Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Prawda

Takie jest wasze podejście zapłaciłem raz na próbę i wiem kolejny raz nie ma sensu a obrażanie nas kierowców nie jest w porządku bo to dzięki nam macie pieniądze.Co innego było obiecywane podczas pierwszego spotkania.Miałem właczoną aplikacje cały czas na jednym z 3 telefonów.Oczywiście telefon z waszą aplikacją "dzwonił" najsłabiej.To forum jest do wyrażania swoich opinii miedzy nami kierowcami.Mogę dodać zdjęcie na waszego fb ale każdy który jezdzi w tej firmie podzieli moją wypowiedź.To my kierowcy cierpimy gdy zleceń jest mało i dlatego każdy podpiera się jakąś aplikacja czy to taxify,opti czy uber.Prawda jest taka że przy tej kwocie nie da się zarobić w tej firmie.Ja w opti spotkałem wielu ludzi którzy odeszli z MINI DRIVERS.Chciałem się przekonać bo każdy jest ciekawy. Zrobiłem łacznie od mojego początku 13 zleceń w innych firmach tyle można zrobić jednego dnia.Każda osoba która tu przyjdzie będzie miała jeden dzień taki jak ja u Was i więcej nie zapłaci.Klienci się skarżą że czas jest podawany zaniżony.Kierowcy sami oddzwaniają do klienta wtedy jak klient słyszy głos nie Polaka często jest nie zadowolony.Wiem że jest wam łatwiej wysłać numer bo są braki kadrowe ale nie jest to dobre rozwiązanie.Kolega który odszedł do konkurencyjnej firmy i zrezygnował z MINI DRIVERS powiedział że miałem najlepszy samochód w MINI DRIVERS wiem że przyjmujecie każde auto ale klient też patrzy na to jakim autem jedzie.Nie wypowiadam się na temat reklamy bo na ten temat nie mam zielonego pojęcia ale moim zdaniem nie jest dobrze.Dużo klientów przeszło do opti bo mieli waszą bazę i sami rozesłali numery telefonów.W opti jest stała cena średnia wychodzi minimum 1,90zł a w korkach więcej czasem 2,20zł no tak zaraz spadnie fala na mnie że są opłaty,no ale moi mili płacę i zarabiam nie tłukę km na doloty.Przez to że aut jest garstka to musimy sobie radzić czyli zapierd@laC kilometry na pusto.Opti ma stawki taksówki no tyle tylko ze nie złapie łapek ani postojów więc klient z ulicy nie podejdzie.Kobiety na centrali Ukrainki maja wieksze pojecie niż u was.Ja mówię moje odczucia i co powinniście zmienić.A dostaje wyzwiska, nie ważne jak byś mnie obrażała ja i tak tu nie wrócę.Słabe podejście.Ludzie prowadzą małą firmkę nie rozumieją że jak nie zainwestują nie będą mieli pracy (jak by był ruch w co wątpie bo jest tendencja spadkowa z kim bym nie gadał)Druga rzecz to podejście do nas pracowników.Nikt nie słucha tego co mówimy,wiem że po tym co piszę wyłączycie mi aplikacje,ale mała to strata.Zbyt mało samochodów i co widać gołym okiem cięcie kosztów.Jeśli ktoś nas nie szanuje a ja mówię że się nie da zarobić i dostaje wiązankę czy to przez telefon czy to na forum.To może wyciągnie wnioski.Mi wisi bo mam pewniaka i wolę jezdzić gdzie mi coś zostaje.Po każdym kursie zapisuje w notesie jaka aplikacja.Wiem że jesteście na przegranej pozycji ale wspólnymi siłami można by ściągnąć kierowców do MINI DRIVERS tylko po co jak roboty nie ma.Mam kilku kolegów którzy poprzechodzili ze mną z innych przewozów.Kolejni też odejdą z sevena.Nie to że ich wyciągam ale wakacje, święta i nowy rok były tragiczne,mysleli że po nowym roku bedzie lepiej ale jeśli ten brak ruchu nazywacie poprawą to dzięki bogu że ja w tej szopce nie uczestniczyłem. Samo to że wy nie macie biura spotykacie się po krzakach to już mi się zaświeciła czerwone światełko.A z każdym dniem kolejne rzeczy zrażały mnie do pracy z wami.Mam tą śmieszną aplikację i patrze patrze można usnąc ale ma też 2 inne telefony które mnie budzą i napędzają do pracy.Finał będzie taki że zostaną wam 2 samochody nikt przy zdrowych zmysłach nie przyjdzie tu,upadek gwarantowany.A dwoma samochodami miasta nie obrobicie jak teraz to jest mordęga.A się dziwiłem że pozwalacie na inne aplikacje bo u was z jednej jest lipa.Ja w przeciwieństwie do was i waszych chamskich odzywek żegnam się miły i cywilizowany sposób. Do widzenia.oby nie bo do końca roku to nikt nie zostanie w tej firmie.Chyba że jacyś ludzie nie znający ekonomi lub inni Janusze biznesu na swoich porozwalanych autach których nikt inny nigdzie nie przyjmie.Smutne to jest brak poszanowania drugiej osoby bo to dzięki nam macie chleb.Nawet nie rozumiecie tego,bo każdy może być smutny że wszystko się wali nie stajecie na wysokości zadania.Tylko czemu obwiniać nas kierowców wyrobników jak to nie nasza wina że tak się dzieje.Najpierw oceńcie siebie bo wasza praca ma odzwierciedlenie na nasze jakże małe "zarobki" jak odejdzie kilka osób na raz a tak niedługo się stanie to zejdziecie z tonu troszkę.ale wtedy będzie już za późno bo nie bedzie komu na pensje płacić.Jestem zdruzgotany bo to forum służy nam kierowcą a nie komuś co wyżywa się na innych zamiast wyciagnąć wnioski i szybciutko poprawić co sie da bo czasem nie da się nic już zrobić i o ile się nie mylę być może ten monet właśnie zawitał do MINI DRIVERS.

Lacky

W 100 % prawda.

Miłosz
@Prawda

Tak się traktuje kierowców. I nie lepiej klientów, dlatego tak masowo uciekają i jedni i drudzy.

Robert

Hahaha nawet nie masz pojecia jaki jest do nich numer telefonu . I niby jesteś kierowca ? Jak tak pracujesz jak masz pojęcie o numerze to nie dziwne ze nie zarabiasz.

@Prawda

Jaka prawda ? O czym Ty piszesz ? Przeciez w MINI nie przyjmuja obcokrajowców samo to świadczy o tym ,ze nie masz zielonego pojęcia co sie dzieje w tej korporacji a co do auta nawet w ogloszeniu jest napisane ze od 2004 roku. Znajac zycie ten sam komentarz umieścisz na innych forach o innych firmach .

Robert

A bierzesz pod uwage to ,ze ten Juryj moze mieszkac w Polsce 20 lat i nawet akcentu nie miec ?

Gienne

Polecam. Fajna firma

K2k

Miałem super weekend. Obrót chyba najwyzszy w tym roku przez noc.

Darek

Bardzo dużo zlecen. Więcej niż w innych firmach. Z czystym sumieniem mogę polecic:)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
slaw

Fajni ludzie i fajna atmosfera pracy. Wyjeżdżam codziennie wieczorkiem od ć roku. Polecam

Patryk

Polecam pracodawce. Pracowalem w kilku firmach i tu jest uczciwie pewnie dlatego jest co robić

Parufka

(usunięte przez administratora)kupiła seven i teraz pewnie kupi nambera to będzie najlepsza w wawie

Kierowca

Faktycznie marny weekend po 7 zleceń na giełdzie w nocy wisialo

Leszek 104
@Kierowca

Dokładnie tak. Ja w 10 godzin 16 zlecen zrobilem. Dobry farmazon ktoś tu w wypisuje

Gosia

Fajna przyjazna firma z samymi Polakami

Michał kierowca

Polecam Mini Drivers po weekendzie jestem zachwycony

Podziękuje

Gdzie najlepiej przejść bo widzę że tutaj długo nie pojeżdżę jak się więcej stoi niż jeździ?

Patryk

Polecam Mini drivers dużo zlecen

sebek aka żołnierz mefedronu

Taaaaaaaaate zioooooooooła

Kierowca 241

Polecam Mini jeżdżę dziś 1 dzień i dopiero od rana jem śniadanie. Nie wiem jak będzie dalej Ale narazie jest co robić

Przyjaciel

Dokładnie tak jak ktoś pisze Łukasz z Mariuszem mieli mini 3 lata. Po 3 latach nic nie robienia Mariusza Łukasz go pogonił. Mariusz funkcjonował sam rok i już nie istnieje. Ktoś ewidentnie nie umie się pogodzić z porazka

Radoslawek

Świetna firma. Dzwia mnie te negatywne opinie. (usunięte przez administratora)

Nolt
@Radoslawek

Nie skladaj na innych. Tu rozchodzi się o Mini (usunięte przez administratora)ta dwójka już sobie nie radziła (usunięte przez administratora)

Nolt

(usunięte przez administratora)znów na bezrobociu bo co minutę wrzuca nową opinie jak to w Mini cukierkowo i wspaniale hahahaha Sama chyba tak myśli, bo poza jej "wyszukanymi" pozytywnymi opiniami są jedynie rzetelne opinie innych użytkowników Mini czy to kierowców czy klientów. Rzetelne wiesz co to słowo znaczy (usunięte przez administratora);)))

Każdy ma to na co zapracowal. Kiedyś śmiałem się w mini bo jeździłem w numer one teraz sam tu latam bo tam podnieśli stawki i praca kaput

Justa

Warto zaryzykować 20zl żeby sprawdzić czy praca odpowiada. Mi osobiście pasuje

jaro

Polecam przyszedłem z innej firmy i tutaj jeszcze są zlecenia

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ