Opinie o Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. w Żnin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. w Żnin

AAA Nowy wpis
Inne

No ale coś musi być na rzeczy z tymi niepełnymi urlopami bo wszyscy zgodnie o tym pisali oprócz jednej osoby. Chyba że teraz już jest stabilnie i każdy ma uczciwie to naliczone? Bo pewnie bezpłatnego też nie dają jakby była potrzeba?

Maks Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Ile w tym momencie jest zamówień? Czy szykujący szykują towar na maksa?

Ktos

Firma porażka. Mobbing na każdym kroku. Wypłaty jakie im się podobają, umowy zlecenie, brak pełnego urlopu i system akordowy gdzie np zdrzewka jogurtu i 250 sztuk wody jest tak samo liczone. Całe szczęście nie pracowałam tam długo, nie polecam nikomu.

K
Kandydat
 Pytanie
@Ktos

(usunięte przez administratora) Brak urlopów ??? Proszę o więcej szczegółów!! Czy to prawda?

paleciarz
Inne
@Ktos

Prawda - a jak za dużo zrobisz, to .... nie dostaniesz za to pieniędzy...

Marcello
Inne
@Ktos

Ludzie, proszę szykować towar na maksa! W Daro inflacji nie ma bo jak 7 lat temu było 24 grosze za pozycje tak dzisiaj też jest i macie pewność, że za 10 lat też tak będzie. Grunt to stabilne warunki. Polecam zamówienia 8 ton i 35 pozycji. Potężne zarobki gwarantowane.

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@K

Urlopy są pełne

Dominika Nowy wpis
Inne
@pracownik

O co chodzi z tymi urlopami? Czy to nie jest zależne od umowy? A jeśli już o umowie mowa - to, na jakiej umowie się tutaj pracuje?

Kasia B.
Kandydat
 Pytanie

Czy polecacie pracę w tej firmie? Zauważyłam, że pojawiają się bardzo negatywne wpisy. Mam mieć rozmowę o pracę z szefem. Na co się przygotować? Czy ludzie traktowani są z szacunkiem? Czy wynagrodzenie płacone jest na czas?

Merida
Były pracownik
@Kasia B.

Pracowałam tam kilka lat, wypłata była zawsze na czas. Praca jest dynamiczna dla osób które nie boją się wyzwań i potrafią pracować pod presją, taki jest handel - albo go lubisz i działasz, albo musisz szukać innego zajęcia ☺️ pozdrawiam serdecznie

Magic71
Były pracownik
@Kasia B.

Tak, polecam pracę w firmie Daro dystrybucja.

.
Pracownik
@Kasia B.

Tak

Zuzanna
Inne
@.

A za coś jeszcze polecasz? I generalnie to jak odniesiecie się do tych negatywów w takim razie? Bo chyba też się pojawiają?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Kasjer - kucharz w firmie Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Stachu
Pracownik

Fajna, lekka praca w miłej atmosferze. Polecam.

Akacja
Pracownik
 Pytanie
@Stachu

Gdzie? Chyba się firmy pomyliły… na składowej zdecydowanie lepszy pracodawca.

Kasia B.
Kandydat
 Pytanie
@Stachu

W biurze czy w magazynie? Jaka jest atmosfera w tej firmie?

paleciarz
Inne
 Pytanie
@Stachu

Stachu .... weśśśś .... dlaczego masz tak mało ambicji i pozwalasz się doić? Może Ty masz takie standardy - ale nie (usunięte przez administratora)innych

Artur
Inne
@paleciarz

Czyli co on nie jest wiarygodny? Coś z tego, co napisał się zgadza z faktami? Praca jest lekka, a ludzie w firmie jak najbardziej w porządku? I co z zarobkami?

Adam
Pracownik

Jak wyglądaj praca kierowcy i czy warto

Pies
Były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie, okropni ludzie, a nie wspomnę o pracodawcach. Beszczelni i chamscy. Nawet (usunięte przez administratora) na wypłatach.. Odradzam ????

Mikołaj
Były pracownik

Niestety moja opinia o pracy w firmie DARO jest negatywna. Przed zatrudnieniem w firmie zapoznałem się z opiniami na tej stronie i szczerze mówiąc, nie mogłem uwierzyć w to, że w 2021 roku istnieją jeszcze przedsiębiorstwa z tak kiepskim zarządzaniem. Przychodząc już na rozmowę o pracę, zdziwiło mnie bardzo lekceważące podejście jednego z właścicieli firmy wobec przyszłego pracownika oraz brak dobrych manier. Praca miała polegać na wykonywaniu prac informatycznych, jednak w rzeczywistości zamiast wdrożenia w obowiązki informatyka pracowało się na magazynie. Już tak dużo negatywnych opinii krąży po okolicy, że nikt zapewne nie zwraca uwagi na ogłoszenia o pracę na magazyniera i pod pretekstem przyjęcia na informatyka umieszcza się go na chłodni/magazynie. Treść ogłoszenia zamieszczonego w sieci totalnie odbiegała od rzeczywistości. Miała być umowa o pracę, a w praktyce była to umowa zlecenie pisana "na kolanie" przedłużana z miesiąca na miesiąc z wpisanym najniższym krajowym wynagrodzeniem. Właściciele zapewne nie musieliby kombinować z nieuczciwymi warunkami, gdyby traktowano pracowników odpowiednio (rotacja nie byłaby tak ogromna). Kultura osobista jednego z właścicieli była na bardzo niskim poziomie. Traktował większość pracowników przedmiotowo, co wpływało bardzo źle na atmosferę w firmie, załatwiał wiele spraw krzykiem zamiast rozmową, wywyższał się, a jak wiadomo, atmosfera napędza pracowników i motywuje do jak najlepszego wykonywania swoich obowiązków. Nawet sami pracownicy, którzy już jakiś czas tam pracują, opowiadali o swoich złych doświadczeniach z szefostwem. Jeżeli chodzi o drugiego właściciela to nie zdążyłem poznać go na tyle, aby wydać opinie. Mam nadzieję, że chociaż on jest "fair" wobec pracowników i traktuje ich z szacunkiem. Nawet na zakończenie pracy w firmie przy odbiorze wynagrodzenia (od jednego z pracowników), żaden z szefów nie znalazł minutki na podziękowanie za współpracę, mimo tego, że właściciele przebywali na piętrze budynku (może nie chciało się zejść lub zabrakło odwagi). Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tego po wcześniejszych doświadczeniach, ale byłby chociaż jeden mały pozytyw przepracowanego okresu w DARO. Wielka szkoda. Mimo to życzę właścicielom wszystkiego dobrego, zwłaszcza życzę jednemu z szefów, aby zauważył w końcu, że pracownicy to też ludzie, a nie gorszy sort albo co gorsza - maszynki do zarabiania pieniędzy. Mam nadzieje, że ta opinia chociaż w minimalnym stopniu utwierdzi szefostwo, że krzyk, brak szacunku i wywyższanie się do niczego dobrego nie prowadzi, a jedynie wpływa destrukcyjnie na przedsiębiorstwo.

Magic71
Były pracownik

Kto będzie chciał to będzie pracował i dobrze zarabiał w fajnej atmosferze. Praca jak każda inna, swoje trzeba zrobić, ale można naprawdę dobrze zarobić. Szefostwo moim zdaniem naprawdę w porządku.

Jacek
Pracownik

Zdecydowanie odradzam. Dyktatura

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.?

batman
@Pytanie

jest taka rotacja ze historia nikt tam nie chce pracować umowa zlecenie umowy tylko maja starzy pracownicy za miske ryzu pracują zero szacunku do pracownika

Maja
Inne
@batman

Może jeszcze ktoś zechce podzielić się bardziej aktualnymi doświadczeniem z tą firmą, czy coś się zmieniło w sprawie tych umów? W ogłoszeniu dla fakturzystki widzę, że jest umowa zlecenie/o świadczenie usług, więc chyba nadal bez zmian, ale proszę o potwierdzenie. Zastanawia mnie również to, co napisałeś o szacunku do pracownika - możesz udzielić bliższych informacji o tym?

Aaa
Pracownik
@Maja

Tak, zaczynasz na zleceniu . Rzadko się zdarza by ktoś dostawał umowę o pracę. A w biurze praca jako fakturzystka nie jest zła. Odbierasz kilka telefonów, wypisujesz zamówienie i wystawiasz fakturę . Czasem każą Ci wyjść na magazyn sprawdzać towar. Ogólnie ta funkcja jest ok, wykonywałam ją jednak zwolnilam się przez atmosferę w biurze, jest bardzo nieprzyjemna i mało tam kulturalnych osób które chcą Ci pomóc. Ale ogólnie sama w sobie praca nie jest zła.

Mocarz
Inne

@Ktoś Może to nie była praca dla Ciebie? Firma z dobrymi opiniami co nie znaczy, że musi być idealnie, polecam!

Król Zgrzewkolandii
@Mocarz

Po treści, a szczególnie po nicku zdradzającym wyjątkowe niedowartościowanie, wiadomo kto to mógł pisać ;) Jakie macie typy? D..ruś, Sułtanem Brunei jesteś, a nie tam tylko Mocarzem ;) Ale treść to chyba miała iść na portal dotyczący filmów fantasy?

N0RN0M
 Rekomendacja

Firma porażka jeśli chcesz tam pracować to tylko na czas znalezienia innej pracy Umowa tylko zlecenie z miesiąca na miesiąc Zarobki 1950 magazyn kierowca 2500 Godziny pracy magazyn 9h kierowca od 9 do 13h Szefowie Roman i darek wgl. Zero szacunku do pracownika Praca na magazynie wygląda tak że realizujesz zamówienia z kartek płacą za pozycję 24 grosze możesz trafić na dwa jogurty A możesz mieć też 240 sztuk wody wszystko tak samo liczą A kierowca ma pełen samochód towaru który musi rozwiesc po sklepach czasami ma 20 punktów nawet wszystko nosić recznie, wyobraź sobie że na drugie piętro musisz zanieść 80 kartonów mleka itd. Co zjazd do bazy sprzatasz samochód A co sobotę to myjesz. Pracowałem tam parę miesięcy i naprawdę nie polecam biegasz z tym wózkiem za towarem później go ukladasz na palecie...

stały klient

Porażka!Towar dojeżdża z opóznieniem,choć zapewnia się w 100% ,że będzie w dany dzień. Właściciel nie szanuje pracowników i klientów przede wszystkim- liczy się tylko dla niego hajs. Wszystko jest do czasu.... nie polecam jako wieloletni klient.

Ona

Najgorsza firma złodzieje i papracze nie polecam

BSza
@Ona

Jak płacą? wszystko oficjalnie czy pod stołem? Ktoś wie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@BSza

Pod stołem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

12 dni urlopu w roku, czyli łamanie prawa pracy na umowie najniższa krajowa, praca minimum 9 godzin dziennie, brak szacunku do ludzi. Właściciel uważa że może wszystko, a takie czasy się na szczęście skończyły.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mroźno

Bez owijania w bawełnę. Tragedia. Z wiarygodnego źródła wiem, że zmiany nocne pracują nawet po 14 godzin, czasem 5 nocek pod rząd z taką ilością godzin. Średnio w miesiącu pracuje się ponad 200 godzin, a na umowach ma się dużo, dużo mniej godzin wpisanych. Pracować mogą tam jedynie ludzie chorzy umysłowo. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

by

zawsze warto brac udział w rekrutacji, jesli tylko takowa jest @andrzej :) na chwile obecną nie poszukują ludzi do pracy. Bynajmniej mnie nic o tym nie wiadomo. Gdyby coś się miało zmienić, dajcie znać

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
cycu

many,many, KASA KASA to sie liczy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były klient

Byłem klientem więc moge wypowiedzieć się w miare obiektywnie. Moje zdanie na temat tej hurtowni jest negatywne. Rotacja jest przeogromna ,notoryczne zmiany pracowników.Wśród pracowników na hali panuje atmosfera stresu i rywalizacji. Pracownicy zostają bardzo czesto po godzinach i są traktowani przedmiotowo przez szefostwo. Wielokrotnie bracia zachowywali się nietaktownie przy klientach: przeklinali i odnosili się z pogardą do swoich pracowników. Kultura osobista właścicieli pozostawia wiele do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. - Żnin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 37 ocen.
 • Klemensa Janickiego 52
  88-400 Żnin
 • NIP: 5621569319 REGON: 92504140 KRS: 0000547029
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Daro Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii