Narada Sushi Club

Katowice

Opinie o Narada Sushi Club

d

z perspetywy klienta jest to dla mnie najlepsze szusi w regionie Katowic, oświadczyłem się przy niej mojej już żonie. z perspektywy klienta, tak jak mówią ich lokal jest propjektowany z myślą o spotkaniach biznesowych i zgadza się to, czesto mam tam takie spotkania

mss

Masakra, nie popracowałam tam długo, nie polecam. Wyzysk, okropna atmosfera, od rana do zamknięcia na nogach i nie można usiaść, nie mówie juz o zjedzeniu, do picia woda z kranu. Kpina, nie polecam

Lookeron

Ten szumnie nazywający się club to współczesna forma niewolnictwa,zapraszają młodych ludzi na pierwszą dniówkę pod pretekstem przyuczenia i obserwacji a następnie każą zaiwaniać ,po wcześniejszym ustaleniu że za to nie płacą.Pan wielki manager to zwykły czereśniak-karierowicz który ludzi traktuje jak maszyny do zarabiania pieniędzy,mam nadzieję że już nie długo ktoś skoryguje jego kompetencje i spadnie na ziemię.Są odpowiednie instytucje które zajmują się takimi oszustami!

narad sushi club

no coz nikt mnie nie pyta wiec niemalo powiem owszem paracowalam tam ale krotko i juz zdazylo mi sie tam kilka rzeczy nie spodobac wiec odeszlam jesli ktos ma jakies watpliwosci lub pytania to chetnie odpowiem[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Narada Sushi Club - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Narada Sushi Club