Euro Market Danuta Kowalczyk

Żnin

Opinie o Euro Market Danuta Kowalczyk

Sylwia

Byłam,pracowalam i widziałam jak traktowani sa pracownicy. A jak oszukiwani klienci.. nie polecam takiego horroru. Dzwiganie skrzynek z pelnym piwem na porzadku dziennym. Pracownicy z najmniejszym stazem odpowiezialni za wszystko.. a Ci co najdluzej pracowali umywali rece...Oczywiście oszukiwanie z datami.. No i najlepiej jakby sie robilo 20 rzeczy na raz a pracownicy zatrudnieni po znajomości nie robia nic ;)

dodek

dobre sobie to istny[usunięte przez admina] pracy a ludzie traktowani sa jak [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Euro Market Danuta Kowalczyk - Żnin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Market Danuta Kowalczyk