Opinie o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SuperHouse.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SuperHouse.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

..)

Witam bardzo proszę o kontakt osoby ,które już są po sprawie z firma SUPER HAUS.podaje numer tel.662-341-732,

Szudar

Dodatkowo firma zbuduj.to i wiele innych które zdąrzył założyć przez ostatnie 6 lat. Na stronie krs jest ładnie i pięknie napisane z kim współpracuje i w jakich firmach jest umoczony. Wystarczy wpisać imie i nazwisko i od razu pokaże.

Oszukanych

Jak czytam wpisy to zastanawiam się dlaczego nikt nie miał odwagi stanąć przed kamerą programu interwencja, poza trzema klientami.Nie pocieszajcie się Wasze domy tak nigdy nie powstaną.Pieniędzy już nie ma i nie będzie.Współczuję wszystkim którzy wdepneli w to gó....o.Zacznijcie się rozglądać się za nowym wykonawcą Ale wpierw poproscie dobrego inżyniera budownictwa aby wskazal wam co musicie poprawic żeby dalej prowadzić budowę. Bo to co macie zrobione to jedna wielka fuszera.Ja juz jestem wolnym człowiekiem i buduję sam

Ruda
@Oszukanych

Bo wszystkim pewno obiecywał i każdy myśli i się łudzi, że coś będzie zrobione.Ludzie zapłacili kupę kasy i pewnie nie chcieli do programu bo się bali ,że nie odzyskają kasy a prawda jest taka ,że za pare miesięcy znów będzie płacz i lament bo jacus się nie wywiązał. Teraz pójdzie znów do Was zrobi parę belek i kasę weźmie A potem znów płacz będzie.Powodzenia tym co mieli odwagę A reszcie życzę żebyście się w końcu ogarneli bo i tak nic z tego nie będzie i nie zapomnijcie mu zaliczki dac bo idzie Wielkanoc A el jacko musi mieć na urlop.

Krzys

Zapraszam do rudy śląskiej, właśnie stawiają konstrukcje.

Karol
@Krzys

Może za 3 lata ci skończą. O ile do tego czasu firma będzie jeszcze istnieć.

Pewel
@Karol

Brawo za odwagę....

@Krzys

takich konstrukcji nastawiali mnóstwo , tylko co dalej?

@Krzys

Rozumiem , że kolega jeszcze skuszony obietnicą "rabatu" poleca hahaha. Nie doczeka Pan tego rabatu .... Jak my wszyscy. Proszę nie wierzyć w te bzdury ,dodatkowe profity, i inne tego typu obietnice szkoda nerwów . Na koniec i tak Pana wydyma bo bieda aż piszczy w pustej kasie spółki. Radzę zainwestować w dobrego psychologa, potem prawnika bo na szkielecie się skończy na długi czas.

Strachwtymmieszkac
@Krzys

Jeszcze gdyby ta plyta i konstrukcja byly wykonane poprawnie to przynajmniej zostalo by mu tyle. Naprawde kazdy z nas kupujac materialy steico na allegro zbudowal by to lepiej z tutorialami z (usunięte przez administratora) Ja nie wiem co to za partacze pracuja w superhouse. Od projektanta, przez inzyniera budowy, kierownika, do ekipy stawiajacej konstrukcje.Czy ci ludzie sa faktycznie tak zdesperowani? Na rynku brakuje pracownikow. Na kazdym etapie sa niewybaczalne bledy. Tam wszyscy sa siebie warci i Jacka. Inna sprawa ze na konstrukcji o ile do niej dojdzie najpewniej sie skonczy. Przychodzi etap zakupu okien, dachu itp. gdzie firma musi poniesc koszt i zaczyna sie matactwo. Pieniedzy wplaconych na jakies klamliwe zadatki, ubezpieczenia, zamowienia drewna i stali juz dawno niema. Polecam sie wybrac do Pana Jacka do miejscowosci Klisino. Jest tam jego dom wybudowany za nasze. Jedyny porzadnie wybudowany ( proces jego budowy jest reklama na stronie superhouse ).

@Strachwtymmieszkac

Jaki konstruktor? Jaki inżynier budowy? Takich fachowcow ta firma na oczy nie widziała hahah. A pracownicy jaka płaca.taka praca. Szefunio tylko ofiare z siebie robi jacy to.wszyscy źli,niewdzieczni bo przecież on idealny. I wyznający zasadę cieszcie się że coś się u was na budowie dzieje bo zawsze.moze przecież olac. Łaskę robi że za.nasze pieniądze rzuci worek kleju na budowę czy inne ściepy z.innych budów. I ci biedni nowi klienci pojęcia nie mają w jaki szit wdepneli ,pocieszaja się jak my wszyscy Eee u nas tak nie będzie przecież tak super się z Jackiem dogadujemy A prawda taka że.on ma na was wywalone. Ludzie uciekajcie póki nie wydoił was do cna.

@Klient

Zgadza się, wrzucił ostatnio zdjęciu z Knurowa, ocieplenie ścian styropianem. Mamy grudzień 2019, dom budowany jest od 2017 r... wystarczy znaleźc historyczne zdjęcia z budowy.

klientka

Słocin to samo..

@klient

U nas zaczal "budowę" W lipcu 2017. Do 2018 roku nie było okien, drzwi, dach położyli tak, że musieliśmy na własny koszt poprawić. Styropian i cała resztę zrobiliśmy sami. Ściany tak krzywo zrobili, że trzeba było prawie cudu, aby ten dom wyglądał jak dom . Porażka, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) A i kupiliśmy im paliwo do agregatu. Bo nie mieli za co kupić. A na budowę przyjeżdżali samochodem osobowym z niewidzialnym narzędziami. Tacy super fachowcy

@Krzys

To się ciesz bo za chwilę zaczną się schody

@klient

Jak z Knurowa to u nas, masakra, ostatnio wypowiedział umowę z naszej winy i jeszcze zażądał ogromnej kasy jako odszkodowanie, a większość materiałów żeby tylko zatrzymać Ukraińców którzy czasami się pojawiali na budowie sami kupowaliśmy, a zdenerwował się dlatego że chciał następną kasę której nie dostał bo już ma na całą deweloperkę i to z nawiązką

@Wojtek

Tak samo u nas zrobił.

Można jakieś namiary?!

@Krzys

Jak tam konstrukcja? to ta budowa co zepsuli dach? (pewno nie tylko ta, bo wszędzie wszystko psują!)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SuperHouse.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Klient

Jak by ktoś szukał nowy nr super house bo starego już nie odbiera sześć dziewięć siedem sześć siedem dziewięć siedem dziewięć jeden

klient

Na stronie firmy w google dziennikarz interwencji prosi o kontakt pod konkretnym numerem telefonu.. Pozdrawiam

Tu też zamieścił komentarz

@klient

gdzie konkretnie tego szukać ja chętnie podam numer tel.

...

Prosze sobie skopiowac powyzszy link

..)

czy jest ktoś kto złożył pozew do Sądu i jest po sprawie z gryczką?

@..)

Nawet wygrana sprawa nic nie daje. Listów nie odbierają, nie mają adresu, nie mają zarządu, bez sensu to wszystko.

@Klient

a w tych Tarnowskich Górach co tam się mieści pod tym adresem co na umowach są?

Już nic, puste stoi.

klient

Teraz maja biuro w Bytomiu na strzelców bytomskich

@..)

Też nic tam nie ma. Tylko adres. Na bytomiu korespondencji nie odbierają, w tarnowskich górach też nie, nie mozna wysłać żadnego pisma by ich pozwać. Nawet w sądzie w KRS mają dane wykreślenie. Nie można ich skutecznie pozwać. Dlateto da się im zrobić jakiejkolwiek sprawy. A wygrać to jeszcze trudniej. Nawet jak by ktoś miał wyrok, to i tak nie da się go wyegzekwować.

@Klient

Bo spólka nie ma ani adresu, ani prezesa, czy w ogóle zarządu. I tak to jest i nic nie da się z tym zrobić. Dlatego niektórzy klienci wolą poczekać, aż im superhaus prace skończy mimo, że są po pół roku po terminie, bo wiedzą że i tak nic nie wygrają. A każdy wpłacił już nie małe pieniądze. I ludzie się boją. Z tego co wiem to co niektórzy się sądzą, ale trwa to już 3 lata i nic z tego nie ma. A nawet jak wyrok będzie o zapłatę odsetek lub kar umownych to firma i tak nic nie zapłaci a komornik i tak nic z tym nie zrobi. Bez sensu.

@Klient

Tzn że już w tym Bytomiu też nie mają biura? Jeszcze niedawno szło tam wejść z drogi, a teraz? Pracuje ktoś tam? Bo mam kawał drogi tam a nie chce jechać na marne...

A.d.

Pusto. Stróż z komisu samochodowego mówił że mieli umowę do końca roku. I się po świętach zawineli. Lokal do wynajęcia jest.

Jacuszgnijewsztumie
@Klient

Jacuś nie mydl ludziom oczu ze nic sie nie da zrobic:)! Da sie da. Przekonasz sie o tym prędzej niż myślisz. To ,że spółke zamknąłeś z prezesury sie wypisałeś wcale cię złodzieju nie obroni. Każdy poszkodowany niech od razu idzie do prokuratury i zakłada mu sprawę karną! Ma majątek wyprowadzony ze spółki i wcale nie jest bezkarny jak próbuje tutaj wmówić ludziom. Jacuś sie boi więzienia jak nikt! Żona i dzieci same sobie nie poradzą bez tych kradzionych pieniedzy.

@..)

My z mężem założyliśmy mu sprawę, wygraliśmy, ale się odwołał. Czekamy na kolejną sprawę. A czy w tej firmie dalej pracuje Jolanta B. Tak pięknie mówiła o solidnej firmie, solidnej i kompleksowej budowie.(usunięte przez administratora)

@Monika

Zalożyła swoją firme wil house, ale nie odcieła sie od superszajsu. To dalej jeden i ten sam układ i układzik.

@..)

Teraz urzędują w Bytomiu ul Strzelców Bytomskich 59 (usunięte przez administratora)

klient

"Superhouse przeszedł do historii... niestety po wygranym procesie sądowym i otrzymaniu nakazu zapłaty okazało się, że kolejka chętnych jest długa a majątku nie ma... nie ma i nie było nawet na przeprowadzenie postępowania upadłościowego... prezes tez okazał się biedny i bez majątku ( z rozdzielnością majątkową) i dobrze, że jest 500+ i żona ma kasę bo jest na dom, samochód i dzieci czym wykarmić... także efekt działania sądu i komornika można w ramce powiesić na ścianie jako element wystroju wnętrza lub użyć w toalecie wiadomo do czego :) W kwestii przedsiębiorczości naszych mistrzów budownictwa z Superhouse to ich fanów muszę pocieszyć, że przecież można założyć nową spółkę z o.o. ... z nowym prezesem i działać dalej... zainteresowanych odsyłam do wyszukiwarki Krajowego Rejestru Sądowego pod adres Tarnowskie Góry ul. Gliwicka 35... może trzeba się zastanowić przed wydaniem oszczędności lub pieniędzy z kredytu ? dużo tych zbiegów okoliczności się pojawiło ale może to naprawdę całkowicie nowa firma pełna fachowców potrafiących budować a ja się mylę i jestem wstrętnym hejterem ?"

@klient

Informacja z sierpnia tego roku na pewnej stronie na facebooku poświęconej partactwu firmy superhouse.

Halina
@klient

Proszę o nazwę tej strony na fb

@Halina

Superhouse zdjecia z budowy

@klient

Właśnie dlatego ,widząc bezradność sądów w stosunku do takich delikwentow zgłosiliśmy się do prokuratury,my i jeszcze kilkoro klientów,wiedząc że piękny Jacek ma wyrok tylko w taki sposób możemy rządac sprawiedliwości, zdajemy sobie sprawę że kasy nie odzyskamy, ale satysfakcja z posadzenia jacusia bezcenna. Sprawa w toku , chwile zapewne potrwa Ale co prawo karne to prawo karne nie cywilne, bo takim się nic nie wskora. Te święta będą radosne wiedząc że prokurator nas nie zlał. A wręcz pociągnął fachowo i włączył także wydział do ścigania przestępstw gospodarczych. Także ten pozdrawiam

@Klient

Trzymam mocno kciuki, niech sie uda. Szkoda ze bedzie żarł za nasze pieniadze, jeszcze bardziej się spasie.

Wkurzony klient
@Klient

Jaka jest szansa na kontakt ? Jest jeszcze grupa osób, która chętnie przyłączy się do pozwu.

@klient

Mnie nie wypłacił za robotę , można powiedzieć że w ten sposób wyłudził kasę bo od klienta dostał , chętnie też bym to zgłosił

@PAWEŁ

O tobie Pawełku to wiemy, nic dziwnego jak robisz taką chałę. A potem ogladamy cudne zdjecia z realizacji podwykonawców firmy Superhous.

@Klient

o jakiej chale mówisz , za wykonaną robotę wziąłeś kasę a mi przez pół roku tylko obiecywałeś że zapłacisz , ani jednego wezwania do jakiej kolwiek poprawki , próbujesz zwalić winę na podwykonawców żeby się wybielić , pochwal się co zrobiłeś na tym budynku przez 8 miesięcy na 70 m2 domku , ledwo blachę na dachu skończyłeś i teraz sam styropian , ludzie mieli się wprowadzić w czerwcu , ale to chyba bedzie czerwiec 2022 , jak Cię nie zamkną

Klient

I nie ma co wierzyć. To trzeba zobaczyć. Tarnowskie góry ul. Grodzka, Tołstoja, liściasta, srebrna, wiśniowa, Bobolice, boboszów, ruda śląska ul. Jeżynowa, wirecka, cegielniana, kokota, polna, noblistów, Gliwice, kościelna, zielna, i jeszcze ze 2 domy, Zabrze, Tychy, dąbrowa górnicza, sosnowiec ze 4 domy, słocin, piaseczno, knurów, i tak by można bez końca..., nie ma co patrzeć na nagonkę samemu radzę ocenić.

@Klient

Czegoś nie rozumiem, skoro podwykonawca Paweł robił chałe to jakim sposobem wpuścił go Pan na tyle domów, czyżby z premedytacją aby klientom zatkać usta bo coś się robi A panu Pawłowi aby nie wypłacić bo rzekome poprawki , do których notabene nie doszło, ba nie zostały nawet zgłoszone klientowi że usługa jest źle wykonana.W tych domach o których Pan wspomina w niektórych mieszkają ludzie i co taki Pan ponoc w porządku dba o jakość. A dodam że klienci wielu z tych domów włączyli się do prokuratury. Ktoś tu się pogubił i to ostro. Kończą się argumenty do szczekania, nic się nie broni .... żal ludzi

znerwicowany
@klient

Tych domow jest sporo, zaden nie skonczony, tylko lac plyte fund. postawic konstrukcje i wziac kase. Knurów, słocin, Tuliszow to wszystko buduje sie ponad 2 lata

@znerwicowany

Nie rozumiem na co drążyć temat. Firma ta nie powinna istniec, domy te nie powinny stac, a prezesik nie powinien byc na wolnosci, klienci nie powinni przez niego płakac..

LL
@Klient

Z tego co mi wiadomo to Pawełek robił jeden, jedyny dom koło Piaseczna i na tym koniec. Został wypierdo**ny z budowy z hukiem. Nie ma zgody kierownika budowy za złą jakość wykonanych prac. Firma niby nie zapłaciła za fuszerkę? Nie dziwię się, też bym nie zapłacił. Ale i tak Pawełek swoją kase wziął. Może szefostwo obcięło mu część kasiory i biedak teraz marudzi na forum bo nie dostał całości. Cholera go tam wie jak tam było. Jakby dobrze robote zrobił to by kasę dostał. On bez protokołu odbioru prawidłowo zrobionej roboty to nawet w sądzie nic nie wskura. Tylko pisać tu na firmę mu pozostało. Nic dziwnego jak prace spierd**ił i trzeba poprawiać. Won z takimi po których to trzeba poprawiać i za ich robotę się wstydzić. A ludzie potem pierdoły piszą i inni pożywkę mają by pisać dyrdymały. Czemu klient nie wie? Klient wie że gosciu spartaczył i przez to firma musi poprawiać. Można pojechać na budowę i zobaczyć, bardzo ładny dom i starannie zrobiony. Ale przez poprawki firma ma terminy niedotrzymanie. I to jest największa bolączka firmy. Pracowników mają dobrych, z długoletnim doświadczeniem,tylko ich jest za mało a za dużo zleceń nabrali i to w ednym czasie sie skumulowało i muszą teraz zlecać prace podwykonawcom a ci robią różnie, są tacy co robotę nadgonią i są tacy co spartolą i jeszcze trzeba po nich poprawiać. Ludzie potem narzekają że długo się buduje.

Daria
@LL

Problemem jest Pan panie Jacku. Podpisywał Pan umów z klientami na potęgę, od każdego pobrał Pan zaliczki, kasę Pan przepuscil na swoje i żony zachcianki a teraz trza te domy budować a kasy nie ma. Teraz pracownicy potrafią tydzień czasu stać nic nie robić bo nie ma kasy nawet na gwoździe. Trzy dni na nie czekali w końcu sama im kupiłam!!!

@Daria

Tydzień czekali na gwoździe? Heh. Może po prostu nie chcieli u pani robić bo robili gdzie indziej a jakąś pani wymówkę musieli podać.

@LL

o jakim huku mówisz , i kto mnie wy...ł , spotkaj się ze mną na tej budowie i pokaż co (usunięte przez administratora) , i nie jestem dla ciebie Pawełkiem bo swoją firmę już prowadzę dłużej niż Ty masz lat , ale takiego zasrańca jeszcze nie spotkałem , nadziałem się na Ciebie dzięki znajomemu co Wam piach woził , a Ty to wykorzystałeś i może byś zapłacił gdyby komornicy Was nie dopadli a teraz zwalasz winę na złą robotę , choć pokarz a nie dziamiesz tam na Śląsku , chwalisz się tym domem widzę na fejsie , to pochwal się kiedy ten domeczek ( 70m2 ) zacząłeś budować . przez 1.5 roku to można 10 takich postawić , złodzieju wstydu nie masz ,

@PAWEŁ

Szkoda nerwów, ta pseudo firma jest siebie warta, zanim podpisza umowe to z gory wiedza ze nie dotrzymaja terminow. Byle ze Jacus ma chate odwaloną, zreszta na fb są zdjecia, beton polerowany, meble kuchenne za 100 tys, Jacusiowi źle nie jest.

Klient

Ciekawe, pracownicy nie chcieli u Pani robić HeHH no większej Kur..... bzdury nie słyszałem, a czym mieli robić jak materiału jak zwykle nie było. Im to na ręke ze stoja nic nie robiac godziny lecą wiec i tak dniowka zaliczona . Nie na jednej budowie Ci wykwalifikowani pracownicy z długoletnim stażem opierda...... li się radując że można posiedzieć grilla rozpalić A robić nie ma czym. Ludzie piszą dyrdymały no następny argument weź chłopie miej trochę godności i zamilcz wstydu oszczędź prawdziwym firmom. Następne opóźnienia pokaż chłopie choć jeden dom tylko jeden nie wymagam za dużo JEDEN w którym zrobiliście coś na czas. Chyba tylko swój, bo żaden z klientów nie zamieszkał w terminie , ani w terminie nie został dom oddany. Ile razy ludzie płacili Ci 2 razy za to samo np. Za okna a i tak się ich nie doczekają. Wina pewne firmy od okien bo jak się składa zamówienie to trza zaliczkę zapłacić żeby zaczęli produkcję A potem całość A tej całości nigdy nie ma. Czemu ludzie odchodzą z twojej firmy bo klienci jadą po nich jak po burych sukach, bo prezesik nie raczy odebrać telefonu. Nie ma i nie było ani jednego domu w którym byś człowieku nie poległ, a potem szukasz łaski i pochlebnych opinii. Odsyłasz człowieku do domów niech ludzie jadą sprawdza i co liczysz na to że zaszczuty klient któremu wisisz w ciul robot bo końca nie widać nie powie złego słowa bo się boi że się wypniesz na niego.Taka prawda ZADEN klient nie powie innemu prawdy jak to wygląda bo się boi że się dowiesz , szczujesz ludzi, szantażujesz, a potem robisz z siebie ofiare to jest klasyczny objaw socjopaty, narcyza i przestępcy. Pisz ile wlezie nic nie wskurasz bo my twoi klienci znamy prawdę i staramy się ludzi przestrzec przed nerwami , wtopionymi pieniędzmi,pozbawieniem marzeń. JESTES ZWYKLY KLAMCA I PARTACZ I WYLUDZACZ KASY!!!!!!

klient

Juz niedlugo zamilkniesz, hehe.

klient

skoncz sie (usunięte przez administratora)tlumaczyc brakiem pracownikow, jakbya ich szanowal to bys mial, tak to sam zapi*rdalaj skoro wmówiles ludziom wybudowanie domu w pol roku. Kłamco, oszuście. Przed podpisanoem umowy wiesz ze nie dotrzymasz terminow to na ch*j sciemniasz.

klient

Jasne, pierwsza nasza umowa byla na 6 miesiecy, pozniej aneksy. Ok, niech Ci bedzie nawet 10 miesircy, napisz gdzie zrobiles domy w tym terminie? Nigdzie :)

Klient

Taaa domy powstają jeden za drugim tylko żaden nie skończony, chciałeś powiedzieć że szkielety powstają i stoją po 2 lata bo kasę żeś przepuścił. I łatasz dziury nowymi zaliczkami po trochu. Najlepsze w tym wszystkim jest to że sam zacząłeś w te swoje bzdury wierzyć i zawzięcie się tu wypowiadasz A od klientów telefonów nie odbierasz bo się zwyczajnie boisz. Ot taki krzykacz, kozak jakich wielu. Powiedz ile razy Ci mordę obili Ci twoi zadowoleni klienci? Brakuje już wymówek dla klienta Ty się za pisanie bajek since fiction weź jeszcze zarobisz hahaha o albo dzieciom te bajki opowiadaj ...

@Klient

Sluchaj, ale on lubi być bity po mordzie bo pozniej moze innym klientom powiedziec, jacy to ludzie sa niewdzieczni, on im buduje domy a ci leja go po mordzie.

@klient

Racja w tym jest, bo przecież klienci nie mają prawa wymagać wybudowania domu choć zapłacili nie małe pieniądze,jakim prawem my się czepiam ,no wziął chłop kasę bo mu potrzebna była A my najlepiej sami wybudujemy sobie , charytatywnie przecież w cenie w dzisiejszych czasach. Swoją drogą sam szatan chyba brał udział w płodzeniu tego pomiotu. Jak ten osobnik może ludziom w oczy spojrzeć tymi swoimi ślepiami to nie wiem. Najgorzej się rozmnaza i jak wychowa na swój wzór to klęska.

@Klient

Proszę o jakieś info w tym temacie .

@Klient

My z mężem też zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez Jacka G z firmy Superhouse sp z o.o. Wygralismy pierwsza sprawe, ale się odwołał. Teraz czekamy na info o kolejnej sprawie. Dodam, że pracownica firmy niejaka Ludmiła L pracowała w firmie Jacka G oraz na pół etatu w firmie Provident i wzięła na mnie pożyczkę z Provident. Masakra. Co ja przeszłam, w głowie się nie mieści. Z chęcią dopiszemy się z mezem do jakiegoś pozwu zbiorowego przeciwko Jackowi G. Może jakiś kontakt otrzymam, do kogo się zwrócić? Pozdrawiam. Monika

Ruda
@Klient

Dobrze ,że wymieniłeś miasta gdzie robiłeś domy bo przyda sie do Urzędu Skarbowego ,że podatku nie odprowadzasz

Saba
@Klient

Budował Pan dom? Ja zlecilam.firmie projekt. Mam się bać, że strace kasę?

@Saba

Jeżeli tylko projekt to zrobią, to wychodzi im calkiem sprawnie.

@klient

ludzie dajcie spokój z tą pseudo firmą nic nie robią dobrze projekt też do bani robia tak jak im pasuje nie ma chłop ludzi do roboty same paproki .

Grodzka w Tarnowskich Górach też nie skończona

@klient

Nowy prezeski to już od sierpnia funkcjonuje

;)

Wreszcie jakiś konkret napewno zadzwonie .Właśnie pisze pozew do sądu.

Jack

Sprawa w sądzie wygrana... Komornik uruchomiony. Zajął mu działkę z księgi wieczystej i czekam na hajs. Jestem cierpliwy więc poczekam.

Szudar

Wniosek złożony do sądu. Sprawa zgłoszona do tv. Zobaczymy jak sie potoczy. Idzcie do sądu i nawet sie nie zastanawiajcie. Wszystkie opisane zachowania i postepowanie p. Jacka są prawdziwe na poniższej stronie. Na początku wątpiłem ale niestety za chwile i ja tego doświadczyłem, tych tłumaczeń, propozycją rabatów itd itd.... Nawet jeśli nie odzyskam tych wsadzonych pieniędzy to chociaż bedę miał satysfakcję ze facet w końcu dotrze za kraty

;)

Kto wie kim p.jacek jest teraz w super hausie bo prezesem już nie?

Jenny

Polecam firmę superhouse. Mieszkamy od kilku miesięcy w ich domu. Budowa trwała około jednego roku. Nie czytajcie tych negatywów. Nie wiem na jakiej podstawie są one wystawiane. Pan Jacek przesympatyczny człowiek, we wszystkim potrafi doradzić.

Kate
@Jenny

Również polecam i zapraszam na budowe

@Jenny

Nie czytajcie negatywow? co niektorzy ludzie chca swiadomie wybrac firme i szczesliwie mieszkac w domu. w tej firmie budowa konczy sie chyba na stawianiu kontrukcji, czyli stan surowszy od surowego.

Ewelina
@Haha

Skąd masz takie informacje? Czy piszesz to jako pracownik firmy czy jako klient? Jeżeli faktycznie była w firmie taka sytuacja to jest to niepokojące zjawisko i w takim razie chyba sprawa powinna być gdzieś zgłoszona. Opisz bardziej szczegółowo jakie były Twoje doświadczenia.

haha
@Jenny

po serii poważnych negatywów nagle się pojawiają pozytywne komentarze w odstępstwie 25 min. słabe...

Jack
@Jenny

Jacek samemu pisać komentarze buhahahha Jacek jak ty możesz pisać że jesteś przesympatyczny. No chyba że gadasz sam do siebie lub do lustra...

@Jack

Juz powstaje nowa spółka, takze do Superhouse, mozdi i allis dołączy nowa ;)

@Jenny

(usunięte przez administratora) nie płaci podwykonawcom za robotę , od pół roku nie mogę się doprosić kasy , tylko obiecuje

@Jenny

Puknij się w czoło bo coś nie halo z Tobą. Komentarze są pisane takie jak jest prowadzona budowa. Firma to (usunięte przez administratora) Mnie też oszukali. I proszę nie pisać, żeby nie czytać tych komentarzy. Ludzie pisza prawde. Tobie się udało, to masz szczęście albo znajomości u Jacka G

Karol

Firma superhouse działa na rynku ok 5 lat. W tym czasie podpisali ok 200 umów na budowę domu. Ile z tych budów firma skończyła? Max 5.....więcej nie trzeba pisać nic. Każdy niech wyciągnie wnioski sam.

@Karol

Z tymi co sie upominali o swoje, rozwiazali umowe z winy klienta. Ci co sie nie upominaja, dalej płaczą i myślą że firma superhouse cokolwiek im wybuduje haha

@Haha

Nieprawda. To ja z mężem zrezygnowaliśmy z tych partaczy. Ale za to jego była pracownica wzięła na mnie pożyczkę w firmie Provident. Pracowała tam na pół etatu. Dowiedziałam się o tym, jak już windykacja się odezwala. (usunięte przez administratora)

Byłem narozmowie w sprawiewykonania domu wgmojego projektu. Bardzo dużo informacjiuzuskalem i zleciłem budowę. W poniedziałekpodpisuje umowę. Zobaczymy jak robota. Chodź byłem na ich budowie. Czekam...9

@Tomek

prosze o kontakt na maila(usunięte przez administratora)

Agnieszka
@klient

Moj telefon PDWAM pierwsza cyfra(usunięte przez administratora)

kotka006
@Agnieszka

jaki numer telefonu masz ?

Klient

Co Wy na to wkurzeni klienci abyśmy zbombardowali #tematdlauwagi linkami do tej strony aby tym wymoczkiem zainteresowala sie telewizja ,przynajmniej bedzie mial problem ze znalezieniem nowych klientow.? Proponuje aby kazdy z pokrzywdzonych wszedl na strone uwagi i tam wkopiowal link ,moze sie ktorys z dziennikarzy zainteresuje jak bedzie tego duzo.

@Klient

Bardzo dobry pomysl, temat w sam raz do programu uwaga. Wysyłac link do tego tematu.

kocica

uwaga już wie

;)

to są czy nie na w tym Bytomiu?

kotka006
@;)

SĄ WCZORAJ TAM BYŁAM - JACUŚ DALEJ TAM SIEDZI STRZELCÓW BYTOMSKICH 59 BYTOM !!!

;)

a jaki tam jet adres za tym komisem?

Gbnkf

Bytom Strzelców Bytomskich 59

Szczęśliwa

...po szesnastu miesiącach od podpisania umowy (najpierw gehenna z projektem), w listopadzie 2018 roku rozwiązaliśmy umowę na etapie ścianek działowych wewnątrz i pokryciu dachu przez Pana Cezarego.

Szczęśliwa

My już od sierpnia mieszkamy...dziękujemy, że się rozstaliśmy. Szkoda, że Pan Cezary nie połażył membrany EPDM na wiacie, tak jak na domu. Przeżyliśmy z Panem rok budowy, przeżyjemy przeciekającą, niezgrzaną membranę. Pozdrawiam: B i M.

Cezary
@Szczęśliwa

Ooo. Czyżby jakiś nowy pracownik? Z tego co wiem to za krycie dachów w superhouse odpowiada pan Tadek. A folie EPDM robi firma podwykonawcza. Więc jednak są ludzie i domy się buduje. Szkoda tylko że tak długo to trwa. Chyba ze z tym Cezarym to kolejna ściema.

@Cezary

Hmmm... Jeżeli dobrze zrozumiałem wpis to Pani jest szczęśliwa dlatego że się z firmą rozstała a nie dlatego że partaczom udało się dom wybudować.

klientka

ma ktoś adresik od jacka ? gkropkakowalska45małpaonetkropkapl

@klientka

Klisino woj opolskie. Rezydencja na uboczu za nr 17

Zostaw merytoryczną opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w SuperHouse.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SuperHouse.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperHouse.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SuperHouse.pl
4.3/5 Na podstawie 347 ocen.

SuperHouse.pl