Stowarzyszenie Na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Katowice

Opinie o Stowarzyszenie Na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

IB

Hmm.. Czyżby ktoś zdecydował się w końcu napisać prawdę o tej organizacji?

Jaroela

SPES Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych jest ciekawym przedsiębiorstwem i myślę że jest godna współpracy. Gdzieś słyszałem o o tym przedsiębiorstwie same ciekawe uwagi, mam koleżankę co tam wykonuje swoją pracę. Całkiem fajna atmosfera tam panuje, ciekawi ludzie i całkiem wyrozumiały szef. Mam zamiar się tam dostać i w tej chwili aplikuje do SPES Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych. Jeżeli posiadacie jakieś opinie nt tej firmy to proszę pisać.

Wojtek

Gaudium et Spes fajne jest

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Na Rzecz Niepełnosprawnych SPES - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Niepełnosprawnych SPES