Opinie o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SuperHouse.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SuperHouse.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Nela

Czy zna ktoś kogoś komu Jacek wybudował dom i w nim mieszka?

U mnie pracę trwają budowa idzie do przodu jedyne jakie mogę mieć zastrzeżenia to wolne trochę tempo ..Ligota Łabędzka

@Marcin

Na jakim etapie jesteś? Ile etapów wg harmonogramu zapłaciłeś?

@Marcin

Mama zapłacone za dziewięć etapów w tym tygodniu ukończenie ścian okna i podłogówkę....taki jest plan

@Marcin

Z doświadczenie mogę powiedzieć, ze na tym etapie zakończy się wasza przygoda z firma. Więcej wam nie zrobią. Polecam swojego kierownika budowy, który zjedzie całe wykonanie! Nie dawajcie żadnych zaliczek!

powodzenia

Szudar

Nie

@;)

Marcin czy Ty masz z nimi kontakt? Faktycznie nadal cos tam u Ciebie robią? Kto jest ekipie??

@;)

proszę o namiary na tego kierownika

;
@Marcin

P marcin podaj dokładny adres chetnie przyjade zobacze tą budowę bo nie chce mi się wierzyć że on coś wogole jeszcze buduje.

@;

Teraz nic nie robi ... nie ma kim no i sytuacja z tym wirusem.... Ligota Łabędzka

To jest kolejna wymówka. Niestety obawiam się, ze już nic więcej nie przybędzie w twoim domu przestrzegam tylko przed przeplatami za następne etapy

I jak, roboty trwają?

@..

Jak najbardizej

@Marcin

To podaj namiary bardzo chętnie przyjadę i zobaczę ta jakość i dom, tego czego u mnie nie ma........ i nie będzie już z firma SH

Pan Marcin jest kolejnym który myślał ze będzie rabacik. HAHAHAHA

@Marcin

Wszystko wam obiecywał, kominki, pompy ciepła, rekuperacja.. a zapomniał obiecać ze dom wybuduje ;) smutne ale prawdziwe, śmiał wam się w twarz jak składaliście podpisy pod umową. Bujał się mercedesami beemkami, jeździł na wczasy za wasz hajs i dom sobie wybudował i nic mu nie zrobicie..

@;)

Zobaczymy kto komu nic nie zrobi. Nie znasz dnia ani godziny ;) A na koniec jego własne dzieci mu podziękują ze mają ojca z ł o d z i e j a i os zus ta i zmarnowane życie.

@;)

święte słowa Nie znasz dnia ani godziny.dzieci napewno będą dumne z ojca . tylko przykładu niech nie biorą bo dwóch synów .

Co dalej?

Proszę Państwa, kolejna prokuratura umorzyła śledztwo. Uwaga uwaga "brak znamion przestępstwa". Jeżeli chcemy coś zdziałać to niestety trzeba się w końcu zebrać większą grupą i podpisać się pod tym razem. Zbieramy wszystkich, klientów i niezadowolonych usługodawców, których Pan Jacek zrobił na szaro.

A która prokuratura?

@Co dalej?

Ja jestem pierwsza gdzie się zgłaszać?

Numer
@;)

Ma ktoś numer telefonu, do kontaktu z P. Jackiem?

@Jacek

Prokuratura w Katowicach prokuratura w Jeleniej Górze prokuratura w Warszawie wschód prokuratura we Wrocławiu. Musimy coś innego wymyślić aby się zemścić i ostrzec innych

@Co dalej?

Słuchajcie to wszystko zależy jakie to zawiadomienie napisaliście i co w nim zawarliscie. Ja będę składała w najbliższym czasie i dam znać jaki będzie jego status.

Tak samo jak i u mnie. Też byłem tego zdania ale sie myliłem nic Pani nie ugra sama w prokuraturze. Wyłacznie sprawa cywilmo-prawna. A jesli chcem wygrać w sprawie karnej musimy się zebrać wszyscy razem.(usunięte przez administratora)

D
@Co dalej?

Dzień dobry czytam o Państwa problemie, może nagłośnienie w mediach pomoże? Jeżeli się Państwo zdecydujecie zajmę się sprawą. Dominika Bachońska TVP1

Wojtek
@D

szejść dziewięć dwa siedem siedem szejść zero pięć dwa

@D

już interwencja się zajmowała tą sprawą i nic . proszę spróbować ja chętnie opowiem o moim przypadku.

@D

Byli pracownicy którzy także zostali (usunięte przez administratora) też się chętnie wypowiedzą

@;)

Dzień dobry, proszę o kontakt, może będziemy mogli pomóc

Klient

Dzień Dobry z tego co wiadomo Pan Jacek współpracuje z Panią Jolą biznes kręci się chyba są razem jej firma a On rządzi .

@Klient

Witam. Jestem byłym pracownikiem firmy p. Gryczki. pracowałem przez kilka miesięcy - oczywiście do dzisiaj nie wypłacił mi pieniędzy. To jakim człowiekiem jest p. Gryczka i jak traktuje ludzi wszyscy już wiedzą - padało to tutaj wielokrotnie. Z perspektywy pracownika mogę potwierdzić że jest to prawda. Nie można mu w nic wierzyć, myślę że działa z premedytacja. Natomiast jeżeli chodzi o Panią Jole, nie chce za dużo mówić, nie chciałbym zaczynać tu jakiejś wielkiej burzy. Muszę jedna stanąć w jej obronie ponieważ w pewnym stopniu też jest ofiarą p. Gryczki. Pani Jola pracowała kiedyś dla p. Gryczki - jak zauważyła jaki on jest to odeszła. Otworzyła własną firmę, chyba w zeszłym roku, i przez ten rok w sposób rzetelny i uczciwy postawiła kilka domów. Pomogła też kilku klientom oszukanym od p. Gryczki. To prawda ma z nim kontakt ale nie prowadzi z nim biznesu, a już na pewno nie jest to firma sterowana przez p. Gryczke. Nie chcę i nie będę wdawał się w szczegóły ale proszę zobaczyć jak z perspektywy klienta ciężko się uwolnić od p. Gryczki, jak ciężko coś od niego wyegzekwować, jak długo się z nim Państwo męczycie. Będąc byłym pracownikiem równie długo się z nim mecze, po dzień dzisiejszy. Myślę że Pani Jola także w końcu się od niego uwolni. I tego jej życzę bo jest to super osoba. Pozdrawiam serdecznie

Klient

Hehe chyba gryczka się odezwał

kontakt

Dzień dobry proszę podać do siebie kontakt, spróbuję pomóc.

Proszę o pilny kontakt, może Pan pomóc oszukanym osobom.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SuperHouse.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Nina

Myślę że szybciej, taniej i prościej byłoby rozwiązać sprawę własnoręcznie. Mamy zamknięte granice, więc spaślak na pewno siedzi gdzieś w kraju, a ludzi poszkodowanych jest tylu że znalezienie go to tylko kwestia czasu. A potem to już z górki... Wymierzyć mu sprawiedliwość po swojemu skoro państwo nie potrafi. Tak żeby pił zupki przez słomkę i jeździł trochę innymi "wózkami" niż Audi.

Jacek

U nas podobnie zapłacone 80% domu i tylko konstrukcja która po takim czasie do niczego się nie nadaje ....

@Jacek

Nic dziwnego, jak (usunięte przez administratora) sobie liczył 35% całości za wylanie samej płyty fundamentowej. (usunięte przez administratora)

@Nina

Tego typu groźby podlegają karze pozbawienia wolnosci nawet do dwóch lat.

Dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców

@..

Niegrzecznych a nie kryminalistow chociaz znow pewnie się wywinie piekny jacus

@Klient

Dobrego ma prawnika, jedno jest pewne, jemu płaci.

@Nina

Wycofuję w całości moje obie poprzednie wypowiedzi. Poniosło mnie zbytnio, a nie miałam żadnych złych intencji. Po prostu sporo przeszliśmy... i puściły mi nerwy

Jacek

Powiedzcie proszę jak podeszliscie do dalszych prac czy kończycie domy na własna rękę czy zmieniacie technologie ? Czy konstrukcja Jacka nadaje się do dalszego wykorzystania ?

@Jacek

Wszystko zależy od stanu w jakim został dom pozostawiony, wszystko ma swój żywot. Jeżeli jest jest ofoliowany z zewnątrz to być może folia już sparchniała i się drze, jeżeli jest tylko opłytowany OSB to być może płyta napęczniała, być może sinieje. Jeżeli jest sama konstrukcja nieofoliowana to również jest prawdopodobieństwo zasinienia belek. Należy rozważyć w jakim stanie jest dom i próbować na własną rękę konczyć albo znaleźć fachowca, pytanie kto weźmie na siebie odpowiedzialność za postawioną konstrukcję. Ja bym nie ryzykował naprawy po Jacku.

@;)

No właśnie tez tak myśle a czy ktoś rozważał zmianę technologii na murowana?

@Jacek

Ja osobiście preferuje tylko murowany. Pomijam opinie pseudofachowców mówiących ze silny wiatr zwieje szkielet, ale chodzi mi o to ze w Polsce jest mało firm dobrze budujących szkielety albo terminy oczekiwania są odległe. Dom murowany tez może być ciepły, a poza tym co to za zimy teraz mamy ;) tej zimy poszło mi 1,5 tony węgla na ogrzewanie plus cwo. Dom 150m2. Dom ocieplony styropianem 20 cm, fakt ze jest to zabudowa poniemiecka, gdzie ściany miały 40 cm, ale sam mur ciepła nie zatrzyma. Wiec przy zastosowaniu aktualnych technologii i nieoszczędzaniu na izolacji można uzyskać fajny współczynnik ciepła.

@Jacek

A te pseudo domy które Jacek zaczął budować zrównałybym z ziemia i stawiał na nowo, widziałem pare jego realizacji i włos się na głowie jeży. Generalny remont będzie nieunikniony za kilka lat, wiec im wcześniej tym lepiej, niekonczyc na sile tego co jest.

Szkoda, ze takie komentarze pojawiły się dopiero teraz a nie rok temu........ byłabym 300tys do przodu i może bym dom miała zbudowany przez inna porządna firmę a tak to pozostała ruina, nerw, złość i brak sił na dalsza walkę.

Czy firma działa online ?

Klient

Czy wie ktoś gdzie mają teraz siedzibę ??

X
@Klient

Chyba nigdzie, ta firma już nie istnieje Czy do kogoś z was dzwonił Jacek? Ja mam brak kontaktu od ponad 2 miesięcy

@Klient

Nie znam dokładnego adresu ale siedziba - nie wiem której firmy od pana Jacka - znajduje się w Bytomiu na ulicy Strzelców Bytomskich, za betoniarnia Hoger - niebieski blaszany budynek

Kontakt

A w biurze go nie idzie zastac? Musi byc do niego jakiś kontakt

Kontakt

A jola? Chyba ze wszyscy sa czyści?

@Kontakt

Do biura/ biur nie przyjeżdża bo się boi. Już od dłuższego czasu tak było - klienci przychodzili z pretensjami a pracownicy nie wiedzieli co powiedzieć. On przyjeżdżał na chwilę żeby coś podpisać, zazwyczaj bardzo wcześnie rano a później uciekał. Telefonów nie odbiera i co jakiś czas je zmienia

Klient .

Pewnie tego szlaufa co pół Zakopanego klupało zostawił i schował swoją pryszczatą gębę bo się boi ,że na twarz wyłapie...taki wielki bohater. Jacku jak wirus Ci nie da rady to może co innego Cię wdupi!

@Klient .

O czym mówisz?

@Klient .

trzeba z nim pojechać

@Kontakt

gość jest tak bezczelny, że jeszcze ludziom ubliża .

@;)

Ja nigdy tego nie doswiqdczypem z jego strony ale niestety nie potrafie sie z nim skontaktować

Co polecasz?

Klient

I nie numer do P. Jacka bo to zwykły (usunięte przez administratora) a nie żaden pan bo na pana to trzeba zasłużyć.

Klient

Chłopie zmień imię na obojętnie jakie ale nie Jacek bo to się z tym grubasem kojarzy ????

Klient

A gdzie pani Jola ma biuro??

Jak kaczynski hahah

się ustawił jak kaczynski hahahah I z kotem zostanie Bez zony i dzieci

Czy ktoś podpisywał z p. (usunięte przez administratora)ugodę po odstąpieniu od umowy?. Z tego co wiem to proponuje takie rozwiazania. Płatność w ratach rozbite na kilka miesięcy. Jestem ciekawy czy ktoś dostał już jakaś kasę.

Usługi

Witam wszystkich zainteresowanych Pragnę ostrzec wszystkich, nie wpłacajcie żadnych zaliczek, zadatków, nie przekazujcie żadnych pieniędzy. Spółka nie ma zarządu, przenieśli się cichaczem do Bytomia, nie wiem co kombinują ale będzie to zapewne ze szkodą dla tych, którzy dali lub dadzą pieniądze. Kolejka wierzycieli będzie bardzo długa

Kontakt

Ma ktoś kontakt z szanownym Panem Jackiem?

@Kontakt

Szanowny P jacek już zakończył swoja działalność i nic już nikomu nie dokończy.powodzenia życzę

A co, podejmiesz się?

Klient

Grubas pewnie siedzi i żre za nasze, al może go korona zeżre

Zostaw merytoryczną opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w SuperHouse.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SuperHouse.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperHouse.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SuperHouse.pl
4.3/5 Na podstawie 347 ocen.

SuperHouse.pl