Opinie o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SuperHouse.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SuperHouse.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

klient2

nn

Obserwator

Proponuję tego linka tej strony kopiować i na fb wklejać. Niech ludzie poczytają jaka to firma.

Obserwator

Szkoda kasy na tego flaka grubego domu i tak nie zrobi .Jego kariera lada moment się skończy.

TOMAR

Witam, moja firma świadczyła usługi montażu/demontażu i wynajmu rusztowania. Poczatkowo było znośnie choć żeby uzyskać wpłate trzeba było wykonać kilka/kilkanaście telefonów. Z upływem kolejnych miesięcy było coraz gorzej, liczba wynajmowanych rusztowań rosła a co za tym idzie kwoty do zapłaty również. Doprosić się o płatność to niezła batalia telefonowa. To co Pan prezes nazywa "ciężkim kontaktem z nim" ja nazywam totalnym brakiem poszanowania drugiej osoby, prezes umawia się na płatność kilka razy ja dzwonie, czekam i nic. Pewnie kasy nie miał, wiec po co się umawia? Gdy płatności urosły do kilkunastu tys zł wycofałem się. Pozbierałem rusztowania i zakończyłem współpracę z tą "pseudo" firmą. Dla zainteresowanych budową i współpracą z tą firmą powiem że w ciągu 9 miesięcy i obstawieniu w sumie 5 domów, na jednym została położona siatka, na dwóch został położony styropian reszty nie ruszyli. Nie dziwie się że ta frma "nie idzie". Takie tempo nie ma racji bytu. Z tego co zdążyłem zaobserwować zgadzam się z poniższymi opiniami że firma nastawia się pełno konstrukcji a później "WIELKIE STOP" aż żal mi ludzi bo pewnie czekają, czekają i czekają a na budowie nie pojawia sie nikt. Pewnie mnóstwo telefonów a pan prezes albo na spotkaniu albo zajęty. lepiej sobie odpuścić bo można stracić nerwy. Ja się ciesze że zakończyłem współprace, kasy nigdy nie odzyskam ale przynajmniej nie będę się już tak denerwował i stresował.(usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SuperHouse.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
;)

Ciekawe kto jest odpowiedzialny za skasowane komentarze.

...
@;)

Szanowni Państwo. Komentarze i opinie podlegają weryfikacji. Jeżeli są niezgodne z regulaminem bądź naruszają przepisy prawa będą usuwane i blokowane, a wobec osób je umieszczających będą wyciągane konsekwencje prawne.

klijent

Czy jest ktoś na opolszczyżnie kto męczy się tą złodziejską firmą w odzyskaniu pieniędzy za niedokończoną budowę ?

Jacek nie sciemniaj

Prosze nie dac sie nabrac. Mail „razemmozemywiecej” jest podany przez Jacka i jego adwokata aby znowu mieszac i manipulowac. Prosze na niego nie pisac. Grupa ktora reprezentujemy to „pokrzywdzeni”

Klient

Gnojek sie boi i bardzo dobrze, myslal ze znalazl sposob na zarobek a tu zonk. Ten jego adwokacina to taka sama (usunięte przez administratora) jak klient ktorego reprezentuje lamiac prawo i na granicy prawa.. przyjdzie i jego kolej jak sie palestra dowie o jego wyczynach. Boj sie jacus juz niedlugo zakwiczysz jak twoi klienci tylko ze za kratami.

maks

jak można się z wami skontaktować wpisuję ten adres i nic.

@maks

Pokrzywdzeni (małpa) int.pl Tamten adres na ktory Pan pisze to chyba sciema bo tez pisalem i nic a tej powyzej na pewno dziala

@Wkurzony

A nie jest to adres szanownego Jacka, na ktory dotra skargi a Jacus juz im na pewno nie wybuduje jak zobaczy skarge klientow?;)

@;)

Nie wiem jak ten drugi adres ktory sie pojawil ale mail „pokrzywdzeni” nie jest ściemą. Mogę potwierdzić swoją tożsamośc jak otrzymam wiadomosc najlepiej z telefonem. Jest nas więcej i zbieramy tych którzy chcą dochodzić sprawiedliwości zbiorowo.

@;)

A Jacuś jak nie wybudował to i tak już nie wybuduje cokolwiek by robili i cokolwiek by od niego nie usłyszeli bo ściema goni ściemę miesiącami...

@Wkurzony

noc tylko zamówić autobus pietrowy, zebrac wszystkich ludzi i zrobic wycieczke do Klisina na górke ;)

Gdzie znajduje się budowa?

;)

Isc do dobrego prawnika, on bedzie wiedzial jak go ścigać. Centralne Biuro śledcze Policji wiedzialoby co zrobic to nic innego jak pranie pieniedzy,(usunięte przez administratora)

Pokrzywdzeni (małpa) int.pl Prosimy o kontakt mailowy

Klient

Przyszedłem z ulicy do Superhouse jak jeszcze byli w Tarnowskich Górach. Chciałem sam projekt na dom murowany z załatwieniem wszystkich formalności. Z szefem widziałem się tylko raz, później ciążko było się do niego dodzwonić. Jednak z projeku jeste bardzo zadowolony, mimo że miałem problem z działką w 3 miesiące dostałęm pozwolenie. Kontakt z projektantem super, kilka razy dzwoniłem podczas budowy i zawsze uzyskałem odpowiedź.

@Klient

Radze sprawdzic projekt u specjalisty, hehe.

@klient

Widzę że bardzo konkretny komentarz. Był Pan klientem tej firmy? Jeżeli ma Pan projekt domu murowanego to chętnie porownam. A jeżeli chodzi o Pan złota radę to skonsultowałem projekt u innego architekta przy okazji zamówienia projektu wnętrz jak i u projektanta w firmie na ktora ostatecznie się zdecydiwalem do postawienia domu - nie mieli zastrzeżeń

@Klient

Życze powodzenia, wykonanie mojego domu w technologii STEICO wg projektu tej (usunięte przez administratora) firmy grozilo katastrofa budowlana. Pozdrawiam.

@klient

Ktoś tu nie ma zielonego pojęcia jakie projekty robi ta firma. Oni projektują i budują domy z wykorzystaniem elementów belek dwuteowych STEICO, a nie budują domów STEICO. Ani też nie projektują w technologii STEICO. Radzę szczegółowo zapoznać się z ofertą i technologią firmy. Bo ludzie nie macie pojęcia o czym piszecie, a potem się dziwcie. I co się stało z pana domem? Jakąś katastrofę budowlaną Pan miał? Pociągnął Pan do odpowiedzialności projektanta? Bo wydaje mi się że brednie Pan pisze. Gdzie jest ten dom który grozi katastrofą? Chętnie zobaczę.

@Klient

Jak to nie? cytat prosto ze strony internetowej: "Firma SuperHouse.pl to wykonawca domów STEICO, jesteśmy dystrybutorem produktów STEICO oraz producentem domów w technologii koncernu STEICO S.A. Oferta naszej firmy obejmuje głównie budowę domów STEICO - energooszczędnych i pasywnych w trzech wariantach cieplnych Domy EconomicHouse, Domy EnergyHouse, Domy PassiveHouse..."

@klient

Owszem. Tylko coś takiego jak dom STEICO nie istnieje, koncern STEICO nie zajmuje sie budową domów, to jedynie producent materiałów drewnopochodnych. Każdy dom, w którym zastosowano materiały tego producenta (chociażby tylko strop lub podciąg) można powiedzieć że to domy STEICO. Najzwyczajniej niemożliwym jest by wybudować i wykończyć cały dom stosując materiały tylko i wyłącznie jednego producenta obojętnie czy jest to STEICO czy jakiegokolwiek innego. Poza tym STEICO nie ma wariantów cieplnych. To standardy cieplne firmy Super House sp. z o.o. Każdy może być dystrybutorem materiałów STEICO. Wystarczy że pan je zakupi i sprzeda prowadząc działalność gospodarczą i już Pan jest dystrybutorem. Nie trzeba do tego żadnych licencji.

Basia
@Klient

Aha, dlatego użycie materiałów steico do budowy domu to już się mówi że to domy domy steico. No tak i jest to budowa z wykorzystaniem materiałów steico. Ale co z kotwieniem domu, poszyciem płytą Protect czy zastosowaniem belek LVL. Nie trzeba tego stosować.

Klient

To konstruktor i projektant obliczając statykę budynku decyduje czy trzeba użyć belki steico czy lvl. Czy użyć płyty osb od wewnątrz czy samo gk wystarczy. Poza tym materiały można stosować zamiennie. LVL można zamienić na kvh lub c24 o pewnych przekrojach. I to konstruktor i architekt każdorazowo decyduje co wolno zamiennie zastosować a co nie robiąc obliczenia statyczne do projektu i go podbijając. Kierownik budowy ma tego pilnować na budowie. Musi się trzymać wytycznych z projektu. I tyle.

@Klient

A gdzie ta katastrofa? I co Pan z tym zrobił? Sądzi się Pan z firmą lub projektantem? Bo myślę że to tylko ściema i niepotrzebne pisanie bzdór nie poparte niczym rzetelnym ani merytorycznym. Wszyscy byśmy skorzystali jakby opinie były konkretne i rzetelne, a nie tylko lanie wody by napisać negatywna na firmę, która i tak nic sobie z tego nie robi budując kolejne domy. Rożne opinie są potrzebne, nawet te negatywne, ale niech są merytoryczne a nie aby tylko wylać żal i niezadowolenie sflustrowanych klientów lub pracowników. Powodzenia

@Klient

Sfrustrowanych, a nie sflustrowanych, nie slyszal Pan nigdy Panie Jacku takiego dlugiego slowa? szkoda, bo nie wiem Pan co czuja klienci. Szczerze mam nadzieje ze firma niedligo przestanie istniec a Pan posiedzi w wiezieniu.

@klientka

Brawo i gratuluje inteligencji jak tak rzeczowe są pana opinie. Widzę że pan potrafi jednak tylko pierdoły cisnać na forum zamiast pisać merytorycznie i rzeczowo argumentując swoje zdanie. Chyba że pan nie rozumie słowa merytorycznie? Przypominam ze piszemy na temat jak Pan to stwierdził projektow tej złodziejskiej fimy i pana katastrofy budowlanej co bardzo mnie tu zaciekawiło. A Pana wypowiedzi na ten temat brak. Szkoda. Jedyne na co pana stać jak widze to tylko praca jako autouzupełnienie Google. Bo konkretów w pana wypowiedzi żadnych a wręcz widzę tylko unikanie kontynuacji rozmowy na temat który sam pan podsunął czyli przypomnę pana projektu i pana katastrofy budowlanej. Jak firma tak bardzo źle buduje to prosze podac adres, wysłać zdjęcia i inne dowody na pana katastrofę. Chętnie zapoznamy się z tą argumentacją i ocenimy, każdy zainteresowany indywidualnie. Mogę rownież podjechać i zobaczyć, wyrobie sobie zdanie o firmie bo na chwile obecną wiekszość opini to bzdury. Przestrzeże pan może kilku klientów, ludzie wyrobią sobie zdanie bo nie wszyscy chcą czytać o wypocinach na temat literowek w zdaniu pisanych przez innych forumowiczów, nie po to tu zaglądamy, żeby dowiedziec się że ktoś nie potrafi pisać lub przeciwnie (nawiasem mówiąc proszę sobie prześledzić swoje wpisy i wyłapać Pana literówki) lub prosze poprzeć swoją opinie zamiast czepiać się innych na forum. Takie opinie są nic nie warte. A jedynie hejtem. Przykro mi z powodu Pana osoby, ze jednak nic nie wnosi pan do tego forum. Oczekiwalem z pana strony wiekszych konkretów bo zaciekawiła mnie pana opinia na temat firmy. Widze zę jest jednak pusta. Pozdrawiam.

@Klient

Rozbawiliście mnie do łez. Przecież domy z superhouse są z Castoramy lub innego marketu hahaha. I to z tych najbardziej przecenionych materiałów często wybrakowanych. Szkoda na ryflowany styropian to sami na budowie ryflują A klient płaci rachunki z kosmosu za prąd. Czy ktokolwiek widział za co płaci . Jakiś nie wiem przedział zakres prac do danego etapu co wchodzi w stan np. Developerski,nikt niczego takiego na oczy nie widział, chwilowy kaprys Pana Panie Jacku co akurat danemu klientowi wykonacie o ile wogole. Chce Pan merytorycznych opini Pan wyśle nowych naiwnych do domów które stawienie 3 lata, posłuchają merytorycznych opinii. Ostatnio rozmawiałem z jednym z takich klientów który zajrzał na budowę do Siewierza. Mikro dom stawienie 2 lata , a nawet elewacji nie ma, okna wstawione w tym roku z mc temu, a dom nad wodą otwarty stał z płytami kartongipsowymi na ścianach bez okien. Ot takie standardy passiv hahahaha niech elementy konstrukcyjne naciągną wilgoci , na bank nie będzie gnil. Żenada wielki znawca ,który się podręczników steico naczytał. Kłamca ,kłamca jeszcze raz kłamca, dobry w gębie nic poza tym.!!!!!!!! Wystarczy merytorycznosci? Czy mam dalej wymieniać te katastrofy?? Bring it on leszczu!!!!!!

Natomiast ja zapraszam do Wrzącej koło Łodzi.

Klient

Słuchajcie jak mniemam coś jest na rzeczy i może znalazła się jedna odważna,która się ostro wzięła za prezesika zadek. Byłem ostatnio z wizytą u jednego z klientów tej zacnie oszukańczej firmy i usłyszałem ciekawa rzecz,mianowicie zostałem poinformowany iż opinii na temat tej super firmy od właścicieli się nie dowiem gdyż prokurator im zabronił zabierać zdanie. Rozumiecie co za mądrzy ludzie (usunięte przez administratora) nie czekają aż im super Jacek dokończy dom tylko zgłosili przestępstwo . Mam nadzieję że inni klienci tak bardzo (usunięte przez administratora) z kredytami na lata pójdą za przykładem tych ludzi i nie dadzą super Jackowi już nikogo więcej oszukać. Aż się uśmiech na usta ciśnie. Być może i my z żoną jak będzie możliwość podepniemy się pod stawiane zarzuty, chociaż zaliczka zapłacona, jest nadzieja!!! Trzymam mocno kciuki aby poszedł siedzieć.!!

@Klient

Chciałabym, zeby to była prawda.. taki ktoś nie ma prawa chodzić na wolności..

Henio

Firma porażka. Co tydzień inną ekipa na budowie, jedni po drugich poprawiają, narzekają. Ludzie jakby z łapanki. Pracuja do pierwszej wypłaty. Pan Jacek kompletnie nie zna się na zarządzaniu kapitałem ludzkim. Co do budowy to trwa ona już drugi rok (miały być 3 miesiace). Jeśli doczekam się końca to na pewno wynajmuje biegłego rzeczoznawcę bo dom jest dramatycznie źle wybudowany. I zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do urzędu skarbowego(usunięte przez administratora)

Niedoszly Klient
@Henio

Proszę sie nie wachać, to jest Pański dom, wykonany za Pana pieniadze, zle wykonany. Niestety jakby to na mnie trafiło to bym go poniewierał po sadach a urzedy skarbowe zrobilyby sajgon w jego biurze. Na szczescie w pore zrezygnowalem z uslug tej firmy.

Pracownikk
@Henio

Jak cokolwiek źle jest zrobione to od razu składać należy uwagi i reklamacje. Od tego jest kierownik budowy aby pilnował prawidłowości na budowie ppza tym można dodatkowo także zatrudnić sobie inspektora nadzoru inwestorskiego na budowie. Nie ma prawa być nic źle zrobione. To budowa domu a nie sprzedaż pieczywa. Są ludzie odpowiedzialni za budowe. Od projektanta, kierownika budowy po konstruktora. Na jednej budowie w rudzie śląskiej po uwagach kierownika budowy chłopaki poprawiają dach bo klient czy inspektor miał uwagi, coś się nie zgadzało z projektem, kierownik budowy sie pod tym podpisał i nakazał poprawę i poprawiają. Muszą. Chcą mieć zapłacone więc muszą. Po to są odbiory częściowe robót by wychwycić wszystkie nieprawidłowości zanim będą zakryte kolejnymi pracami. Czasem na etapie budowy łatwiej zgłosić uwagi i nawet rozebrać czy poprawić prace niż potem. A ekip budowlanych jest kilkanaście. Owszem są też i nowi pracownicy, trudno żeby ich nie było jak na rynku nie ma ludzi do pracy. Zdarzają się. Są też firmy podwykonawcze, a i kilkanaście stałych pracowników którzy pracują kilka lat już w firmie. Szefostwo ma zbyt wiele budów i nie dają rady budować na czas. Ale póki płacą będziemy robić. A jak ktoś jest taką(usunięte przez administratora) że nie umie zgłosić co mu nie pasuje lub zatrudnic inspektora to się nie dziwcie. I nie marudźcie potem.

AM
@Pracownikk

Kierownik w takiej firmie wszystko podpisze co szef karze , jak chce mieć prace

@Pracownikk

Tak Panie Jacku, ma Pan rację. A z niewygodnymi klientami, ktorzy maja troche racji i upominaja sie o swoje, rozwiazuje Pan umowę z winy klienta. ;) Ma Pan calkowita racje, klient nie ma prawa burzyć się i upominac sie o swoje, pomimo dwuletniego poslizgu w budowie. Nalezy zglaszac wszystkie niedociagniecia, wtedy nalezałoby rozsunac kazdy z tych domów.

@Pracownikk

Bzdura, ktokolwiek to napisal. Ta spolka jest niebezpieczna od poczatku do konca. W moim przypadku projekt domu przez nich zrobiony to bubel, a budowa domu wg tegoz projektu grozila katastrofa budowlana, opinia Steico.

@Pracownikk

Pan się zdecyduje Panie Jacku czy jest Pan szefostwem czy pracownikiem bo ciężko się połapać. Ile tych ekip Pan ma kilkanaście hahahaha zabawne bo konstrukcje stawia tylko jedna bo innych nie ma! Wykonczeniowcow to Pan wykańcza że uciekają zaraz po wypłacie o ile ja dostaną. Klient nasłucha się od tych wielu ekip( aż 5 osób firma zatrudnia)Jak kasy nigdy na czas nie ma, jak są wydzielanie 20 zł na paliwo, na materiał maks 200 zł , normalnie las Vegas. Pojęcia człowieku nie masz co się u Ciebie w firmie dzieje. Kierownik hahaha robi co Pan każe.pracownicy żadnego szacunku nie maja, nie mówiąc o poprawkach.dekarz aż jeden , jeden dach po pół roku sam robi jeśli jest materiał! Materiał rzadko na czas o ile wogole jest, ale jak ma być jak kasy nie ma. Nie kompromituj się człowieku bo może nowi klienci jeszcze w euforii lykaja te kłamstwa co Pan gada Ale nie klienci którym budujecie ponad rok i dłużej. Jak żyje większego kłamcy,nie spotkałem.Ludziom się rzygać chce na sama myśl o panu i tej pseudo firmy i Ci niby zadowoleni to z naiwności liczą że kiedyś będą mieć dom.

bercik81

ludzie na pana Tomasza narzekają nie tylko ludzie co się chcą budować ale także byli pracownicy jak ja .(usunięte przez administratora)

Kamil
@bercik81

Jeśli szuka Pan pracy w branży budownictwa drewnianego w profesjonalnej firmie to proszę o kontakt. Jesteśmy z TG. 791 845 117

jolik

Buduje jusz kilka lat niemam nawet dachu jest ktoś kto by mi pomògł to skączyć pan Jacek wogòle nie odbiera telefonòw

@jolik

Ma Pan harmonogram, jezeli firma nie wywiazuje sie z umowy to do sadu. Rozwiazac umowe z winy wykonawcy.

jolik
@;)

Muszę mieć kilku poszkodowanych takich jak ja i sprawa jest wygrana ale czekam na tych co się nieboją bo są tacy co dali pieniążki i boją się że stracą pan Jacek pieniędzy nie zwraca ma to w (usunięte przez administratora) tak mòwi

@jolik

Takich ludzi jest mnóstwo.. (usunięte przez administratora)

Kk
@jolik

Niestety nie ma z kim wygrywać. (usunięte przez administratora)niestety Buduje dalej i podszywa sie pod prezesure superhouse (usunięte przez administratora). Jedyna nadzieja ze ten typ (usunięte przez administratora), czego sobie i Panstwu zycze z calego serca.

@Kk

Wiesz, jezeli ludzie powplacali kase za robote ktorych jeszcze nawet nie wykonal (zaliczkowo) to kto sie bedzie rzucal? Boja sie, że nawet tych pieniedzy nie odzyskaja.. a ze budowa trwa 4 lata? a kogo to obchodzi, aneks do umowy podpisany? podpisany. Wiec nie ma najmniejszego problemu. Na szczęscie kazdy ma swój rozum, kto mądrzejszy to Superhouse mija szerokim łukiem.

PAWEŁ
@;)

Kto takie umowy podpisuję żeby nie mieć gwarancji na wykonanie a firma była bezkarna

@PAWEŁ

Podejrzewam, że umowy są tak skonstruowane, że przede wszystkim jest chroniony interes prezesa. Inaczej cala ta spolka nie mialaby sensu. Ja sie zastanawiam kto sie pcha do tej firmy pomimo tych wszystkich negatywnych komentarzy.

PAWEŁ
@;)

zanim powstały negatywy nałapali naiwnych klientów

Mariusz
@PAWEŁ

Czy są na forum osoby, które miały wykonane w całości umówione prace z firmą SuperHouse.pl? Zaniepokoiły mnie Wasze ostatnie wpisy, dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was odpowie na moje pytanie.

@Mariusz

Czy jeżeli pojawi się taka jedna czy dwie osoby, spośród ok 100 podpisanych umów, to zmieni Pan spojrzenie na firme? Nie warto..

Dzień dobry, Zastanawiam się nad wyborem tej firmy, oglądałem kilka budów i nasuwa mnie się jedno pytanie, Czy widział już ktoś skończony dom tej firmy? Czy mieli Państwo okazję porozmawiać z mieszkańcami domów firmy superhouse? Np z kimś kto mieszka już dajmy na to rok w takim domu i może rzetelnie udzielić wszelkich informacji.

@Zainteresowany

Sa moze dwa czy trzy domy w ktorych ktos mieszka, jak na 4 lata działalnosci to słabiutko. Mysle ze odpowiednim podsumowaniem jest komentarz Pana Tt z 7 pazdziernika, ktoremu bank cofnal kredyt z powodu niewywiazania sie z umowy przez firme. Pan ten ma 30 dni zeby oddac kase..

@..

I te trzy domy to jeszcze pewnie się okaże że to rodzina i znajomi ????

Raczej swój i dla rodziny, znajomi raczej nie maja przywilejow..

Gosia
@Zainteresowany

Ja obserwuję budowę domu przez super house w Stefanowie pod warszawą , w lecie 2018 chyba w lipcu rozpoczęli budowę domku 70m2 ,przez 15 miesięcy wybudowali szkielet budynku owinięty folią , dziś nawet dach jest jeszcze nie skończony w środku posadzki i pianka , w takim tempie skończą go za 2 lata , firma tylko brać

@Gosia

Nie skończą..

Jack

Ludzie po co dalsze pytania o firmę? Firmy Allis, Mozdi, Super House i inne związane z Panem Jackiem G. trzeba omijać z daleka i tyle. Will House to firma byłej pracownicy i trochę jest powiązana, ale też uzależniona od Super Jacka więc się jej zbiera rykoszetem. Ile osób jeszcze musi napisać prawdę? Ile osób musi jeszcze stracić nerwy, kredyty itd? Firma (usunięte przez administratora) nie wywiązuje się z umowy, zarządza nią niekompetentna osoba, a o pracownikach nie ma co pisać bo robią co karze Mr Jack. Jak dajecie zaliczki do ręki to życzę powodzenia...

Myslisz ze naprawdę oni będą sie tym przejmowac? w (usunięte przez administratora) maja to, ze rodziny cierpia, że klienci sa pozadluzani a domu nie maja, a beda sie przejmowac wytykaniem palcem? wątpie, nie tedy droga.

Gal
@..

Ja chętnie bym porozmawiam z sąsiadami. Myślałem również by wysłać informacje na masanger do ich wszystkich znajomych na fb. Może to nie pomoże odzyskać naszych utopionych pieniędzy ale przynajmniej ich radość z wydawania naszych pieniędzy będzie ciut mniejsza.

Gal
@Gal

email : szudar 1506 @ gmail . com (wszystko razem).

Karol

Firma zatrudnia pięciu pracowników budowlanych a podpisuje rocznie ok 50 umów na budowę domu? Więc jak to ma hulac? Pomysł jest taki na biznes by od tych 50 klientów pobrać spore zaliczki a dalej jakoś to będzie...byle mieć na swoje luksusy a to że się przy okazji niszczy czyjeś życie...trudno.

@Karol

Taka sytuacja obecnie na rynku pracy jest że ludzi zawsze za mało do pracy. A budów dużo bo domy świetne i mnóstwo chętnych. Klienci podpisują umowy rok czy 2 lata wcześniej. A potem pracownicy firmy mają problem by wyrobić się w terminach.

A klienci się denerwują....

tak bylo i bedzie

Tak firma ideał, ludzie pchaja się drzwiami i oknami do tej daremnej firmy HAHAHAHAHA.. ludzie oddaja ostatnie pieniadze swojego zycia, zadluzaja sie na cholernie duze pieniadze na okres wielu lat i maja za to kawalek betonu i zle wykonanej konstrukcji. Nawet domem nie mozna tego nazwac.

@Karol

Czas na kolejna zmiane !!! Super House dogorywa - to jak sie teraz bedzie nazywac?? Adresik tez juz zmieniony, strona juz nie dziala, hehe. Wyjatkowo perfidny gatunek czlowieka tworzy te kolejne spolki nastepujace po sobie!!!

klient

No nie wyrabiaja sie bo w miedzyczasie juz sie likwiduja by utworzyc nowe (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@klient

@Karol czyli w SuperHouse.pl jest Twoim zdaniem za mało pracowników? Ciekawi mnie, czy przedstawiciele tej firmy zdają sobie z tego sprawę, czy było to zgłaszane. Napiszcie coś więcej o obecnej sytuacji w tej pracy.

@klient

Pewnie SuperSzajs.pl, jedyny fajny dom to pewnie ten postawiony dla samego "prezesika". Ciekawe ilu klientow sie na niego zlozylo, hmm..

@klientka

Czy ktoś ma adres tego jego pałacu? Chętnie bym się wybrał w odwiedziny....

Nabitywbutelke
@Wyrolowany

Wyrolowany daj mail znam ten adres. Pojedziemy.

WylanyZPomyjami
@Nabitywbutelke

Nad morzem teraz mieszka. Tam firmę przeniósł. Nie chcą budować już na Śląsku. Strona nie działa, adresu brak. Tez bym pojechał w odwiedziny.

Niezrezygnowany
@WylanyZPomyjami

Nigdzie sie nie wyprowadzil. Mieszka w miejscowosci Klisino. Latwo znalezc ten „dom”. Trzeba zoorganizowac wycieczke do Pana Jacka.

hehe
@Niezrezygnowany

Tak tez myslalem, nie rezygnuje sie z kury znoszącej złote jajka ;)

@hehe

On śpi na kasie. (usunięte przez administratora)Jak to jest. Jeździ audi a8 albo jakimś bmw przecież takie auto kosztuje.

@Wyrolowany

komornik by zgarnał jakby to bylo jego prywatne, samochody pewnie z wypozyczalni albo od jakiegos pachołka. Kasa płynie pod stołem, nic oficjalnie.. tak to komornik by zgarnal, niestety tez ma ograniczone mozliwosci.

Mogę tez adres prosić

Bfhknb

Można prosić adres?

@Niezrezygnowany

@Niezrezygnowany odezwij się na email : szudar 1506 @ gmail . com (wszystko razem).

Wyrolowany2
@Nabitywbutelke

Podaj adres na email : szudar 1506 @ gmail .com ( wszystko razem)

Katappp
@Nabitywbutelke

Chetnie tez podjade zobaczy jak mieszka prezes prosze o kontakt szescszescjeden I stoszesdziesiat cztery I osiemset dwa

Qqqqqq

To jest ten duży dom na górce

Tt

Nie polecam. Budowa domu trwa 3 lata i końca nie widać. Bank już nam wypowiedział umowę kredytu...tragedia.

lolek
@Tt

Jakie są konsekwencje ze strony banku? zabieraja działke?

Tt
@lolek

Narazie dostałem wezwanie do natychmiastowej spłaty, mam na to 30 dni a po tym terminie sprawa zostaje oddana do windykacji.

Zostaw merytoryczną opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w SuperHouse.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SuperHouse.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperHouse.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SuperHouse.pl
4.3/5 Na podstawie 347 ocen.

SuperHouse.pl