Artur Topolski

Opinie o Artur Topolski

Aga

Jestem na diecie od października. Na minusie 6kg. Dalej korzystam z przepisów , tylko coś ostatnio spadek wagi się zatrzymał:( A chciałabym jeszcze z 3 kg zrzucić.

Todor

Dieta bardzo smaczna szybką i łatwa w przygotowaniu oraz tania kontakt z Panem Arturem bardzo dobry

Todor

Dieta jest SUPER - łatwa , szybka w przygotowaniu i tania. Dania są proste i smaczne W ciągu 1.5 miesiąca schudłam 6,5 kg posiłki są duże porcje nie chodzi się głodnym nawet słodyczy nie brakuje .W święta dieta przerwana ale nadal ja stosuje . Polecam każdemu diety Pana Artura moja koleżanka już skorzystała i również jest zadowolona ????dziękuję

Kinia

Dieta Pana Artura, super! Posiłki smaczne, syte i szybkie w przygotowaniu???? w ciągu 1.5 miesiąca -8kg ????

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artur Topolski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Iza

Ten pan Artur to sam pracuje? On prowadzi jakaś poradnie dietetyczna czy to są gotowe plany dietetyczne do kupienia online? W internecie piszą że zatrudnia dietetyków, ale nie znalazłam żadnego ogłoszenia z ofertą pracy. Wie ktoś jak to działa? Sądząc po ilości zadowolonych odchudzonych to ciężko by mu chyba było skonsultować tyle osób samemu

Zosia

Polecam,tak dobrze dobranej diety i tak dobrego dietetyka ,który reaguje na wszelkie uwagi i koryguje jeszcze nie miałam .Mam swój słuszny wiek i mnie dopasować dietę jest bardzo ciężko ,a tutaj miłe zaskoczenie po moich pytaniach i uwagach za każdym razem otrzymałam korektę i poszło lepiej się czuję i już troszkę waga się zaniżyła dopiero próbuje drugi tydzień.Polecsm .Pozdrawiam

Danuta

Dieta pana Artura jest pyszna i prosta kolejne kg w dół.

Elst

Stosowałam dietę przez 2 miesiące schudłam 10 kg uważam że dieta jest rewelacyjna przepisy są tanie i szybkie w przygotowaniu Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję całej grupie która pracowała nad zgubieniem moich nieszczęsnych 10 kg

Krystyna

Jestem w trakcie studiów na kierunku dietetyka. Mam za sobą wiele kursów związanych z odżywianiem. Szukam miejsca w którym mogłabym odbyć praktyki a po nich podjąć prace w tym miejscu. Czytam opinie klientów na forum i widze sporo pozytywnych opini Czy jest szansa na zrobienie stażu w firmie? Czy po odbyciu go jest możliwość zatrudnienia?

Danuta

Diety pana Artura są smaczne i proste, zaczynałam od 100 kg a obecnie 87 kg ważę.

Wiolka

Witam dieta bardzo smaczna.Dania szybko się przygotowuje .Wszystkie produkty łatwo dostępne. Na diecie jestem 3 tygodnie schudłam 2 5kg.

Monika Maćkiewicz

Witam dieta bardzo smaczna.Dania szybko się przygotowuje na diecie jestem miesiąc schudłam 2kg.

Dieta jest SUPER - łatwa w przygotowaniu i tania. Dania są proste i smaczne. Przez 2 miesiące stosowania diety schudłam 7 kg i nie chodziłam głodna. Są posiłki, które nie przypadły mi do gustu ale zawsze można dokonać zmiany zgodnie z zaleceniami Pana Artura z pierwszego maila. Polecam wszystkim, którzy chcą o siebie zadbać. Na prawdę WARTO!

Kinia

Na diecie jestem 3 tygodnie i na minusie mam 4.1 kg z czego jestem bardzo zadowolona. Posiłki łatwe w przygotowaniu, wszystko można kupić w biedronce no i czas przyrządzania posiłków jest krotki. Polecam

Zbyszek

Dietę stosuje od 2 stycznia, w ciągu miesiąca 4,5 kg mniej. Posiłki proste w przygotowaniu, a produkty łatwo dostępne. Wszystko jest smaczne i wystarczające do zaspokojenia łaknienia. Moja dieta składa się z 5 posiłków, zawiera dużo warzyw i owoców. Dieta wyklucza w posiłkach wysoko przetworzone wyroby mięsne, pozbawiona jest ziemniaków. W diecie bardzo odpowiada mi spożywanie ryb i pieczywa żytniego razowego pieczonego na zakwasie, jogurtu naturalnego, orzechów, różnych sałat. Dieta zawiera same zdrowe produkty takie jak kiełki lucerny, rzodkiewki, czy płatki owsiane i otręby pszenne . Nigdy nie jadłem tak zdrowych posiłków. Od poniedziałku zaczynam drugi miesiąc. Jestem zadowolony z wyniku i walczę o następne 4,5 kg.

Pawel

Dieta dla zapracowanych okazała się bardzo skuteczna,fajny sposób na zamianę posiłków w ciągu dnia, szybkie zestawy do przygotowania posiłków w domu. Schudłem 5kg w miesiąc. Czekam na kolejną dietę i pozytywne efekty .

Dietę stosuję od niespełna miesiąca. 4,5 kg na minusie. Przepisy proste ale smaczne i niewymagające dużo czasu na przygotowanie. Mam nadzieję, że nie zabraknie mi motywacji tym bardziej, że efekty są widoczne na wadze.

Danuta

Dieta pana Artura jest pyszna i prosta, ubyło mi 12 kg przez 7 mc.

Małgorzata

dieta super, łatwa przystępna trzeba tylko samodyscypliny i będzie dobrze. Polecam gorąco.

Bożena

Bardzo dziękuję Panu Arturowi za indywidualny program odżywiania. Za dietę, dzięki której schudłam w ciągu miesiąca 3 kilogramy. Dania znajdujące się w jadłospisie były bardzo smaczne, urozmaicone. Wszystkie produkty były dostępne w sklepach, gdzie robiłam zawsze zakupy. Dzięki poleconym produktom zmieniłam całkowicie swoje żywienie. Czuję się lżejsza, poprawiła się jakość snu i ogólnie samopoczucie. Polecam takie indywidualne programy żywienia każdemu, kto chce być zdrowszy i szczęśliwszy. Mam nadzieję, że drugi miesiąc stosowania rozpisanej diety, również będzie świetny.

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

• Jak się pracuje w Artur Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 276 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Topolski