Opinie o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SuperHouse.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SuperHouse.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Klient

Ludzie już nic nie zobaczycie z jego strony bawi się za nasze pieniądze i śmieje taka jest moja opinia.

Obserwator

Czy super jacek dalej coś robi?

@Obserwator

Mam wrażenie ze absolutnie nic u nikogo! Może jest tworzona nowa spółka???

Obejrzałam program i muszę Wam powiem ze nie zdawalam sobie sprawy ze jest tylu poszkodowanych współczuje sobie i nam wszystkim życzę siły do dalszej budowy!

Ooo

Obora nie obora prawde ludzie piszą.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SuperHouse.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
DP

Cieszę sie że poszli inni w mój ślad ! Razem damy rade gnoja wsadzić za kraty. Zgłaszać sprawy i się nie bać !! , to on powinien się bać !!! Pozdrowienia z Jeleniej Góry.

Klient

Dzień Dobry kiedy jest emisja programu?

W czwartek

@Wojtek

Był dzisiaj reportaż? bo widze że na stronie internetowej nic nie ma, a liczyłem na powtórke..

Darek

Jak tam po dzisiejszym spotkaniu z dziennikarzem interwencji? Odbyło się?

Wojtek

Co znaczy NIE, Odbyło się w czwartek w Rudzie Śląskiej i w piątek w Knurowie, proszę nie wprowadzać w błąd!!!

W czwartek

BylaKlientka

Dziękuje :)

Obserwator

A gdzie się teraz przenieśli?

Klient

Zadnego domu nie skonczy po prostu ten złodz... znowu chce wyciągnąć kase

Niezadowolony klient

Dzisiaj pracownicy Super House mają być w Sosnowcu stawiają szkielet. Jacek G informuje klientów z których może ściągnąć kase o spotkaniu z interwencją i żeby nie byli zaskoczeni i dalej (usunięte przez administratora) że chce skończyć im domy i (usunięte przez administratora) na kasę

Wojtek

Witam. Będzie kręcony następny odcinek interwencji z tego co wiem od dziennikarza to będzie spotkanie w Rudzie Śląskiej i w Knurowie u nas, prawdopodobnie w piątek około 10.00 jutro powinienem poznać dokładny termin, jeśli jest ktoś z okolic i nie tylko wspomnianego Knurowa i ma coś do powiedzenia w tej sprawie zapraszam do kontaktu, mogę podać nr do kontaktu ze mną.

@Wojtek

Chętnie dołącze proszę o numer ?

;)

Informacja dla wszystkich, którzy się wybierają do siedziby firmy SUPER HAUS już ich tam nie ma dzisiaj byłam osobiscie odbieraja tylko listy ze skrzynki .

@;)

A o którym adresie mówimy?

dziekuje :)

PC

Pracowałem w tej pseudo firmie. Właściciel niejaki Jacek Gryczka to (usunięte przez administratora) który nie płaci ludziom za wykonaną pracę.

@PC

Nie placi za zepsuta (spier*oloną) robote, tak to placi ale z opóźnieniem. Ludziom domu nie wybudował a ty sie rzucaszbo zasrane 2000 wyplaty

P
@;)

To ze komuś domu nie wybodowal nie znaczy ze ma nie płacić ludziom których zatrudnil i którzy poświęcili mu swój cenny czas. Zacznij myslec zanim coś napiszesz - to nie boli. I nikt się nie rzuca poza toba.

@P

Zawsze płacił za dobrze zrobioną robotę, z opoznieniem ale płacił.

:))
@;)

Ja nie wiem gdzie Ty pracowałes i jaka forma umowy Cie z nim wiązała. Nie jestem jedynym pracującym w biurze który nie otrzymał wynagrodzenis wiec przestań pier...... :)

...
@:))

Piszesz (usunięte przez administratora) i tyle. Wypłata zawsze byla, nie zdarzylo sie zeby ktos nie dostal tego co mu sie należało, ale z opóźnieniem.

w czoło
@...

puknij się, typowy Januszu i nie gadaj głupot. juz kilka osob (usunięte przez administratora) i nie wypłacił nawet złotówki. chyba że Ty januszu lizałeś mu zad.

Klijent za Pan Brat

Mam jedno pytanko do Was ludzie, gdzie obecnie ta pseudo firma realizuje zlecenie ???

A jak to jest u was teraz? Czy kontaktowaliscie się ostatnio z p. J? Czy może jest tak, ze kontaktu brak a robota rozbabraną i nieskończona? I co teraz?

Klient

Z tego co wiem to firma złożyła upadłość spółki. Jest to ostatni dzwonek, aby walczyć o swoje lub przynajmniej o to by prezesika wsadzić tak gdzie jego miejsce.

Klient

Oszust i tyle. Cała firma to jedna wielka lipa. A Jacek to nojwiekszy cwaniak jakiego mialem okazje poznac.

Klient

Mam pytanie czy firma buduje gdzieś coś kończy jakąś budowę .

@Klient

u mnie skończone na szkielecie. pół roku minęło dalej cisza opolskie

Klient 1

Witam to gdzie teraz maja siedzibę ktoś wie.

@Klient 1

W Bytomiu na ul.Strzelcow Bytomskich jadąc na Tarnowskie Góry po lewej stronie za komisem samochodowym

Klient 1
@Obserwator

Dzięki tylko piszą tutaj ze ju tez na Strzelców Bytomskich już ich nie ma?

@Klient 1

Bo działają teraz jako wil-house w Tarnowskich Górach czyli pod inną spółką a superhouse można szukac nie wiadomo gdzie tylko po co jak nie ma tam zadnego majątku

klient

Majątek jest, dom w klisinie wybudowany za nasze pieniądze. Nie mozna go zlicytowac?

@klient

Pewnie właścicielem nie jest Pan jacus tylko ktoś postawiony, może z rodziny.

@Klient 1

Jest ,za naprawą szyb obok komisu nie mają żadnej reklamy

@Obserwator

Tam jest inna firma pana Jacka. Mozdi czy coś. A super house już sprzedał. Włascicielem jest teraz jakiś Ukrainiec. A mieszka teraz w Gliwicach. Nie wiem gdzie ale się dowiem.

hdhdj

Z tego co wiem to wynajmuje lokal w Bytomiu przy ulicy Wrocławskiej 32/34

@Klient

......?Co za bzdura ...hmmm mieszka pod opolem A firma za komisem dziala w najlepsze

@Klient

Teraz to się burak pewnie za wasze hajsy na ferie wybiera . Co Wam to da że go ścigacie jak on jest goły i wesoły ,on nie ma nic na siebie totalne zero !!! Jest jeszcze instytucja jak ministerstwo sprawiedliwości to dla tych co w sądach wygrali a ściągnąć nie ma z czego. Słyszałem że prokuratura robi swoje z pozwem karnym tyle że pójdzie siedzieć kwestia czasu. Ci ktorym wisi roboty pewnie do prokuratury nie poszli bo dalej liczą na skonczenie budowy. Wiem że 6 osób poszło tą drogą i trzymam kciuki bo jest karany. Także ludzie do dzieła zgłaszajcie gdzie się da. Nasyłajcie PINB na jego budowy tam nigdy nic nie jest dobrze zrobione, zgłaszajcie do skarbówki, ja już swoje zrobiłem .

klient

Dajcie spokoj z kierownikiem, starszy gosc przed emerytura, calkiem w porzadku. Chory uklad, chcesz miec prace to (usunięte przez administratora) podpisujesz. Taka kolej rzeczy. Za to temu cwaniakowi grosza bym nie darował.

Bdb

Bytom Strzelców Bytomskich 59

@Obserwator

JA zaczynam od prokuratury jakieś rady?

@;)

Proszę zgłosić popełnienie przestępstwa, wyłudzenie, swiadome dzialanie na niekorzysc klienta, kradzież, zastraszanie, szantażowanie a w końcu brak faktur na materiał i wykonaną pracę. Dołączy się również skarbówka i przestepstwa gospodarcze.!!!

Szudar
@;)

Najbliższą środę wizyta u prawnika i także składam dokumenty o rozwiązanie umowy i zgłaszam sprawę do sądu.

@Szudar

na jaki adres wyślesz te dokumenty ? bo moje wróciły adresat nie odebrał .do zeszłego roku 2 razy awizowane uznane było jako odebrane ,od tego roku juz tak nie jest.

@;)

Poczte pewnie przekierowują na poprawny adres, pytanie czy pozniej chcą odbierać od listonosza ;)

@;)

Z tego co wiem, to fikcyjne doreczenie nie obejmuje tylko osób fizycznych, nie ma mowy o podmiotach prawnych typu spólki. Wiec uwazam ze nalezy listy wysyłac na adres spółki, tzn. ul strzelecka.

@klient

wczoraj byłam u prawnika i powiedział że wszystkich obowiązuje.

kotka006

BYTOM STRZELCÓW BYTOMSKICH 59

@klient

U mnie kierownikiem budowy był niejaki Andrzej B. Podpisał protokoły odbioru, gdzie zglosilismy na piśmie,że są błędy i źle wykonana praca. No i co? I nic, facet olal sprawę. Nic nie poprawił. (usunięte przez administratora)

Jeszcze są Strzelców Bytomskich 59 od tyłu

perdo
@klient

(usunięte przez administratora)Pracowałem u niego jakies 2-3 miesiące i znam ich system pracy. Do tej pory pieniędzy nie wypłacił. Aby dostac pieniądze za wykonany etap, cały strop był tylko luzem położony na belkach aby tylko dostac jak najszybciej kase i pozniej sie nie odzywac.. Odradzam współprace z tym typem.

Dobry duch :)
@;)

Podwójne awizowanie zgodnie z KPA uznaje się jako skuteczne

Strzelców bytomskich 59 za komisem

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SuperHouse.pl?

Tak naprawdę to na żadne, bo firma nie istnieje już z tego co piszą tutaj klienci

Odradzam , odradzam , odradzam jeśli powstanie wam konstrukcja i będzie w dobrym stanie to cieszcie się i uciekajcie jak najdalej się da . Szkoda, ze nie wiedziałam tego co wiem teraz w momencie podpisywania umowy. Brak mi słów!

...
@Anna

A Pani juz mieszka w swoim domu?

@...

Jesteśmy na końcówce

@Anna

Pani Aniu a kiedy rozpoczeli pracę, co zostalo do zrobienia? Gdzie jest budowa?

Zostaw merytoryczną opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w SuperHouse.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SuperHouse.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperHouse.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SuperHouse.pl
4.3/5 Na podstawie 347 ocen.

SuperHouse.pl