Opinie o Transporeon Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Transporeon Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Transporeon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transporeon Sp. z o.o. w Kraków

Czy rozmowa rekrutacyjna w Transporeon Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

olka
Kandydat

Witam, chciałam zapytać czy język angielski na poziomie B1 jest wystarczający żeby ubiegać się na staż w dziale finansów? W ogłoszeniu jest napisane że angielski powinien być na poziomie ''dobrym''. W jaki sposób sprawdzany jest poziom języka na rozmowie kwalifikacyjnej? Z gory dziękuję za odpowiedź

@olka

Od kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2. Wynika to z tego, że oficjalnym językiem wewnętrznym w firmie jest język angielski. Rekrutacja również jest prowadzona częściowo po angielsku i wówczas weryfikowana jest znajomość języka.

Wiktoria Nowy wpis
@Transporeon

Witam, a jeśli ktoś zna język angielski biegle, to czy jest to doceniane w Transporeonie? Czy taki pracownik może liczyć z tego względu na jakieś benefity? Np. na wyższą początkową stawkę?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Transporeon Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ABC Nowy wpis

wszystko zależy od twojego TL

Franciszek Nowy wpis
@ABC

Na czym polega praca w Transporeonie, jakie są tu konkretnie obowiązki pracowników? Jakiego wymagają doświadczenia? Są tu jakieś szkolenia dla nowych pracowników? Jak wygląda wdrożenie w obowiązki?

ABC Nowy wpis

Wszystko zależy do jakiego teamu się trafi. Słaba opieka nad nowymi osobami, szczególnie w trakcie lockdownu i pracy zdalnej. Kiepskie przekazanie obowiązków, strzelanie fochów przez starszych stażem pracowników. Niestety kierownictwo nie staje po stronie nowozatrudnionej osoby, która ma prawo czegoś nie wiedzieć. Ogólnie polski odział spoko, luźna atmosfera, fajne biuro. Jednak zasady co do godzin pracy, pracy zdalnej itp zależą od TL i tego w którym jest kraju.

Kasia
Kandydat

Hej, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Project Manager - Customer Services, czy ktoś mógłby przybliżyć jakie są obowiązki na takim stanowisku? I jakich zarobków można się spodziewać?

@Kasia

Zapraszamy na naszą stronę kariery: https://transporeon.career.softgarden.de/#jobs%3Alocation%3DKrak%C3%B3w%26category%3DCustomer%20Services Głównymi obowiązkami na tym stanowisku są: kontakt telefoniczny i mailowy z naszymi klientami (przewoźnikami) z różnych lokalizacji, wdrożenie ich w działanie platformy, informowanie o dostępnych produktach, czasami też tłumaczenia dokumentacji bądź przygotowanie mailingu dla klientów. O zarobkach rozmawiamy w trakcie rekrutacji.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Transporeon Sp. z o.o. na stanowisko Customer Services Specialist with Romanian (m/f/d)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ja

Tak

Wiktoria
@Ja

Hej, widzę, że wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie. Czy mógłbyś/mogłabyś przybliżyć mi jej dokładny przebieg? Czy po takiej rozmowie są jeszcze jakieś kolejne etapy? Czy trudno jest przejść całą rekrutację?

@Wiktoria

Cześć, proces rekrutacyjny w Transporeon wygląda następująco: 1. aplikacja online 2. rozmowa telefoniczna z rekruterem 3. rozmowa z potencjalnym przełożonym 4. oferta W zależności od stanowiska mogą się pojawić dodatkowe etapy jak np. zadanie rekrutacyjne czy rozmowa z managementem. Poziom trudności również zależy od stanowiska, najlepiej spróbować i się przekonać "na własnej skórze" :)

Aplikant
Kandydat

Witam Rozumiem, iż teraz praca odbywa się zdalnie, w związku z tym mam pytanie. Będzie li możliwość pracy zdalnej po zakończeniu pandemii już na wżdy czy może będzie pełny powrót do biura jakby nigdy nie było wirusa?

Jaki dress code obowiązuje w Transporeon Sp. z o.o.?

@Pytanie

Nie mamy ścisłego dress code, polegamy na dojrzałości i świadomości biznesowej pracowników. Kto lubi, ten nosi kapcie w biurze :)

Zibi

@Ja na jakim jego poziomie?

@Zibi

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, gdyż język ten jest naszym językiem firmowym.

Kandydat

Mam pytanie, ostatnio miałam rozmowę na stanowisko Customer Service Specialist z hiszpańskim jak i sprawdzenie poziomu języka, niemniej jednak nie zostałam jeszcze powiadomiona czy biorą mnie nadal pod uwagę w rekrutacji. Ile wynosi średni czas oczekiwania?

Klient
@Pytanie

Dzien dobry, kandydat bioracy udzial w procesie rekrutacyjnym otrzymuje informacje zwrotna max do 2 tyg.W sytuacji jakichkolwiek opoznien kandydat jest o tym informowany natychmiast. Jesli ten czas zostal przekroczony w Pani / Pana przypadku, prosze o kontakt z rekruterem.

Janosik

Mamy dobrą firmę i to pod każdym względem więc nie szukajcie na siłę słabych stron!

Xyz

Ostrzegam przed tą firmą. Moja TL stosowała mobbing a HR stał za nią murem! Kiedyś TP atmosfera była bardzo dobra, ale niestety kierownictwo się zmieniło, a z nim polityka firmy.

@Xyz

Chyba wiem, o którą TL chodzi. Doszły mnie podobne niepokojacę sluchy. Zaczyna się tam robić nieciekawie, za czasow mojej pracy jeszcze bylo znośnie, ale pogarsza sie, bo nikt nie reaguje. Zarobki slabe jak na IT, a podwyzki sa inflacyjne, wiec negocjujcie na starcie, bo to co wywalczycie na poczatku, to tyle bedziecie mieli. Mam wrazenie, ze to praca jedynie dla swiezakow na rynku, odradzam osobom z wiekszym doświadczeniem.

@Xyz

Jest nam przykro czytając ten komentarz i przyznajemy, że jesteśmy zaskoczeni tą opinią, gdyż dotychczas taka sytuacja nie została zgłoszona ani do działu HR, ani do Chief Compliance Officera. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem wyjaśnienia sytuacji.

Pracowała bym

Pracowałam w tej firmie kilka lat. NA PLUS. Fantastyczni ludzie, bardzo wysoka kultura organizacyjna (nikt na nikogo nie drze mordy, do problemów podchodzi się bezosobowo), żadnych wyścigów szczurów, bardzo dobra kadra menagerska niskiego szczebla (poziom Team Leader), zainteresowana pracownikami, ich problemami i rozwojem, a nie tylko wykonywaniem poleceń z góry. Ogólnie bardzo zgrany zespół ludzi, którzy na co dzień pomagają sobie. Sporo wyjść integracyjnych, też firmowych. Ilość procesów w sam raz, wiadomo co robić i jak, ale nie trzeba na każdą decyzję czekać aż pół firmy się wypowie. Ogólnie ciekawe zadania i mało debilnej roboty. Dobre benefity, ale bez jakiś innowacji. Fajne, bardzo nowoczesne biuro. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, więc o przyszłość nie ma się co martwić. NA MINUS. Kadra wyższego szczebla do bani. A im wyżej tym gorzej. Poziom CxO to już (korpo)żenada. Od pewnego szczebla ludzie są awansowani na pewno nie ze względu na kompetencje. Zajęci tylko trzymaniem stołków i wykonywaniem bezmyślnie poleceń z góry. Jak się nie ma sporo szczęścia to o awans bardzo trudno, ale zdarzają się "awanse" poziome, które są dużą zmianą (zazwyczaj na plus). Podwyżki raczej marne i rzadko, ale ogólnie kasa na przyzwoitym poziomie. Firma niestety zmienia się coraz bardziej w korpo. Zadania raczej dla nowych na rynku pracy, ewentualnie średnio-zaawansowanych. Dla ludzi z dużym doświadczeniem, raczej nie ma czego szukać. Ogólnie zdecydowanie na plus i bardzo polecam.

Jaka jest kultura pracy w Transporeon Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

kowalewski
@Pytanie

nie obowiązuje żaden dress code

Natalia

@gill a nie ma możliwości zatrudnienia w Transporeon Sp. z o.o. dla osób, które mają niewielkie doświadczenie zawodowe? Może firma oferuje jakieś programy staży lub praktyk, aby sytuację potencjalnego pracownika zmienić?

gill

remek, co do języka - nie miałbym problemu. Bardziej mnie zastanawia fakt, że oni potrzebują ludzi ze sproym doświadczeniem

joasia

pytanie :) znam biegle rosyjski, angielski bardziej komunikatywnie (ta gramatyka...). czy jest sens w ogóle wysyłać do nich CV? interesuje mnie stanowisko customer care specialist z rosyjskim.

Polacy tylko narzekają... Zobacz jak pracują Węgrzy, Słowacy, Czesi. Nie narzekają ale kasę trzepią dużą...

Adam

Jak się posiada jakieś doświadczenie zawodowe to strata czasu na pracę w tej firmie, zbyt małe zarobki, mało ambitne zadania i możliwości rozwoju. Natomiast ludzie bez doświadczenia podejmujący tam pracę są zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Transporeon Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Transporeon Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kamieńskiego 47