Opinie o Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion w Gorlice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion w Gorlice

Laura Nowy wpis

Fajnie jakby dali jakieś podwyżki bo nie widzę żeby o nich pisali zbytnio. Były na tyle marne ze szkoda ruszac temat?

Sajmon Nowy wpis

Witam, czy coś się ruszyło w sprawie nowego magazynu? @Pracodawca

Monika Nowy wpis

Witam było tutaj takie zapytanie o okres rozliczeniowy, że do którego dnia kasa jest na koncie. Ale czy to też nie będzie zależne przypadkiem od formy umowy? Wśród pracowników jaka obecnie przeważa?

Jak długo już to trwa, że zdarzają się takie dzienne przestoje? Ogólnie to jest tak, że trochę za dużo osób się zatrudnia? można byłoby brać ludzi na dolot gdyby prognoza była na dany okres wysoka? Zależy wszystko od sezonu?

Hurtownia Spożywcza Czempion Nowy wpis

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Chcielibyśmy wyjaśnić, że w Hurtowni Czempion priorytetem jest utrzymywanie stałej współpracy z naszymi pracownikami, dostosowywanie warunków pracy do ich potrzeb oraz zapewnianie wsparcia dla pracowników. Zawsze zachęcamy pracowników do bezpośredniego kontaktowania się z Przełożonym, abyśmy mogli skutecznie reagować na ewentualne sytuacje i elastycznie dostosowywać harmonogram czasu pracy. Ponadto Przełożeni w porozumieniu z pracownikami mają możliwość korygowania godzin pracy w oparciu o zgłaszane na bieżąco sugestie. Pozdrawiamy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion na stanowisko zatrudnię kierowcę \ magazyniera? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzień dobry, widzę, że pewna Pani interesowała się zatrudnieniem na stanowisku asystenckim. A co z innymi możliwościami? Na stronie zakładka z pracą jak na razie jest pusta. Kiedy więc był ostatnio ktoś potrzebny? Zarobki to chyba kwestia indywidualna? Czy inne zasady na umowie także można elastycznie podpasować pod kandydata?

Barbara

Witam, z tego co zostało napisane na forum wynika, że wynagrodzenie jest ostatecznie omawiane na rozmowie? Ale widełki płacowe chyba są jakkolwiek znane? Mam na myśli stanowisko asystenta kupca, jest tego typu ogłoszenie na stronie, zastanawia mnie tylko data, bo jest przypisana na rok ubiegły. Czy praca jest aktualna? Jeśli tak to czy znane są widełki? I jeśli ktoś niedawno pracował lub dalej zajmuje to stanowisko to napisze coś więcej z własnego doświadczenia? Warto aplikować?

@Barbara

Dzień dobry Pani Barbaro! Dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenie jest przedstawiane Pracownikom podczas rozmowy rekrutacyjnej, wówczas udzielamy wszystkich informacji. W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Asystent Kupca, ale jeśli pojawią się nowe oferty pracy, to zapraszamy do aplikowania adres e-mail: rekrutacja.czempion@gmail.com. Więcej informacji oraz aktualne ogłoszenia znajdzie Pani na: https://czempionhurt.pl/praca/ Pozdrawiamy!

Czy w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Hurtownia Spożywcza Czempion

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie i jak też pisaliśmy wcześniej – kwestia wynagrodzeń ustalana jest indywidualnie zależnie od wykonywanych obowiązków i kwalifikacji pracowników. Jeśli pojawią się oferty pracy w Hurtowni, zapraszamy do rekrutacji, podczas której przedstawione zostaną szczegółowe warunki zatrudnienia. Pozdrawiamy!

Witam chcialbym zapytac na jaki adres mozna wyslac swoje cv w sprawie pracy w razie czego

Hurtownia Spożywcza Czempion

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie i cieszymy się, że Hurtownia Czempion interesuje Pana jako potencjalnego pracodawcę. Jeśli pojawią się oferty pracy, zapraszamy do aplikowania na adres e-mail: rekrutacja.czempion@gmail.com. Więcej informacji oraz aktualne ogłoszenia znajdzie Pan na: https://czempionhurt.pl/praca/ Pozdrawiamy!

Hanna

Wiedzę, że prowadzono tutaj już rozmowę na temat tej firmy, ale cos temat ucichł. Może warto podać świeże informacje na temat zatrudnienia w tej firmie. Wiecie coś? Najbardziej zastanawiam się jaki jest proces rekrutacji i czy szukają nowych pracowników, bo dostępnych ofert niestety nie widzę.

Witam chcialbym sie dowiedziec od kiedy panstwo bendą poszukiwac magazynierów dziękuję

Hurtownia Spożywcza Czempion

Dzień dobry. Obecnie mamy komplet pracowników na tym stanowisku, ale zapraszamy do sprawdzania informacji na temat rekrutacji na naszej stronie: https://czempionhurt.pl/praca/ Pozdrawiamy!

Co jaki okres czasu w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion można ubiegać się o podwyżkę?

Hurtownia Spożywcza Czempion

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Kwestia wynagrodzeń pracowników ustalana jest indywidualnie, zależnie od danego stanowiska i zaangażowania pracownika. Jeśli pojawią się oferty pracy, zapraszamy do aplikowania, a podczas niezobowiązującego spotkania rekrutacyjnego będzie Pan/Pani mógł osobiście zweryfikować, czy oferta pracy spełnia oczekiwania. Pozdrawiamy, Hurtownia Czempion

witam chciałbym sie zapytać o pracę czy istnieje powrót do czempiona czy państwo byłych pracowników nie przyjmują

@pracownik

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Na chwilę obecną mamy komplet pracowników na poszczególnych stanowiskach, ale zapraszamy do śledzenia informacji na temat rekrutacji. W rekrutacji mogą brać udział również pracownicy, którzy byli już wcześniej zatrudnieni w Hurtowni. Cieszymy się, że Hurtownia Czempion ponownie zainteresowała Pana, jako potencjalnego pracodawcę. Pozdrawiamy!

kierowca

oferty pracy kac c? jakie kto ma doswiadczenia i ile mozna zarobic?

Witold

Dla ludzi pracujących w firmie jest oczywiste, że mamy dobrego pracodawcę i obyśmy jak najszybciej wyszli z tych problemów związanych z pandemią.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion?

Hurtownia Spożywcza Czempion

Dzień dobry! Tak, organizowane są spotkania integracyjne pracowników Hurtowni Czempion, jednak przez obecną sytuację wywołaną epidemią i dbając o bezpieczeństwo pracowników, zostały one zawieszone. Najbliższe spotkanie planowane jest na przyszły rok, ale też ze względu na epidemię nie jesteśmy w stanie określić terminu. Pozdrawiamy, Hurtownia Czempion.

Leon

Witam a czy istnieje opcja zeby podjac prace od lipca poniewaz zjezdzam z niemiec i bende szukal pracy na terenie Gorlic poniewaz mam rodzine w Polsce i potrzebna mi bendzie praca jako np magazynier kierowca kat b i tesz mam kurs na wózki widłowe

@Leon

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie oraz cieszymy, że jest Pan zainteresowany Hurtownią Czempion jako potencjalnym pracodawcą. Prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mailowy: rekrutacja@czempionhurt.pl W przypadku zainteresowania, będziemy się z Panem kontaktować. Pozdrawiamy!

P.L

Szkoda że nie oceniają wykonywanej pracy tylko czy na półkach jest porządek i czy ma się strój firmowy, o zarobkach to nie mówie źle bo to co wypracowałem to mam ale brak docenienia na wypłacie za to kto jaką prace wykonuje spowodował że się pożegnałem z tą firmą

@P.L

Dzień dobry. Dziękujemy za wyrażoną opinię. Tak jak pisaliśmy wcześniej, wynagrodzenie jak w każdej firmie, jest kwestią indywidualną – zależy od działu i wykonywanych obowiązków. Przykro nam, że czuł się Pan niedoceniony finansowo, mamy nadzieję, że podzielił się Pan swoimi uwagami w tym zakresie ze swoim kierownikiem, aby dać nam szansę zweryfikować tę sytuację. Pozdrawiamy serdecznie.

@Hurtownia Spożywcza Czempion

marek

Pracowałem w Czempionie i byłem zadowolony. Praca może nie jest lekka ale w dobrych warunkach pensja na ten region jest w porządku. Jeśli chodzi o atmosferę, to ekipa i chłopaki są spoko ogólnie polecam

Jak długo trwa proces awansu w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion?

Hurtownia Spożywcza Czempion

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Jeśli chodzi o system awansowania w naszej firmie, to każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, zależnie od zapotrzebowania, specyfiki danego stanowiska oraz zaangażowania pracownika. W przypadku pojawienia się zapotrzebowania w firmie, przede wszystkim w pierwszej kolejności szukamy odpowiedniej osoby wśród naszych pracowników, którzy posiadają odpowiednie predyspozycje. Zapraszamy do składania aplikacji, szczegółowych informacji udzielamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Podczas niezobowiązującego spotkania rekrutacyjnego będzie Pan/Pani w stanie osobiście zweryfikować, czy oferta pracy spełnia oczekiwania. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion - Gorlice

• Jak się pracuje w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion?

Grzegorz Krężołek Hurtownia Spożywcza Czempion
  • 11 Listopada 48