Opinie o Narada Sushi Club Beata Kuc-Maćkowska w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Narada Sushi Club Beata Kuc-Maćkowska, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Narada Sushi Club Beata Kuc-Maćkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Narada Sushi Club Beata Kuc-Maćkowska w Katowice

Klaudia Nowy wpis

@mss w jaki sposób odczuwałas wyzysk?

d Nowy wpis

z perspetywy klienta jest to dla mnie najlepsze szusi w regionie Katowic, oświadczyłem się przy niej mojej już żonie. z perspektywy klienta, tak jak mówią ich lokal jest propjektowany z myślą o spotkaniach biznesowych i zgadza się to, czesto mam tam takie spotkania

mss Nowy wpis

Masakra, nie popracowałam tam długo, nie polecam. Wyzysk, okropna atmosfera, od rana do zamknięcia na nogach i nie można usiaść, nie mówie juz o zjedzeniu, do picia woda z kranu. Kpina, nie polecam

Lookeron Nowy wpis

Ten szumnie nazywający się club to współczesna forma niewolnictwa,zapraszają młodych ludzi na pierwszą dniówkę pod pretekstem przyuczenia i obserwacji a następnie każą zaiwaniać ,po wcześniejszym ustaleniu że za to nie płacą.Pan wielki manager to zwykły czereśniak-karierowicz który ludzi traktuje jak maszyny do zarabiania pieniędzy,mam nadzieję że już nie długo ktoś skoryguje jego kompetencje i spadnie na ziemię.Są odpowiednie instytucje które zajmują się takimi oszustami!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

narad sushi club

no coz nikt mnie nie pyta wiec niemalo powiem owszem paracowalam tam ale krotko i juz zdazylo mi sie tam kilka rzeczy nie spodobac wiec odeszlam jesli ktos ma jakies watpliwosci lub pytania to chetnie odpowiem[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Narada Sushi Club Beata Kuc-Maćkowska - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Narada Sushi Club Beata Kuc-Maćkowska
4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Barbary 13