Ozonet

Kraków

Opinie o Ozonet

Świetna firma, fajni ludzie pracują.

DawD

Ja jak tam pracowałem to kiepsko było. Było obiecane że na godzinę. Jednak prawda taka od obrotu, x - podatek i 40% dla mnie. Mimo, że nie na godzinę, to wymóg że musi ktoś być, czyli trzymanka w tej piwnicy. Przy odchodnym jeszcze oszukali mnie, że uszkodziłem coś i w ogóle. Pozdrowienia z Kielc.

Weronika

@ax, zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Ozonet?

Zbigniew

Polecam. Fachowo, szybko, tanio, sympatycznie.

ax

aver, a nie ma szans na jakieś podwyżki w zakładzie ?

aver

Płaca, hmm nie na godzine, to na pewno tak nie było, że na godzinę, tylko od obrotu tego co zrobiłeś - podatek.

Aaaaaa

Najgorszy możliwy serwis. Miesiąc naprawy, po czym dziewiatkowski wycenił naporawę płyty głównej na 700zł. Sprawdziłem koszt tej płyty(nowej!!!) na allegro - 230zł. Chciałem zatem zrezygnować - koszt diagnozy 500(!!!!!!!!!)zł, gdyż naprawy juz dokonano.

tlenowo

Oprócz zarobków wydaje mi się, że bardzo ważną rzeczą jest także atmosfera w pracy. Bo co z tego że będę mieć na chleb jak nerwy zostaną poszarpane. No i w związku z tym pojawia się pytanie z mojej strony. Jaka panuje atmosfera w zakładzie pracy Ozonet ? Czy szefostwo jest wyrozumiałe i w razie problemów otrzymam pomocną dłoń ?

tomek

i jest leppiej czy nie bardzo? od czasu postu @mieszko nikt sie nie odzywa w sprawie, więc chyba i ja sobe odpuszczę tą firmę, a szkoda, bo mieli fajna ofertę. Nie bede w ciemno się w coś pakował, bo jeszcze się na tym przejadę i dopiero będzie, a nie uśmiecha mi się zmieniac pracy co pół roku jednak.

mieszko

taaak, umowy i zarobki są według mnie najważniejsze w tym wypadku, bo na to zawsze uwge zwracają pracodawcy i moim zaniem dla pracowników też to jest bardzo wazne, mam nadzieje że teraz już bęzie coraz lpiej i z warunkami ogólnymi no i ze wzrostem zadowolenia ludzi z pracy, pozdrawiam obecnych pracowników.

Max

Witam.Oddałem swojego HP do naprawy - brak podświetlenia matrycy , problem z temperaturą. Po 16 godzinach diagnoza i opcje naprawy od taniej do mega wypasionej cenowo. Z racji iż laptop służy żonie i dziecku wybrałem opcje tanią , wymiana podświetlenia matrycy , przy okazji zaproponowano mi czyszczenie i delikatną odnowę i miało to sens wiatrak szalał po 5 minutach. Po kolejnym dniu telefon że gotowe. Siedzę już kilka godzin , laptop pięknie wyczyszczony , nic się nie grzeje , matryca pomimo wyboru wersji najtańszej pięknie podświetlona. Igła. Koszt naprawy podświetlenia matrycy , czyszczenia i konserwacji , + nowy zasilacz HP 340 zł. Mało tego właściciel nic mi nie mówiąc naprawił klawiaturę ot tak. Bardzo polecam. Solidna robota , solidna wycena , kilka opcji naprawy , wszystko uzgodnione wcześniej telefonicznie i w dodatku drobne naprawy gratis.Jestem pełen podziwu , oby więcej takich firm. Mała Madzia która lubi siedzieć na laptopie przesyła pozdrowienia!!!!!

ktan

Jeśli chodzi o serwis to zdecydowanie odradzam korzystanie z usług ozonetu. Obsługa jest bardzo opieszała; nie kontaktuje się w sprawie wstępnej diagnozy w umówionym terminie (3 dni robocze), który po 3 kolejnych telefonach z mojej strony wydłuża do 10 dni. Zaoferowana cena naprawy usterki (wymiana świetlówki i kondensatora) była horrendalna.

adrem

Rem - 2013-08-22 09:12:58 Na wypłate brak pieniędzy a dach budowa prywatnego domu rwie :) ale kasy nie ma (słowa powiedziane) Coś mi to pachnie działaniem konkurencji maluczkich. Chyba zdajesz sobie sprawę czym grozi pomówienie?

filip

Odradzam korzystanie z tego serwisu. Nie można im ufać, nie dość że nie naprawili komputera to jeszcze zniknęła kość ramu. Obsługa klienta - dramat.

Rem

Rem

Andrzej - 2012-05-29 10:20:14 Wielokrotnie skorzystałem z usług tego serwisu i polecam go wszystkim znajomym. To co dla mnie najważniejsze to to, że laptopy a było ich kilka zawsze zostały pozbawione występującej w nich usterki, a naprawy nie zrujnowały mojego portfela. Rzetelna firma z profesjonalnym podejściem do klienta.Szef rolnik, ma wielkie pojęcie o naprawach profesionalnych, a do pracy tam nie polecam isć. Mało płacą no chyba że lubisz pracować za 400zł od 10 do 20 czasem 21 bo szef tak każe!

zielony

hmmm - 2012-06-05 21:30:02 Andrzej - 2012-05-29 10:20:14 Wielokrotnie skorzystałem z usług tego serwisu i polecam go wszystkim znajomym. To co dla mnie najważniejsze to to, że laptopy a było ich kilka zawsze zostały pozbawione występującej w nich usterki, a naprawy nie zrujnowały mojego portfela. Rzetelna firma z profesjonalnym podejściem do klienta.ciekawe gdzie podziały się wszystkie negatywne opinie na temat tego serwisu? nagle zniknęły i została tylko jedna pozytywna napisana pewnie przez jakiegoś pracownika. chyba ktoś tu mocno działa przeciwko pseudoreklamie, w której przecież najwięcej prawdy. zadowoleni klienci opinii nie zostawiają, ludzie - pamiętajcie o tym.dokładnie! firma beznadziejna! ściagają kase jak nie wiem co! a w dodatku ta ich "profesionalność" to wielkie dno!

hmmm

Andrzej

Zostaw opinię o Ozonet - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ozonet