4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 9 103 5 1

Opinie o Proassist

Faldek Nowy wpis

Uzywamy od pewnego czasu i jestesmy zadowoleni. Apka dziala bez zarzutow, super ulatwienie pracy

Nowy wpis

@Faldek

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasza aplikacja się podoba :)

Kamka Nowy wpis
Klient

Nie lubie nowości ale ta apka przypadla mi do gustu, fajnie sie na niej pracuje, łatwa do ogarniecia i przydatna

Nowy wpis

@Kamka

Dziękujemy za opinię :) cieszymy się, że nasza aplikacja mobilna się przydaje :)

TakNie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Proassist?

@Pytanie

Aktualnie poszukujemy pracowników na dwa stanowiska w naszej siedzibie w Radomiu. 1. OPIEKUN KLIENTA/SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (szczegóły dotyczące wymagań w linku poniżej) https://www.gowork.pl/oferta/opiekun-klienta-specjalista-ds.-sprzedazy,2j1lNUXO4qD1XSWNiaUPCV,radom 2. Telefoniczna rejestratorka/rejestrator medyczny z orzeczeniem o niepełnosprawności - szczegóły również pod linkiem: https://www.gowork.pl/oferta/telefoniczna-rejestratorka-rejestrator-medyczny-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci,2vElQTMeHgmn2xLoiU3QUx,radom

Szarlot
 Rekomendacja

Na poczatku podchodzilam do niej nieco sceptycznie ale ostatecznie jestem zadowolona. Łatwa intuicyjna i pomocna apka

@Szarlot

Cieszymy się, że przekonała się Pani do używania naszej aplikacji :) Dziękujemy za opinię.

Kasia
Klient

Aplikacja jest Super, bardzo łatwa i przyjemna w obsłudze.

@Kasia

Dziękujemy za opinię dotyczącą naszej aplikacji :) Cieszymy się, że się podoba :)

Damian
Klient

Aplikacja spisuje sie naprawdę dobrze do tego jest bardzo łatwa wiec nikt nie bedzie miał z nia problemow. Damian

@Damian

Dziękujemy za opinię, bardzo cieszymy się, że jest Pan zadowolony z użytkowania naszej aplikacji :)

Lola
Klient

Bardzo polecam, bo aplikacja jest po prostu świetna, bardzo prosto się ją obsługuje a daje wiele możliwości

@Lola

Dziękujemy za polecenie naszej aplikacji :)

Malika krk
Kandydat

Witam, Jestem zainteresowana ofertą pracy w Proassist niepokoi mnie jedna rzecz mianowicie miejsce pracy w Krakowie tj. pracuje sie tam w mało komfortowych warunkach, jedno niewielkie pomieszczenia w którym jest wszystko( włącznie z lodówką) Czy jest szansa, że firma zainwestuje w jakieś miłe, komfortowe miejsce pracy, gdzie biuro jest biurem a nie dodatkowo pokojem socjalnym, w którym się wszystko odbywa. Zastanawia mnie fakt dlaczego firma proassist nie zainwestuje i nie zapewni pracownikom normalnych warunków pracy. Jest szansa na zmiany?

@Malika krk

Pani Maliko, przede wszystkim to dziękujemy za zainteresowanie firmą. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do pracy w Krakowie. Jezeli chodzi o warunki pracy to w naszym biurze w Radomiu są bardzo komfortowe, natomiast w Krakowie od 1 listopada zmieniamy biuro na bardziej komfortowe.

Bartek
Kandydat

Czy to prawda że trzeba mieć meldunek w Radomiu aby tam pracować? Chciałbym aplikować na obecną ofertę ale doszły mnie takie słuchy.

@Bartek

Panie Bartku, wszystko zależy od stanowiska na jakie Pan aplikuje. Proszę wysłać CV i podczas wstępnej rozmowy telefonicznej ustalimy szczegóły.

Marcelina

Bardzo dobra firma, uczciwy pracodawca. Nie wiem skąd negatywnie opinie bo panuje w firmie mega fajna atmosfera

TakNie1

@Marcelina

Dziękujemy Marcelina. Zdaje mi się, że jednak nie jest u nas zbyt dużo negatywnym opinii, a nawet widzimy większość pozytywnych :)

Ewelina
Klient

Bardzo przydatna i przejrzysta apka, mogę polecić ją z czystym sumieniem.

@Ewelina

Dziękujemy. Zapewne opinia dotyczy naszej aplikacji dla lekarzy, ale tym bardziej nas cieszy, że znalazła Pani Doktor czas aby napisać kilka słów o niej tutaj na forum.

Zuzka21
Klient

Jak wygląda przygotowanie do pracy w Państwa firmie?

@Zuzka21

Różni się ono w zależności od stanowiska. Są stanowiska, gdzie przygotowanie do pracy zaczynamy od całkowitych podstaw.

Tak4Nie

@Pytanie

Na większości stanowisk pracy jest dodatkowa premia poza podstawowym wynagrodzeniem. Jest ona zróżnicowana w zależności od stanowiska i wyników pracy.

Tak2Nie

Czym Proassist zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Pracując w Proassist ma się oczywiście dostęp do nielimitowanej kawy,herbaty i wody. Pracownicy mogą również skorzystać z ubezpieczenia grupowego i karty multisport.

Dominik Majchrzak
Klient

Mega pomocna apka, ulatwia organizacje, bardzo intuicyjna!

@Dominik Majchrzak

Dziękujemy. Miło, że znalazł nas Pan na goworku, aby ocenić naszą aplikację :)

Tak1Nie

Jaka umowa obowiązuje w Proassist podczas okresu próbnego?

Tak1Nie1

@Pytanie

W zależności od stanowiska i indywidualnych ustaleń jest to albo umowa o pracę, albo umowa zlecenie. Generalnie w Proassist zdecydowana większość pracowników ma docelowo umowę o pracę.

Klarkson
Klient

Polecam, mogę obiektywnie ocenić bo korzystam juz od ponad 3 miesiecy i naprawdę jest wszystko ok :)

@Klarkson

Widzimy, że pojawiają się opinie naszych klientów usługi rejestracji. Miło :)

Ludwik

Pracodwca ma lekceważący stosunek do swojej pracy i pracy pracowników.

Tak3Nie1

@Ludwik

Dzień Dobry Panie Ludwiku. Dziękujemy za zainteresowanie firmą, natomiast ciężko uznać Pana opinię za miarodajną, ponieważ nigdy nie pracował z nami żaden Ludwik.

Tak2Nie1
donka
@Ludwik

mam z gola odmienne wrazenia. Naprawde dobrze sie pracuje, nie ma parcia i cisnienia, ale wiadomo, trzeba byc ogarnietym i wykonywac swoja robote jak nalezy. Uczciwa placa.

Tak3Nie2
Adam22
@Ludwik

Totalnie się nie zgadzam. Każdy pracownik jest szanowany i traktowany odpowiednio. Żadnego lekceważacego stosunku nie odczułem nigdy i nie byłem tego swiadkiem

Tak2Nie2

@donka

Dziękujemy za miłe słowa Donka. I czekamy na powrót po urlopie :)

idko

Jest okay. Uczciwa placa i fajna atmosfera.

Tak2Nie2

@idko

Dziękujemy za miłe słowo IDKO.

Porter

Bardzo dobra firma, uczciwe podejście do pracownika. Wszystko w porzadku - rozmowa też konkretna a atmosfera bardzo przyjazna

Tak2Nie1

@Porter

Dziękuje. Robimy wszystko co możemy aby było jak najlepiej :)

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Proassist - Kraków