4 14 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy firma wypłaca wynagrodzenie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy pracownicy Toolip HR Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ol Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Toolip Olsztyn to najgorsza firma jaka znam. Co miesiąc muszę przypominać że muszą wypłacić mi wynagrodzenie (jestem na macierzyńskim). Zdarzyła się nawet sytuacja, że gdybym się nie upomniala to wogole by mi nie wypłacili. Po roku zatrudnienia twierdzą że nie ma mnie w ich bazie danych. Jest 28 a ja nadal nie mam wypłaty choć miała być wypłacona do 21. Nie polecam.

Nie
Nazwa działu: Produkcja

To co się dzieje w THR Gdańsk przechodzi ludzkie pojęcie. Wypłaty są na czas, albo nie. Na cztery wypłaty, tylko dwie były na czas. Zależy to w sumie od nie wiadomo czego. Człowiek musi dzwonić i się dopytywać kiedy i czy w ogóle pieniądze do niego dotrą. Odpowiedzialność za to przerzucana jest najpierw na księgowe, potem na firmy u których się pracuje, potem na ulewne deszcze. Wymówki są wymyślane na poczekaniu i można je bardzo łatwo zweryfikować. Informacje jakie otrzymuje pracownik są znikome, żeby nie powiedzieć, żadne. W momencie zadawania niewygodnych pytań kontakt zostaje przerwany. Kontakt bywa utrudniony z tego względu, że panie pracują w terenie i nikt nie raczy powiadomić, ani zamieścić stosownej informacji, że biuro jest jednak czynne w innych godzinach niż podano wcześniej.

Tak3Nie1
Janusz
@Nie

Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej, skoro pracownik musi upominać się o należne mu wynagrodzenie. Wcześniej takie sytuacje również miały miejsce, czy może dzieje się tak od niedawna? Pytałeś się może innych pracowników, czy mają podobny problem? Mam nadzieję, że to tylko chwilowe problemy.

Iwona Nowy wpis

@pracownik Przykro mi, jeśli faktycznie jest tak jak piszesz. Czy oprócz wynagrodzenia na czas ,miałeś jeszcze problem z jakimś niedotrzymaniem umowy poprzez Toolip HR Sp. z o.o. ? Licze na Twoją odpowiedź.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

REKRUTACJA

Proponujemy dobry start do kariery zawodowej!

Rekrutujemy dla sprawdzonych pracodawców, dostosowujemy oferty do Twoich potrzeb!

Sprawdź nasze aktualne ogłoszenia w zakładce ->OFERTY PRACY

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Grzesiek

Bardzo dobra firma dla pracowników ale pod jednym warunkiem. Trzeba być dobrym pracownikiem!

Tak2Nie
Krzysiek
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam,pracowałem w Toolip Wawa 5miesiecy,brak pasków do wypłat, opóźnienia z kasą i dwa razy pomyłka w wypłacie a liczyłem tylko ostatnie dwie

Miro
 Rekomendacja

Ja polecam, pracowalem tam (choc przsz chwile) i pracodawca chcial bym zostal (ale zycie pisze rozne scenariusze). Pewnie bym zostal ale trzeba bylo emigrowac do (przyszlej) zony :D wynagrodzenie na czas zgodnie z tym co sie umowilismy. Praca jak praca

Tak4Nie
Łukasz
Nazwa działu: Handlowy

NAJGORSZA FIRMA JAKĄ ZNAM. PROBLEMY NA KAŻDYM KROKU,ZACZYNAJAC OD BRAKU TERMINOWEJ PŁATNOŚCI PO PROBLEMY Z WYSYŁKĄ JAKICHKOLWIEK DOKUMENTÓW. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM Moje sugestie dla Toolip HR Sp. z o.o.: Ogarnijcie swoich pracownikow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić profesjonalistów

Tak4Nie

@Łukasz

Dzień dobry, Przykro nam że nie jest Pan zadowolony z naszych usług, pragniemy podkreślić że opisana sytuacja nie jest zgodna ze standardami naszej firmy. W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy Pana o skontaktowanie się z nami poprzez e-mail: agnieszka.pr@toolip.pl. Dzięki temu będziemy mogli odnieść się do sytuacji oraz zareagować.

Serdecznie witamy użytkowników serwisu GoWork.pl

Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie są poruszane kwestię dotyczące naszej firmy, dlatego wnikliwie zapoznaliśmy się z opiniami w serwisie GoWork.pl

Widząc rosnące zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy wykorzystać tą platformę komunikacyjną do przedstawienia aktualnych wydarzeń z życia firmy, a także przybliżyć Państwu oferowane przez nas warunki współpracy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie merytoryczne opinie oraz konstruktywną krytykę, która postaramy się, aby zaowocowała poprawą w obszarach naszej działalności, które mogą tego wymagać. Prosimy jednak pamiętać o zachowaniu kultury wypowiedzi i odnoszeniu się wyłącznie do potwierdzonych informacji. Wszelkie niepokojące sprawy czy też szczegółowe pytania mogą Państwo do nas kierować również mailowo na adres: agnieszka.pr@toolip.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Tak8Nie
ERYK

Omijajcie tą agencje !!! BRAK PROFESJONALIZMU, NISKIE WYNGRODZENIA, OSCZĘDZANIE NA WSZYSTKIM.

Tak8Nie1

Tak18Nie

Janusz

Twój wpis zawiera poważne oskarżenia wobec firmy Toolip HR. Czy od czasu twojego ostatniego wpisu, wyjaśniłeś sprawę swojego wynagrodzenia z sierpnia? Może jako pracownik nie wywiązałeś się z zapisów umowy. Opisz proszę dokładniej całą sytuację, żeby pozostałe osoby mogły ją ocenić.

Tak1Nie1
Halina

@Pedro, rozumiem, że byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak oceniasz jej przebieg? Miałeś do wykonania jakieś zadania? A może już pracujesz w Toolip HR? Firma aktualnie oferuje wiele ofert pracy w różnych lokalizacjach - wszystkie zobaczyć można tutaj: https://www.gowork.pl/praca/toolip-hr-sp.-z-o.o.;pr . Którą z ofert jesteście zainteresowani?

Pedro

Na razie miła Pani uprzejmie skontaktowała się ze mna telefonicznie i zaprosiła na pierwsze spotkanie w dniu 22/03/2018. Na razie kontakt uważam za satysfakcjonujący

leszek polak sosnowiec

Ciekawe jak magazynier ma sie rozwijac zawodowo --brakuje tu jeszcze dwóch języków obcych płynnie, pisadło zeby coś napisać , głupota

Tak20Nie

Zostaw opinię o Toolip HR Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.