Inergy Automotive Systems Poland

Lublin

Opinie o Inergy Automotive Systems Poland

L

Człowieku nawet się tam nie pchaj szkoda zdrowia a też nic nie zarobisz, w Biedronce na kasie więcej zarobisz!!!

paliwowiec

Robota zła nie jest przynajmniej na paliwowce ale ZAROBKI to jest zart dobry za prace 3 zmianowa oraz w weekendy oraz za SZKODLIWE WARUNKI np halas ,fluor :D

trener
@paliwowiec 20.05.2017, 11:30

heh - fluoru chyba już nie ma a co do hałasu to chyba są dostępne stopery - czyż nie?

M

Cala firma to żart, jeżeli nie masz znajomości jak niejaki Arkadiusz M. To o umowie możesz pomarzyć, po 3mies dostał umowę, a po niecałym roku papiery na przezbrajacza....gdzsie to stanowisko obiecano komu innemu... Musi koledze w biurze dobrze pod biurkiem robić, Odradzam prace w firmie bo to wyzysk i praca nad sile....zero poszanowania dla człowieka....

BYLY

ROBERCIK "CHLOPACY" JESZCZE PRACUJE????

ilonka
użytkownik zarejestrowany

To skoro zapewnione są odpowiednie szkolenia @Ib, to przecież prościej wykonywać swoje obowiązki jak jest wszystko wyjaśnione. Wiecie jakie są średnie zarobki dla specjalistów ds. sprzedaży zwłaszcza w Szczecinie? Pozdrawiam

kol1

W każdym obszarze funkcjonowania firmy jest straszny bałagan, który powoduje, że jest bardzo dużo stresu. Z liczb występujących w różnych obszarach działalności firmy zgadza się jedynie... kasa na koncie. Może wydaje im się, że jak w miarę dobrze płacą to sprawa załatwiona... Kto tam długo wytrzyma?

Kikuś

Dyrektor = dyktator stres .... każdy wszystko spycha na innego... atmosfera odizolowania Są osoby, którym więcej wolno ale to chyba normalne... Pieniądze to nie wszystko ..

%^&$@

Kolego Ojo, zgadzam się z Tobą w 100%. Też mam doświadczenie w pracy w biurze. Jeśli ktoś lubi żyć w notorycznym bałaganie, stresie z niego wynikającym i lubi "sprzątać" po innych to to miejsce będzie dla niego w sam raz.

ojo

Pracowałem w jakości i odradzam tę firmę każdemu kto myśli o pracy w biurze czy jako inżynier. Atmosfera jest beznadziejna. Zero wsparcia, o nic nie zapytasz, każdy każdemu wilkiem jest. W takich warunkach ciężko też mówić o jakimś rozwoju. Do tego ciągły stres który przede wszystkim wynika z bałaganu jaki panuje. Jedynie co to kasa była przyzwoita. Ale pieniądze to nie wszystko, nie za wszelką cenę.

przyszły mistrzu

A jak w w firmie z bezpieczeństwem pracowników? maszyny są osłonięte? dużo chemii w środowisku? wyposażenie ludzi odpowiednie??? zarządzający robią coś z tematem?

przyszły mistrzu

A jak w firmie z bezpieczeństwem pracowników? maszyny są osłonięte? dużo chemii w środowisku? wyposażenie ludzi odpowiednie??? zarządzający robią coś z tematem?

mistrzu

A jak w OP z tym bhp? maszyny są osłonięte? dużo chemii w środowisku? wyposażenie w SOI odpowiednie??? szefostwo dba o temat?

koder

no raczej nie radze tam pracowac,miejsce dość nieciekawe,masz plecy idziesz w górę i nie ma znaczenia wykształcenie czy kompetęcie,

Zostaw opinię o Inergy Automotive Systems Poland - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inergy Automotive Systems Poland