Proassist

4 Dodaj opinię
Proassist
4 7 49 5 1

Opinie o Proassist

anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

Dziękuje za zainteresowanie i za to, że poświęciła nam Pani czas na rekrutacji. Przede wszystkim musimy jednak stwierdzić, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszymi ofertami pracy, możemy ją zapewnić jedynie dla części zainteresowanych. Natomiast muszę jednoznacznie podkreślić fakt, że w firmie Proassist nie ma rotacji pracowników. Od chwili powstania firmy w Radomiu jeszcze ani jedna osoba nie odeszła z pracy, zapewne dlatego, że tak skrupulatnie podchodzimy do rekrutacji. Przez to być może cierpi nasza reputacji wśród osób, które nie znalazły u nas pracy... ale nie ukrywamy, że jednak opinia ludzi u nas pracujących jest dla nas dużo ważniejsza.

Pomocna?
Tak4Nie
Ivet Nowy wpis
@Proassist

Proszę mi więc wytłumaczyć dlaczego co chwilę szukacie pracownika?zatrudniacie 5tys osób?widzę, że wymagania do pracy na sluchawce z kosmosu.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@Ivet

Nie mamy 5 tysięcy pracowników, natomiast z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej klientów, a wiec z miesiąca na miesiąc poszukujemy nowych pracowników do ich obsługi. Nie wiem czy wymagania do pracy są kosmosu czy nie, natomiast są osoby, które je przeszły i mamy nadzieje ze cieszą się z pracy w Proassist. Mniej nas interesuje dotychczasowe doświadczenie kandydata a bardziej jego otwartość, życzliwość i podejście do pracy na zasadzie współpracy. Jeszcze raz chce podkreślić, ze bardzo nam przykro, ze nie znalazła Pani u nas zatrudnienia, jednoczenie zachęcamy do rekrutacji w przyszłości. Pozdrawiam i dziękujemy za zainteresowanie.

Pomocna?
Tak2Nie
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

Dzień Dobry. MISIA/X Komentarz został usunięty: a. z tego powodu, że nie dotyczył pracy ani rekrutacji w firmie b. z tego powodu, że była wyrażona opinia o sprawach "polityczno- gospodarczych", które nie dotyczą ani pracy ani firmy. c. z tego powodu, że była tam opinia o majątkach właścicieli, d. w opinii X/MISI jednoznacznie można wyczytać, że interesuje ją jedynie zbrukanie dobrego imienia firmy, nie mając pojęcia o jej funkcjonowaniu wewnątrz. Jednocześnie zastrzegam, że ponowne tego typu komentarze, które nie dotyczą rekrutacji ani pracy będą również usuwane.

Pomocna?
Tak4Nie
pracowNICA
Nazwa działu: Handlowy

Jak chodzi o pracę wydaje się ona przyjemna i łatwa lecz niestety bardzo częsta rotacja pracowników co chwile nowe ogłoszenia o pracę, wysokie nawet bardzo wymagania

Pomocna?
Tak6Nie4
Zgłoś

Pracodawca

@pracowNICA

Nie wiemy skąd takie informacje. Ogłoszenia są aktualizowane co miesiąc ze względu na charakter naszej pracy. Co miesiąc zwiększa się liczba klientów, a co za tym idzie zwiększa się liczba pracowników, aby zapewnić wysoki standard obsługi pacjentów. Wysokie wymagania? Zero doświadczenia, wszystkiego uczymy od podstaw. Wymagana jest jedynie sprawna obsługa komputera oraz Internetu. Praca z klientem/pacjentem zawsze wiąże się z komunikatywnością oraz poprawną dykcją, także raczej wymagania standardowe. :) Warto aplikować i samemu się przekonać! :)

Pomocna?
Tak10Nie3
radomianka
@pracowNICA

Nie wiem, gdzie jest taka rotacja, bo u nas w Radomiu od chwili powstania biura jeszcze nikt nie został zmieniony :O:O:O

Pomocna?
Tak6Nie4
Zgłoś
pr
@Proassist

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kasia????
@pracowNICA

Zastanawiam się o co w tej firmie chodzi, może chodzi o dofinansowanie z PFRON a nie o pracownika? A ciągłe oferty pracy dziwne.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Pracodawca

@pr

Póki co niestety nie. Zatrudniamy osoby do biura stacjonarnego. Aktualnie poszukujemy kandydatów w Radomiu. ????

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

@Kasia????

Ciągle oferty pracy - owszem, bo sukcesywnie zatrudniamy nowe osoby. W 2018 roku, dokładnie w Październiku zaczynaliśmy z 2 pracownikami w Radomiu, a dzisiaj zespół liczy 11 osób. Aktualnie jesteśmy w trakcie rekrutacji na kolejne dwa miejsca. Jeśli firma się rozwija i zdobywa kolejnych klientów nie jest w tym nic dziwnego, że powiększa zespół pracowników. ???? Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu, by móc się przekonać, że pracownik jest ważny w firmie. ????

Pomocna?
Tak1Nie
Atka
 Pytanie

Czy istnieje możliwość pracy na jedną zmianę?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Atka

Generalnie jest to praca zmianowa - w miarę sprawiedliwie układamy grafik, zazwyczaj tydzień rano, tydzień popołudniu. Jednak nie wykluczamy pracy na jedną zmianę - kwestia dogadania się.

Pomocna?
TakNie
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Proassist? 

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Pytanie

Premię uznaniową można otrzymać za dany miesiąc. Jest to nagroda dla wyróżnionych osób, które wzorowo i z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki, przez co podnoszą jakość świadczonych przez nas usług.

Pomocna?
Tak1Nie
Tamara

Bardzo dobry pracodawca ale dla dobrych pracowników, którzy potrafią pracować i przede wszystkim chce się im pracować.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 154 dni.
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Aga

Mam zamiar aplikować i byłoby miło dowiedzieć się jak przebiega rekrutacja?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Aga

Aktualnie jesteśmy w trakcie przeprowadzania rekrutacji do oddziału w Radomiu, także warto aplikować. :) Procedura standardowa jak w każdej firmie, najpierw należy przesłać swoje CV i czekać na kontakt z naszej strony. Następnie odbywa się rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami w naszym biurze przy ul. Grzecznarowskiego. Sama rozmowa nie jest straszna. :) Zadajemy proste i standardowe pytania, także nie ma co się obawiać. :)

Pomocna?
Tak3Nie
anna
@Proassist

Witam Czy przewidują Państwo rekrutację dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności? Nie ukrywam, że chciałabym aplikować do Waszej firmy, ale za każdym razem w ogłoszeniach trafiam na wyżej wymieniony wymóg, którego nie spełniam...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Pracodawca

@anna

Bardzo nam miło, że nasze ogłoszenie wzbudza zainteresowanie, ale niestety... Na to stanowisko zatrudniamy tylko osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pomocna?
Tak1Nie3

Pracodawca

 Aktualność
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: TELEFONICZNA REJESTRATORKA MEDYCZNA/ TELEFONICZNY REJESTRATOR MEDYCZNY do naszego oddziału w Radomiu. 
Stwórz z nami zgrany zespół - aplikuj już teraz!  :)
Pomocna?
Tak4Nie
Ela

Bardzo przyjazna atmosfera, mili i życzliwi ludzie. Jak to bywa na początku - trochę się bałam, gubiłam, ale zawsze mogłam liczyć na pomoc koleżanki obok. Cieszę się, że udało mi się dostać pracę w tej firmie bez żadnego doświadczenia - wszystkiego uczą od podstaw, a co najważniejsze stopniowo i powoli, bez stresu oraz presji.Ela Moje sugestie dla Proassist: Wszystko bardzo dobrze; tak trzymac :)! Lubię atmosferę w Proassist za: Życzliwe podejście do pracownika, szacunek do niego oraz możliwość rozwoju i nauki

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś

Pracodawca

@Ela

Ależ nam miło czytać takie słowa! Dziękujemy! :) Są to dla nas bardzo cenne uwagi. Pozdrawiamy

Pomocna?
Tak3Nie
Matti
@Proassist

Ja chciałbym zapytać o adres biura w Radomiu i o jakiś kontakt telefoniczny lub mailowy bo myślę aplikować do oddziału w Radomiu. Mam orzeczenie o niepełnosprawności. Mój mail to marek52_92@o2.pl.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Matti

Adres: ul. Grzecznarowskiego 2. Oferta pracy: https://www.gowork.pl/oferta/telefoniczna-rejestratorka-rejestrator-medyczny-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci,0j06CEn8VyMUxW0PoNjegE,radom Zachęcamy do aplikowania. :)

Pomocna?
Tak1Nie
Dominika

Interesuje mnie praca w firmie i nawet widzę ofertę . Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera w pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Dominika

Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego nowego oddziału w Radomiu, także zachęcamy do składania CV. :)

Pomocna?
TakNie
Plusy i minusy

Wypłata na czas. Minimalna krajowa. Umowa o pracę. Większość zatrudnionych, to osoby niepełnosprawne. Rotacja osób. Typowe call center.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Plusy i minusy

Co do wypłaty na czas, to się zgodzimy, jednak co do minimalnej krajowej, to już nie. :) Aktualnie wynagrodzenie jakie oferujemy wynosi 2400 zł, a od nowego roku 2600 zł. Odnośnie stwierdzenia "typowe call center" hmhm każdy ma prawo do własnego zdania, ale u pracownicy sobie cenią, że własnie nim nie jesteśmy - u nas panuje przyjazna atmosfera w pracy, każdy sobie wzajemnie pomaga, tworzymy zgrany zespół. :) Myślę, że najlepszym tego dowodem będzie fakt, że bardzo dużo osób, zatrudnionych w typowych call center aplikuje do nas.

Pomocna?
Tak4Nie2
Alicja

@Mirella jesteś przedstawicielem firmy Proassist Piaseczyńscy sp.j.? Czy możesz opowiedzieć o warunkach pracy jakie oferujecie i jak opisałabyś atmosferę pracy? Czy oferujecie jakieś benefity pracownicze? Zachęcam do dzielenia się informacjami, to pomoże innym użytkownikom tutaj zaglądającym!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mirella
@Alicja

Tak. :) Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko telefoniczna rejestratorka/rejestrator medyczny. Więcej szczegółów dot. oferty: https://www.gowork.pl/oferta/telefoniczna-rejestratorka-rejestrator-medyczny-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci,3FkqU79b8pDhN7hNqhDg5b,krakow Młody i zgrany zespół. :) Z każdym jesteśmy na "ty", zawsze można liczyć na pomoc kolegi czy koleżanki. Ze zmianami też nie ma problemy, wszyscy ze sobą zgodnie współpracują. Odnośnie benefitów, to na chwilę obecną mamy kartę Multisporta, myślimy też o pakiecie medycznym. :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Justyna

Może ktoś wie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? jakie umowy proponuje firma na poczatek?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mirella
@Justyna

Tak, aktualnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko "Telefoniczna Rejestratorka Medyczna". Oferujemy umowę o pracę - na początek na okres próbny, potem jest ona przedłużana.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Basia

Firma nastawiona na człowieka. Świetna atmosfera, zgrany i pomocny zespół. Nie mogę powiedzieć złego słowa - z grafikiem zawsze idą na rękę, wypłaty na czas! Rzetelność i profesjonalizm. Polecam!

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Karol

Rzadko zaglądacie na to forum. Czy jest tak dobrze w firmie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Przemo
@Karol

Wszyscy zajęci nowym klientem :P

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dorotka

To jest firma z innym podejściem do pracownika niż typowe CallCenter. Nie ma tutaj sprzedaży, wyników, wciskania czegoś osobie dzwoniącej, nie ma rozmów odnośnie tego, dlczego są takie a nie inne wyniki. Wiadomo, że jak pacjenta się błednie zapisze lub poinformuje, to nalezy to naprawić, ale jednak jest to całkowicie inaczej przeprowadzane niż w typowym CallCenter, gdzie wiecznie chodziłam na takie rozmowy zestresowana. Tutaj wiem, że szefowa, chce mi pomóc, a nie jedynie "zrugać"

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Karol :)

Firma Proassist jest firma która spełnia oczekiwania pracownika. Szkolenie z zakresu obowiazków jest bardzo rzeczowe merytoryczne. Wynagrodzenie jest na czas nie ma z tym żadnego problemu. Atmosfera w firmie jest ciepła rodzinna. Grafik jest dostosowany do naszych oczekiwań ( oczywiscie w miare mozliwosci). Ogólnie jesli chodzi o prace w tej firmie to polecam każdemu dla kogo ważna jest stabilność pracy,dobra atmosfera. Szczerze zachecam do aplikowania do firmy Proassist.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Mona

Tu jest dokładnie tak jak w każdej firmie tzn. są plusy i minusy, jednak zdecydowanie więcej jest tych pierwszych i na tyle dominują te drugie ze pracuje w tej firmie już ponad dwa lata. Sama atmosfera na tyle pozytywna, że ciężko trafić na podobną gdzieś indziej, świetny zespól. Tolerancyjne i bezpretensjonalne szefostwo ???? Z miłych rzeczy jeszcze to karta MultiSport :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Alicja

Proassist Piaseczyńscy poszukują osoby na stanowisko Telefonicznej rejestratorki/ rejestratora medycznego z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy ktoś z obecnych na forum pracował na podobnym stanowisku i chciałby podzielić się doświadczeniem z nim związanym? Jak wyglądają warunki zatrudnienia?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja

@Przemo, a jak wygląda rekrutacja do firmy? Jak przebiega ten proces? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę w Proassist Piaseczyńscy? @Maria, a jak wygląda kwestia grafiku? W jakie dni i godziny pracujecie? Czy weekendy są wolne?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maria
@Alicja

Wiesz co grafik ustalany jest ok. 15 dnia miesiąca, do tego czasu musimy przesłać swoją dyspozycyjność, jeśli mam jakiś wyjazd, wizytę u lekarza to podaję i uwzględniają to w grafiku. Praca jest zmianowa głównie 8-15, 14-21 no i jedna sobota w miesiącu 8-15, która jest oddawana w tygodniu.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Przemo
@Alicja

Alicja, ja na rozmowie kwalifikacyjnej było już bardzo trochę temu, jeszcze w starej lokalizacji, więc dobrze nie pamiętam,trzeba by pytać młodszych stażem :P

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja

@Maria, dziękuję za Twoją wypowiedź. Myślę, że będzie pomocna dla wielu osób obecnych na forum. Czy firma Proassist Piaseczyńscy dba o rozwój swoich pracowników? Czy oferuje możliwość wzięcia udziału w dodatkowych szkoleniach podnoszących kwalifikacje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja

@Maria, na jakim typie umowy jesteś zatrudniona? Czy oprócz wynagrodzenia możesz liczyć na premie? A może pracownicy otrzymują od Proassist Piaseczyńscy dodatkowe profity na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej? Każda merytoryczna wypowiedź będzie pomocna dla osób zainteresowanych pracą w firmie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Przemo
@Alicja

Umowy chyba ze wszystkimi są na umowę o pracę od pierwszego dnia pracy. Jest dodatkowa premia za frekwencję, a jak ktoś chce to może skorzystać z karty multisport.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maria
@Alicja

Oczywiście umowa o pracę - pełen etat, nie ma tu "śmieciówek" :) Podstawa i premia, która co jakiś czas jest zwiększana. Mamy od niedawna multisporta, no i co jakiś czas spotkania integracyjne. :) Na atmosferę nie możemy narzekać, zgrany zespół!

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Przemo

Ja również polecam. Zresztą, widać to po tym, że ludzie jak przejdą okres próbny, to pracują tutaj długo i nie odchodzą jak w innych CallCenter. Nie ma tutaj windykacji, sprzedaży, reklamacji, tylko zapisywanie pacjentów na wizyty, a więc te rozmowy są całkiem inne. Oczywiście jest ciągła rekrutacja, bo cały czas dochodzą nowi klienci i firma się rozwija, a Pani Manager nie przyjmuje każdego, ale jak komuś się uda tutaj dostać to zazwyczaj jest zadowolony.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maria

Polecam! Pracuję 2 lata i muszę przyznać, że panuje tu miła atmosfera, młody zespół. Wypłaty zawsze na czas, elastyczny grafik dostosowany pod potrzeby pracownika.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś

Zostaw opinię o Proassist - Kraków

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Proassist