Transporeon Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Transporeon Sp. z o.o.

Natalia

Transporeon bez wątpienia korzystała z usług portali z ofertami pracy. Czy obecnie rownież w ten sposób poszukuje pracowników? To szalenie ważne, aby wiedzieć, gdzie ofert pracy szukać. Strona internetowa firmy nie jest wyposażona w zakładkę o karierze w niej oferowanej - co na ten temat powiedzą pracownicy firmy?

Natalia

@gill a nie ma możliwości zatrudnienia w Transporeon Sp. z o.o. dla osób, które mają niewielkie doświadczenie zawodowe? Może firma oferuje jakieś programy staży lub praktyk, aby sytuację potencjalnego pracownika zmienić?

gill

remek, co do języka - nie miałbym problemu. Bardziej mnie zastanawia fakt, że oni potrzebują ludzi ze sproym doświadczeniem

joasia

pytanie :) znam biegle rosyjski, angielski bardziej komunikatywnie (ta gramatyka...). czy jest sens w ogóle wysyłać do nich CV? interesuje mnie stanowisko customer care specialist z rosyjskim.

Polacy tylko narzekają... Zobacz jak pracują Węgrzy, Słowacy, Czesi. Nie narzekają ale kasę trzepią dużą...

Adam

Jak się posiada jakieś doświadczenie zawodowe to strata czasu na pracę w tej firmie, zbyt małe zarobki, mało ambitne zadania i możliwości rozwoju. Natomiast ludzie bez doświadczenia podejmujący tam pracę są zadowoleni.

Zostaw opinię o Transporeon Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transporeon Sp. z o.o.