SuperHouse.pl
5 307 389 5 1
Klient 1

Witam to gdzie teraz maja siedzibę ktoś wie.

@Klient 1

W Bytomiu na ul.Strzelcow Bytomskich jadąc na Tarnowskie Góry po lewej stronie za komisem samochodowym

Klient 1
@Obserwator

Dzięki tylko piszą tutaj ze ju tez na Strzelców Bytomskich już ich nie ma?

@Klient 1

Bo działają teraz jako wil-house w Tarnowskich Górach czyli pod inną spółką a superhouse można szukac nie wiadomo gdzie tylko po co jak nie ma tam zadnego majątku

@anonim

Majątek jest, dom w klisinie wybudowany za nasze pieniądze. Nie mozna go zlicytowac?

@klient

Pewnie właścicielem nie jest Pan jacus tylko ktoś postawiony, może z rodziny.

@Klient 1

Jest ,za naprawą szyb obok komisu nie mają żadnej reklamy

@Obserwator

Tam jest inna firma pana Jacka. Mozdi czy coś. A super house już sprzedał. Włascicielem jest teraz jakiś Ukrainiec. A mieszka teraz w Gliwicach. Nie wiem gdzie ale się dowiem.

hdhdj

Z tego co wiem to wynajmuje lokal w Bytomiu przy ulicy Wrocławskiej 32/34

@Klient

......?Co za bzdura ...hmmm mieszka pod opolem A firma za komisem dziala w najlepsze

@Klient

Teraz to się burak pewnie za wasze hajsy na ferie wybiera . Co Wam to da że go ścigacie jak on jest goły i wesoły ,on nie ma nic na siebie totalne zero !!! Jest jeszcze instytucja jak ministerstwo sprawiedliwości to dla tych co w sądach wygrali a ściągnąć nie ma z czego. Słyszałem że prokuratura robi swoje z pozwem karnym tyle że pójdzie siedzieć kwestia czasu. Ci ktorym wisi roboty pewnie do prokuratury nie poszli bo dalej liczą na skonczenie budowy. Wiem że 6 osób poszło tą drogą i trzymam kciuki bo jest karany. Także ludzie do dzieła zgłaszajcie gdzie się da. Nasyłajcie PINB na jego budowy tam nigdy nic nie jest dobrze zrobione, zgłaszajcie do skarbówki, ja już swoje zrobiłem .

klient

Dajcie spokoj z kierownikiem, starszy gosc przed emerytura, calkiem w porzadku. Chory uklad, chcesz miec prace to (usunięte przez administratora) podpisujesz. Taka kolej rzeczy. Za to temu cwaniakowi grosza bym nie darował.

Bdb

Bytom Strzelców Bytomskich 59

@Obserwator

JA zaczynam od prokuratury jakieś rady?

@;)

Proszę zgłosić popełnienie przestępstwa, wyłudzenie, swiadome dzialanie na niekorzysc klienta, kradzież, zastraszanie, szantażowanie a w końcu brak faktur na materiał i wykonaną pracę. Dołączy się również skarbówka i przestepstwa gospodarcze.!!!

Szudar
@;)

Najbliższą środę wizyta u prawnika i także składam dokumenty o rozwiązanie umowy i zgłaszam sprawę do sądu.

@Szudar

na jaki adres wyślesz te dokumenty ? bo moje wróciły adresat nie odebrał .do zeszłego roku 2 razy awizowane uznane było jako odebrane ,od tego roku juz tak nie jest.

@;)

Poczte pewnie przekierowują na poprawny adres, pytanie czy pozniej chcą odbierać od listonosza ;)

@;)

Z tego co wiem, to fikcyjne doreczenie nie obejmuje tylko osób fizycznych, nie ma mowy o podmiotach prawnych typu spólki. Wiec uwazam ze nalezy listy wysyłac na adres spółki, tzn. ul strzelecka.

@klient

wczoraj byłam u prawnika i powiedział że wszystkich obowiązuje.

BYTOM STRZELCÓW BYTOMSKICH 59

@klient

U mnie kierownikiem budowy był niejaki Andrzej B. Podpisał protokoły odbioru, gdzie zglosilismy na piśmie,że są błędy i źle wykonana praca. No i co? I nic, facet olal sprawę. Nic nie poprawił. (usunięte przez administratora)

Jeszcze są Strzelców Bytomskich 59 od tyłu

Krzys

Zapraszam do rudy śląskiej, właśnie stawiają konstrukcje.

TakNie2
Karol
@Krzys

Może za 3 lata ci skończą. O ile do tego czasu firma będzie jeszcze istnieć.

Pewel
@Karol

Brawo za odwagę....

@Krzys

takich konstrukcji nastawiali mnóstwo , tylko co dalej?

@Krzys

Rozumiem , że kolega jeszcze skuszony obietnicą "rabatu" poleca hahaha. Nie doczeka Pan tego rabatu .... Jak my wszyscy. Proszę nie wierzyć w te bzdury ,dodatkowe profity, i inne tego typu obietnice szkoda nerwów . Na koniec i tak Pana wydyma bo bieda aż piszczy w pustej kasie spółki. Radzę zainwestować w dobrego psychologa, potem prawnika bo na szkielecie się skończy na długi czas.

Strachwtymmieszkac
@Krzys

Jeszcze gdyby ta plyta i konstrukcja byly wykonane poprawnie to przynajmniej zostalo by mu tyle. Naprawde kazdy z nas kupujac materialy steico na allegro zbudowal by to lepiej z tutorialami z (usunięte przez administratora) Ja nie wiem co to za partacze pracuja w superhouse. Od projektanta, przez inzyniera budowy, kierownika, do ekipy stawiajacej konstrukcje.Czy ci ludzie sa faktycznie tak zdesperowani? Na rynku brakuje pracownikow. Na kazdym etapie sa niewybaczalne bledy. Tam wszyscy sa siebie warci i Jacka. Inna sprawa ze na konstrukcji o ile do niej dojdzie najpewniej sie skonczy. Przychodzi etap zakupu okien, dachu itp. gdzie firma musi poniesc koszt i zaczyna sie matactwo. Pieniedzy wplaconych na jakies klamliwe zadatki, ubezpieczenia, zamowienia drewna i stali juz dawno niema. Polecam sie wybrac do Pana Jacka do miejscowosci Klisino. Jest tam jego dom wybudowany za nasze. Jedyny porzadnie wybudowany ( proces jego budowy jest reklama na stronie superhouse ).

@Strachwtymmieszkac

Jaki konstruktor? Jaki inżynier budowy? Takich fachowcow ta firma na oczy nie widziała hahah. A pracownicy jaka płaca.taka praca. Szefunio tylko ofiare z siebie robi jacy to.wszyscy źli,niewdzieczni bo przecież on idealny. I wyznający zasadę cieszcie się że coś się u was na budowie dzieje bo zawsze.moze przecież olac. Łaskę robi że za.nasze pieniądze rzuci worek kleju na budowę czy inne ściepy z.innych budów. I ci biedni nowi klienci pojęcia nie mają w jaki szit wdepneli ,pocieszaja się jak my wszyscy Eee u nas tak nie będzie przecież tak super się z Jackiem dogadujemy A prawda taka że.on ma na was wywalone. Ludzie uciekajcie póki nie wydoił was do cna.

@Klient

Zgadza się, wrzucił ostatnio zdjęciu z Knurowa, ocieplenie ścian styropianem. Mamy grudzień 2019, dom budowany jest od 2017 r... wystarczy znaleźc historyczne zdjęcia z budowy.

Słocin to samo..

@klient

U nas zaczal "budowę" W lipcu 2017. Do 2018 roku nie było okien, drzwi, dach położyli tak, że musieliśmy na własny koszt poprawić. Styropian i cała resztę zrobiliśmy sami. Ściany tak krzywo zrobili, że trzeba było prawie cudu, aby ten dom wyglądał jak dom . Porażka, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) A i kupiliśmy im paliwo do agregatu. Bo nie mieli za co kupić. A na budowę przyjeżdżali samochodem osobowym z niewidzialnym narzędziami. Tacy super fachowcy

@Krzys

To się ciesz bo za chwilę zaczną się schody

Jenny

Polecam firmę superhouse. Mieszkamy od kilku miesięcy w ich domu. Budowa trwała około jednego roku. Nie czytajcie tych negatywów. Nie wiem na jakiej podstawie są one wystawiane. Pan Jacek przesympatyczny człowiek, we wszystkim potrafi doradzić.

Tak2Nie10
Kate
@Jenny

Również polecam i zapraszam na budowe

Tak3Nie8
@Jenny

Nie czytajcie negatywow? co niektorzy ludzie chca swiadomie wybrac firme i szczesliwie mieszkac w domu. w tej firmie budowa konczy sie chyba na stawianiu kontrukcji, czyli stan surowszy od surowego.

Ewelina
@Haha

Skąd masz takie informacje? Czy piszesz to jako pracownik firmy czy jako klient? Jeżeli faktycznie była w firmie taka sytuacja to jest to niepokojące zjawisko i w takim razie chyba sprawa powinna być gdzieś zgłoszona. Opisz bardziej szczegółowo jakie były Twoje doświadczenia.

haha
@Jenny

po serii poważnych negatywów nagle się pojawiają pozytywne komentarze w odstępstwie 25 min. słabe...

Jack
@Jenny

Jacek samemu pisać komentarze buhahahha Jacek jak ty możesz pisać że jesteś przesympatyczny. No chyba że gadasz sam do siebie lub do lustra...

@Jack

Juz powstaje nowa spółka, takze do Superhouse, mozdi i allis dołączy nowa ;)

@Jenny

(usunięte przez administratora) nie płaci podwykonawcom za robotę , od pół roku nie mogę się doprosić kasy , tylko obiecuje

@Jenny

Puknij się w czoło bo coś nie halo z Tobą. Komentarze są pisane takie jak jest prowadzona budowa. Firma to (usunięte przez administratora) Mnie też oszukali. I proszę nie pisać, żeby nie czytać tych komentarzy. Ludzie pisza prawde. Tobie się udało, to masz szczęście albo znajomości u Jacka G

@Haha

Wil-House i dalej idzie lody kręcić

..)

czy jest ktoś kto złożył pozew do Sądu i jest po sprawie z gryczką?

@..)

Nawet wygrana sprawa nic nie daje. Listów nie odbierają, nie mają adresu, nie mają zarządu, bez sensu to wszystko.

..)
@Klient

a w tych Tarnowskich Górach co tam się mieści pod tym adresem co na umowach są?

Ja

Już nic, puste stoi.

@Ja

Teraz maja biuro w Bytomiu na strzelców bytomskich

@..)

Też nic tam nie ma. Tylko adres. Na bytomiu korespondencji nie odbierają, w tarnowskich górach też nie, nie mozna wysłać żadnego pisma by ich pozwać. Nawet w sądzie w KRS mają dane wykreślenie. Nie można ich skutecznie pozwać. Dlateto da się im zrobić jakiejkolwiek sprawy. A wygrać to jeszcze trudniej. Nawet jak by ktoś miał wyrok, to i tak nie da się go wyegzekwować.

@Klient

Bo spólka nie ma ani adresu, ani prezesa, czy w ogóle zarządu. I tak to jest i nic nie da się z tym zrobić. Dlatego niektórzy klienci wolą poczekać, aż im superhaus prace skończy mimo, że są po pół roku po terminie, bo wiedzą że i tak nic nie wygrają. A każdy wpłacił już nie małe pieniądze. I ludzie się boją. Z tego co wiem to co niektórzy się sądzą, ale trwa to już 3 lata i nic z tego nie ma. A nawet jak wyrok będzie o zapłatę odsetek lub kar umownych to firma i tak nic nie zapłaci a komornik i tak nic z tym nie zrobi. Bez sensu.

Ja
@Klient

Tzn że już w tym Bytomiu też nie mają biura? Jeszcze niedawno szło tam wejść z drogi, a teraz? Pracuje ktoś tam? Bo mam kawał drogi tam a nie chce jechać na marne...

A.d.
@Ja

Pusto. Stróż z komisu samochodowego mówił że mieli umowę do końca roku. I się po świętach zawineli. Lokal do wynajęcia jest.

Jacuszgnijewsztumie
@Klient

Jacuś nie mydl ludziom oczu ze nic sie nie da zrobic:)! Da sie da. Przekonasz sie o tym prędzej niż myślisz. To ,że spółke zamknąłeś z prezesury sie wypisałeś wcale cię złodzieju nie obroni. Każdy poszkodowany niech od razu idzie do prokuratury i zakłada mu sprawę karną! Ma majątek wyprowadzony ze spółki i wcale nie jest bezkarny jak próbuje tutaj wmówić ludziom. Jacuś sie boi więzienia jak nikt! Żona i dzieci same sobie nie poradzą bez tych kradzionych pieniedzy.

@..)

My z mężem założyliśmy mu sprawę, wygraliśmy, ale się odwołał. Czekamy na kolejną sprawę. A czy w tej firmie dalej pracuje Jolanta B. Tak pięknie mówiła o solidnej firmie, solidnej i kompleksowej budowie.(usunięte przez administratora)

@Monika

Zalożyła swoją firme wil house, ale nie odcieła sie od superszajsu. To dalej jeden i ten sam układ i układzik.

@..)

Teraz urzędują w Bytomiu ul Strzelców Bytomskich 59 Ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem

Ranking
klient

"Superhouse przeszedł do historii... niestety po wygranym procesie sądowym i otrzymaniu nakazu zapłaty okazało się, że kolejka chętnych jest długa a majątku nie ma... nie ma i nie było nawet na przeprowadzenie postępowania upadłościowego... prezes tez okazał się biedny i bez majątku ( z rozdzielnością majątkową) i dobrze, że jest 500+ i żona ma kasę bo jest na dom, samochód i dzieci czym wykarmić... także efekt działania sądu i komornika można w ramce powiesić na ścianie jako element wystroju wnętrza lub użyć w toalecie wiadomo do czego :) W kwestii przedsiębiorczości naszych mistrzów budownictwa z Superhouse to ich fanów muszę pocieszyć, że przecież można założyć nową spółkę z o.o. ... z nowym prezesem i działać dalej... zainteresowanych odsyłam do wyszukiwarki Krajowego Rejestru Sądowego pod adres Tarnowskie Góry ul. Gliwicka 35... może trzeba się zastanowić przed wydaniem oszczędności lub pieniędzy z kredytu ? dużo tych zbiegów okoliczności się pojawiło ale może to naprawdę całkowicie nowa firma pełna fachowców potrafiących budować a ja się mylę i jestem wstrętnym hejterem ?"

Tak4Nie
@klient

Informacja z sierpnia tego roku na pewnej stronie na facebooku poświęconej partactwu firmy superhouse.

Halina
@klient

Proszę o nazwę tej strony na fb

@Halina

Superhouse zdjecia z budowy

@klient

Właśnie dlatego ,widząc bezradność sądów w stosunku do takich delikwentow zgłosiliśmy się do prokuratury,my i jeszcze kilkoro klientów,wiedząc że piękny Jacek ma wyrok tylko w taki sposób możemy rządac sprawiedliwości, zdajemy sobie sprawę że kasy nie odzyskamy, ale satysfakcja z posadzenia jacusia bezcenna. Sprawa w toku , chwile zapewne potrwa Ale co prawo karne to prawo karne nie cywilne, bo takim się nic nie wskora. Te święta będą radosne wiedząc że prokurator nas nie zlał. A wręcz pociągnął fachowo i włączył także wydział do ścigania przestępstw gospodarczych. Także ten pozdrawiam

Tak6Nie
@Klient

Trzymam mocno kciuki, niech sie uda. Szkoda ze bedzie żarł za nasze pieniadze, jeszcze bardziej się spasie.

Wkurzony klient
@Klient

Jaka jest szansa na kontakt ? Jest jeszcze grupa osób, która chętnie przyłączy się do pozwu.

@klient

Mnie nie wypłacił za robotę , można powiedzieć że w ten sposób wyłudził kasę bo od klienta dostał , chętnie też bym to zgłosił

@PAWEŁ

O tobie Pawełku to wiemy, nic dziwnego jak robisz taką chałę. A potem ogladamy cudne zdjecia z realizacji podwykonawców firmy Superhous.

@Klient

o jakiej chale mówisz , za wykonaną robotę wziąłeś kasę a mi przez pół roku tylko obiecywałeś że zapłacisz , ani jednego wezwania do jakiej kolwiek poprawki , próbujesz zwalić winę na podwykonawców żeby się wybielić , pochwal się co zrobiłeś na tym budynku przez 8 miesięcy na 70 m2 domku , ledwo blachę na dachu skończyłeś i teraz sam styropian , ludzie mieli się wprowadzić w czerwcu , ale to chyba bedzie czerwiec 2022 , jak Cię nie zamkną

Klient

I nie ma co wierzyć. To trzeba zobaczyć. Tarnowskie góry ul. Grodzka, Tołstoja, liściasta, srebrna, wiśniowa, Bobolice, boboszów, ruda śląska ul. Jeżynowa, wirecka, cegielniana, kokota, polna, noblistów, Gliwice, kościelna, zielna, i jeszcze ze 2 domy, Zabrze, Tychy, dąbrowa górnicza, sosnowiec ze 4 domy, słocin, piaseczno, knurów, i tak by można bez końca..., nie ma co patrzeć na nagonkę samemu radzę ocenić.

@Klient

Czegoś nie rozumiem, skoro podwykonawca Paweł robił chałe to jakim sposobem wpuścił go Pan na tyle domów, czyżby z premedytacją aby klientom zatkać usta bo coś się robi A panu Pawłowi aby nie wypłacić bo rzekome poprawki , do których notabene nie doszło, ba nie zostały nawet zgłoszone klientowi że usługa jest źle wykonana.W tych domach o których Pan wspomina w niektórych mieszkają ludzie i co taki Pan ponoc w porządku dba o jakość. A dodam że klienci wielu z tych domów włączyli się do prokuratury. Ktoś tu się pogubił i to ostro. Kończą się argumenty do szczekania, nic się nie broni .... żal ludzi

znerwicowany
@klient

Tych domow jest sporo, zaden nie skonczony, tylko lac plyte fund. postawic konstrukcje i wziac kase. Knurów, słocin, Tuliszow to wszystko buduje sie ponad 2 lata

@znerwicowany

Nie rozumiem na co drążyć temat. Firma ta nie powinna istniec, domy te nie powinny stac, a prezesik nie powinien byc na wolnosci, klienci nie powinni przez niego płakac..

LL
@Klient

Z tego co mi wiadomo to Pawełek robił jeden, jedyny dom koło Piaseczna i na tym koniec. Został wypierdo**ny z budowy z hukiem. Nie ma zgody kierownika budowy za złą jakość wykonanych prac. Firma niby nie zapłaciła za fuszerkę? Nie dziwię się, też bym nie zapłacił. Ale i tak Pawełek swoją kase wziął. Może szefostwo obcięło mu część kasiory i biedak teraz marudzi na forum bo nie dostał całości. Cholera go tam wie jak tam było. Jakby dobrze robote zrobił to by kasę dostał. On bez protokołu odbioru prawidłowo zrobionej roboty to nawet w sądzie nic nie wskura. Tylko pisać tu na firmę mu pozostało. Nic dziwnego jak prace spierd**ił i trzeba poprawiać. Won z takimi po których to trzeba poprawiać i za ich robotę się wstydzić. A ludzie potem pierdoły piszą i inni pożywkę mają by pisać dyrdymały. Czemu klient nie wie? Klient wie że gosciu spartaczył i przez to firma musi poprawiać. Można pojechać na budowę i zobaczyć, bardzo ładny dom i starannie zrobiony. Ale przez poprawki firma ma terminy niedotrzymanie. I to jest największa bolączka firmy. Pracowników mają dobrych, z długoletnim doświadczeniem,tylko ich jest za mało a za dużo zleceń nabrali i to w ednym czasie sie skumulowało i muszą teraz zlecać prace podwykonawcom a ci robią różnie, są tacy co robotę nadgonią i są tacy co spartolą i jeszcze trzeba po nich poprawiać. Ludzie potem narzekają że długo się buduje.

Daria
@LL

Problemem jest Pan panie Jacku. Podpisywał Pan umów z klientami na potęgę, od każdego pobrał Pan zaliczki, kasę Pan przepuscil na swoje i żony zachcianki a teraz trza te domy budować a kasy nie ma. Teraz pracownicy potrafią tydzień czasu stać nic nie robić bo nie ma kasy nawet na gwoździe. Trzy dni na nie czekali w końcu sama im kupiłam!!!

@Daria

Tydzień czekali na gwoździe? Heh. Może po prostu nie chcieli u pani robić bo robili gdzie indziej a jakąś pani wymówkę musieli podać.

@LL

o jakim huku mówisz , i kto mnie wy...ł , spotkaj się ze mną na tej budowie i pokaż co (usunięte przez administratora) , i nie jestem dla ciebie Pawełkiem bo swoją firmę już prowadzę dłużej niż Ty masz lat , ale takiego zasrańca jeszcze nie spotkałem , nadziałem się na Ciebie dzięki znajomemu co Wam piach woził , a Ty to wykorzystałeś i może byś zapłacił gdyby komornicy Was nie dopadli a teraz zwalasz winę na złą robotę , choć pokarz a nie dziamiesz tam na Śląsku , chwalisz się tym domem widzę na fejsie , to pochwal się kiedy ten domeczek ( 70m2 ) zacząłeś budować . przez 1.5 roku to można 10 takich postawić , złodzieju wstydu nie masz ,

@PAWEŁ

Szkoda nerwów, ta pseudo firma jest siebie warta, zanim podpisza umowe to z gory wiedza ze nie dotrzymaja terminow. Byle ze Jacus ma chate odwaloną, zreszta na fb są zdjecia, beton polerowany, meble kuchenne za 100 tys, Jacusiowi źle nie jest.

@Pracownik

Ciekawe, pracownicy nie chcieli u Pani robić HeHH no większej Kur..... bzdury nie słyszałem, a czym mieli robić jak materiału jak zwykle nie było. Im to na ręke ze stoja nic nie robiac godziny lecą wiec i tak dniowka zaliczona . Nie na jednej budowie Ci wykwalifikowani pracownicy z długoletnim stażem opierda...... li się radując że można posiedzieć grilla rozpalić A robić nie ma czym. Ludzie piszą dyrdymały no następny argument weź chłopie miej trochę godności i zamilcz wstydu oszczędź prawdziwym firmom. Następne opóźnienia pokaż chłopie choć jeden dom tylko jeden nie wymagam za dużo JEDEN w którym zrobiliście coś na czas. Chyba tylko swój, bo żaden z klientów nie zamieszkał w terminie , ani w terminie nie został dom oddany. Ile razy ludzie płacili Ci 2 razy za to samo np. Za okna a i tak się ich nie doczekają. Wina pewne firmy od okien bo jak się składa zamówienie to trza zaliczkę zapłacić żeby zaczęli produkcję A potem całość A tej całości nigdy nie ma. Czemu ludzie odchodzą z twojej firmy bo klienci jadą po nich jak po burych sukach, bo prezesik nie raczy odebrać telefonu. Nie ma i nie było ani jednego domu w którym byś człowieku nie poległ, a potem szukasz łaski i pochlebnych opinii. Odsyłasz człowieku do domów niech ludzie jadą sprawdza i co liczysz na to że zaszczuty klient któremu wisisz w ciul robot bo końca nie widać nie powie złego słowa bo się boi że się wypniesz na niego.Taka prawda ZADEN klient nie powie innemu prawdy jak to wygląda bo się boi że się dowiesz , szczujesz ludzi, szantażujesz, a potem robisz z siebie ofiare to jest klasyczny objaw socjopaty, narcyza i przestępcy. Pisz ile wlezie nic nie wskurasz bo my twoi klienci znamy prawdę i staramy się ludzi przestrzec przed nerwami , wtopionymi pieniędzmi,pozbawieniem marzeń. JESTES ZWYKLY KLAMCA I PARTACZ I WYLUDZACZ KASY!!!!!!

Tak5Nie
klient

Juz niedlugo zamilkniesz, hehe.

klient

skoncz sie (usunięte przez administratora)tlumaczyc brakiem pracownikow, jakbya ich szanowal to bys mial, tak to sam zapi*rdalaj skoro wmówiles ludziom wybudowanie domu w pol roku. Kłamco, oszuście. Przed podpisanoem umowy wiesz ze nie dotrzymasz terminow to na ch*j sciemniasz.

klient

Jasne, pierwsza nasza umowa byla na 6 miesiecy, pozniej aneksy. Ok, niech Ci bedzie nawet 10 miesircy, napisz gdzie zrobiles domy w tym terminie? Nigdzie :)

Klient

Taaa domy powstają jeden za drugim tylko żaden nie skończony, chciałeś powiedzieć że szkielety powstają i stoją po 2 lata bo kasę żeś przepuścił. I łatasz dziury nowymi zaliczkami po trochu. Najlepsze w tym wszystkim jest to że sam zacząłeś w te swoje bzdury wierzyć i zawzięcie się tu wypowiadasz A od klientów telefonów nie odbierasz bo się zwyczajnie boisz. Ot taki krzykacz, kozak jakich wielu. Powiedz ile razy Ci mordę obili Ci twoi zadowoleni klienci? Brakuje już wymówek dla klienta Ty się za pisanie bajek since fiction weź jeszcze zarobisz hahaha o albo dzieciom te bajki opowiadaj ...

@Klient

Sluchaj, ale on lubi być bity po mordzie bo pozniej moze innym klientom powiedziec, jacy to ludzie sa niewdzieczni, on im buduje domy a ci leja go po mordzie.

@klient

Racja w tym jest, bo przecież klienci nie mają prawa wymagać wybudowania domu choć zapłacili nie małe pieniądze,jakim prawem my się czepiam ,no wziął chłop kasę bo mu potrzebna była A my najlepiej sami wybudujemy sobie , charytatywnie przecież w cenie w dzisiejszych czasach. Swoją drogą sam szatan chyba brał udział w płodzeniu tego pomiotu. Jak ten osobnik może ludziom w oczy spojrzeć tymi swoimi ślepiami to nie wiem. Najgorzej się rozmnaza i jak wychowa na swój wzór to klęska.

@Klient

Proszę o jakieś info w tym temacie .

@Klient

My z mężem też zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez Jacka G z firmy Superhouse sp z o.o. Wygralismy pierwsza sprawe, ale się odwołał. Teraz czekamy na info o kolejnej sprawie. Dodam, że pracownica firmy niejaka Ludmiła L pracowała w firmie Jacka G oraz na pół etatu w firmie Provident i wzięła na mnie pożyczkę z Provident. Masakra. Co ja przeszłam, w głowie się nie mieści. Z chęcią dopiszemy się z mezem do jakiegoś pozwu zbiorowego przeciwko Jackowi G. Może jakiś kontakt otrzymam, do kogo się zwrócić? Pozdrawiam. Monika

Ruda
@Klient

Dobrze ,że wymieniłeś miasta gdzie robiłeś domy bo przyda sie do Urzędu Skarbowego ,że podatku nie odprowadzasz

Saba
@Klient

Budował Pan dom? Ja zlecilam.firmie projekt. Mam się bać, że strace kasę?

@Saba

Jeżeli tylko projekt to zrobią, to wychodzi im calkiem sprawnie.

@klient

ludzie dajcie spokój z tą pseudo firmą nic nie robią dobrze projekt też do bani robia tak jak im pasuje nie ma chłop ludzi do roboty same paproki .

Grodzka w Tarnowskich Górach też nie skończona

@klient

Nowy prezeski to już od sierpnia funkcjonuje

Paweł

693653103 proszę Państwa o kontakt. Pomagam już jednej poszkodowanej osobie. Chętnie zajmę się równie Państwa sprawa związana z firmą. Pilne!!

@Paweł

Wreszcie jakiś konkret napewno zadzwonie .Właśnie pisze pozew do sądu.

Jack

Sprawa w sądzie wygrana... Komornik uruchomiony. Zajął mu działkę z księgi wieczystej i czekam na hajs. Jestem cierpliwy więc poczekam.

Adam
@Jack

Witam, czy można wiedzieć jak długo sprawa trwała? Poniżej ktoś napisał, że wygrał, ale komornik nie miał co zająć. Również zastanawiam się nad sądem. Proszę o wiadomość na priv: oszukanyklient101@gmail.com

Szudar
@Adam

Wniosek złożony do sądu. Sprawa zgłoszona do tv. Zobaczymy jak sie potoczy. Idzcie do sądu i nawet sie nie zastanawiajcie. Wszystkie opisane zachowania i postepowanie p. Jacka są prawdziwe na poniższej stronie. Na początku wątpiłem ale niestety za chwile i ja tego doświadczyłem, tych tłumaczeń, propozycją rabatów itd itd.... Nawet jeśli nie odzyskam tych wsadzonych pieniędzy to chociaż bedę miał satysfakcję ze facet w końcu dotrze za kraty

;)

Kto wie kim p.jacek jest teraz w super hausie bo prezesem już nie?

Przekręcony

Oszzustem

Karol

Firma superhouse działa na rynku ok 5 lat. W tym czasie podpisali ok 200 umów na budowę domu. Ile z tych budów firma skończyła? Max 5.....więcej nie trzeba pisać nic. Każdy niech wyciągnie wnioski sam.

@Karol

Z tymi co sie upominali o swoje, rozwiazali umowe z winy klienta. Ci co sie nie upominaja, dalej płaczą i myślą że firma superhouse cokolwiek im wybuduje haha

@Haha

Nieprawda. To ja z mężem zrezygnowaliśmy z tych partaczy. Ale za to jego była pracownica wzięła na mnie pożyczkę w firmie Provident. Pracowała tam na pół etatu. Dowiedziałam się o tym, jak już windykacja się odezwala. (usunięte przez administratora)

Tomek

Byłem narozmowie w sprawiewykonania domu wgmojego projektu. Bardzo dużo informacjiuzuskalem i zleciłem budowę. W poniedziałekpodpisuje umowę. Zobaczymy jak robota. Chodź byłem na ich budowie. Czekam...9

@Tomek

prosze o kontakt na maila(usunięte przez administratora)

Agnieszka
@klient

Moj telefon PDWAM pierwsza cyfra(usunięte przez administratora)

@Agnieszka

jaki numer telefonu masz ?

Klient

Co Wy na to wkurzeni klienci abyśmy zbombardowali #tematdlauwagi linkami do tej strony aby tym wymoczkiem zainteresowala sie telewizja ,przynajmniej bedzie mial problem ze znalezieniem nowych klientow.? Proponuje aby kazdy z pokrzywdzonych wszedl na strone uwagi i tam wkopiowal link ,moze sie ktorys z dziennikarzy zainteresuje jak bedzie tego duzo.

@Klient

Bardzo dobry pomysl, temat w sam raz do programu uwaga. Wysyłac link do tego tematu.

kocica

uwaga już wie

;)

to są czy nie na w tym Bytomiu?

@;)

SĄ WCZORAJ TAM BYŁAM - JACUŚ DALEJ TAM SIEDZI STRZELCÓW BYTOMSKICH 59 BYTOM !!!

;)

a jaki tam jet adres za tym komisem?

Gbnkf

Bytom Strzelców Bytomskich 59

Szczęśliwa

...po szesnastu miesiącach od podpisania umowy (najpierw gehenna z projektem), w listopadzie 2018 roku rozwiązaliśmy umowę na etapie ścianek działowych wewnątrz i pokryciu dachu przez Pana Cezarego.

Szczęśliwa

My już od sierpnia mieszkamy...dziękujemy, że się rozstaliśmy. Szkoda, że Pan Cezary nie połażył membrany EPDM na wiacie, tak jak na domu. Przeżyliśmy z Panem rok budowy, przeżyjemy przeciekającą, niezgrzaną membranę. Pozdrawiam: B i M.

Cezary
@Szczęśliwa

Ooo. Czyżby jakiś nowy pracownik? Z tego co wiem to za krycie dachów w superhouse odpowiada pan Tadek. A folie EPDM robi firma podwykonawcza. Więc jednak są ludzie i domy się buduje. Szkoda tylko że tak długo to trwa. Chyba ze z tym Cezarym to kolejna ściema.

@Cezary

Hmmm... Jeżeli dobrze zrozumiałem wpis to Pani jest szczęśliwa dlatego że się z firmą rozstała a nie dlatego że partaczom udało się dom wybudować.

Okradziony

Wesołych świąt! Mam nadzieję że następne bedziesz ogladal za krat.

ma ktoś adresik od jacka ? gkropkakowalska45małpaonetkropkapl

@klientka

Klisino woj opolskie. Rezydencja na uboczu za nr 17

klient2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

nn

Obserwator

Proponuję tego linka tej strony kopiować i na fb wklejać. Niech ludzie poczytają jaka to firma.

Obserwator

Szkoda kasy na tego flaka grubego domu i tak nie zrobi .Jego kariera lada moment się skończy.

Tak4Nie
TOMAR
Nazwa działu: Obsluga klienta

Witam, moja firma świadczyła usługi montażu/demontażu i wynajmu rusztowania. Poczatkowo było znośnie choć żeby uzyskać wpłate trzeba było wykonać kilka/kilkanaście telefonów. Z upływem kolejnych miesięcy było coraz gorzej, liczba wynajmowanych rusztowań rosła a co za tym idzie kwoty do zapłaty również. Doprosić się o płatność to niezła batalia telefonowa. To co Pan prezes nazywa "ciężkim kontaktem z nim" ja nazywam totalnym brakiem poszanowania drugiej osoby, prezes umawia się na płatność kilka razy ja dzwonie, czekam i nic. Pewnie kasy nie miał, wiec po co się umawia? Gdy płatności urosły do kilkunastu tys zł wycofałem się. Pozbierałem rusztowania i zakończyłem współpracę z tą "pseudo" firmą. Dla zainteresowanych budową i współpracą z tą firmą powiem że w ciągu 9 miesięcy i obstawieniu w sumie 5 domów, na jednym została położona siatka, na dwóch został położony styropian reszty nie ruszyli. Nie dziwie się że ta frma "nie idzie". Takie tempo nie ma racji bytu. Z tego co zdążyłem zaobserwować zgadzam się z poniższymi opiniami że firma nastawia się pełno konstrukcji a później "WIELKIE STOP" aż żal mi ludzi bo pewnie czekają, czekają i czekają a na budowie nie pojawia sie nikt. Pewnie mnóstwo telefonów a pan prezes albo na spotkaniu albo zajęty. lepiej sobie odpuścić bo można stracić nerwy. Ja się ciesze że zakończyłem współprace, kasy nigdy nie odzyskam ale przynajmniej nie będę się już tak denerwował i stresował.(usunięte przez administratora)

Tak14Nie
;)

Ciekawe kto jest odpowiedzialny za skasowane komentarze.

...
@;)

Szanowni Państwo. Komentarze i opinie podlegają weryfikacji. Jeżeli są niezgodne z regulaminem bądź naruszają przepisy prawa będą usuwane i blokowane, a wobec osób je umieszczających będą wyciągane konsekwencje prawne.

klijent

Czy jest ktoś na opolszczyżnie kto męczy się tą złodziejską firmą w odzyskaniu pieniędzy za niedokończoną budowę ?

Jacek nie sciemniaj

Prosze nie dac sie nabrac. Mail „razemmozemywiecej” jest podany przez Jacka i jego adwokata aby znowu mieszac i manipulowac. Prosze na niego nie pisac. Grupa ktora reprezentujemy to „pokrzywdzeni”

Klient

Gnojek sie boi i bardzo dobrze, myslal ze znalazl sposob na zarobek a tu zonk. Ten jego adwokacina to taka sama (usunięte przez administratora) jak klient ktorego reprezentuje lamiac prawo i na granicy prawa.. przyjdzie i jego kolej jak sie palestra dowie o jego wyczynach. Boj sie jacus juz niedlugo zakwiczysz jak twoi klienci tylko ze za kratami.

maks

jak można się z wami skontaktować wpisuję ten adres i nic.

@maks

Pokrzywdzeni (małpa) int.pl Tamten adres na ktory Pan pisze to chyba sciema bo tez pisalem i nic a tej powyzej na pewno dziala

@Wkurzony

A nie jest to adres szanownego Jacka, na ktory dotra skargi a Jacus juz im na pewno nie wybuduje jak zobaczy skarge klientow?;)

@;)

Nie wiem jak ten drugi adres ktory sie pojawil ale mail „pokrzywdzeni” nie jest ściemą. Mogę potwierdzić swoją tożsamośc jak otrzymam wiadomosc najlepiej z telefonem. Jest nas więcej i zbieramy tych którzy chcą dochodzić sprawiedliwości zbiorowo.

@;)

A Jacuś jak nie wybudował to i tak już nie wybuduje cokolwiek by robili i cokolwiek by od niego nie usłyszeli bo ściema goni ściemę miesiącami...

@Wkurzony

noc tylko zamówić autobus pietrowy, zebrac wszystkich ludzi i zrobic wycieczke do Klisina na górke ;)

Zainteresowany

Gdzie znajduje się budowa?

;)

Isc do dobrego prawnika, on bedzie wiedzial jak go ścigać. Centralne Biuro śledcze Policji wiedzialoby co zrobic to nic innego jak pranie pieniedzy,(usunięte przez administratora)

Pokrzywdzeni (małpa) int.pl Prosimy o kontakt mailowy

Klient

Przyszedłem z ulicy do Superhouse jak jeszcze byli w Tarnowskich Górach. Chciałem sam projekt na dom murowany z załatwieniem wszystkich formalności. Z szefem widziałem się tylko raz, później ciążko było się do niego dodzwonić. Jednak z projeku jeste bardzo zadowolony, mimo że miałem problem z działką w 3 miesiące dostałęm pozwolenie. Kontakt z projektantem super, kilka razy dzwoniłem podczas budowy i zawsze uzyskałem odpowiedź.

@Klient

Radze sprawdzic projekt u specjalisty, hehe.

@klient

Widzę że bardzo konkretny komentarz. Był Pan klientem tej firmy? Jeżeli ma Pan projekt domu murowanego to chętnie porownam. A jeżeli chodzi o Pan złota radę to skonsultowałem projekt u innego architekta przy okazji zamówienia projektu wnętrz jak i u projektanta w firmie na ktora ostatecznie się zdecydiwalem do postawienia domu - nie mieli zastrzeżeń

@Klient

Życze powodzenia, wykonanie mojego domu w technologii STEICO wg projektu tej (usunięte przez administratora) firmy grozilo katastrofa budowlana. Pozdrawiam.

@klient

Ktoś tu nie ma zielonego pojęcia jakie projekty robi ta firma. Oni projektują i budują domy z wykorzystaniem elementów belek dwuteowych STEICO, a nie budują domów STEICO. Ani też nie projektują w technologii STEICO. Radzę szczegółowo zapoznać się z ofertą i technologią firmy. Bo ludzie nie macie pojęcia o czym piszecie, a potem się dziwcie. I co się stało z pana domem? Jakąś katastrofę budowlaną Pan miał? Pociągnął Pan do odpowiedzialności projektanta? Bo wydaje mi się że brednie Pan pisze. Gdzie jest ten dom który grozi katastrofą? Chętnie zobaczę.

@Klient

Jak to nie? cytat prosto ze strony internetowej: "Firma SuperHouse.pl to wykonawca domów STEICO, jesteśmy dystrybutorem produktów STEICO oraz producentem domów w technologii koncernu STEICO S.A. Oferta naszej firmy obejmuje głównie budowę domów STEICO - energooszczędnych i pasywnych w trzech wariantach cieplnych Domy EconomicHouse, Domy EnergyHouse, Domy PassiveHouse..."

@klient

Owszem. Tylko coś takiego jak dom STEICO nie istnieje, koncern STEICO nie zajmuje sie budową domów, to jedynie producent materiałów drewnopochodnych. Każdy dom, w którym zastosowano materiały tego producenta (chociażby tylko strop lub podciąg) można powiedzieć że to domy STEICO. Najzwyczajniej niemożliwym jest by wybudować i wykończyć cały dom stosując materiały tylko i wyłącznie jednego producenta obojętnie czy jest to STEICO czy jakiegokolwiek innego. Poza tym STEICO nie ma wariantów cieplnych. To standardy cieplne firmy Super House sp. z o.o. Każdy może być dystrybutorem materiałów STEICO. Wystarczy że pan je zakupi i sprzeda prowadząc działalność gospodarczą i już Pan jest dystrybutorem. Nie trzeba do tego żadnych licencji.

Basia
@Klient

Aha, dlatego użycie materiałów steico do budowy domu to już się mówi że to domy domy steico. No tak i jest to budowa z wykorzystaniem materiałów steico. Ale co z kotwieniem domu, poszyciem płytą Protect czy zastosowaniem belek LVL. Nie trzeba tego stosować.

Klient

To konstruktor i projektant obliczając statykę budynku decyduje czy trzeba użyć belki steico czy lvl. Czy użyć płyty osb od wewnątrz czy samo gk wystarczy. Poza tym materiały można stosować zamiennie. LVL można zamienić na kvh lub c24 o pewnych przekrojach. I to konstruktor i architekt każdorazowo decyduje co wolno zamiennie zastosować a co nie robiąc obliczenia statyczne do projektu i go podbijając. Kierownik budowy ma tego pilnować na budowie. Musi się trzymać wytycznych z projektu. I tyle.

@Klient

A gdzie ta katastrofa? I co Pan z tym zrobił? Sądzi się Pan z firmą lub projektantem? Bo myślę że to tylko ściema i niepotrzebne pisanie bzdór nie poparte niczym rzetelnym ani merytorycznym. Wszyscy byśmy skorzystali jakby opinie były konkretne i rzetelne, a nie tylko lanie wody by napisać negatywna na firmę, która i tak nic sobie z tego nie robi budując kolejne domy. Rożne opinie są potrzebne, nawet te negatywne, ale niech są merytoryczne a nie aby tylko wylać żal i niezadowolenie sflustrowanych klientów lub pracowników. Powodzenia

@Klient

Sfrustrowanych, a nie sflustrowanych, nie slyszal Pan nigdy Panie Jacku takiego dlugiego slowa? szkoda, bo nie wiem Pan co czuja klienci. Szczerze mam nadzieje ze firma niedligo przestanie istniec a Pan posiedzi w wiezieniu.

@klientka

Brawo i gratuluje inteligencji jak tak rzeczowe są pana opinie. Widzę że pan potrafi jednak tylko pierdoły cisnać na forum zamiast pisać merytorycznie i rzeczowo argumentując swoje zdanie. Chyba że pan nie rozumie słowa merytorycznie? Przypominam ze piszemy na temat jak Pan to stwierdził projektow tej złodziejskiej fimy i pana katastrofy budowlanej co bardzo mnie tu zaciekawiło. A Pana wypowiedzi na ten temat brak. Szkoda. Jedyne na co pana stać jak widze to tylko praca jako autouzupełnienie Google. Bo konkretów w pana wypowiedzi żadnych a wręcz widzę tylko unikanie kontynuacji rozmowy na temat który sam pan podsunął czyli przypomnę pana projektu i pana katastrofy budowlanej. Jak firma tak bardzo źle buduje to prosze podac adres, wysłać zdjęcia i inne dowody na pana katastrofę. Chętnie zapoznamy się z tą argumentacją i ocenimy, każdy zainteresowany indywidualnie. Mogę rownież podjechać i zobaczyć, wyrobie sobie zdanie o firmie bo na chwile obecną wiekszość opini to bzdury. Przestrzeże pan może kilku klientów, ludzie wyrobią sobie zdanie bo nie wszyscy chcą czytać o wypocinach na temat literowek w zdaniu pisanych przez innych forumowiczów, nie po to tu zaglądamy, żeby dowiedziec się że ktoś nie potrafi pisać lub przeciwnie (nawiasem mówiąc proszę sobie prześledzić swoje wpisy i wyłapać Pana literówki) lub prosze poprzeć swoją opinie zamiast czepiać się innych na forum. Takie opinie są nic nie warte. A jedynie hejtem. Przykro mi z powodu Pana osoby, ze jednak nic nie wnosi pan do tego forum. Oczekiwalem z pana strony wiekszych konkretów bo zaciekawiła mnie pana opinia na temat firmy. Widze zę jest jednak pusta. Pozdrawiam.

@Klient

Rozbawiliście mnie do łez. Przecież domy z superhouse są z Castoramy lub innego marketu hahaha. I to z tych najbardziej przecenionych materiałów często wybrakowanych. Szkoda na ryflowany styropian to sami na budowie ryflują A klient płaci rachunki z kosmosu za prąd. Czy ktokolwiek widział za co płaci . Jakiś nie wiem przedział zakres prac do danego etapu co wchodzi w stan np. Developerski,nikt niczego takiego na oczy nie widział, chwilowy kaprys Pana Panie Jacku co akurat danemu klientowi wykonacie o ile wogole. Chce Pan merytorycznych opini Pan wyśle nowych naiwnych do domów które stawienie 3 lata, posłuchają merytorycznych opinii. Ostatnio rozmawiałem z jednym z takich klientów który zajrzał na budowę do Siewierza. Mikro dom stawienie 2 lata , a nawet elewacji nie ma, okna wstawione w tym roku z mc temu, a dom nad wodą otwarty stał z płytami kartongipsowymi na ścianach bez okien. Ot takie standardy passiv hahahaha niech elementy konstrukcyjne naciągną wilgoci , na bank nie będzie gnil. Żenada wielki znawca ,który się podręczników steico naczytał. Kłamca ,kłamca jeszcze raz kłamca, dobry w gębie nic poza tym.!!!!!!!! Wystarczy merytorycznosci? Czy mam dalej wymieniać te katastrofy?? Bring it on leszczu!!!!!!

Marcin
 Rekomendacja

Natomiast ja zapraszam do Wrzącej koło Łodzi.

Klient

Słuchajcie jak mniemam coś jest na rzeczy i może znalazła się jedna odważna,która się ostro wzięła za prezesika zadek. Byłem ostatnio z wizytą u jednego z klientów tej zacnie oszukańczej firmy i usłyszałem ciekawa rzecz,mianowicie zostałem poinformowany iż opinii na temat tej super firmy od właścicieli się nie dowiem gdyż prokurator im zabronił zabierać zdanie. Rozumiecie co za mądrzy ludzie (usunięte przez administratora) nie czekają aż im super Jacek dokończy dom tylko zgłosili przestępstwo . Mam nadzieję że inni klienci tak bardzo (usunięte przez administratora) z kredytami na lata pójdą za przykładem tych ludzi i nie dadzą super Jackowi już nikogo więcej oszukać. Aż się uśmiech na usta ciśnie. Być może i my z żoną jak będzie możliwość podepniemy się pod stawiane zarzuty, chociaż zaliczka zapłacona, jest nadzieja!!! Trzymam mocno kciuki aby poszedł siedzieć.!!

@Klient

Chciałabym, zeby to była prawda.. taki ktoś nie ma prawa chodzić na wolności..

Henio

Firma porażka. Co tydzień inną ekipa na budowie, jedni po drugich poprawiają, narzekają. Ludzie jakby z łapanki. Pracuja do pierwszej wypłaty. Pan Jacek kompletnie nie zna się na zarządzaniu kapitałem ludzkim. Co do budowy to trwa ona już drugi rok (miały być 3 miesiace). Jeśli doczekam się końca to na pewno wynajmuje biegłego rzeczoznawcę bo dom jest dramatycznie źle wybudowany. I zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do urzędu skarbowego(usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
Niedoszly Klient
@Henio

Proszę sie nie wachać, to jest Pański dom, wykonany za Pana pieniadze, zle wykonany. Niestety jakby to na mnie trafiło to bym go poniewierał po sadach a urzedy skarbowe zrobilyby sajgon w jego biurze. Na szczescie w pore zrezygnowalem z uslug tej firmy.

Pracownikk
@Henio

Jak cokolwiek źle jest zrobione to od razu składać należy uwagi i reklamacje. Od tego jest kierownik budowy aby pilnował prawidłowości na budowie ppza tym można dodatkowo także zatrudnić sobie inspektora nadzoru inwestorskiego na budowie. Nie ma prawa być nic źle zrobione. To budowa domu a nie sprzedaż pieczywa. Są ludzie odpowiedzialni za budowe. Od projektanta, kierownika budowy po konstruktora. Na jednej budowie w rudzie śląskiej po uwagach kierownika budowy chłopaki poprawiają dach bo klient czy inspektor miał uwagi, coś się nie zgadzało z projektem, kierownik budowy sie pod tym podpisał i nakazał poprawę i poprawiają. Muszą. Chcą mieć zapłacone więc muszą. Po to są odbiory częściowe robót by wychwycić wszystkie nieprawidłowości zanim będą zakryte kolejnymi pracami. Czasem na etapie budowy łatwiej zgłosić uwagi i nawet rozebrać czy poprawić prace niż potem. A ekip budowlanych jest kilkanaście. Owszem są też i nowi pracownicy, trudno żeby ich nie było jak na rynku nie ma ludzi do pracy. Zdarzają się. Są też firmy podwykonawcze, a i kilkanaście stałych pracowników którzy pracują kilka lat już w firmie. Szefostwo ma zbyt wiele budów i nie dają rady budować na czas. Ale póki płacą będziemy robić. A jak ktoś jest taką(usunięte przez administratora) że nie umie zgłosić co mu nie pasuje lub zatrudnic inspektora to się nie dziwcie. I nie marudźcie potem.

AM
@Pracownikk

Kierownik w takiej firmie wszystko podpisze co szef karze , jak chce mieć prace

@Pracownikk

Tak Panie Jacku, ma Pan rację. A z niewygodnymi klientami, ktorzy maja troche racji i upominaja sie o swoje, rozwiazuje Pan umowę z winy klienta. ;) Ma Pan calkowita racje, klient nie ma prawa burzyć się i upominac sie o swoje, pomimo dwuletniego poslizgu w budowie. Nalezy zglaszac wszystkie niedociagniecia, wtedy nalezałoby rozsunac kazdy z tych domów.

Anna
@Pracownikk

Bzdura, ktokolwiek to napisal. Ta spolka jest niebezpieczna od poczatku do konca. W moim przypadku projekt domu przez nich zrobiony to bubel, a budowa domu wg tegoz projektu grozila katastrofa budowlana, opinia Steico.

@Pracownikk

Pan się zdecyduje Panie Jacku czy jest Pan szefostwem czy pracownikiem bo ciężko się połapać. Ile tych ekip Pan ma kilkanaście hahahaha zabawne bo konstrukcje stawia tylko jedna bo innych nie ma! Wykonczeniowcow to Pan wykańcza że uciekają zaraz po wypłacie o ile ja dostaną. Klient nasłucha się od tych wielu ekip( aż 5 osób firma zatrudnia)Jak kasy nigdy na czas nie ma, jak są wydzielanie 20 zł na paliwo, na materiał maks 200 zł , normalnie las Vegas. Pojęcia człowieku nie masz co się u Ciebie w firmie dzieje. Kierownik hahaha robi co Pan każe.pracownicy żadnego szacunku nie maja, nie mówiąc o poprawkach.dekarz aż jeden , jeden dach po pół roku sam robi jeśli jest materiał! Materiał rzadko na czas o ile wogole jest, ale jak ma być jak kasy nie ma. Nie kompromituj się człowieku bo może nowi klienci jeszcze w euforii lykaja te kłamstwa co Pan gada Ale nie klienci którym budujecie ponad rok i dłużej. Jak żyje większego kłamcy,nie spotkałem.Ludziom się rzygać chce na sama myśl o panu i tej pseudo firmy i Ci niby zadowoleni to z naiwności liczą że kiedyś będą mieć dom.

Zostaw opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie