Contact Solutions Sp. z o.o.
0 0 8 5 1
Kobieta

Praca w tej firmie to duża przyjemność. Szef jest młody i bardzo wyrozumiały. Wiadomo, że wyniki opierajace się na skutecznosciach są wymagające, ale kasa wynagradza wszystko. Jest możliwość zmian z innymi osobami z projektu, jak coś Ci wypadnie to też nie ma problemu, żeby odrobić te godziny. Pracuje tu od ponad roku i planuje tu zostać jak najdłużej:) polecam!

Artur Nowy wpis
@Kobieta

Rok czasu to dość długo, żeby poznać dobrze firmę i z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Napisz proszę na jakimi projektami pracujesz i czy po ich zakończeniu możesz liczyć na premie? Chętnie się tego dowiem.

Nick Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Kobieta

Kasa wynagradza? Dla Ciebie najniższa krajowa to nagroda? Ba najniższa krajowa przy umowie o pracę którą ma może pięciu pracowników w całej firmie która zatrudnia z 60 osób? Śmiech na sali! A godziny pracy? Pracujesz jak wół do 23. Świątek piątek czy niedziela

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Contact Solutions Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

Śmiało, przyjdź do pracy i się przekonaj na własnej skórze...

tiem reuef

Potrzebują młodych i głupich nie potrzebują ludzi z doświadczeniem panicznie się takich ludzi boją ! PS Istnieją poszlaki ,że za kasę można dostać pracę sporo osób w Grudziądzu tak mówi !

Mała
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje od roku w CS i jest super. Praca jest zmianowa może nie każdemu to odpowiada ale jak dla mnie Ok. Ze zmianami nie ma problemu jak coś Ci wypadnie. Super kasa, można dużo zarobić. Od roku dużo się zmieniło wiec firma się rozwija i wchodzą nowe projekty. Na wakacjach jest sporo wyjazdów, kasa się zgadza. Pracują super ludzie. Generalnie ja bardzo polecam !

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius

Jak teraz jest z zatrudnieniem u pracodawcy jakim jest Contact Solutions Sp. z o.o. w miejscowości Grudziądz? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na zatrudnienie u nich.

Zostaw opinię o Contact Solutions Sp. z o.o. - Grudziądz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Contact Solutions Sp. z o.o.