Market Service

Katowice

Opinie o Market Service

Przez agencję Market Service można się zatrudnic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmie Wader. Na warunkach, które są mocno nieciekawe. Śmiesznej stawki godzinowej lepiej nawet nie podawac, ale co jest najbardziej wkurzające to to, że na wypłatę trzeba czekac dwa miesiące. Taką się podpisuje umowę i albo się ktoś na to zgadza albo nie, jego wybór. Jednakże nie oczekujcie, że forsa spłynie na konto o czasie czyli ostatniego dnia miesiąca o nie !!!!!!!Market Service nie byłby sobą gdyby przestrzegał tych śmiesznych zapisów w umowie. Za to ty pracowniku jeśli tylko jednej rzeczy nie dopełnisz podanej w umowie to czeka cię szereg kar. Pozdrawiam wszystkich zirytowana czekaniem na swoje pieniądze i nie ja jedna tak mam.

Zostaw opinię o Market Service - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market Service