Artur Topolski

Danuta Nowy wpis

Dieta jest super, pyszna i szybka schudłam 9 kg w cztery miesiące

Rafał Nowy wpis
@Danuta

Jaka kaloryczność i ile za nią płacisz?

Renata Nowy wpis
Klient

Napisałam prędzej ze nie doszła, ale doszła tylko była e spamie . Doszła po 2 dniach.

Renata Nowy wpis

Nie dostałam żadnej diety, a minęło już 9 dni

RUDA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Klient

Witam, czy też miał ktoś taką sytuację, że po opłaceniu diety, i odczekaniu tych 5 dni roboczych, diety nie dostał?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Budowlany w firmie Artur Topolski? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Winter
Klient

Ponieważ Pan Artur uniemożliwił mi wpisywanie komentarzy na FC i usunąl mój post bo napisałem jak wygląda realnie dieta wpisuję komentarz tutaj. Panie Arturze nie wiem dlaczego boi się Pan krytyki która jest konstruktywna. Zaznaczę również że mój komentarz na FC zakończyl się rzetelnym podsumowaniem że w wyniku Pana diety schudłem w ciągu 6 miesięcy 11 kg. Przykro mi że w dalszym ciągu Pana celem jest ilość nie jakość.

Iwona

Witam! Dieta P.Artura działa. Jest smaczna, przepisy super a najważniejsze waga w dół ( przez 2,5 miesiąca 5 kg. mniej ) Polecam wszystkim, warto próbować. Pozdrawiam

Sebastian
Klient

Polecam dietę. Przepisy proste. Smaczne dania. Waga w 2 miesiące 9 kg w dół.

ewamini
Klient

Polecam z czystym sumieniem. Jestem na diecie 1 miesiąc udało mi się schudnąć prawie 4 kg. Zaznaczam że byłam na różnych dietach po dietę Fit kobietka która nie przynosiła efektów. Dieta P. Artura jest bardzo skuteczna, prosta i przede wszystkim smaczna. Jest również możliwość zmiany posiłków gdy coś nie odpowiadam. Jestem mega zadowolona. Polecam każdemu kto ma silną wolę w walce o zdrowie!

Aneta
Klient

Korzystam z diet pana Artura drugi miesiąc i waga poszła w dół o 7 kg. Posiłki są smaczne , porcje spore. Polecam

Dn
Klient

Za39 zł przysłał mi bezużyteczne materiały promocyjne swojej firmy, (usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać

Justyna
@Dn

No a powiesz coś więcej co w tych materiałach było ? Może dla Ciebie bezużyteczne a komuś innemu pomogły :D

G
Klient

Uwaga (usunięte przez administratora)

Rafał
Klient

Witam. Stosuję dietę Pana Artura drugi miesiąc i jak do tej pory moja waga spadła o 5 kg. Jeśli chodzi o cholesterol i nadciśnienie to też są pozytywne zmiany - parametry w normie. Gorąco polecam.

Danuta
Klient

Witam dieta Pana Artura jest super, wszystko smaczne, 7,5 kg zrzuciłam w ciągu trzech miesięcy

Sylwia
Klient

Dieta 5 posiłkowa zadziałała. Jestem bardzo zadowolona bo przy niedoczynności tarczycy waga poszła w dół 9 kg w 7 tygodni. Dieta bardzo smaczna, przepisy proste i niezbyt pracochłonne. dla mnie trochę za duże porcje ale to nie problem. Polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy w Artur Topolski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Kewin
Klient

Szybki przyjazny kontakt, dieta działa

Beatak
Klient

Po dwóch miesiącach 7 kilo mniej. Polecam.

Edyta
Klient

Polecam dietę Pana Artura. Przepisy są proste a zarazem smaczne.Po miesiącu stosowania moja waga 4,5 kg w dół. Kontakt z Panem dietetykiem też super. Warto skorzystać z wiedzy człowieka,który wkłada tak dużo pracy i też serca,aby pomóc drugiemu człowiekowi

Marzena
Klient

Po miesiącu stosowania diety Pana Artura schudłam 4 kg w ciągu miesiąca. Wybrałam dietę pięć posiłków , nie byłam głodna a nawet nie wszystko zawsze udało mi się dojeść. Przepisy smaczne i proste w przygotowaniu. Polecam.

Magda
Klient

Jestem po raz drugi na diecie Pana Artura. Narazie straciłam 4kg po miesiącu stosowania. Posiłki są smaczne,proste i szybkie w przygotowaniu. Produkty ogólnodostępne. Porcje bardzo duże. Polecam wszystkim

Krystyna
@Magda

A jak wyglądają możliwości kontaktu z Panem Arturem? Czy w każdym momencie, w razie jakichkolwiek wątpliwości, można się z nim skontaktować?

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Artur Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 273.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 272, z czego 262 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Artur Topolski?

Liczba opinii klientów firmy Artur Topolski, to 2892, z czego 2734 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a, 116 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Topolski