Toolip HR Sp. z o.o.

Opinie o Toolip HR Sp. z o.o.

pracodawca
Serdecznie witamy użytkowników serwisu GoWork.pl

Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie są poruszane kwestię dotyczące naszej firmy, dlatego wnikliwie zapoznaliśmy się z opiniami w serwisie GoWork.pl

Widząc rosnące zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy wykorzystać tą platformę komunikacyjną do przedstawienia aktualnych wydarzeń z życia firmy, a także przybliżyć Państwu oferowane przez nas warunki współpracy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie merytoryczne opinie oraz konstruktywną krytykę, która postaramy się, aby zaowocowała poprawą w obszarach naszej działalności, które mogą tego wymagać. Prosimy jednak pamiętać o zachowaniu kultury wypowiedzi i odnoszeniu się wyłącznie do potwierdzonych informacji. Wszelkie niepokojące sprawy czy też szczegółowe pytania mogą Państwo do nas kierować również mailowo na adres: agnieszka.pr@toolip.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

ERYK

Omijajcie tą agencje !!! BRAK PROFESJONALIZMU, NISKIE WYNGRODZENIA, OSCZĘDZANIE NA WSZYSTKIM.

Uwaga !

Toolip nie płaci wynagrodzenia swoim pracownikom tymczasowym. Wrzesień brak kasy za sierpień ! Inspekcjapracy już jedzie !

Janusz
@Uwaga ! 12.09.2018 19:30

Twój wpis zawiera poważne oskarżenia wobec firmy Toolip HR. Czy od czasu twojego ostatniego wpisu, wyjaśniłeś sprawę swojego wynagrodzenia z sierpnia? Może jako pracownik nie wywiązałeś się z zapisów umowy. Opisz proszę dokładniej całą sytuację, żeby pozostałe osoby mogły ją ocenić.

Halina

@Pedro, rozumiem, że byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak oceniasz jej przebieg? Miałeś do wykonania jakieś zadania? A może już pracujesz w Toolip HR? Firma aktualnie oferuje wiele ofert pracy w różnych lokalizacjach - wszystkie zobaczyć można tutaj: https://www.gowork.pl/praca/toolip-hr-sp.-z-o.o.;pr . Którą z ofert jesteście zainteresowani?

Pedro

Na razie miła Pani uprzejmie skontaktowała się ze mna telefonicznie i zaprosiła na pierwsze spotkanie w dniu 22/03/2018. Na razie kontakt uważam za satysfakcjonujący

leszek polak sosnowiec

Ciekawe jak magazynier ma sie rozwijac zawodowo --brakuje tu jeszcze dwóch języków obcych płynnie, pisadło zeby coś napisać , głupota

Zostaw opinię o Toolip HR Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toolip HR Sp. z o.o.