counter
Kobieta

Praca w tej firmie to duża przyjemność. Szef jest młody i bardzo wyrozumiały. Wiadomo, że wyniki opierajace się na skutecznosciach są wymagające, ale kasa wynagradza wszystko. Jest możliwość zmian z innymi osobami z projektu, jak coś Ci wypadnie to też nie ma problemu, żeby odrobić te godziny. Pracuje tu od ponad roku i planuje tu zostać jak najdłużej:) polecam!

Tak1Nie3
Ania

Czyli w marcu firma upadła czy udało się jej jednak wyjść z tego?

Miłoniebedzie Nowy wpis
@Ania

W Grudziadzu jest firmy nie, sa w Czestochowie i probuja znowu.. pewnie bedzie jak opstatnio i znowu wszystkich wyrzuca

Agata Nowy wpis
@Miłoniebedzie

Napisałeś, że Twoim zdaniem niedługo Contact Solutions pozbędzie się wszystkich pracowników ,,jak ostatnio". Czy naprawdę była taka sytuacja w firmie, że zwolniono wszystkie zatrudnione tam osoby?

Były pracownik Nowy wpis

80 ludzi pozostawionych bez pracy z dnia na dzień. Świetny „rozwój firmy” Pracowałem tu rok. Zero perspektyw. Umowa zlecenie, ludzie zwalniani z dnia na dzień. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Firma nie szanuje pracowników!!!

Kiedys pracowałem Nowy wpis
@Były pracownik

Pseudofirma. Wizje przerastają wlasciciela. Niestety wizje nie opłaca pensji. Obiecuje nie wiadomo co, a później jak nagle jest nie tak bo nie mają klienta albo klient wypowiada umowę to zwalniają z dnia na dzień i pozostawiają ludzi bez środków do życia. Chcesz stabilna prace-poszukaj innej.

Mattt

Nie polecam... Na jakiś czas zamknęli działaność ale się podobno znowu się otwierają ale w Częstochowie. Cała stara ekipa już nie pracuje. Ludzi którzy zarządzaja są beznadziejni, niby rekrutują ale pewnie nic z tego nie będzie w dłuższym czasie. Kasy nie mają więc na wypłaty w terminie nie ma co liczyć ... No i na umowę o pracę ...

Były już pracownik

Z dnia na dzień dowiedziałem się że firma upada. Jest okres jaki jest, ciężko cokolwiek znaleźć a środki do życia brać trzeba. Gdyby szanowny pan szef dał znać wcześniej że działamy do kiedyś. Sytuacja byłaby inna. Koniec końców dobrze się stało. Firma której nie stać by każdemu pracownikowi dać umowę o pracę na pełen etat to nie firma. Ciekawe co teraz z całą kadrą, która potrafiła tylko krzyczeć SPRZEDAJEMY KOCHANI i nic więcej.

Tak2Nie1
@Były już pracownik

Jak Ci warunki nie odpowiadały, to nikt nie zmuszał Cię do pracy w tej firmie. Wiele innych firm tez zatrudnia na umowy zlecenie, w tym większość call center. Taka specyfika Tej branży. Skoro Ci ona nie odpowiadała, to trzebabyło odejść. Najwiecej szczekają ci, którzy najmniej robią. Skoro nie znalazłeś „lepszej” pracy na umowę o prace, to Twoja wina, może byłeś/aś zbyt leniwy albo nie masz skilli do „powazniejszej”pracy. A kadra była okey, może poza nową Liderką, która się nie odnalazła w zespole. Ogolnie z każdym można było się dogadać, wystarczyło dobre podejście i mózg żeby zrozumieć jakie procesy zachodzą w projekcie i dlaczego. Krojenia godzin albo zmian na rano i popo sobie nie wymyślała osoba z kadry tylko takie Wymogi miała od osób wyżej, a z tego co wiem, to i kadra wcześniej nic nie wiedziała o zamknięciu, a szef ustalił to 2dni przez oznajmieniem tego nam. I to ze Liderzy mówili sprzedawaj, to chyba normalne, bo niektórzy zapominali po co przychodzą do pracy. Ja miło wspominam i szkoda że to już koniec, ale fajna była to praca i ekipa, chociaż niektórzy to jednak idioci

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

misia

Pracowałam w firmie kilka miesięcy i było ok. Chociaż ilość godzin trochę mniejsza niż pełen etat, ale to nie wina osoby, która układała grafik. Na szkoleniu informowała, że ilość godzin zależy od wyników i stażu i że mogą być zmiany na rano lub popo. Kasa przeciętna, jak w wiekszości firm, ale jak się wyrabiało premię to znacznie lepiej. :D Spoko ludzie, z którymi można było pożartować i zaprzyjaźnić się, chociaż czasami znikało jedzenie w kuchni. :D Pozdro dla wszystkich, którzy pracowali w CS!

Tak1Nie1
Wiktoria

To prawda ze firma upada ?

@Wiktoria

Nie upadła, tylko kończy działalność. To jest duża różnica prawna.

Tak1Nie1
Zaufany

Praca na umowie zlecenie, niepełny etat (od 125 do 155 godzin, zależne od tego, jak ci "wylosuje" osoba grafikująca, ale też od stażu). Godziny mocno niestabilne. 3 dni jesteś na rano, potem kolejne 4 jesteś do 23, by od nowego tygodnia przyjść na 10. Liderzy generalnie z wiedzą bardzo małą. Wymagania i ciśnienie na wynik są bardzo duże, ale zatrudniane osoby to w większości ludzie bez żadnego doświadczenia. Biorą kogo popadnie, do pracy może dostać się prawie każdy. Szkoleń po zatrudnieniu nie ma żadnych, rozmów z liderami też nie za wiele. Przychodzisz na salę po 7 dniowym szkoleniu robionym przez osobę, która nie zna produktu ani systemu i masz kręcić wyniki. Pracę można stracić z dnia na dzień. Przychodzisz, siedzisz 3 godziny i mówią ci "Słuchaj, jednak musimy cię zwolnić". Na szczęście w moim przypadku odejście dobrowolne, już jakiś czas temu. Premia zależna od wyników. Dla osób uczących się fajny zarobek, ale podobno też się sporo popsuło. Atmosfera mocno w dół, bo bardzo toksyczne relacje. Jeśli chcecie mieć czas wolny, życie towarzyskie i czuć się dobrze ze sobą, to nie polecam. Grafikują wam np 140 godzin, ale pracujecie 2 weekendy i większość dni, bo zagrafikowane macie po 6-7 godzin. Na projekcie wakacji wszystkie święta do przepracowania, na innych nie.

Tak1Nie
Kobieta

Tak1Nie3
Artur
@Kobieta

Rok czasu to dość długo, żeby poznać dobrze firmę i z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Napisz proszę na jakimi projektami pracujesz i czy po ich zakończeniu możesz liczyć na premie? Chętnie się tego dowiem.

Tak1Nie
Nick
@Kobieta

Kasa wynagradza? Dla Ciebie najniższa krajowa to nagroda? Ba najniższa krajowa przy umowie o pracę którą ma może pięciu pracowników w całej firmie która zatrudnia z 60 osób? Śmiech na sali! A godziny pracy? Pracujesz jak wół do 23. Świątek piątek czy niedziela

Tak6Nie1
Miły
@Nick

A ile ty chciałeś zarabiać 10k na rękę? Oprócz najniższej krajowej są jeszcze premie które wypłacane są razem z pensją. Takie opinie jak twoja piszą nieroby i leserzy którym się robić nie chce, żałosne nierobki.

TakNie4
Był pracownik
@Miły

Dla ciebie 140 godzin, umowa zlecenie i praca co drugi dzień na inną godzinę, to dobre warunki? W dodatku same premie zostały już mocno ścięte.

Iza

@Anonimus a raczej jest młody zespół czy zatrudniają ludzi z doświadczeniem?

Anonimus

Wymagają od ludzi Bóg wie jakich umiejętności sprzedażowych, naciskają na sukcesy, początkowo były to sukcesy jakościowe z czasem robiły się ilościowe.. Mało spotkań z team leaderami, przeważnie odbywają się w wypadku kiedy trzeba „opieprzyć” pracownika. Atmosfera na sali sprzedażowej średnia, niekompetentny team lider zadający pracownikom żenujące pytania, na które sam powinien znać odpowiedz.. Szef manipulant. Kasa miarę spoko, jeśli jesteś uczniem to tym bardziej, o umowę o prace ciężko, ma ją tylko kilka osób w całej firmie, gdzie w okresie sezonu letniego pracuje prawie 100 osób..

Tak10Nie

Jak szefostwo w Contact Solutions Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź
@Pytanie

Śmiało, przyjdź do pracy i się przekonaj na własnej skórze...

tiem reuef

Potrzebują młodych i głupich nie potrzebują ludzi z doświadczeniem panicznie się takich ludzi boją ! PS Istnieją poszlaki ,że za kasę można dostać pracę sporo osób w Grudziądzu tak mówi !

Tak4Nie
Mała

Pracuje od roku w CS i jest super. Praca jest zmianowa może nie każdemu to odpowiada ale jak dla mnie Ok. Ze zmianami nie ma problemu jak coś Ci wypadnie. Super kasa, można dużo zarobić. Od roku dużo się zmieniło wiec firma się rozwija i wchodzą nowe projekty. Na wakacjach jest sporo wyjazdów, kasa się zgadza. Pracują super ludzie. Generalnie ja bardzo polecam !

TakNie6

Jak teraz jest z zatrudnieniem u pracodawcy jakim jest Contact Solutions Sp. z o.o. w miejscowości Grudziądz? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na zatrudnienie u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Solutions Sp. z o.o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad