Opinie o Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion w Gorlice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion o rekrutacji.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion w Gorlice

Laura Nowy wpis
Inne

Fajnie jakby dali jakieś podwyżki bo nie widzę żeby o nich pisali zbytnio. Były na tyle marne ze szkoda ruszac temat?

Sajmon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Inne
 Pytanie

Witam, czy coś się ruszyło w sprawie nowego magazynu? @Pracodawca

Monika Nowy wpis
Inne

Witam było tutaj takie zapytanie o okres rozliczeniowy, że do którego dnia kasa jest na koncie. Ale czy to też nie będzie zależne przypadkiem od formy umowy? Wśród pracowników jaka obecnie przeważa?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Jak długo już to trwa, że zdarzają się takie dzienne przestoje? Ogólnie to jest tak, że trochę za dużo osób się zatrudnia? można byłoby brać ludzi na dolot gdyby prognoza była na dany okres wysoka? Zależy wszystko od sezonu?

Hurtownia Spożywcza Czempion Nowy wpis
Inne

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Chcielibyśmy wyjaśnić, że w Hurtowni Czempion priorytetem jest utrzymywanie stałej współpracy z naszymi pracownikami, dostosowywanie warunków pracy do ich potrzeb oraz zapewnianie wsparcia dla pracowników. Zawsze zachęcamy pracowników do bezpośredniego kontaktowania się z Przełożonym, abyśmy mogli skutecznie reagować na ewentualne sytuacje i elastycznie dostosowywać harmonogram czasu pracy. Ponadto Przełożeni w porozumieniu z pracownikami mają możliwość korygowania godzin pracy w oparciu o zgłaszane na bieżąco sugestie. Pozdrawiamy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion na stanowisko zatrudnię kierowcę \ magazyniera? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

anonim
Inne

Dzień dobry, widzę, że pewna Pani interesowała się zatrudnieniem na stanowisku asystenckim. A co z innymi możliwościami? Na stronie zakładka z pracą jak na razie jest pusta. Kiedy więc był ostatnio ktoś potrzebny? Zarobki to chyba kwestia indywidualna? Czy inne zasady na umowie także można elastycznie podpasować pod kandydata?

Barbara
Inne

Witam, z tego co zostało napisane na forum wynika, że wynagrodzenie jest ostatecznie omawiane na rozmowie? Ale widełki płacowe chyba są jakkolwiek znane? Mam na myśli stanowisko asystenta kupca, jest tego typu ogłoszenie na stronie, zastanawia mnie tylko data, bo jest przypisana na rok ubiegły. Czy praca jest aktualna? Jeśli tak to czy znane są widełki? I jeśli ktoś niedawno pracował lub dalej zajmuje to stanowisko to napisze coś więcej z własnego doświadczenia? Warto aplikować?

Hurtownia Spożywcza Czempion
Pracownik
@Barbara

Dzień dobry Pani Barbaro! Dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenie jest przedstawiane Pracownikom podczas rozmowy rekrutacyjnej, wówczas udzielamy wszystkich informacji. W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Asystent Kupca, ale jeśli pojawią się nowe oferty pracy, to zapraszamy do aplikowania adres e-mail: rekrutacja.czempion@gmail.com. Więcej informacji oraz aktualne ogłoszenia znajdzie Pani na: https://czempionhurt.pl/praca/ Pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Czy w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Hurtownia Spożywcza Czempion
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie i jak też pisaliśmy wcześniej – kwestia wynagrodzeń ustalana jest indywidualnie zależnie od wykonywanych obowiązków i kwalifikacji pracowników. Jeśli pojawią się oferty pracy w Hurtowni, zapraszamy do rekrutacji, podczas której przedstawione zostaną szczegółowe warunki zatrudnienia. Pozdrawiamy!

Pracownik
Pracownik

Witam chcialbym zapytac na jaki adres mozna wyslac swoje cv w sprawie pracy w razie czego

Hurtownia Spożywcza Czempion
Pracownik
@Pracownik

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie i cieszymy się, że Hurtownia Czempion interesuje Pana jako potencjalnego pracodawcę. Jeśli pojawią się oferty pracy, zapraszamy do aplikowania na adres e-mail: rekrutacja.czempion@gmail.com. Więcej informacji oraz aktualne ogłoszenia znajdzie Pan na: https://czempionhurt.pl/praca/ Pozdrawiamy!

Hanna
Inne

Wiedzę, że prowadzono tutaj już rozmowę na temat tej firmy, ale cos temat ucichł. Może warto podać świeże informacje na temat zatrudnienia w tej firmie. Wiecie coś? Najbardziej zastanawiam się jaki jest proces rekrutacji i czy szukają nowych pracowników, bo dostępnych ofert niestety nie widzę.

Pracownik
Pracownik

Witam chcialbym sie dowiedziec od kiedy panstwo bendą poszukiwac magazynierów dziękuję

Hurtownia Spożywcza Czempion
Pracownik
@Pracownik

Dzień dobry. Obecnie mamy komplet pracowników na tym stanowisku, ale zapraszamy do sprawdzania informacji na temat rekrutacji na naszej stronie: https://czempionhurt.pl/praca/ Pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion można ubiegać się o podwyżkę?

Hurtownia Spożywcza Czempion
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Kwestia wynagrodzeń pracowników ustalana jest indywidualnie, zależnie od danego stanowiska i zaangażowania pracownika. Jeśli pojawią się oferty pracy, zapraszamy do aplikowania, a podczas niezobowiązującego spotkania rekrutacyjnego będzie Pan/Pani mógł osobiście zweryfikować, czy oferta pracy spełnia oczekiwania. Pozdrawiamy, Hurtownia Czempion

pracownik
Były pracownik
 Pytanie

witam chciałbym sie zapytać o pracę czy istnieje powrót do czempiona czy państwo byłych pracowników nie przyjmują

Hurtownia Spożywcza Czempion
Pracownik
@pracownik

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Na chwilę obecną mamy komplet pracowników na poszczególnych stanowiskach, ale zapraszamy do śledzenia informacji na temat rekrutacji. W rekrutacji mogą brać udział również pracownicy, którzy byli już wcześniej zatrudnieni w Hurtowni. Cieszymy się, że Hurtownia Czempion ponownie zainteresowała Pana, jako potencjalnego pracodawcę. Pozdrawiamy!

kierowca
Kandydat
 Pytanie

oferty pracy kac c? jakie kto ma doswiadczenia i ile mozna zarobic?

Witold
Inne

Dla ludzi pracujących w firmie jest oczywiste, że mamy dobrego pracodawcę i obyśmy jak najszybciej wyszli z tych problemów związanych z pandemią.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion?

Hurtownia Spożywcza Czempion
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry! Tak, organizowane są spotkania integracyjne pracowników Hurtowni Czempion, jednak przez obecną sytuację wywołaną epidemią i dbając o bezpieczeństwo pracowników, zostały one zawieszone. Najbliższe spotkanie planowane jest na przyszły rok, ale też ze względu na epidemię nie jesteśmy w stanie określić terminu. Pozdrawiamy, Hurtownia Czempion.

Leon
 Pytanie

Witam a czy istnieje opcja zeby podjac prace od lipca poniewaz zjezdzam z niemiec i bende szukal pracy na terenie Gorlic poniewaz mam rodzine w Polsce i potrzebna mi bendzie praca jako np magazynier kierowca kat b i tesz mam kurs na wózki widłowe

Hurtownia Spożywcza Czempion
@Leon

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie oraz cieszymy, że jest Pan zainteresowany Hurtownią Czempion jako potencjalnym pracodawcą. Prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mailowy: rekrutacja@czempionhurt.pl W przypadku zainteresowania, będziemy się z Panem kontaktować. Pozdrawiamy!

P.L

Szkoda że nie oceniają wykonywanej pracy tylko czy na półkach jest porządek i czy ma się strój firmowy, o zarobkach to nie mówie źle bo to co wypracowałem to mam ale brak docenienia na wypłacie za to kto jaką prace wykonuje spowodował że się pożegnałem z tą firmą

Hurtownia Spożywcza Czempion
@P.L

Dzień dobry. Dziękujemy za wyrażoną opinię. Tak jak pisaliśmy wcześniej, wynagrodzenie jak w każdej firmie, jest kwestią indywidualną – zależy od działu i wykonywanych obowiązków. Przykro nam, że czuł się Pan niedoceniony finansowo, mamy nadzieję, że podzielił się Pan swoimi uwagami w tym zakresie ze swoim kierownikiem, aby dać nam szansę zweryfikować tę sytuację. Pozdrawiamy serdecznie.

Marcin
@Hurtownia Spożywcza Czempion

Witam a czy istnieje opcja zeby podjac prace od lipca poniewaz zjezdzam z niemiec i bende szukal pracy na terenie Gorlic poniewaz mam rodzine w Polsce i potrzebna mi bendzie praca jako np magazynier kierowca kat b i tesz mam kurs na wózki widłowe

marek

Pracowałem w Czempionie i byłem zadowolony. Praca może nie jest lekka ale w dobrych warunkach pensja na ten region jest w porządku. Jeśli chodzi o atmosferę, to ekipa i chłopaki są spoko ogólnie polecam

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion?

Hurtownia Spożywcza Czempion
@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Jeśli chodzi o system awansowania w naszej firmie, to każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, zależnie od zapotrzebowania, specyfiki danego stanowiska oraz zaangażowania pracownika. W przypadku pojawienia się zapotrzebowania w firmie, przede wszystkim w pierwszej kolejności szukamy odpowiedniej osoby wśród naszych pracowników, którzy posiadają odpowiednie predyspozycje. Zapraszamy do składania aplikacji, szczegółowych informacji udzielamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Podczas niezobowiązującego spotkania rekrutacyjnego będzie Pan/Pani w stanie osobiście zweryfikować, czy oferta pracy spełnia oczekiwania. Pozdrawiamy!

1

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion - Gorlice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion?

  Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion
3/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 11 Listopada 48
  38-300 Gorlice
 • NIP: 7381002033 REGON: 490582229
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion
Przejdź do nowych opinii