Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Axidus czyli (usunięte przez administratora) kierowany przez patologicznych polskich nieudaczników którzy w kraju nie potrafili się odnaleźć więc uciekli szukać lepszego życia. Ludzie z uzębieniem niepełnym podstawowym którzy za 30 eurocentów więcej poganiają was jak zwierzęta i nie potrafią mówić po polsku (a w kraju znaczą tyle że można się na nich zeszczac) i kobiety w centrali które nie potrafią nawet pisać poprawnie po polsku a myślą że są kimś (z Polski pewnie uciekły z kasy w Społem dymane przez kolegów ze wsi).

Patrycja

W życiu nie spotkałam się z tak beznadzieją firmą. Zero profesjonalizmu, mieszkanie z ćpunami oraz ludźmi agresywnymi to standard. Jeżeli chcesz zarobić i zaoszczędzić to takiej możliwości nie ma bo połowa twojej wypłaty ląduje u nich w kieszeni :) Z całego serca odradzam.

Arnold

Ale się Pan z biura zdenerwował

filokox

w porownaniu do innych firm fakt zarobki nei porazaja ale nie jest tragicznie, wezcie pod uwage szanowi panstwo ze praca jaka oferuja jest banalnie prosta wiec kokosow jak w salonie mercedesa w dubaju to sie nie spodziewajcie. zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. mila atmosfera, przyjazni pracownicy i ten w olsztynie i w maasdajku pomoga kazdemu jak potrafia. ja tam mam pozytywne odczucia i jesli wyjade ponownie to pewnei z nimi. a co do niegatywnych opini to jesli ktos jedzie jarac trawe i sie opierdzielac to nic dziwnego ze mu wychodzi 150 euro albo 300 glupie te wypowiedzi sa na forach czasem;] przypominam iz praca za granica to nie wakacje.pl ! pozdr.

wingog
@filokox

500 to minimum przez uczciwą agencję pracy w normalnych godzinach z sobotą.. Widzę że chyba też Cię objechali na kasę..

Krzysiek 18034

Hejka, przychodzę tu z pytaniem bo zastanawiam się czy wyjechać ale po tych złych opiniach itd nie wiem już w co wierzyć mógł by ktoś kto był napisać jak to wygląda w realu jak już jesteś na miejscu ?? Był bym bardzo wdzięczny.

Rafał
@Krzysiek 18034

Może kompana szukasz, aby razem wyjechać ? Chciałem przez E&A ale się wygadałem że mam dowód tyci tyci zarysowany i nie mogę pojechać, myślałem też o Axidusie

@Krzysiek 18034

Siema siema panowie :) W Axidusie się na prawdę poprawiło ostatnimy czasy . Poczytajcie sobie komentarze max z przed kilku miesięcy i jest więcej pozytywów niż negatywnych opinii. Sam pracuje już przez Tą agencję od roku i powiem wam że nie zamierzam zmieniać , praca jest , godziny są , mieszkanie nie jest złe . Jak ktoś chce pracować to praca będzie i pieniądze . Więc nie ma co się bać ????

App
@Krzysiek 18034

Ja pracowałam w zeszłym rok. I powiem tak miałam godziny bo byłam kierowcą. Trochę z przymusu bo uslyszalam że jeśli się nie zgodzę to mogę nie mieć godzin. A co do godzin i wypłat. Owszem wyplaty na czas ale za 42 godziny dostałam na rękę 270 euro i to było najwięcej. Miałam nocne godziny i soboty i nic z tego. Mieszkanie takie sobie. Może ja jestem przyzwyczajona do czegoś innego ale okna nieszczelne i grzyb na oknie to napewno nie dobre warunki.

@App

Byłam kierowca a i tak zdarzalo się ze rezerwy 3x w tyg, zapisywanie się na sobotę na nature też chyba tylko po to żeby zawieźć innych a dla mnie nie było pracy tylko siedzieć I czekac na kantynie nawet w tygodniu zdarzały się takie sytuacje po czym znajdywała się praca na innym zakładzie gdzie dwie inne dziewczyny pojechały tam busem a ja po zdenerwowaniu na mieszkanie i czego się dowiaduje od tych dziewczyn na drugi dzień? Że bus ich zawiózł na mieszkanie bo tam jednak nie było pracy a za transport musiały zapłacić i tak,masakra ogólnie jakies głąby tam pracowały wtedy nie wiem jak teraz

Lukas
@App

240€ za 42 h/pracy o ja (usunięte przez administratora)

Blancia
@Krzysiek 18034

Pracowalam tam miesiac nie dosc ze okradaja to na dodatek mkeszkanie w bardzo nie dobrych warunkach .. Same (usunięte przez administratora) i cpuny... Polecalabym Aldora firma tygodniowki 450euro oplacasz 90 euro miezkanie i to sam .

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
stalin

Ludzie czy w tym roku będzie wyjazd na święta z bonusami i jakie one będą

Olaaaaaaa

Hej! Szykuję się do wyjazdu, nie mogę się zdecydować co do biura, bo opinie są różne. Niewiadomo komu wierzyć. Jadę sama i jest to już wystarczająco stresujące :D wiec chciałabym wiedzieć na co się szykować. Powiedzcie proszę, jakie są warunki, jeśli o mieszkanie chodzi, jakie są przykładowe prace (bo wiem, że czasami to co jest napisane w ofercie pracodawcy na stronie, nie pokrywa się z tym jak to jest w rzeczywistości) i ile wychodzi Wam tygodniowo na czysto. Dzięki za odpowiedzi ;)

Jaxidus
@Olaaaaaaa

Siema z chęcią ci odpowie.Mieszkania wyglądają tak, akurat w moim przypadku ja mieszkałem w 4 osobowym mieszkaniu w bloku w 2osobowym pokoju. Przez telefon ugadywalismy sie na mieszkanie w pokoju z kolegą ale gdy przyjechaliśmy na miejsce okazało się że nie będziemy brązem mieszkać bo nie ma wolnych pokoi xd z praca wyglądalo to tak że znalazłem w internecie ogłoszenie o sortowaniu papryki. Po przyjechaniu na miejsce okazał on sie że nie ma dla nas takiej pracy i nas dadzą na robienie sałatek. Akurat praca fajna ale zapewniają godziny a wystarcza tylko na przeżycie nic nie odłożysz. Za 1 tydzień dostałem 100euro , za drugi podobnie. Po 2 tygodniach stamtąd wróciłem. Jak coś chcesz wiedzieć jeszcze z chęcią n odpowiem

Doki
@Jaxidus

Miałeś 10 wyrównanie przy wypłacie?

Adrian111
@Olaaaaaaa

Hej i jak wyjechałaś może do pracy z tą agencją?

Adriann111

Witam. Zastanawiam się nad wyjazdem na pakowanie kosmetyków. Ktoś coś wie, może powiedzieć jak wygląda obecnie praca przy tym ? ????

rogalka

jestem bardzo zadowolony pomogli mi i chlopakowi w szybkim podjeciu pracy, mieszkamy razem pracujemy razem jest kilka minusow ale do przezycia jak dojazd do pracy czy kontakt z biurem przez aplikacje. wyplaty na czas w piatki, godziny dobre, nadgodziny sa jest ok dla chetnych auta sluzbowki co do mieszkania standard sredni bez wypasow ale najwazniejsze ze mamy wlasne lokum

Hejzel

Przyjechałem tu zarobić a ostatnie 2 tygodnie siedziałem w domu No dobra sory w każdym tygodniu chodziłem 1 dzień?! Do pracy (usunięte przez administratora) tej nie dość że to ja im musiałem oddać to jak pisałem do biura jak to będzie wyglądać z opłatami bo wogule nie zarabiam (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam Tymbardziej jeśli masz wiekówe to nie wywiążą się z umowy i za mieszkanie będziesz płacił tyle samo co osoby starsze i o ile będziesz miał z czego zapłacić Agencja do (usunięte przez administratora) mają do ciebie problem bo nie było cię 1 dzień w pracy (usunięte przez administratora)

Kuba

Ktoś wie jak to wygląda z mieszkaniem dla par w okolicach Rotterdamu?

Ewcia

Pracowalam z nimi w wakacje - bylam 8 tygodni. Pracowalam przy owocach egzotycznych. Fajna praca, mili ludzie, co do zakwaterowania trafilam dobrze, same porzadne osoby, ale wiem, ze z tym roznie bywa. Wyplaty na terminowe i wszystko sie zgadzalo. Nie mam zastrzezen, raz bylam chora - to mialam kontrole czy nie ściemniam.

Milena

(usunięte przez administratora)nikt nikogo nie traktuje poważnie na lokacji ćpanie i chlanie. Nie są wyplacalni koordynator wporzadku chociaż tez różnie z tym bywało na lokacji (usunięte przez administratora) pokoje nie są zamykane na klucz nawet jak jestes chory musisz iść do pracy powodzenia

Alberto

Siemka planuje wyjechac z tą agencja mam 20 lat jak wygląda sprawa z wypłatami ile wynosi całkowita wypłata na czysto po odciągniecuu wszystkich kosztów tj ubezpieczenie dojazdy oraz czynsz za mieszkanie. Po ile godzin sie pracuje?

Sisi
@Alberto

Tyle dają że starczy Ci na chleb na cały tydz zastanów się lepiej nad tą agencja bo wrucisz bez niczego. Poczytaj wpisy bd wszystko wiedział pozytywy tu wystawiają tylko cizie z biura. Byłam to wiem jak jest

Arab
@Sisi

(usunięte przez administratora) wiesz jak widać ja po odciągnięciu wszystkiego 350/400 wiec XD w Ciebie

Sisi
@Arab

No napewno Ci tyle zostaje żeby (usunięte przez administratora)nie czasem tyle to ty nie zarobisz na czysto nigdy i nie ściemniaj

Mat

Jestem ty od zeszłego tygodnia na razie narzekać mogę na administracje, na głowę mi nie pada ciepła woda jest I praca bardzo fajna

Najgorasza agencja w jakiej bylem. W mieszkaniach smrud brud i ubustwo w cenje 100e. Kradną pieniadze oraz totalnie nie udzielają pomocy.

Kleszczu

Sama agencja w porządku, jedyny minus to 3 tygodnie oczekiwania na sofi. Natomiast stanowczo odradzam robote na levharcie gdzie dostaje sie ciagly (usunięte przez administratora) nawet jak (usunięte przez administratora) za 3 na wszystkich linkach. Kierownictwo tez tragiczne, zero szacunku do pracownika tylko chodza i sie (usunięte przez administratora).

Panskxix

Wspólnie ze znajomymi wyjeżdżamy 28.09.21r. Chętnie skontaktuje się z osobami, które również wyjeżdżają tego dnia! snap. milis2001

@Panskxix

Ja tez jutro jadę ze Swarzędza

Kris
@Panskxix

Witam uprzejmie, zastanawiam się nad pracą, ale czytam opinie w internecie i chciałem podejść bezpiecznie do ogłoszeń. Czy dalibyście znać jak wam się pracuje jak już będziecie na miejscu? Pozdrawiam.

Szymek
@Panskxix

Zaprosiłem na snapie sgradowski7 Mam parę pytań bo też zamierzam wyjechać w najblizym czasie

Adrian z Pabianic

jeśli chodzi o rejon Rotterdam bardzo polecam, mają fajnych klientó i stałe prace. są różne ofirmy od ryb, kwiatów owoców ale też dużo orderpickerki. szanują szczególnie kierowców i osoby z lepszym angielskim. zwiedziłem kilka firm poznałem mase ciekawych ludzi. wszystko zalezy chyba od człowiueka i nastawienia do pracy bo szczerze prace szanowałem (ani jednej nieusprawiedliwionej nieobecności w pracy) co poskutkowało dostaniem iphonea (co prawda 8 seria) ale za darmo to wiadomo :D oraz paroma bonusami za obecności. i teraz najlepsze ok kto narzeka na ta fiorme i ich opinie a no osoby co nie czytaja umowy albo co nie szanua roboty albo na dzien dobry chca miec 15 e netto na godzine. sam zaczynalem od 9.84 a skonczylem na 12 e net. uwazam ze jak na oprace produkcyjhne wcale nie jest tak zle. dodatkowo wyszedlem z dlugow w pl i chyba poznalem milosc swojego zycia w holandii. ogolnie kazdy malkontent powie ze holandia to nei to samno co 10 lkat temu ale to o kazdym kraju mozna tak powiedziec. pozdrawiam

Sandra

Wyjechala do pracy przez AXIDUS miesiac temu, znalazlam ogloszenie do pracy na magazynie z kosmetykami, postanowilam zaryzykowac bo stawka byla bardzo interesujaca. Dostalam propozycje wyjazdu 03.08, i musze przyznac ze nie mam zadnych wiekszych zastrzezen, jedyny dojazd do pracy ktory zajmuje ponad godzine w jedna strone, ale jeszcze bedac w Pl zostalam o tym fakcie poinformowana. Praca mila, przyjemna, stawka wysoka jak na to, ze nie posiadam zadnych uprawnien oraz nie znam ang. Planuje w najblizszym czasie wynajac cos na wlasna reke blizej pracy, zeby nie dojezdzac. jestem bardzo zadowolona.

@Sandra

Właśnie we wtorek wyjeżdżam dokładnie tam gdzie ty

Kinga
@Sandra

Ile godzin tygodniowo?

Siemka, jedzie ktoś może w tym lub przyszłym tygodniu oczywiście z Polski?

@Kandydat

Ja jadę 28

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.