Artur Topolski

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Artur Topolski

Edyta
Klient

Juz drugi miesiac diety mija a ja nie czuje ze jestem na diecie waga spada najedzona zawsze. Posilki smaczne i proste.

Beata
Klient

Na diecie pana Artura jestem od dwóch miesięcy , jestem mega zadowolona waga idzie w dół w dodatku lepiej się czuję.Miałam problem ze wzdęciami ,lecz zauważyłam że dzięki diecie pana Artura rzadko się pojawiają .Oprócz diety ,jeżdżę na rowerze i ćwiczę gdy tylko mi czas na to pozwala.

Meg
Klient

Witam jestem na diecie 2 miesiące Posiłki są smaczne pożywne Schudłam coś w granicach 5 kg Czekam na kolejny miesiąc diety Narazie jestem zadowolona z efektów

Meg
Klient

Witam jestem na diecie 2 miesiąc w sumie straciłam coś koło 5 kg może to nie są jakieś wielkie efekty ale małymi krokami do przodu

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Budowlany w firmie Artur Topolski? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Iwona
Klient

Na diecie Pana Artura jestem dwa miesiące i pozbyłam się 5,5 kg. Dla mnie jest to świetny wynik, gdyż choruję na Hashimoto, poza tym mam 52 lata i moja przemiana materii już spowolniła. Dieta jest dostosowana do preferencji smakowych, jest szybka do przygotowania, smaczna, skuteczna. Kolejne diety są szybko wysyłane, ewentualne korekty również. Kontakt jest bardzo dobry. Z czystym sumieniem polecam Pana dietetyka

Ania
Klient

Stosuję dietę i widzę efekty - posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu, nie wymagają wyszukanych i trudno dostępnych produktów

Aga
Klient

Witajcie. Jestem na diecie drugi miesiąc i.... jeżeli chodzi o posiłki to faktycznie są fajne, łatwe w przygotowaniu i z ogólnie dostępnych i tanich produktów. Jeżeli chodzi o moje efekty to tu niestety jest ale... za nim opisze o co chodzi musze powiedziec ze wcale to nie musi być wina diety, ale może mojego organizmu lub tego ze coś robię źle, zamawiając diete pisałam ze mam siedzący tryb życia z kilkoma spracerami :). jestem na diecie 1600kcal i 4 posiłkach A wiec: rozpoczełam diete z wagą 74,8 po miesiącu stosowania zmieniło sie na 69,3 i było to ok. mój partner który też jest na diecie( I po 2 miesiącach spadł 12kg) powiedział abym napisała o zmianę jadłospisu i tak też zrobiłam. dostałam kolejną z innymi przepisami, też dania były super. ale dzisiaj minął kolejny miesiąc i niestety waga jest na 69,6 co jeszcze bym przeżyła ale w obwodach doszło mi po ok 2cm. no i tyle :( ale nie zatrzymuje sie, działam dalej. ogólnie polecam tą diete, nauczyła mnie ona regularnych posiłków, nie podjadania no i rezygnacji ze słodyczy i śmieciowego jedzenia

Tomek
Klient

Dzięki diecie chudnę. Jadłospis jest na każdą kieszeń bez jakichs cudów na kiju i o to mi własnie chodziło.

Halina
Klient

Na diecie Pana Artura jestem ponad dwa miesiące.Udało mi się już pozbyć 7 kg z czego bardzo się cieszę.Dieta łatwa i szybka w przygotowaniu.Jestem bardzo zadowolona i z diety i moich postępów.Polecam Pana Artura każdemu kto chce schudnąć i poradzić sobie z dietą.

Ewela85
Klient

Na diecie jestem drugi miesiąc i schudłam 6 kg ( myślę, że gdybym każdego dnia trzymała się diety rezultat byłby jeszcze lepszy, ale niestety czasem pozwalałam sobie na "dni wolne od diety"). Przepisy są proste i co było dla mnie zaskoczeniem naprawdę smaczne i syte. Polecam!

Grażyna
Klient

Witam. Jestem na diecie u Pana Artura od maja 2020r i nadal stosuję. Czuję się lepiej pod względem zdrowotnym, moja obecna waga to 64kg. W sumie schudłam 12kg. Jestem zadowolona, cieszę, że natknęłam się na tą właściwą dietę. Polecam naprawdę każdemu, kto potrzebuje fachowej porady, a sama się przekonałam, że warto ???? Pozdrawiam ????

Ilona
Klient

Pierwszy miesiąc za mną - 3kg mimo kilku grzeszków, które zdarzyły się po drodze. Jestem bardzo zadowolona z efektów, czuje się dobrze i czekam na nowe przepisy. Polecam :)

Anna
Klient

Serdecznie polecam dietę Pana Artura, po dwóch miesiącach stosowania schudłam 8 kg., bez uczucia głodu, bez stosowania suplementów diety. Posiłki są smaczne, tanie i bardzo łatwe w przygotowaniu a dobór produktów uwzględnia stan zdrowia. Dziękuję Panie Arturze i życzę dużo sukcesów.

Irena
Klient

Na diecie pana Artura jestem od miesiąca mój rezultat to 5 kg przepisy są proste smaczne i szybkie przygotowanie polecam

ELWIRA

Dieta jest łatwa do przygotowania i dość szybka i smaczna. Mama schudła 2 kg. Polecam

Aldona
Klient

Polecam diete Pana Artura jest smaczna produkty latwodostepne dania smaczne od początku straciłam 12 kg jest energia nogi nie bola to naprawdę działa i do przodu ,pozdrawiam Aldona spycala

Magdalena
Klient

W miesiąc czasu straciłam 6.5kg. Dieta smaczna I prosta. Posiłki szybkie w przygotowaniu, produkty łatwo dostępne.

Magda
Klient

Dietę Pana Artura stosuję od kwietnia 2021r. Obecnie kontynuuję 3 miesiąc, 3 zestaw - 1600 kalorii. Pierwszy miesiąc diety był dla mnie najbardziej rygorystyczny, ponieważ czułam, że jestem głodna. Kolejne już były zdecydowanie lepsze. Przygotowanie posiłków w zależności od rodzaju zestawu, jedne bardzo szybko, inne do poł godziny. Dania są smaczne, szczególnie koktajle. Do tej pory udało mi się zgubić 15 kg. Czy to zdrowo i bez efektu jojo?... okaże się po zakończeniu diety i stabilizacji. W każdym razie nie chcę wracać już do starych nawyków żywieniowych. Czuję się zdecydowanie lepiej bez zbędnych kg.

Nina
Klient

Dieta Pana Artura jest smaczna, przepisy proste i szybkie do zrobienia. Moje rezultaty to 4 kg. w ciągu 3 tygodni.

Małgorzata
Klient

Po miesiącu stosowania diety Pana Artura bez żadnych ćwiczeń 8,5 kg mniej.Dieta super jedzonko bardzo dobre i niedrogie co na kieszeń emeryta jest bardzo ważne.Dzisiaj zaczynam drugi zestaw i może życie starszej schorowanej osoby może być jeszcze piękne.Zcałego serca dziękuję i gorąco polecam.Małgorzata Wnęk

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

Artur Topolski