Toolip HR Sp. z o.o.

Gdańsk

Toolip HR Sp. z o.o.
4 9

Opinie o Toolip HR Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Halina

@Pedro, rozumiem, że byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak oceniasz jej przebieg? Miałeś do wykonania jakieś zadania? A może już pracujesz w Toolip HR? Firma aktualnie oferuje wiele ofert pracy w różnych lokalizacjach - wszystkie zobaczyć można tutaj: https://www.gowork.pl/praca/toolip-hr-sp.-z-o.o.;pr . Którą z ofert jesteście zainteresowani?

Pedro

Na razie miła Pani uprzejmie skontaktowała się ze mna telefonicznie i zaprosiła na pierwsze spotkanie w dniu 22/03/2018. Na razie kontakt uważam za satysfakcjonujący

leszek polak sosnowiec

Ciekawe jak magazynier ma sie rozwijac zawodowo --brakuje tu jeszcze dwóch języków obcych płynnie, pisadło zeby coś napisać , głupota

Zostaw opinię o Toolip HR Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toolip HR Sp. z o.o.