Opinie o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SuperHouse.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SuperHouse.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Były

Dzień Dobry, może ktoś z Państwa nagrał byłego Prezesa ma jakieś materiały na niego powinni Państwo udostępnić.

Krzysztof

Ktoś wie gdzie ukrywa się Jacuś? Szukam go bo mi 27 tys złotych wisi za nie dokończenie domu. Mam na piśmie że będzie mnie spłacał w ratach ale tego nie robi. Wiedziałem że nie będzie spłacał i teraz jest chyba czas aby bal się wyjść na ulice.

@Krzysztof

Teraz w ogóle coś budują? Co z tymi ludźmi którym rozpoczął budowy?

Krzystof
@;)

Domy nie wykonane do końca. Trzeba konczyć samemu. Z tego co wiem to on już niczego nie buduje

Saza

Wiem

Krzystof
@Saza

Gdzie? Może warto się podzielić informacja i odwiedzić naszego przyjaciela Jacusia Kracusia

Seba
@Krzysztof

Znajdziesz go w stadninie koni Gdzieś w Głubczycach.jego dziewczyna to pani Justyna właścicielka konia Bonario.Jacek jeździ biała skoda fabia o nr rej.SMI07991.

Andi
@Krzysztof

Bywa w stadninie koni w Głubczycach .Jego narzeczona to Justyna właścicielka konia Bonario.Jacek jeździ biała skoda fabia nr rej.SMI07991.szuka jeleni przez portal ofertę o i fixly.

@Krzysztof

Proszę podać maila. Skontaktuje się z Panem.

Krzysztof
@Andrzej

91.bednarczyk@gmail.com

Tak wiemy gdzie

Napisałem na maila do Pana

Staszek
@Krzysztof

Jacek zaprasza na rozmowe na ul Parkowe wzgorze , ostro pod gore blok po prawej , 2 lub 3 klatka . osiedle naprzeciw wrochema

@Staszek

O super, wybiorę się, poczekam na niego

@Krzysztof

Witam wszystkich hejterów i innych osob ktorzy coś mają mi do powiedzenia, zapraszam do kontaktu ze mną, a nie do wylewania żalów i (usunięte przez administratora)na necie jak małe dzieci i obrabiania mi (usunięte przez administratora) za plecami, słyszalem ze niby ktoś mnie szuka. Jezeli tak jest i ktos chce sie ze mną skontaktować to zapraszam. Można sie ze mną skontaktować pod nr tel. 782-614-612 lub mailowo jacekgryczka84@gmail.com badź tez mogę się spotkać w Tarnowskich Górach po wcześniejszym umowieniu telefonicznym.

oszukana
@Jacuś

oddaj ludzią pieniądze (usunięte przez administratora)co (usunięte przez administratora)jak można nie wylewać żalu jak zostaiłeś ludzi na ulicy bez dachu nad głową .masz tupet .

@oszukana

On wypiął się na własne dzieci, nie utrzymuje z nimi żadnego kontaktu, od roku ich nie widział, rok juz nie płaci alimentów, zrobił se nowego bachora, w rodzinie nie ma już osoby której by nie okrada, nikt z rodziny nie utrzymuje z nim kontaktu a Wy myślicie ze on Wami będzie się przejmowal?

Bob budowniczy

Trzeba mniec tupet aby pisać takie rzeczy publicznie. Obraza pani własne dzieci wyzywając je od Bachorów

Katap

Proszę o kontakt 661 164 802

@Katap

Pani Pipczyńska, ach te pani zagrywki..., ach..., ????. Wydzwania Pani do mnie póznym wieczorem, w nocy, w weekend, w niedzielę, na oficjalny nr telefonu, który sam tu na forum umieściłem aby kontaktowały się ze mną osoby którym firma superhouse.pl nie skończyła budowy i czują się oszukane przez firmę celem abym osobiście im te domy pomógł skończyć, gdyż w pewnych przypadkach poczuwam się do odpowiedzialności I chciałem pomóc w skończeniu budowy, jeżelj ktoś nie umie poradzić sobie sam i nie umie skonczyć budowy poza firmą superhouse.pl, z którą to podpisał umowę na budowę domu. Proszę nie dzwonić do mnie w żadnej innej sprawie tylko w celu wyżej wymienionym a tym bardziej nie w celu manipulacji podszywając sie za kogos innego, że niby jest pani przyszlą klientką firmy superhouse.pl zainteresowaną budową domu przez tą firmę i wypytuje mnie pani o innych klientów tej firmy. Czy jeszcze budują, gdzie itp. Podszywa się pani pod potencjalnego klienta superhouse posługując się (usunięte przez administratora)i kombinatorstwem, w celu wyłudzenia informacji. Informuję że nie reprezentuje już firmy superhouse.pl i nie udzielam żadnych informacji na ten temat.

Klient

Powiem tak wysłać mu tam telewizje jak wtedy był nie uchwytny może teraz coś powie przed kamera niech cała okolica się dowie

@Klient

Oj może Ci biedni ludzie u których mieszka przejzeli by na oczy bo puki co wszytko mu uchodzi płazem

Kata

Proszę o kontakt

Były klient

Witam czy ma ktoś kontakt z P.Jackiem lub namiar na niego ludzie nie odpuszczajcie piszcie nie można tego zamieść pod dywan za to co zrobił

Zygfryd
@Były klient

Jestem też tego zdania.. powinien ponieść karę.. surową karę.

Tomasz
@Zygfryd

Opowiesz co takiego zrobił? Bo bez konkretów to za wiele wywnioskować się nie da...

@Były klient

Witam może jakieś spotkanie takie jak z telewizją.Duzo poszkodowanych jest ze Śląska

Stefan

Fajnie było by zorganizować to spotkanie na tej małej wsi gdzie mieszka wraz z nową dziewczyna i jej rodzina. Niech cala wies się dowie kim on jest.

@Stefan

gdzie ta wieś?

@Stefan

Ja dopiero mogę być w marcu ale przez te dwa miesiące może uda się zebrać jak najwięcej osób poszkodowanych i wybrać termin który wszystkim będzie pasował . Jacuś niech wie że ludzie tak łatwo mu tego nie odpuszczą

Pietrowice, Akademia Jeździecka Bonario. Nawet na stronie prezentuje swoją facjatę.

Friz
@Tomasz

Zobacz co inny piszą

@Były klient

Nikt nie odpuszcza. Sprawa jest w toku :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SuperHouse.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Byly

Moje pytanie, czy ktos z Panstawa ma kogos do naprawy Komina i montażu podbitki okreg Slaski.

Byly klient

Dzien Dobry, uwzam ze ludzie w okolicy powinni wiedziec kim on jest i jak postapil z ludzmi naperwno nic na siebie nie ma i nie widnieje w spółce z nowa Pania.

Lis

Jacula ma tupet. Ludzi (usunięte przez administratora)z kasy, domów nie dokończył. A na fb bryluje jak gwiazda i rozsrywa pieniądze. Nic mu nie zrobią bo taki mamy system. Aż dziwne że nie boi się wychodzić na ulicę.

Seba
@Lis

Dokładnie, a najlepsze jest to że on nadal buduje domy jakby nigdy nic!!!

@Seba

Skąd takie info ze buduje domy?

Lis
@.

Wystarczy wejść na jego profil Fb... Komentarze pod zdjęciem od jego znajomych. Co słychać i że szuka chłopaków na budowy... (usunięte przez administratora) Ma się jak pączek w maśle... Aż dziw bierze że jeszcze któremuś byłemu klientowi nerwy nie puściły

@Lis

Jeżeli są klienci którym firma superhouse nie wybudowała domu a chcieliby aby im wybudować lub dokończyć ten dom proszę o kontakt pod numerem telefonu 782 614 612. Istnieje możliwość kontynuacji lub zakończenia budowy jeżeli firma nie realizuje inwestycji.

@Jacuś

niech lepiej firma superhouse odda pieniądze co wzięła

Jacek się zmienił, odnalazł siebie. Ma teraz dla kogo żyć, ma wspaniałą narzeczona, cudownego syna, znałazl sens życia, harmonię we własnej duszy. Teraz pracuje nie dla siebie a dla kogoś. Wyciągnął błędy z przeszłości i aktualnie działa na zupełnie nowym, wyższym poziomie. Pozbył się balastu który prowadził go na (usunięte przez administratora) ma nowa rodzinę i wszystko zaczęło mu się układać. Dajcie juz mu spokój.

Jacuś

Jak ukradł? Kontakt w celu wyjaśnienia sprawy i zwrotu 100 tyś zł. Tel. 782-614-612

Jacuś

Czy komuś firma SuperHouse buduje lub kończy dom? Prosze o kontakt w tej sprawie 782-614-612

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w SuperHouse.pl?

Firma teoretycznie nie istnieje

Cześć masz kontakt do firmy szukam pracy

Jeśli mój przyszły ex małżonek nie zacznie placic alimentów to pójdzie za nie siedzieć a nie za wasze domy.!

@Kasia

Czy z tego czy z innego powodu ważne jest to , że pójdzie tam gdzie jego miejsce i już nie będzie miał możliwości dalej oszukiwać ludzi. A tak na marginesie masz tupet kobieto.NIe martw sie ty też zostaniesz bez domu.

@;)

Spoko, mieszkam u mamy a dom jest już sprzedawany.

@;)

Nie dawajcie się wkręcać w takie wpisy......

Ciekawe rzeczy, ja żebym mogła sama siebie utrzymać to wyprzedaje wszystko co mam, nawet majtki które wcześniej kupowałam po 500 zl za szt teraz sprzedaje po 50 zl by mieć co jeść.

PL BUD
@Kasia

Zawsze można kupić tanią działkę siedliskową i budować jako rolnik. Po co kupować drogie te działki budowlane. Zawsze można coś wydzierzawic, stać się rolnikiem i budować. Kilka umów i kasa na jedzenie jest:)

Z.

Jak ktoś chce zobaczyć jak buduje Superhouse to zapraszam do Rudy Śląskiej na ulice Polną...Tam jest cała kwintesencja kunsztu firmy.

;
@Z.

A dlaczego superhaus przestał u mnie budować przecież ja podpisywalam z firmą umowę a nie z gryczka.

@Z.

Założę się, ze i tak jest lepiej niż u nas......

@Z.

Moze trzeba stworzyć jakaś stronę na Facebooku z jego dziełami

@;)

Dokładnie o tym samym pomyślałam :) ktoś się podejmie?

Henryk
@Angela

Jedna już jest

Henryk
@Henryk

Wpiszcie w wyszukiwarce na Facebooku superhouse - zdjęcia z budowy

@Henryk

Wiem, niestety widziałam ją zbyt późno................

Art
@Z.

To idealny przykład kiedy klient na robocie zna się lepiej. Wie lepiej to niech buduje sobie sam.

Ada

Czy wiadomo gdzie dokladnie teraz sie obraca? Czym sie zajmuje i gdzie mieszka?

Dzień dobry czy ktoś ma wieści co z Panem Jackiem

@Klient

Z wszystkiego się wywinal...

@Piotr

Teraz wziął się za wykonczeniowke.

@Piotr

Nie byłabym tego taka pewna.......

@Piotr

Teraz już się nie wywinie…….

@Angela

Tzn? Jakieś nowe informacje?

Lucyna

Uwaga, uwaga Kto chce szybko i tanio dom, może ponownie zgłaszać się do Pana Jacka, Pan Jacek znów buduje domy! Super tanio, tylko bez umowy, na lewo, ale to nie ważne, zaufajmy mu! Hurra, branża budowlana uratowana.

oszukana
@Lucyna

a kto mój dom dokończy za niego?

@oszukana

Chętnie dokończę budowę po firmie SuperHouse. Może znajdzie się jeszcze jakiś wolny termin. Gdzie budowa? Proszę o kontakt pod 782-614-612

@Jacuś

Panie Jacku, sam Pan chcesz naprawiać co Pan zepsuł? Żenada. Przecież to Pana nowy numer telefonu, kogo Pan chcesz oszukać..

Zygfryd
@Klient

Gość miał trudne dzieciństwo, ojciec pijak który go lał kablem od żelazka.. dajcie mu spokój. Zapraszam was wszystkich na darmowa poradę w sprawie finansów do Pana Jacka. Podaje adres : Gliwicka 1a 47-227 Brzeźce. Świetne konie i ceny!

@Zygfryd

Coś więcej w temacie?

Były klient
@Lucyna

Dzień Dobry ma Pani namiar do Pana Jacka

782-614-612

Zyguś

Maila i adres też potrzebujesz ? :) No chyba ze chcesz zobaczyć jego „aktualne” budowy bo tez mam adresy ????

@Zyguś

Gdzie on teraz buduje? Bo słyszałam że gdzieś na Opolszczyźnie. Podobno mieszka jak cygani na kupię w takiej ruderze

Klient

A gdzie buduje chętnie podjadę zobaczy

zalega

tez mi zalegał ale udało mi się odzyskać dzięki jednej firmie podrzucam kontakt- 787 098 982

@zalega

W jaki sposób udało się odzyskać pieniądze czy to legalne

Pewnie nasłana czwórka Ukraińców i dal co miał :D

@zalega

Witam czy można jakieś szczeguły

@zalega

Jeśli mogę zapytać z czym zalegał gdzie Pan go znalazł

Kacper

Ile wasza firma ma lat ?

;)

co słychać w superhouse, budują coś?

Ma ktoś wieści o Panu Jacku jaka teraz firmę otworzył

Dzień Dobry ma ktoś kontakt z Panem Jackiem

Jestem ciekaw czy i w tym roku możemy liczyć na najniższą premię świąteczną w całej Gliwickiej strefie. A może ze względu na "kryzys" , bądź budowę nowej hali zarząd planuje jeszcze nam to obciąć? W sumie może tak byłoby lepiej bo aż wstyd w rodzinie się przyznać ile dostalo się premii...

Angela

O jakim zarządzie piszesz skoro firmy już nie ma! Chyba, ze o czymś nie wiemy???

Zostaw merytoryczną opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w SuperHouse.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SuperHouse.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperHouse.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SuperHouse.pl
4.3/5 Na podstawie 347 ocen.

SuperHouse.pl