Opinie o Proassist w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Proassist. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Proassist na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proassist w Kraków

Lucek

Widzę że kasuje się niewygodne komentarze...???? Tak jak pisałem, po pierwsze nie jestem kobietą, tak jak to szef napisał ,po drugie, odeszlem dość dawno temu w sytuacji nieprzyjemnej . I przepraszam za zbieżność jeśli został ktoś posądzony , niedawno może zwolniony, o moje komentarze. Znam sytuację w firmie od osób zaufanych.

@Lucek

Panie Lucku - nikt nie usuwa komentarzy. Twój poprzedni komentarz jest widoczny.

Alla

Praca w proassist nauczyłam się jednego wyceniać i doceniać swoje umiejętności.Dlatego wiem że za tak odpowiedzialną pracę placa tu jest niestety nędzna i nieodpowiednia. Minimalna krajowa to nie płacą za obsługę ponad 250 gabinetów medycznych. I to na odpowiednim poziomie językowym, merytorycznym i częstokroć obcojęzycznym. To nie jest zabawa. Konsultanci w innych firmach zarabiają stawki dużo wyższe, zależne często od wykształcenia a nie od lizusostwa firmowego.

@Alla

Aktualnie obsługujemy dużo więcej niż 250 gabinetów. Cieszę się, że docenia Pan/Pani to jak skrupulatnie podchodzimy do jakości pracy. To dlatego wybierają nas klienci :)

Lala

Nie dziwię się że trudno to komentować bo z prawdą jeszcze nikt nie wygrał , prawda w oczy kole.

Fakt
@Lala

Widzę tu raczej inne uzasadnienie - "Prawda sama się obroni" , jej bronić nie trzeba :)

Ilona
@Fakt

Co właściwie się kryje pod tą prawdą?

Fakt

Pracuję w Proassist wystarczająco długo, by móc odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości, jakie się tu pojawiły. Te śmieszne, złośliwe i nieprawdziwe zarzuty pozostawię jednak bez komentarza. Potencjalna/y koleżanko, kolego, jeśli jesteś w stanie uwierzyć, że w Proassist gardzi się chrześcijanami, kompetencjami, opiniami, że imprezy, alkohol są obowiązkowe - proszę, nie aplikuj. Mamy tu super zespół, który dzięki swej sile pnie się w górę, nie chcemy czarnej owcy w zespole. Do rzeczy - urlopy są oczywiście płatne. Pensja? Nie będę (usunięte przez administratora) zdarzyło się, że nie była na czas. Wzięłam pod uwagę ostatnie dwa lata, na palcach jednej ręki policzyłam obsunięcie w terminie o jeden do trzech dni (jeśli wypadł weekend). Czy szefostwo ma pretensje? Nazwałabym to wymaganiem należytego wykonywania obowiązków, jak w każdym szanującym się zakładzie pracy. Proassist nie zaszedłby tak daleko, gdyby nie dbał o rzetelność swoich pracowników. Jedną z motywacji w tym celu jest premiera uznaniowa. Poza tym owszem, mamy imprezy firmowe, które cieszą się dużą frekwencją. Jak ktoś nie może uczestniczyć w imprezie, nikt nikomu głowy nie urywa. (Chociaż chciałoby się, bo po prostu lubimy ze sobą przebywać i fajnie jest się spotkać na luzie, pośmiać, porozmawiać itp.) Jako puentę dodam, że szefostwo partnersko podchodzi do wszystkich i być może to jest powodem dlaczego niektórzy zamiast się zdyscyplinować, są coraz bardziej roszczeniowi. Dlatego jeśli jesteś gotów, zapraszam do aplikowania.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Proassist. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Business Development Representative?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Rotacja

Duża rotacja pracowników, firma nastawiona na dofinansowania, na początku jak mają dopłatę są bardzo mili, potem już chcą by dana osoba odeszła i mieli następną dopłatę na kolejnego pracownika. Gryzący pies Piorek prezesa, który szczeka w trakcie pracy w biurze. Imprezy firmowe wręcz obowiązkowe. Stwierdzenia "nie pijesz w Proassist" od kierownictwa, podstawianie alkoholu w ciągu pracy osobom, które nie chcą pić, minimalna krajowa, pogarda dla katolików i innych Chrześcijan cytat "psują fajną atmosferę". Wystawianie pozytywnych opinii przez pracowników, kasowanie negatywnych opinii.

nie dziwie się braku nicku
@Rotacja

Poza psem Piorkiem dodać można jeszcze przewijanie dziecka na środku pokoju, w którym pracownicy przygotowują jedzenie, a co do pogardy - nie tylko do chrześcijan. W firmie gardzi się kompetencjami i wyśmiewa indywidualne opinie. I nie jest to żadna zniewaga. Tak się tam dzieje i już.

@Rotacja

Wiem, że kilku czytających opinie chciałoby, abyśmy odnieśli się do tego typu komentarzy natomiast zdaje mi się, że każdy rozsądny czytelnik podejdzie do tego typu komentarzy tak jak my, czyli go ignorując.

Nancy87
@Rotacja

(usunięte przez administratora) miałam aplikowac ale rozsądek mi podpowiada żeby tego nie robić. Takich sytacji nie da się po prostu wymyslec :O

@Nancy87

Rozumiemy Pana/Pani decyzje. Gdyby jednak zmieniła Pan/Pani zdanie to zapraszamy do aplikowania.

Mona :)
@Rotacja

Strasznie mnie rozbawił ten komentarz, pożegnałam się z firmą prawie dwa lata temu ale bardzo dobrze wspominam. Ciekawi mnie jednak zarzut ze to pracownicy piszą opinie, kto miałby wystawiać opinie jak nie właśnie pracownicy ? ;) Wynajęte trolle ? Z pogardą dla innych poglądów nigdy się nie spotkałam z namawianiem do picia również :D

Bona

Pracodawca sumienny pensja zawsze jest na czas polecam tego pracodawcę.

Iwona
@Bona

No to mega, a to często jest mega problemem by ktoś wypłacał pieniędze na czas. A ile wynosi pensja tak z ciekawości?

Czy urlop w Proassist jest płatny 100%?

Tak, oczywiście :)

Będąc kilkuletnim pracownikiem Proassist i posiadając sprawdzone informacje, z czystym sumieniem polecam aplikowanie na pojawiające się oferty. Firma ma uczciwy stosunek do współpracowników, przygotowuje do pełnienia obowiązków szkoląc od podstaw. Jedynym wymaganiem jest chęć podnoszenia kwalifikacji, zaangażowanie. Atmosfera w pracy jest miła, bo tworzy ją grupa przyjaznych sobie osób. Zarząd Proassist dba zresztą o to, by każdy pracował na wspólny sukces. Pewnie dlatego firma tak prężnie się rozwija i zatrudnia nowe osoby.

Iwona

Dzięki za polecenie. Super, że firma jest uczciwa i że szkolą. Akurat szukam pracy. Dzięki jeszcze raz.

Dzięki za miłe słowa :) Pozdrawiam

Czy rotacja pracowników w Proassist na Recepcjonistka jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 7 lutego na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Dzień dobry, Przepraszamy za brak odzewu, ale zaglądamy tutaj od czasu do czasu. Firma rośnie z roku na rok prawie o 100 %, z uwagi na ten fakt zatrudniamy bardzo często nowych pracowników, aby powiększyć zespół. :)

NEGATYWNA OPINIA - OBIEKCJA

Z uwagi na fakt, że również było mi dane poznać sytuację firmy "od środka" i widzę, że opinia autora "Rotacja" (który z wiadomych powodów pozostaje anonimowy) jest oszczerstwem, nie mogę przejść obojętnie. Nie jest to pierwszy, szkalujący dobra osobiste firmy i pracodawcy komentarz, z jakim przyszło mi się w swoim zawodowym życiu spotkać. Z doświadczenia wiem, że wystawiają je osoby, których żądania względem pracodawcy, w znacznym stopniu przewyższają kompetencje zwolnionego w związku z tym pracownika. Ten komentarz jednak, w szczególny, drastyczny sposób znieważa dobre imię zarówno firmy, jak i pracodawcy. Wiem, że przedsiębiorstwo przez długie lata, ciężko pracowało na społeczne zaufanie, a autor tego komentarza, w plugawy sposób pomawia, znieważa, podaje w wątpliwość pochlebne opinie firmy. Nie jest również tajemnicą, że dziś pracodawcy biorąc powyższe pod uwagę, coraz chętniej dochodzą sprawiedliwości i korzystają z przysługujących im praw Kodeksu cywilnego. Mam nadzieję, że osoby zarządzające firmą we właściwy sposób utną to szkalowanie, ponieważ jest to manipulacyjne kłamstwo, na jakie nigdy nie powinno być zgody.

@NEGATYWNA OPINIA - OBIEKCJA

Dziękujemy za miłe słowa. Doceniamy to szczególnie z uwagi na fakt, że wiem, że osoby pracujące nie mają czasu na tego typu komentarze i zazwyczaj pojawiają się te wypowiadane przez osoby niepracujące :)

Jak wygląda ścieżka kariery w Proassist? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nie ma

Nie istnieje, gdyby było, ktoś z Proassist ma pewno by odpisał na ten komentarz

@Nie ma

Ciężko jednoznacznie stwierdzić czy trudno czy łatwo głównie z tego powodu, że struktura w firmie jest bardzo płaska. Kilka osób dostało awans i zmianę stanowiska, natomiast kilka stanowisk nadal jest "nieobstawionych", bo czeka na odpowiednich ludzi.

Dariusz

Super firma???? I Wspanial Ludzie. Pozdrawiam serdecznia Pana Piaseczyńskiego i Panią Mirelkę. Świetnie mi się u Was pracowało. Wszystkiego Dobrego!

@Dariusz

Dziękujemy za tak miłe słowa i również pozdrawiamy. Wszystkiego dobrego. :)

Arek

Bardzo dobra aplikacja. Ułatwia zycie i jest bardzo przydatna.

@Arek

Dziękujemy za opinię. :)

Natalia

Dobra aplikacja, łatwa w obsłudze wszystko działa dobrze i płynnie, polecam

@Natalia

Cieszymy się, że nasza aplikacja ułatwia Pani pracę. :)

Sara

Fajna prosta aplikacja ulatwiajaca zycie. Mozna sie bez niej obejsc ale po co :) polecam

@Sara

Dziękujemy za opinię i miłe słowa. :)

Agnieszka

Aplikacja wydawala mi sie kolejna zbedną rzeczą ale po kilku dniach przekonalam sie ze warto ją miec, bardzo ulatwia życie :D

@Agnieszka

Dziękujemy za opinię naszej aplikacji :)

Łukasz

Bardzo dobra i przejrzysta i aplikacja,łatwa w obsłudze.

@Łukasz

Dziękujemy :)

Łukasz

Swietna prosta w obsludze apka, nie myslalem ze takie cos moze tak ulatwic zycie

@Łukasz

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasza aplikacja usprawnia Pana pracę :)

Anastazja

Aplikacja bardzo prosta i intuicyjna, nie zacina sie i jest mega pomocna. Polecam gorąco

@Anastazja

Dziękujemy :)

Faldek

Uzywamy od pewnego czasu i jestesmy zadowoleni. Apka dziala bez zarzutow, super ulatwienie pracy

@Faldek

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasza aplikacja się podoba :)

Zostaw merytoryczną opinię o Proassist - Kraków

• Jak się pracuje w Proassist?

Zobacz opinie na temat firmy Proassist tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proassist?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proassist
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042