Opinie o TUiR WARTA S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TUiR WARTA S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TUiR WARTA S.A. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TUiR WARTA S.A. w Warszawa

Warta

Nie polecam obecnie pracy w Departamencie Finansowym. Zarobki marne, brak szans na dostanie umowy o pracę, toksyczne środowisko. Przepracowałam trochę ponad pół roku i psychicznie nie wytrzymałam dłużej, sama się zwolniłam.

@Bożena

Od dawna jest niewyjaśniony problem z liczbą etatów - każdy dodatkowy to walka z zarządem i dodatkowe koszty na benefity, ekwiwalenty urlopowe. Wolą więc dać umowy zlecenia

Koles

Czy Warta ofertuje pracownikom podwyżki inflacyjne?

Edzia
@Lev

O co chodziło z tamtymi limitami? Ktoś miał na myśli te budżetowe? Czy one wciąż występują? zastanawiam się na jakiej podstawie ktoś w takiej sytuacji miałby mieć ograniczany dostęp do premii. Zastanawia mnie też kwestia awansów, czy to dotyczy każdego odnośnie słabych możliwości na jego uzyskanie?

Szanowni Państwo, chciałam podpytać o organizację pracy hybrydowej. Czy będąc samodzielnym pracownikiem z doświadczeniem danego Działu/Pionu (np Likwidacji szkód) istnieje możliwość aby będąc zatrudnionym w jednym mieście "odrabiać" tę hybrydę w tym samym Dziale, ale w innym mieście? Wiem, że takie rozwiązania funkcjonują w innych firmach ubezpieczeniowych. Jak jest w Warcie?

@Lisa

I na jakim sprzęcie się pracuje tak w ogóle? zastanawiam się jakie maja tu zasady użytkowania, w różnych firmach może być inaczej. po dłuższym stażu zmieniają na nowy czy raczej do końca na tym samym lecisz?

Alutka
@Ewa

Oooo to faktycznie ciekawe. Ale mnie interesuje jeszcze kto w takiej sytuacji daje sprzęt do pracy zdalnej? Który dział, z którego miasta zapewnia narzędzia do pracy w takiej sytuacji? A i czy generalnie wiecie, ile dni jest pracy z biura w dziale likwidacji szkód?

@Ewa

Podbijam pytanie o możliwość/brak możliwości świadczenia pracy w różnych miastach w tym samym dziale (np Likwidacja Szkód) Jeśli ktoś z pracowników lub z HR zechce się odnieść, będę zobowiązana. To znacznie ułatwia decyzję odnośnie aplikowania/nie aplikowania i nie zawracania Państwu czasu.

Lisa Nowy wpis
@Alutka

Pracują tydzień z biura tydzień z domu. Sprzęt zapewnia Ci jednostka w której jesteś zatrudniona

@Lisa

Jakie godziny pracy obowiązują w TUiR WARTA S.A.?

Pracownik Nowy wpis

Zależy jakie stanowisko , jeżeli infolinia to od 7 do 21 +/- rozciągają się zmiany ale najczęściej jest to około 7-8 h dziennie chyba że się dogadasz inaczej

Hej a jak tu jest z praca na część etatu? czy na infolinii mogę się zatrudnić teraz na 1 / 2 albo w porywach na 3 / 4? Całego wiem ze jak na razie chyba nie dźwignę. Są na tyle elastyczni? Idą na rękę?

To jak oceniacie prace przy infolinii? Widzę, że jest ona chyba sugerowana samym studentom, skoro najwięcej ich właśnie przy niej się zatrudnia. pewnie na zleceniu? a można tez być na umowie o prace?

Pracuje od 2 miesięcy, jak narazie są pozytywne wrażenia, jeżeli chodzi o wiek to bardzo różnie, dużo młodych ale i starszych osób, także 50 + się znajdzie

Rozumiem, że macie swoje dość niskie widelki finansowe jakie mozecie zaproponować (mimo doświadczenia). Jednak powinniście Państwo HR/Kierownik współrekrutujacy poinformować o tym, że nie mogą zaproponować danego stanowiska. Lepszy e-mail z automatu niż brak informacji. Po korporacji tego typu się tego nie spodziewałam. Wg opisow nie jestem jednostkowym przypadkiem

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Rekrutacja w tej firmie to jakaś masakra. Rozmowa prowadzona jakby ani rekruterka (Zuzanna S), ani przełożona nie wiedziała co chce, o co pytać, kogo poszukują. Rekruterka tradycyjnie infantylne pytania... dlaczego nasza firma..., dlaczego chce pan zmienić prace... a następnie już ewidentnie patrzyła gdzie indziej i była nieobecna myślami. Najlepsze, że na info zwrotne pomimo obiecywanych 2 tyg można czekać i czekać. Próba kontaktu (po 1,5 miesiąca) z rekruterem skonczyla się tym, ze rano mialem info, ze proces został przedłużony i jeszcze potrwa, a wieczorem już, ze wybrali kandydata na stanowisko... podejście do kandydata z zerowym szacunkiem.

Pytania infantylne, co lubię robić, czemu Warta, jakie jest moje doświadczenie, czy mam doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej.... (chyba Panie zapomniały wziąć ze sobą cv) czy

logo firmy Serwisant rowerowy

A ile czasu mniej więcej trzeba czekać na odpowiedź względem rekrutacji? myślę czy nie aplikować na asystentkę członka zarządu, ogłoszenie od paru dni dopiero jest wystawione. Wiecie kiedy ostatnio było dodawane? zastanawiam się po jakim czasie można awansować. na jakie stanowiska najczęściej się przechodzi?

Jestem rozczarowany brakiem profesjonalizmu ze strony rekruterów. Jako jedna z nielicznych firm nie raczą nawet poinformować o swojej decyzji.

Przedszkole a nie poważny zakład pracy? teraz niedawno ktoś tak napisał i ciekawi mnie odniesienie osób aktualnie zatrudnionych. Tak przy okazji jaka może być średnia wieku osób zatrudnionych? Czy jest tu sporo studentów?

Sanssouci

Zależy oczywiście od działu. Myślę, że więcej studentów jest na infolinii, ale nie ma reguły. W każdym dziale są osoby w różnym wieku, pracujący w firmie długo.

Witam, mnie również zainteresowały bardziej szczegółowe warunki pracy. mam na myśli młodszego specjalistę ds. obsługi operacji ubezpieczeniowych. Nie wymagają w nim doświadczenie, jest ono jedynie mile wdziane. Proszę wiec o przybliżenie zakresu szkoleń. Jak szybko udaje się kogoś wdrożyć na dane stanowisko?

Centrala. Ja akurat miałam tam etat, ponieważ, nie wiedziałam o tym, że spodobałam się szefowej :). Jak mi przykro - jestem hetero. Ale to nie zatrzymało szefowej przed jeżdżeniem w weekend na rowerze pod moim miejscem zamieszkania a potem wobec wszystkich pracowników w naszym pokoju stwierdzeniem - och nie mogłam cię spotkać. What the (usunięte przez administratora) Kobiety są źle traktowane w tej firmie, ale o dziwo się z tym zgadzają. Jeśli chodzi o mój temat mobingu, to nie byłam pierwsza, zgłosiła się do mnie pracownica przede mną mobingowana przez tą samą szefową. Ona wykorzystała sytuację i awansowała na stanowisko, na jakie chciała, ja uciekłam. Absolutnie nikomu nie polecam tej firmy.

Weronika
@Anna

O kurczę jak zaczęłam czytać to pomyślałam sobie że spodobałaś się pod względem umiejętności i kwalifikacji. A zgłaszałyście gdzieś to co się działo?

@Anna

(usunięte przez administratora) w Warcie to norma, jak będziesz(usunięte przez administratora), donosić na innych, podlizywać się to przetrwasz, ale jak chcesz pracować, a nie plotkować to cie zniszczą. Dramat, brak reakcji na (usunięte przez administratora) obgadywanie pracowników przez przełożonych, to jest przedszkole a nie poważny zakład pracy

Mati

A jak sie pracuje w oddziale w Krakowie? Jak atmosfera?

kandydat

Po 3 etapach rekrutacji brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Szacunek do drugiej osoby i poświęconego przez nią czasu wymagałby tego jednak. Nie polecam - strata czasu.

Pawel
@kandydat

Standard - pomimo zapewnień słownych o kontakcie niezależnie od decyzji, i to jeszcze z ust wysoko postawionych osob w firmie brak kontaktu - żenada. A sam proces rekrutacji rozciagniety na miesiac (!!!).

@Pawel

Wow miesiąc. A jakie są etapy? Znaczy ile jest tych etapów? I do tego, na czym każdy z nich polegał? Czy to jest tak, że przez miesiąc ciągle coś się dzieje, czy są przestoje np. 1,5 tygodnia między kolejnymi etapami?

Jestem zawiedziony poziomem rozmowy z pracownikami. Rozmawiałem z Panią Jolanta B. i to jest nie do pomyślenia ,kogo firma zatrudnia. Liczy się masówka nie jakość

Jaka jest umowa w firmie TUiR WARTA S.A.? Wiecie, czy jako Likwidator Szkód Komunikacyjnych zatrudniają na umowę zlecenie?

Takisobie

Praca w Lublinie na likwidacji ok.Finansowo mogło by być lepiej, zaczyna się najczęściej od minimalnej, ale w ostatnich latach co roku są podwyżki inflacyjne, jest system premiowy, realny do wyrobienia dodatkowo pieniądze na święta. Dobry fundusz socjalny z którego też można wypłacić pieniądze. Atmosfera miła, z Kierowniczkami idzie się porozumieć, i dogadać. Pracy jest za dużo w osiem godzin nie da rady wszystkiego zrobić. Trzeba często siedzieć na darmowych nadgodzinach więc to duży minus.

Roma
@Takisobie

No to jak podwyżki inflacyjne są, to extra, a wiecie ile jest takiej podwyżki? To jest konkretna kwota czy % od zarobków danej osoby? Ale jeszcze mnie interesuje, system premiowy jest oferowany od startu pracy czy po okresie próbnym nowego pracownika?

Takisobie
@Roma

Procentowo od kwoty podstawy Premie sa od razu, ale w pierwszych dwoch miesiacach ciezko wyrobic, bo masz mniej zadan, pozniej co miesiąc praktycznie sie wyrabia

Koles

Czy Warta ofertuje pracownikom podwyżki inflacyjne?

La
@Koles

Była jedną (pracuje prawie 5 lat) w październiku 2022 - 11%

Bożena
@La

czyli dobrze się pracowało przez te lata jednak skoro bez podwyżki można było tyle siedzieć? to jak one wyglądały? podobne odczucia można mieć teraz?

ByłaWarta
@Bożena

Realnie najwięcej podwyżki można się spodziewać to 500zl brutto. Niekiedy 100-200. Ale jest ich ograniczona ilość i niektórzy nie dostają wcale bo są limity.

Lev
@La

Była również w tym roku 10% nie mniej niż 500

Edzia
@Lev

Warta

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć którego dnia miesiąca wypłacane są wynagrodzenia w tej firmie?

An

Czy coś się zmieniło w formie? Lepiej/gorzej niż było ?

@An

Wszystko zależy od departamentu i poziomu stanowiska. Na minus jest powrót do pracy z biura bo open spacer. I dalej kawa za 1zl :) dopóki nie zmieni się podejście zarządu i wieloletni dyrektorzy bez wizji będą na swoich stołkach to nic się nie zmieni

Lev
@BylaWarta

Potwierdzam - wszystko zależy do jakiego departamentu się trafi. W moim ( byłym już na szczęście ) można było siedzieć i 10 lat bez awansu, a podwyżki śmieszne. Szef oczekuje entuzjazmu na informację o podwyżce 200 zł po dwóch czy trzech latach. Jest to praca dla młodych naiwnych na tzw początek kariery żeby mieli coś w CV . Generalnie nastawienie na wyciągnięcie z pracownika jak najwięcej jak najmniejszym kosztem. Dobrze że ten etap został zamkniety

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Likwidator Szkód Komunikacyjnych w TUiR WARTA S.A.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Bożena
@Warta

"obecnie", czyli kiedyś było ok i według Cebie jest perspektywa, że jeszcze tak może być? Co do tej umowy to właśnie nie rozumiem, w czym problem żeby ją tak po prostu dać? I mimo tego ludzie wciąż się zatrudniają i pracują. Wiadomo dla jakich innych profitów w takim razie?

Jola

A co powiecie na temat pracy na stanowisku Młodszy sp. ds. obsługi indywidualnych ubezpieczeń na życie. To jest po prostu praca na infolinii ? jakie zarobki, zasady idt?

Zostaw merytoryczną opinię o TUiR WARTA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TUiR WARTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TUiR WARTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TUiR WARTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TUiR WARTA S.A.?

Kandydaci do pracy w TUiR WARTA S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TUiR WARTA S.A.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • UL.WODNA 13
    86-200 Warszawa