Opinie o Amlux w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Amlux. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amlux o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amlux w Katowice

Czy istnieje możliwość rozwoju w Amlux?

Daisy

Kolejna abstrakcja!!!! hahahahah chyba że rozwój w wielozadaniowości XD

...

Haha tak są awanse za te same pieniądze większy obiekt do sprzątania.Nie polecam firmy.Dopóki będziesz tyrać jak (usunięte przez administratora) na śmieciowe będzie super a sproboj się odezwać to zmieszają cię z błotem Firma nie warta poświęceń

Kopka

Zgadzam się z opiniami zwolniłam się sama dwa dni temu ani telefonu czemu nic żadnego odzewu wykorzystują ludzi bardzo kobiety muszą sprzątać i obsługiwać belownicy parking koszyki dociskać a co najlepsze robisz jak (usunięte przez administratora) a przyjdzie przectawicielka z obiektu i ci powie że jest (usunięte przez administratora) jeszcze robi rękoczyny na tobie a na koniec powie ci że to nie koniec jeszcze ją poznasz numeru do kondynatora nie masz tylko ma ona nawet ja nie wiem jak on wygląda wie tylko jej (usunięte przez administratora) co moze wszystko nawet spóźnić się piętnaście minut albo zadzwonić za pięć Szusta że chce wolne a ty zapomni jeszcze cię przy pracownikach sklepu łacina sprzezywa że masz dość a ta praca gdzie tak jest to Katowice Załęże nie dajcie się oczarować bo ja się dałam

Co wchodzi w socjal Amlux?

Była

Nic!

klaudia

Socjal w Amlux wchodzi tylko niepełnosprawnym. Jedynie odzież robocza dla fizycznych. W lecie w upały nie ma wody dla biurowych.

Gosc

Socjal? W Amluxie?? ABSTRAKCJA ????????????

natalia

Praca w Amlux-to praca w Solid Security- ale pod nazwą Amlux. Nie polecam nikomu tej pracy- atmosfera panuje jak w czasach coś jakby komunizm. W nowoczesnych firmach pracodawcy się integrują z pracownikami , tu nie. Pracy jest tak dużo, że trzeba ją brać do domu. Nie ma czasu na przerwę śniadaniową. Prawie co dziennie pracowałam po 40 minut dłużej- mimo, że miałam orzeczenie (a nie wolno). Praca śniła mi się po nocach i innym osobom też. Osoby, które są wydajne w pracy, pracują już dłużej- to się im dziękuje- wypowiedzenia bez powodu mówiąc, że nie musi być powodu. Ja (pracowałam rok) i przede mną też dostała to wypowiedzenie inna osoba (tylko, że miała wiek chroniony- teraz uczy znowu innych a wcześniej mnie). Nowe osoby same rezygnują po dniu lub lub kilku dniach do dwóch tygodni- tak dużo pracy a forsa nie jakieś kokosy przeciętnie na stanowiskach administracyjno- inspekcyjnych najniższa krajowa + zlecenie (2400-2800 netto). A nowych nie ma kto przyuczać-sami się uczą w trakcie. Pracy jest tak dużo, że niektórzy Inspektorzy mi mówili, że spali po 4 godziny w nocy. Jeśli będzie zarabiać ponad najniższą krajową dostawać będziecie 5 przelewów w różnych terminach- najniższa do 10-tego, a powyżej to zlecenia nieopodatkowane do 20-tego - 4 sztuki każdy przelew innego dnia. Kierownik w Katowicach Adrian to choleryk. Mając nawet orzeczenie o niepełnosprawności krzywo się paczy, że się idzie do lekarza specalisty a także krzywo się paczy na to. że jesteś honorowym krwiodawcą i masz wolne. ODRADZAM.

Daisy
@natalia

Zgadzam się z tym, byłam również pracownikiem biurowym a do tego pracownikiem mobilnym (terenowym), moja praca często przekraczała 8 h, często to było 10-12 h, bo pracownicy i obiekty niektóre były obsługiwane przez nas po godz. 16, a było to w różnych miejscowościach oddalonych od mojego miejsca zamieszkania. Trudno było odmówić i powiedzieć, że ma się swoje życie, swoje zajęcia, życie prywatne. Kilkanaście razy zdarzało się, że dostawałam telefony od kierowników po moich godzinach pracy, po 16, koło 17 i pracowałam do godz. 20 i byłam ściągana na sprzątanie za pracownika (bo się nie pojawił w pracy lub zapił) co nie było moją winą, a nie chciałam stracić pracy więc człowiek się na wszystko zgadza. Za takie nadgodziny, zastępstwa do tej pory nie ujrzałam za to pieniędzy ani nie dostałam żadnej premii lub większego wynagrodzenia czy dodatku kompletnie NIC!! Mimo, że po tych wszystkich nieprzyjemnościach nie jestem już pracownikiem firmy Amlux to ciągle się upominam o swoje zaległe pieniądze!! Poza nieprzyjemnościami płacowymi ogólnie dobrze się pracowało w Amlux, dobra i przyjazna atmosfera wśród kolegów.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Amlux? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
Praca123

Porażka! Odradzam! Trzeba się prosić o własne pieniądze, nadgodziny nadal nie zostały mi wyplacone i nawet nie maja zamiaru tego zrobić mimo licznych telefonów z mojej strony. Detergenty do sprzątania to porażka. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam

Daga
@Praca123

Nie tylko to dotyczy pracowników sprzątających ale również biurowych, którzy są zmuszani do zastępstw a nie są naliczani i robią za darmo. Także widać jak traktują ludzi, wszystkich. Nie żałuję że odeszłam z tej firmie.

Kw85092811363

Pracowałam w tej firmie,praca jak każda inna jednakże kordynatorka p. Barbara Mysiak, totalnie niekompetentna,zero zainteresowania swoimi obiektami,pracownikami. Dziwię się wogole jak mogła zostać kordynator z takim podejściem do nadzorowania swoich pracowników. Omijać z daleka!

Byly pracownik

Żenada ta firma w selgrosie robi firma amlux sprzątaczki robią ciężko na kolanach nikt im nie da umowy a co najlepsze bez wolnego masakra.... A brygadzistka chodzi dumna a tak naprawdę nic tam nie robi ino ludźmi pomiata zero szacunku ???? nie ma żadnej organizacji ciągle ludzie się zwalniają bo kto by chciał taka brygadzistke jak Jola nic tylko uciekać

Klaudia

@pracownik a dużo takich zwolnień jest?

Przedstawiciel Kuba zero profesjonalizmu ,nie potrafi dogadać się z pracownikiem. Najlepiej mu wychodzi zwalnianie ludzi.

Dżoana

Czy wszyscy kierownicy zaczynający się na literkę K są tacy bee:( dokładnie najlepej wyxchodzi im zwalnianie z córki Amluxa

Byłam na rozmowie o pracę na stanowisko sekretarki. Ogólne wrażenie - tragedia. Ogłoszenie o pracę mija się z rzeczywistością jeśli chodzi o obowiazki. Na miejscu okazuje się, że poza obowiązkami związanymi z typowym stanowiskiem asystenckim trzeba znać jeszcze prawo pracy i podstawy związane z HR (czyli kadrami). A to już są dwa (2) stanowiska w jednym!. Nic na ten temat nie było w ogłoszeniu! Warunki zatrudnienia: - umowa zlecenie na okresie próbnym tj 3 miesięcznym, Potem: - umowa o pracę wyłącznie za najniższą krajową - umowa zlecenie na pozostałą kwotę - stawka to 2500 do ręki i nie jest to negocjowane. Obowiązków miliony, pracy w brud. Acha, na rozmowie pani oznajmiła mi, że miałabym tylko TYDZIEN na przyswojenie wszystkiego! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak ekstremalnie krótkim czasem wdrożenia. Wywnioskowałam, że pracy jest w brud, a pracowników w biurze ledwie 3 osoby (ja byłabym 4) na 500 osób, które oni zatrudniają w regionie i nikt po prostu nie będzie miał czasu na wdrażanie pracownika. Ale to nie mój problem, lecz firmy. Po całej tej krótkiej rozmowie, omówionych obowiązkach i zaproponowanych warunkach pracy czułam się wręcz upokorzona. Acha, dodam że biuro w Katowicach mieści się w jakiejś norze (tzn jest ładny biurowiec, ale firma Amlux mieści się jakby w jakimś magazynku obok zagospodarowanym na biuro, bez normalnych okien. Wyglądało to jak pomieszczenie gospodarcze z biurkami. W środku brudno, ponuro i nieprzyjemnie). Ogólnie poczułam się bardzo zażenowana po tej rozmowie rekrutacyjnej. Wrażenie takie, że umieć trzeba wszystko, wymagania b duze , ale od siebie firma nie daje kompletnie nic. Czysty wyzysk. Podejście firmy sprzed 20 laty. Acha, w ogłoszeniu było.info że najlepiej jeszcze jakby człowiek miał orzeczenie o niepełnosprawności. Bez komentarza.

Zero profesjonalizmu. Po "rozmowie" wiadomo, że nie warto tam pracować.

Natalia

Wy jesteście poważni? Umówiona rozmowa, jadę godzinę drogi, dzwonię 10minut przed rozmową, gdzie jest ta kobieta, a ona informuje, że nie przyjedzie. Nawet "przepraszam" nie powiedziała.

Kuba

Konkurencja bardzo inspiruje do wpisywania bzdur bo firma dobrze radzi sobie?

Gosc

Skoro ta firma jest taka uczciwa to dlaczego moja partnerka czekala na umowe od lutego do czerwca. Umowa jest tylko na czesc etatu. Reszta na umowe zlecnie. Jest zatrudniona jako osoba sprzątająca. Dziś dostała deklaracje u bezpieczenia oc dla pracownika ochrony. Oznacza to tylko nieuczciwosc wobec pracownika jak i zusu czy tez us.(usunięte przez administratora)

TITEK1972

Za mała stawka jak na dzisiejsze ceny powinno być 20-ścia złotych netto a nie 12.80.

Jolka

Nie rozumiem ludzi ktorzy zostawiaja tutaj opinie pracuje w chorzowie w firmie Amlux i ludzie i kierownictwo jest bardzo wpozadku wyplaty sa na czas Bardzo polecam prace w chorzowie osobiscie jestem bardzo zadowolona Pan Jarek jak rowniez Pani Basia sa znakomitymi kierownikami wiecej takich ludzi Pracownicy rowniez sa wspaniali pozdrawiam wszystkich z Amlux w Chorzowie

Mały.....

Patologia (usunięte przez administratora) prawda sama (usunięte przez administratora) nie placa na czas albo wcale za dodadkowe roboty nie mamy wyplacone od lipca a jest listopad..... umowy nie ma...... pasków też nie wystawiaja

Agata

Ile jest procesów rekrutacji?

@Agata

To jest paroma biorą wszystkich takich z pod biedronki idź i się przekonaj

@Mały.....

(usunięte przez administratora) Obiecują a nie płacą z dala od nich

Czy rozmowa rekrutacyjna w Amlux odbywa się również w języku angielskim?

Aaa

Nie

Mały.....

Tam Dziwnów przyjmują co ledwo umiał rysować hah

Mały.....

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) robiłem pół roku i dziękuję..... jest listopad a nie dostałem jeszcze pieniędzy za lipiec (usunięte przez administratora)

Tymon

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem ciszy a mam zamiar aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Amlux - Katowice

• Jak się pracuje w Amlux?

Zobacz opinie na temat firmy Amlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amlux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amlux