Opinie o TUiR WARTA S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TUiR WARTA S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TUiR WARTA S.A. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TUiR WARTA S.A. w Warszawa

STOPORACLE

Od strony technicznej bardzo słabo!!! NADAL jak w latach 90-tych pisana jest logika w Bazie Danych ORACLE oraz na SZYNIE.... Zamiast przejść na mikroserwisy móc skalowć swoją architekturę, oraz zaoszczędzić duże pieniądze w skali roku na zerwaniu umowy z Oraclem i byciem niezależnym od bazodanowców to nadal robi się tutaj podejście jak w latach 90-tych.... Oprócz tego JSF itp... Chyba ze sie trafi ciekawy projekt, ale trzeba budować zespoły bez bazodanowców...

XXZXXY
@STOPORACLE

Co to za bzdury, w żadnym projekcie nie ma JSF. Wszędzie jest Angular 4+ i w jednym miejscu AngularJS. Trochę logiki jest w bazie, ale to jest Informix a nie Oracle i wynika to ze złożoności systemów. A jak sobie nie radzisz z SQLem to na studia trzeba było iść a nie bootcamp :)

Kupa
@XXZXXY

Chłopie... Ja wiem co to od środka... Co się dzieje w warta a nie rozwiazalvys poprawnie mojego zadania z zaliczenia baz na studiach. Czy stosujecie DDD nie raczej database first, a w zespołach macie analityków i ludzi od baz,... Gdzie się tak obecnie wytwarza soft..? Wiesz stos query jak najbardziej należy do bazy... Macie liquibase w mikroserwisach? Sory Wy macie szynę ....

insider
@XXZXXY

Nie jest tak zle, bo choc Hurtownia Danych uzywa Oracle, to sa tez bazy open-source na produkcji, np. Postgres. Tylko baz no SQL brak z tego co wiem...

PussyBuster
@STOPORACLE

Kolego, widzę, że nie masz zielonego pojęcia o tworzeniu systemów informatycznych.

Zawiedzony

Niestety od poziomu B-2 menadżerów jest wspomniany beton, niemerytorycznych, nie tworzący atmosfery do pracy, wręcz palący projektowy czas nic nie wnoszącymi spotkaniami, w których negują wzorce , które jednocześnie były wymagane w ramach regulacji. Elementy, które są oczywiste w innych dużych organizacjach tutaj trzeba wydzierać wieloma MD użerania się. Szkoda nerwów i czasu, odradzam specjalistom w swoich dziedzinach - nie ma tutaj kompetencji. Mowa o centrali pionu IT. Są wyjątki, ale oto separujące się wyspy i żyją jako wydzielone projekty bezpośrednio pod biznesem.

zmęczony

Pracuję w tej firmie od trzech lat, na zleceniu, płaca 2000 brutto, zero premii, zero urlopu, zero zastępstw, idziesz na L4 to się pytają czy musisz iść na tak długo? Każdy wolny dzień - jeśli weźmiesz odliczany jest od wynagrodzenia. Nawet jeśli się starasz to nie dostaniesz ani grosza więcej i jeszcze szefostwo stara się na ciebie zwalić więcej obowiązków niż masz to w umowie. W dodatku siedzisz i pracujesz za dwie osoby. Nic co robisz nie jest doceniane, a jeszcze dostajesz opr za to że się zrobiło jeden błąd za te trzy lata pracy. System pracy musisz sobie sam ogarnąć, nikt nie pomaga, nikt ci nie powie co masz robić. A jeśli jest afera to mają pretensje, że tego nie zrobiłeś. Ogólnie kocioł. Wypłaty też są kiedy im się zachce wypłacić

@zmęczony

w centrali studentka z licencjatem tyle dostaje...

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w TUiR WARTA S.A.?

olek

niestety , (usunięte przez administratora) nad syfem, ogrom starych pracowników pracujących tam od lat , tzw beton, nie polecam tej prlowskiej firmy

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Rekrutacja w tej firmie to jakaś masakra. Rozmowa prowadzona jakby ani rekruterka (Zuzanna S), ani przełożona nie wiedziała co chce, o co pytać, kogo poszukują. Rekruterka tradycyjnie infantylne pytania... dlaczego nasza firma..., dlaczego chce pan zmienić prace... a następnie już ewidentnie patrzyła gdzie indziej i była nieobecna myślami. Najlepsze, że na info zwrotne pomimo obiecywanych 2 tyg można czekać i czekać. Próba kontaktu (po 1,5 miesiąca) z rekruterem skonczyla się tym, ze rano mialem info, ze proces został przedłużony i jeszcze potrwa, a wieczorem już, ze wybrali kandydata na stanowisko... podejście do kandydata z zerowym szacunkiem.

Pytania infantylne, co lubię robić, czemu Warta, jakie jest moje doświadczenie, czy mam doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej.... (chyba Panie zapomniały wziąć ze sobą cv) czy

logo firmy Serwisant rowerowy

Czy TUiR WARTA S.A. zatrudnia studentów?

sanssouci

tak, przynajmniej w Katowicach gdzie ja pracuje jest mocna ekipa studentów, jedni zostali na zleceniu, inni przeszli na etat

nick

Tak

Nie zle

Prosiłabym o kontakt Panią Ele. Fajnie byłoby żeby zareagowała na sytuację. Szczególnie niebezpieczne są rekkczyny. Czy ja mam to zgłosić do pup. Niech Pani sprawdzi poważnie dział. Będzie Pani zaskoczona to tam się dzieje.

Nie zle

Miałam przyjemność pracy w oddziale Białystok. Tragedia. Koszmar atmosfera, wykorzystywanie pracowników. Same zaś chodzą po dwie lub trzy godziny po sklepach różnych lub na kawę z prądem. Tragedia. Patologia jakąś tam pracuje. Serio Pani Ela powinna się zainteresować działek. Śpią pod ławka i, non stop obgaduja nie dziwne że brokerzy nie mają wyliczonych składek dla klientów. Proszę się zgłosić do mnie opowiem co tam się dzieje. Nigdy nie pracowałam w takiej pracy. Komu nie opowiadam każdy uwierzyć nie moze

Rozczarowana

Forma pracy nie jest zła z atmosfera gorzej znacznie gorzej. Bylam pracownikiem na umowe zlecenie zaznaczam ppzostali umowa o prace. Nie masz przerwy na jedzenie opieprzaja za wszystko co zrobisz. Wyjscie do sklepu na 10 min, za to ze jesz. Wydrukujesz itp. Zapytasz o cos to powinnam bo sie ucze ale jak gorszy humor to lepiej nie pytaj bo dostaniesz po nosie. Zas sami pracownicy moga wszystko na umowe o prace jesc pic gadac caly dzien spac pod stolikami i na krzeslach. Wychodzic na 2.5 h na kawe do innego dzialu, po kieliszki do hurtowni do fryzjera oj jest tego duzo wiecej. Zas prscownik na zkecenie nie moze jesc nie pic i nigdzie nie chodzic nawet przerwa mu sie nie nalezy. Porazka. Obrabianie innym (usunięte przez administratora) najlepiej im idzie. Dodam ze nawet dochodzi do rekoczynow

#niehejter

Ostatnio miałem wątpliwa przyjemność uczestniczenia w rekrutacji. Rozmowa bardzo słaba, A osoba zarządzającą działem sprawiała wrażenie jakby pierwszy raz słyszała pewne pojęcia. Do tego zabrakło pytań o pogodę... systemy też słabe nie mogliśmy się połączyć. Odpowiedź przyszła po prawie 4 tyg jak sam się upomnialem. W sumie jak tak traktuje się kandydatów to pytanie co z pracownikami ? Odradzam ogólnie dla mnie powiększa czarną listę pracodawcow

Czy można liczyć w TUiR WARTA S.A. na prywatną opiekę medyczną?

xxx

tak, pracownicy ubezpieczani są w Medicoverze

wojtek

rozmowa bardzo niemerytoryczna, pytania kompletnie nie związane ze sprawami zawodowymi, sprawiało wrażenie pogawędki dla zabicia czasu bo stanowisko być może już obsadzone. Na rozmowie pani z hr poinformowała, że w przypadku negatywnej decyzji powiadomią emialem. Oczywiście nie dostałem do dziś.

Radek

Proces rekrutacyjny wieloetapowy, typowy dla korporacji. Niestety mimo obiecanej informacji zwrotnej urwałsię kontakt z panią z HR. Wystarczy przecież zwykły mail "dziękujemy, ale nie chcemy cię". Nie polecam.

Leszek
@Radek

Szkoda, że nie otrzymałeś informacji zwrotnej, mimo że firma obiecała się skontaktować. Skoro proces rekrutacyjny jest wieloetapowy, to mógłbyś w skrócie przedstawić, jak każdy z etapów wyglądał?

Radek
@Leszek

Etapy rekrutacji: rozmowa telefoniczna z potencjalnym przełożonym, rozmowa face to face z potencjalnym przełożonym, rozmowa telefoniczna z osobą z hr, testy online, rozmowa telefoniczna z osobą z hr, rozmowa face to face z potencjalnym przełożonym, jego przełożonym i osobą z hr.

Grażyna
@Radek

Całkiem sporo tych etapów rekrutacji. Na ale dzięki temu firma ma pewność, że zatrudniła właściwą osobę na dane stanowisko. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej odnośnie tych testów, o których nadmieniłeś. Jaki jest ich, mniej więcej, stopień trudności?

Przed rozmową

Mam pytanie czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji w Krakowie? Znalazłam ogłoszenie, oferta dotyczy specjalisty ds sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Zależy mi na Waszej opinii czy warto aplikować, jakie są wymagania, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, jakie zarobki proponowane są kandydatom? Niestety słyszałam opinie, że pracownicy są zatrudniani po znajomości i zastanawiam się czy poświęcić swój czas na przedmiotowy proces rekrutacji

Kandydatka

Po rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek odpowiedzi, mimo zapewnień, że taką otrzymam. Zdecydowanie skreśla to firmę już na początku. Zwykły brak kultury i szacunku. Sama rozmowa również pozostawia wiele do życzenia. Aplikowałam na stanowisko specjalisty, zaproszono mnie od razu na rozmowę do centrali w Warszawie. W rozmowie brała udział pani z hr i kierownik działu. O rozmowie ewidentnie zapomniano. W trakcie prowadzący wchodzili sobie w słowo, ponadto kilkukrotnie nam przeszkadzano. Rozmowa była bardzo nieprofesjonalna i skutecznie zniechęciła mnie do pracy na stanowisku, na które aplikowalam.

Leszek
@Kandydatka

Większość firm odzywa się tylko do tych kandydatów, którzy przeszli weryfikację pozytywnie. Byłaś tylko na jednym spotkaniu, czy rozmowa rekrutacyjna była kilkuetapowa?

Kandydatka
@Leszek

Rozmowa była ostatnim etapem rekrutacji, po niej miał zostać wybrany konkretny kandydat. Niemniej jednak, cytując samą siebie, "Po rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek odpowiedzi, mimo zapewnień, że taką otrzymam.". Skoro zapewniają, że dostanę odpowiedź, niezależnie czy pozytywną, czy negatywną, to powinni się z tego wywiązać i mam prawo tego od nich wymagać.

Saszka

Proces rekrutacyjny wymagający? Ciężko się dostać? I czy szkolenie jest płatne? Pytanie do osób co pracują lub pracowały w cc Lublin.

@Saszka

Zdecydowałaś się na zatrudnienie? Na jakie stanowisko kandydowałaś? Jeżeli masz za sobą doświadczenia dotyczące rekrutacji podziel się nimi na forum. Obecnie TUiR WARTA szuka doradcy do spraw obsługi klienta i agenta ubezpieczeniowego w różnych lokalizacjach. Pracodawca oferuje stabilną umowę o pracę lub elastyczną umowę zlecenie. Jeżeli macie już jakiś staż w firmie napiszcie jak realnie wygląda przechodzenie z umów zlecenie na umowy stałe?

Adios
@Saszka

Ogólnie jeśli chodzi o rekrutacje to nie biorą wszystkich jak leci. Jak ja miałam rekrutację to było chyba z 30 osób a zatrudnili 12. Szkolenie jest płatne. Jak się nie przepracuje 3 miesięcy to się chyba zwraca 300zł za szkolenie.

@Adios

Jak dobrze rozumiem udało Ci się dostać do pracy w firmie TUiR WARTA? Jeżeli tak to mógłbyś napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca zaraz po ukończeniu szkolenia przez nowego pracownika? Pensja jest elastyczna i zależna od wielu innych czynników, czy może stała i niezmienna? Proszę o informację na ten temat.

Wit
@Adios

Ile trwa szkolenie?

@Wit

Dobre pytanie. W sumie jest to ważna kwestia, jak długo trwa szkolenie organizowane dla nowo zatrudnionych pracowników w firmie TUiR WARTA. Planujesz aplikować do pracy w tym miejscu? Masz jakieś doświadczenie związane z ubezpieczeniami?

Bogdan
@Roman

Pracowałem w Warcie w Lbn przy obsłudze agenta. Szkolenie dwu tygodniowe płatne. Elastyczny grafik na umowie zlecenie, każdy na start otrzymuje uz. Wynagrodzenie wyliczane na podstawie czasu zalogowania na komputerze. Mało ciekawa praca, możliwość rozwoju poprzez nowe skille. Mi nie pasowało wynagrodzenie i monotonnia.

Agata
@Bogdan

A czy istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę po jakimś czasie? Niestety, wiele zawodów wiąże się z wykonywaniem powtarzających się czynności - dla niektórych może to być zaleta. Napisz coś więcej o tym, na czym polegały Twoje obowiązki w TUiR WARTA S.A. Dziękuję!

Witam mam pytanie, interesuje mnie rozpoczęcie kariery w dziale likwidacji szkód. Przez rok czasu pracowałam w sekretariacie Kancelarii Odszkodowawczej. Tematyka mnie bardzo interesuje i chciałabym spróbować swoich sił. Moje pytanie, czy istnieje szansa przejścia rekrutacji bez stricte doświadczenia jako likwidator? dziękuje za odp.

Załamana
@Anonim

Niestety, nie przeskoczysz tego, sama mam dokładnie takie samo doświadczenie i właśnie widzę ofertę pracy z Warty i miałam aplikować (Katowice), ale po przeczytaniu komentarzy, chyba podziękuję...tym bardziej, że jest to umowa zlecenie, a ja nie tego szukam, i zapewne mydlenie oczu o "możliwości przejścia na umowę o pracę". Eh zmęczona jestem tak gów....ofertami, no i bez podawania stawek. Żenujące ! Muszę jednak napisać, że co jak co, ale potulnie i szybciutko wypłacali odszkodowania, nie tak jak pewien "gigant" ;)

SPECJALISTA

Witam. Ostatnio miałem wątpliwą przyjemność pracować w firmie założonej i prowadzonej przez dwoje byłego managera TUiR WARTA, spełniającej niestety wszystkie negatywne kryteria wymienione na tym forum. Gdy się z Państwa wpisami sukcesywnie zapoznaję to jakbym czytał o mojej firmie. Brak szacunku do pracowników i klientów, całkowity brak jakielkolwiek merytoryki, szkoleń i informacji zwrotnej, brak rozliczania nadgodzin, a w atmosferze pracy i w podejściu do pracowników - lekceważenie prawa pracy i w ogóle jedna wielka "słoma z butów". Pomimo iż reprezentuję zdecydowanie odmienną od Państwa branżę, to wiem o czym Państwo piszecie. Mój pracodawca, widać przeszczepił to całe (usunięte przez administratora) na nowy grunt jakim jest jego nowa firma. Widać "czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci". Trzymajcie się Państwo dzielnie, stawiając tamę tej - jak słusznie piszecie "zapyziałej wschodnioeuropejskiej pseudokulturze pseudozarządzania".

Likwidator

Aplikowałem kilka razy , raz zadzwonili umówili się , miałem dograny urlop bo pracowałem w innej firmie , ale niestety odmówili dzień przed spotkaniem !! Rzenada , mało konkretna firma

Ajax
@Likwidator

Rzenada? Boję się co Ty w CV napisałeś

Agata

Widziałam na stronie internetowej firmy TUiR WARTA, że do pracy stale poszukiwane są osoby na stanowiska doradców do spraw obsługi klienta oraz agentów ubezpieczeniowych w różnych lokalizacjach, nie tylko w Warszawie (https://www.warta.pl/oferty-pracy ). Czy Waszym zdaniem warto podejmować pracę w tym miejscu? Podobno jest to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w kategorii „Ubezpieczenia" w Polsce.

Po rozmowie

Byłam na rozmowie, ale nie dostałam żadnej informacji zwrotnej (zresztą pan z HR powiedział mi, żebym się za bardzo nie przywiązywała do terminu odpowiedzi!), druga osoba biorąca udział w rekrutacji ze strony Warty nawet się nie przedstawiła. Na moje oczekiwania co do pracy zdalnej (raz na jakiś czas to nie jest jakiś kosmos w dzisiejszych czasach, w takiej firmie) odpowiedziano, że nie ma takiej opcji i inni sobie jakoś radzą (tak sobie radzą, że słyszę tylko narzekania od tych, których znam z Warty). Generalnie zero profesjonalizmu, sama rozmowa była w miarę poprawna merytorycznie chociaż nieprofesjonalna (dziwne uwagi, dziwne odpowiedzi, dziwne zachowanie), brak kontaktu zwrotnego.

Zostaw merytoryczną opinię o TUiR WARTA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TUiR WARTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TUiR WARTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TUiR WARTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TUiR WARTA S.A.?

Kandydaci do pracy w TUiR WARTA S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TUiR WARTA S.A.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • UL.WODNA 13
    86-200 Warszawa