracownikach" to nie dziwię się , że nie szanują was.

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.