Opinie o Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta) w Warszawa

stan

Nie ma podwyżek a co z tym idzie jest duża rotacja. Osoby ze stażem ponad roku są uważane za zasiedziałe. Nie ma co liczyć na szkolenia, z łachą można jechać na konferencję. Kierownictwo oderwane od rzeczywistości stale powtarza, że nie ma lepszej firmy. programistycznie można się cofnąć w rozwoju.

Paulina
@stan

Myślisz, że rotacja wynika jedynie z wynagrodzenia? Rozumiem, że pozostałe warunki są w porządku? Może pracownicy powinni większą grupą zgłosić chęć udziału w szkoleniach? Napisz proszę, czy atmosfera między pracownikami jest dobra. Istnieje też możliwość pracy zdalnej?

senior

Praca w IT w empiku (celowo z małej litery) to porażka. Przestarzałe technologie, brak możliwości rozwoju i "koledzy" którzy stanęli w miejscu 10 lat temu. Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak wyglądały technologie jak powstawał empik to zapraszam. Dla osób dla których programowanie to przede wszystkim pasja i dążenie do samorozwoju nie polecam bo to marnowanie czasu

Odeszły

Przestarzałe technologie, duża rotacja pracowników, chaos organizacyjny, brak komunikacji, zero możliwości rozwoju i słabe zarobki. Nie polecam pracy w IT. Na plus jedynie lokalizacja.

Paulina

@Miks to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Co możesz powiedzieć więcej o pozytywnych aspektach pracy w powyższej firmie? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? I przede wszystkim jakie stanowisko piastujesz?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Miks

Bardzo fajna praca w ecommie, naprawdę jest spoko/

• Jak się pracuje w Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta)?

Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta)
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Empik E-Commerce Sp. z o.o. (spółka zamknięta)