Artur Topolski

Opinie o Artur Topolski

Przemek

Bardzo proste i nie skomplikowane przepisy, bazujące na wybranym supermarkecie. Potrawy przyrządza się szybko bez problemowo, duża oszczędność czasu. Bardzo pomocna jest lista produktów na tydzień diety z podziałem na kategorie- zakupy robi się raz w tygodniu i nie marnuje czasu na szukamie ich po sklepie. Potrawy są smaczne. W ciągu 30 dni schudnołem 4,5kg

karina

Nie polecam. Wykupiłam najdroższy pakiet i poza otrzymaniem e-booków oraz diety na pierwszy tydzień usługodawca nie wywiązał się z usług gwarantowanych w pakiecie. Szkoda czasu i pieniędzy. Bardzo trudny kontakt z obsługą, wysłane kilka meili z prośbą o dietę na kolejne tygodnie i ani odpowiedzi ani diety. Nie polecam !

Roksana
@karina

Absolutnie identyczne doswiadczenie mam. Zupelnie nie dbaja o klientow, na to wyglada. Nie reaguja na telefony, smsy i listy. Okropne. Wlasnie zlozylam reklamacje. NIE POLECAM zdecydowanie.

Ewa z Wałbrzycha
@karina

To dziwne bo ja stosuję od października i za każdym razem i kolejna dietę. Czekam na następną. Pozdrawiam

Lidia
@Ewa z Wałbrzycha

Czyli w czym tu może być problem? Zależy na kogo z obsługi się natrafi, skoro tu powyżej jakieś zakłócenia odnośnie komunikacji są? Wiadomo jak duży zespół tu mają na tej obsłudze tak właściwie?

Joanna

Z Waszych opisów wynikałoby, że ten pan sam się może zajmuje komponowaniem diet i obsługą klientów i może nie wyrabia zwyczajnie? Jednocześnie nie widać, żeby szukał kogoś do obsługi, więc pomyślałam, że zapytam o to tutaj. Jest jakaś praca w jego firmie?

Teresa

A ja polecam stosuję od marca i zero problemów. Wszystko ok dobry kontakt.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artur Topolski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Aga

Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy. Bardzo trudny kontakt z obsługą, wysłałam 2 tygodnie temu maila z prośbą o kolejną dietę, jadłospisu nie dostałam do tej pory, cały czas jestem zbywana.

Roma
@Aga

Tak tak szkoda czasu i pieniędzy i nerwów bo obsługa olewa te formularze o następne diety i uwagi do diet ! Nie polecam.

mariia

Korzystałam już z dwóch kolejnych diet Artura Topolskiego, obie były skuteczne i obie były bardzo smaczne. Chudnę wolno, ale równomiernie i myślę, ze to przyczyni się do braku efektu yo-yo. Zaproponowane potrawy są bardzo urozmaicone i sycące. Nigdy nie mam uczucia głodu ani ochoty na jedzenie czegoś dodatkowego. Naprawdę polecam :)

Aleksandra
@mariia

@ maria, czy podczas diety alkohol jest dozwolony ? Czy dieta jest skonstruowana w oparciu o kalorie per dzień ? Czy można coś przekąsić pomiędzy posiłkami ? z góry dziękuje

Jestem na diecie 4 tygodnie i schudłam 4 kg. Posiłki są łatwe do przygotowania, sycące i smaczne. Produkty ogólnie dostępne i niedrogie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam niezdecydowanym.

Elżbieta

Dieta smaczna i prosta w przygotowaniu. Wszystkie produkty są dostępne. Polecam nawet największym leniuchom, bo warto.

Magda

Dieta rewelacja,w 100%dopasowana do mnie.Prosta,smaczna i co najważniejsze prosta do przygotowania.Efekt WOW po 4 tygodniach stosowania diety waga spadła o 6 kg.Jestem fizycznym leniuszkiem,a dzięki diecie waga spada bez wysiłku.Polecam

Nn
@Magda

Jak to wygląda cenowo Ile tych diet należy wykupić Będę wdzięczna za odpowiedź

Izabela

Dieta bardzo skuteczna, w ciągu miesiąca 5 kg na minusie. Przepisy proste, szybkie i tanie. Przede wszystkim bardzo smaczne posiłki. Polecam

Nn
@Izabela

Witam Proszę o info jak to wygląda cenowo Przez jaki okres stosuje się jedną dietę i ile to kosztuje dziekuje

KKrzysztof

Dietę stosuję od 2 miesięcy. Efekt - 8 kg mniej. Jestem zadowolony. Czekam na kolejny, trzeci zestaw. Mam nadzieję, że dam radę. Polecam.

Teresa

A ja gorąco polecam korzystam od marca jestem mega zadowolona i za raz zamawiam następną

Danuta

Diety bardzo smaczne i szybkie, od czerwca ubylo mi 9 kg. Pozdrawiam

Renia

Zamówiłam dietę dla siebie 5 miesięcy temu, a dla partnera 3 miesiące temu. Schudłam 12 kg, mój partner 7 kg. W chwili obecnej zamówiłam dietę stabilizującą dla siebie. Na początku stosowałam bardzo dokładnie przepisy z diety. Po jakimś czasie przyzwyczaiłam się do zmiany stylu jedzenia, na bazie przepisów. Szykując posiłki liczyłam kalorie. Teraz Idąc na zakupy, więcej czasu poświęcam na wybory warzyw i owoców. Zdarzyły mi się posiłki, które mi nie smakowały. Ale nie był to jakiś problem, bo nauczyłam się je zamieniać na inne, w podanej ilości kalorii. W większości przypadków, posiłki były smaczne i łatwe do przygotowania. Przygotowywanie posiłków, sprawia mi przyjemność, tym bardziej, że widoczne są efekty. Jestem zadowolona z kontaktu z dietetykiem oraz diety. Najważniejsze to przeczytać bardzo dokładnie e-maila, w którym są zawarte wszystkie informacje na temat diety, która została przesłana. Polecam

Grażyna

Stosuję dietę ok. 2 m-cy (z przerwą na urlop) schudłam 4kg. Teraz wróciłam z urlopu i dalej będę stosować dietę. Mam jeszcze 8kg do zrzucenia. Zobaczymy. Jeżeli chodzi o dietę to za tę cenę,to chyba nie można narzekać. Uważam jednak, że nie uwzględnianie owoców i warzyw sezonowych w diecie to duże utrudnienie. Ponadto uważam, że tak powinno się komponować diety aby wykorzystywać wszystkie składniki do końca. Dlatego też, aby nie wyrzucać produktów, trzeba samemu co kilka dni ustalać menu np. na jeden dzień.w celu wykorzystania wszystkiego co zostało. Kontakt do tej pory ok. Podsumowując, za tę cenę to polecam.

Magda

Mamy zatem identyczna dietę...codziennie kurczak...nic nie schudłam...fotylam raczej o jedzenia codziennie tego kurczaka...nie polecam

Izabela

Dietę stosuję od 6 tygodni. Prawie 10 kg. mniej. Jestem bardzo zadowolona. Dieta szybka i prosta w przygotowaniu. Ważne , że nie jest droga. Polecam w 100 procentach.

Wioleta

Witam, swoją przygodę z dietą Pana Artura rozpoczęłam trzy miesiące temu, od tej pory straciłam 15 kilogramów i w dalszym ciągu kontynuuję mam do stracenia jeszcze 10. Posiłki syte, łatwe do przygotowania, produkty dostępne, można zabrać ze sobą wszędzie: do pracy, na wycieczkę. w tym czasie poprawiłam też swój stan zdrowia dzięki właściwemu odżywianiu. Zdecydowanie polecam dietę.

Anna K

Właśnie otrzymałam zestaw na 3 miesiąc diety Pana Artura. Zapewnienia w reklamie, że płacimy tylko za jadłospis na pierwszy miesiąc, a kolejne są darmowe - to prawda. Kontakt mailowy jest bezproblemowy i szybki (odpowiedzi otrzymywałam zazwyczaj już po 2 dniach). Po 6 tygodniach waga wskazuje 6 kg mniej :) Posiłki w każdym tygodniowym jadłospisie są bardzo smaczne i urozmaicone. Szczegółowo podane są wartości kaloryczne posiłków, zawartość białka, tłuszczu itp. Na ich przygotowanie nie trzeba dużo czasu, a produkty są ogólnie dostępne. Warto sprawdzić efekty na sobie, przy okazji przekonując się, że zazwyczaj nadwaga spowodowana jest naszymi złymi nawykami żywieniowymi (przynajmniej u mnie tak jest ;)) Polecam dietę Pana Artura, jest profesjonalny i rzetelny, a dieta przy jej przestrzeganiu - skuteczna i przyjemna.

Edyta
@Anna K

Kolejne są darmowe, ale w międzyczasie przysyłają maila z propozycją "lepszej" diety płatnej od nowa. Nie można tej wiadomości zignorować bo czekaja na odpowiedź. Te wiadomości często wpadają do spamu, i kilent czeka na dietę która nie przyjdzie. Nie było to uciążliwe?

Alicja

Zdecydowanie polecam dietę Pana Artura Topolskiego! Przez 4 tygodnie schudłam 3 kg Posiłki są syte, bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu. Produkty dostępne!

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

• Jak się pracuje w Artur Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 289, z czego 276 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Topolski