Artur Topolski

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Artur Topolski

Zbyszek
Klient

Na diecie P.Artura jestem już 3 miesiące,świetnie się czuję, dieta smaczna ,prosta do zrobienia i daje rezultaty. 18kg.mniej to duży rezultat,a przy tym świetnie się czuję,polecam przy diecie wdrożyć trochę sportu,co dodatkowo przyniesie większy rezultat.

Damian
Klient

Na dietach Pana Artura jestem od czerwca 2020 roku. Traktuje je jako codziennosc. Sa proste w przygotowaniu, smaczne i dają duże efekty w obniżaniu wagi. U mnie 26kg. Czuje się innym człowiekiem! Mam energię, chec do życia!

Anna Nowy wpis
Klient

Na diecie Pana Artura jestem od marca 2021r do dnia dzisiejszego. Jestem mega zadowolona z przepisów które są szybkie i proste w przygotowaniu. Nauczyłam się jeść warzywa, których do tej pory nie bardzo lubiłam. Dieta pomogła mi w redukcji wagi -20kg, obecnie moja waga jest prawidłowa do wzrostu. Czuje się dużo lepiej fizycznie. Polecam bo warto. Pozdrawiam Anna

Abeata Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Klient

A ja właśnie rezygnuję choć na temat diety się nie wypowiem bo od 3.09 gdy ją zamówiłam jej nie dostałam ale za to dostałam 5 Sms z ponagleniem zapłaty chociaż zapłaciłam w momencie zamawiania. wysłałam mail z pytaniem czy dosłać potwierdzenie przelewu ale nie było takiej potrzeby tyle, że diety nadal nie ma a kolejne SMS dostaje. Ostatni o treści Twoja dieta jest gotowa ale najpierw zapłać. Teraz ciekawe ile będę czekać na zwrot pieniędzy. A jeszcze dodam, że w jednym z SMS proponowano mi 50 procent rabatu jeżeli zapłacę. Tylko, Że ja zapłaciłam od razu. To znaczy, że rabaty są dla odciągających się z płatnością ??? Beata

Arla Nowy wpis

Dieta smaczna, pomocna,polecam w 100%

Teresa K. Nowy wpis
Klient

Na diecie p,Artura udało mi się do tej pory schudnąć 10 kg.Jeszcze tylko kilka i osiągnę oczekiwaną wagę. Chudnę może w wolniejszym tempie ale nie mogę pozwolić na ćwiczenia..Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego wyniku -mam dużo energii,mniej bolą mnie kolana a wyniki badań laboratoryjnych rewelacyjne. Posiłki szybkie w przygotowaniu z łatwo dostępnych produktów.,smaczne i syte. Najważniejsze by przestrzegać podanych zasad i przepisów. Polecam dietę wszystkim dbającym o swoje zdrowie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Budowlany w firmie Artur Topolski? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Alina
Klient

Bardzo dziękuję za dietę, którą od Pana otrzymałam. Dieta jest bardzo smaczna i łatwa w przygotowaniu, dająca uczucie lekkości. Ja osobiście skorzystałam z opcji czterech posiłków, które są tak skomponowane, że w ogóle nie jestem głodna. Zachęcam do korzystania z diety Pana Artura Topolskiego-działa:)

Longina Tomczak
Klient

Jestem na diecie pana Artura drugi miesiąc .W każdym miesiącu chudnę ok 2kg.Dieta jest smaczna z ogólnie dostępnych produktów .Nigdy nie jestem głodna .Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam.

Magda
Klient

Po 2 miesiącach stosowania diety schudłam 6 kg. Posiłki są smaczne i bardzo łatwe w przygotowaniu, skomponowane z łatwo dostępnych produktów. Dobry kontakt, nie ma problemu z korektą w razie potrzeby. Polecam każdemu :)

Anna
Klient

Swoją przygodę z dietą Pana Artura zaczęłam w marcu 2021r. Jestem mega zadowolona, po 6 miesiącach waga spadła 18kg. Jem smacznie i zdrowo, czuje się dużo lepiej i mam więcej energii. Dania bardzo mi smakują i są szybkie w przygotowaniu. Będę polecać każdemu kto chce i potrzebuje zmiany. Jestem mega zadowolona bo można jeść i chudnąć. Pozdrawiam Anna

Jestem zadowolona
Klient

Witam chciałam polecić dietę pana Artura osobom które nie mogą schudnąć jest dostępna i smaczna ja stosuję 5 ty miesiąc i schudłam 15 kg przy cukrzycy i tarczycy z niedoczynnością pozdrawiam i dziękuję.j

Maria
Klient

Mam usuniętą tarczycę i przez parę lat miałam problem żeby schudnąć. Dieta Pana Topolskiego okazała się bardzo skuteczna w moim przypadku. W ciągu 2 miesięcy schudłam 8 kg. Nie mam jeszcze docelowej wagi, ale cały czas jestem pod opieką Pana Topolskiego i regularnie co miesiąc dostaję następną dietę. Jestem bardzo zadowolona, kontakt bez zarzutu, diety proste i smaczne, o i najważniejsze czuję się fantastycznie pomimo 65 lat:)

Karolina
Klient

Korzystam z diety Pana Artura głównie po to by zmienić swoje nawyki żywieniowe i nauczyć się zdrowo gotować/odżywiać. Poza tym, że wiem już jak jeść zdrowo to tracę na wadze, dlatego planuję być na diecie jeszcze kilka miesięcy, aby później przejść na dietę stabilizującą, która też jest w cenie pakietu. Jestem zadowolona, ponieważ odpowiedzi na zapytania są zazwyczaj tego samego dnia, a kolejne zestawy tygodniowe dostaję w przeciągu 2 dni.

justyna
Klient

Witam dieta p. Artura super wszystkie posiłki smaczne a co najważniejsze widać rezultaty jak to się mówi małymi krokami do celu bardzo polecam i pozdrawiam

Madga
Klient

Będąc na diecie Pana Artura schudłam w 30 dni 4 kg. Dieta jest prosta w przygotowaniu i smaczna. Polecam.

Wanda
Klient

Polecam dietę pana Artura. Jest bardzo skuteczna. Czuję się po niej lepiej, a do tego podane przepisy są łatwe i szybkie do przygotowania.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Artur Topolski?

Kasia
Klient

Dietę od Pana Artura stosuję od miesiąca, schudłam 4,5 kg. Jestem bardzo zadowolona. Posiłki są łatwe do przygotowania z prostych produktów, a nie z trudno dostępnych frykasów. Bardzo mi smakują i nie chodzę głodna! Koleżanki są pełne podziwu, że tak to działa a przecież tyle jem:) Oczywiście na tym nie kończę, mam jeszcze trochę grzechu do zrzucenia. Moje nastoletnie córki korzystają z przepisów na dietetyczne słodycze, które dostałam razem ze swoją dietą, ponoć pycha (ja jeszcze nie jadłam, nie chciałam zaburzać planu). Polecam serdecznie wszystkim, którzy mają problem z wagą a także ze złym samopoczuciem. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego Jak osiągnę swój cel na pewno pochwalę się rezultatami

Przemek
Klient

Dieta P.Artura skuteczna smaczne posiłki szybkie w przygotowaniu. Na tą chwilę 11kg mniej, bardzo dobry kontakt z P.Arturem. Polecam z całego serca, pozdrawiam.

Aleksandra

Bardzo polecam. Przepisy sa bardzo szybkie i smaczne, nie spędzam w kuchni całego dnia i jem to co lubię. Po tyg. -3kg, naprawdę warto!!

Alicja
Klient

Dieta skuteczna, posiłki łatwe do przygotowania , produkty dostępne bez problemu . Po 3 m-cach - zamierzony, wystarczający efekt , polecam

Irena
Klient

Jestem po miesięcznej kuracji (diecie) przygotowanej przez Pana Artura Topolskiego, czuję się bardzo dobrze. Przy wadze 79 kg i wzroście 160 cm , chorobie hashimoto oraz nadciśnieniu tętniczym schudłam 3,5 kg i nadal będę kontynuować dietę aby osiągnąć określoną wagę i nauczyć się odżywiać zdrowo przy niewielkim wysiłku . Dieta jest łatwa w przygotowaniu, syta i nie czuje się głodu, Dla pracujących osób proponuję przygotować sobie posiłki lub produkty dzień wcześniej (najlepiej wieczorem) aby następnego dnia zabrać do pracy a po powrocie z pracy szybko przygotować pozostałe posiłki. Z przyjemnością polecam Pana Artura Topolskiego jako wspaniałego dietetyka żywnościowego. Irena

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

Artur Topolski