Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Pietrasssienarazdwie

Tanie taxi pada.Nie mają na reklamę. Mówiłem że mają diabelski numer.

@Pietrasssienarazdwie

Aby Ci się fabinka nie popsuła hehe

@Pietrasssienarazdwie

Dlatego zapraszamy do nas .U nas kierowcy maja spokojnie po 10 tys na czysto. W tych taxi od dawna było wiadome że padną .Same skody już jeźdżą bo wypożyczalnie pozabierały im lepsze wozy a do tego kilka osób do podziału jest i nie ma sie czym dzielić.Panika w firmie bo trzeba sie dzielic . W mini jest dobrze .Rekrutacja trwa .

@333333

Mówisz o tych fabiach rozwalonych co jeżdżą w mini ? Przedsiębiorstwo na parkingu obi na radzyminskiej ? Hehe

Kozi
@333333

Piszesz o mini w Krakowie, które padło hehe czy te w Wawie, które pada hehehe

Kry

26 września około jedenastej zamówiłam taksówkę przyjechała Honda czerwona i to co przeżyłam wody jadąc z tą taksówką to jest horror facet jechał dwoma pasami cały czas chyba spał rozmawiałam z nim żeby go budzić .prosiłam żeby jechał wolniej bo wydawało się że będzie bezpieczniej szczęśliwie dojechaliśmy ale w życiu nikomu nie polecę tej firmy.Taksówkarz tłumaczył ze jeździ od 3 w nocy i było strasznie zimno , i jest okropna pogoda więc czuje się zmęczony Jestem 38 lat kierowcą i jeżdżę głównie w WArszawie ale czegoś takiego się nie spodziewałam .Miałam ochotę wysiąść ale się spieszyłam . Mam nadzieje że gość dojechał do domu i nikogo nie zabił

nie istotne

Jedna z parcownic, chodzi o przyjumującą zgłoszenie - Katarzyną K. (jesli to było jej prawdziwe imię i nazwisko, jeśli nie kłamała) już po raz któryś z rzędu nie miała dla mnie samochodu..... Z bezcelnym uśmieszkiem na twarzy (da się to wyczuć przez telefon) po raz już nie wiem który odmówiła mi auta twierdząc, że nie ma żadnego wlnego samochodu.... 10 raz z rzędu?? Sorry, lubię żarty, ale do czasu, dziś, tj. 13.09 ok godz 14.30 chciałam zamówić auto w pobliże stacji metro Wierzbno, oczywiście po raz już chyba dziesiąty ta osoba odmówiła mi pojazdu twierdząc, że znowu nie ma żadnych wolnych samochodów, w co absolutnie nie wierzę..... Proszę wyciągnąć konsekwencje od tej osoby, zanim się do Państwa wybiorę osobiście.

Kierowca bombowca ;)

Jak ze zleceniami ? Zarabiacie coś ?? ????????

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bogdan

Brak zleceń w dzień w nocy znacznie gorzej nie polecam

Przemysław
@Bogdan

Czym konkretnie się zajmowałeś w Mini Drivers? Skąd bierze się ten brak zleceń i jak to przekłada się na pensję? Czy w takim przypadku podstawa jest ucinana? Napisz proszę coś więcej na ten temat, jestem ciekaw co możesz powiedzieć.

Spadaj do siebie na forum Atu a nie tutaj wylewasz jakieś żale .W atu jest padaka a nie u nas . Kierowcy normalnie zarabiają tylko trzeba jeździć po 12 godzin .Takie są realia . Codziennie mamy nowych kierowców I PRZECHODZĄ Z Atu i mówią jak tam źle i nie ma pracy .Kary na kierowcach na początku dziennym .

Były kierowca
@733333

Na miskę ryżu po 12 godzin to nazywasz dobrym zarobkiem ? hahaha Widzisz Olka problem w tym że nie pracuję w Atu ani w żadnej innej korporacji. Nie ja jedyny piszę prawdę co się dzieje w Mini i jest wiele innych opinii potwierdzajacych moje słowa. Zbieracie mnóstwo negatywnych opinii pewnie część z nich jest wyssanym z palca hejtem konkurencji ale jeśli ktoś pisze o KONKRETACH i ludzie to potwierdzają to nie może być niewiarygodne mam na myśli byłych i obecny kierowców i klienci też piszą prawdę która jest niewiarygodna. To jest jeszcze nie koniec problemów Mini bo większy kipisz dopiero się szykuje.

gsm ząbki sprzedam

Bezgotówki nie chcecie,dolotów nie chcecie to co chcecie? Prosze pracować a nie pisać po forum.

Maio

Nie ma ruchu bo są wakacje.

Zenio

Upadek firmy wisi w powietrzu.

@Zenio

Dlaczego tak twierdzisz? Zarabiają kierowcy nawet 9000zł jak jeżdżą a nie stoją .Wystarczy codziennie pracowac

Karol
@33333

W tym problem, że w mini się stoi nie jeździ. Zresztą jakie 9 tys??? Z choinki się urwales?? W której korpo w tych czasach tyle zarobisz, bo na pewno nie w mini?? Kierowcy i klienci uciekają stąd na potęgę.

Klient
@Karol

A jako klient dokad moge uciec i co tym zyskam ?

Jak możesz zarobić stojąc jak się ciebie prosi o pojechanie na zlecenie 2 km ? Masz pretęsje ze nie zarabiasz jak stoisz i się czajisz do zlecenia .Wstyd .

Kami
@33333

Stoję bo nie ma zleceń, a robienie dolotów po 20 km, gdzie kurs 4 km poprostu się nie opłaca. Człowiek chce zarabiać a nie grzać miejsce i nie kłam, że tyle tu pracy, bo niby dlaczego kierowcy przechodzą do innych korpo, i to nie są jednostki. Kierowcy (usunięte przez administratora) stąd stadem. Pozdrawiam wszystkich. Kami

Masa

Jak jest upadek trzeba zawijać żaden. Chłopy narzekanie robota jest!! Zapraszam Panowie widzę że narzekanie więc zapraszam do seven taxi tam zrobicie. Baza 350 zł chcesz wynająć auto dzwon 576-541-087 Praca na przewozie osób dużo zleceń. Seven taxi Warszawa Zapraszam wszystkich co chcą w końcu zarabiać. Brak dyżurów,miła atmosfera. Tu jest kasa

Kierowca

Tu roboty już nie ma. Kierowcow też.

Wąsaty ????‍♂️
@Kierowca

Aż taka tragedia się zrobiła ? (usunięte przez administratora) myślałem ze to żart ????????????

Daniel
@Wąsaty ????‍♂️

Pomagałem dobrym znajomym ze stacji!!!na ta chwile na zarobki nie narzekam ale cieszy mnie fakt ze zal wam (usunięte przez administratora) sciska anonimowi nieudacznicy!!!

@Daniel

Ty i pomoc hehehe każdy kto Cię zna turla się ze śmiechu hehe do pełna poproszę hehe

Stefek
@Piotr

Mimo wszystko jednak szkoda ze nie potraficie wyrazic swojego zdania w realu tylko z za kompa...

@Stefek

Wyrazić zdanie chyba 3/4 osób wyraziła w oczy :) nie mam z tym problemu najmniejszego tak jak i inni ;)(usunięte przez administratora)

Zombie

Kolejny marny weekend.

Warszawianka

Jestem zszokowana pierwszy raz miałam doczynienia z tak bezczelnym i zarozumiałym (usunięte przez administratora)....który twierdził ze jest Warsxawiakiem gdy spytałam o to bo milił ulice...Trzaskowskiego z Jakim najbardziej Warszawska dzielnica to Białołęka żenada jak próbowałam co kolwiek mu wytłumaczyć to jestem mało inteligentna i stara.Szok za za własne pieniądze.Powiedział że jest z Warszawy (usunięte przez administratora)

Karol

Polecam. Nie wiem skąd te opinie. Jeżdżę od tygodnia w dzień od zlecenia do zlecenia

Tiger

Dramat nie firma. -100%. NIE POLECAM.

Kolumb
@Tiger

Zgadza się. Kicha straszna.

Drodzy potencjalni kierowcy !!! Nie dajcie się zwieżć fałszywym jakże cudownym opiniom. Zauważcie nie trudno to wyhaczyc, iż którykolwiek z kierowców czy klientów napisze rzetelną ale niezbyt povhlebna opinie(usunięte przez administratora) Przesledzcie czas dodawania opinii z różnymi nickami. Dodawane są jedna po drugiej i na jedno kopyto. Tak jest cyrk na kółkach i pracownicy szybciej stamtąd uciekają niż przychodzą. Pracy tam nie ma, a zlecenia dostaja "swoi" ludzie, czy to wynajmujący auta Mini(usunięte przez administratora) Byłem tak wewnątrz i nie polecam nikomu, nawet wrogowi by patrzył na to co się tam wyprawia,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam Was kierowcy. Trzymajcie się i szerokiej drogi życzę z dala od tych tutaj.

Tomasz

Jak mozna w ogole takie rzeczy wypisywać. Jezdze w Mini i U dlatego ,ze mam auto od U . Jezdze od listopada . I najbardziej podoba mi sie to ,ze kazda głupota z jaka zadzwonie np " gdzie sie podziało zlecenie bo chcialem je wziac" jest wyjasniana wraz ze zrzutami z programu. Jeździłem kiedys w N1 i w momencie zglaszania takich rzeczy dostawalem odpowiedz ze moge pracę zmienic na detektywa. Tu nawet jest wiadomość w programie aby zgłaszać wszystkie niepokojące nas sprawy dlatego śmieszą mnie takie opinie , ktore wiem ,ze z prawda nie maja za wiele wspolnego.

ROBERT

O jakie kobiecie mowa?

Nie, nie, nie. Ta firma to porażka. (usunięte przez administratora) Klienci nie dzwonią, reszta kierowców która została stoi i grzeje miejsca. Nawet koszty mi się nie zwróciły.

Robert
@Andrzej

A jakie koszty poniosles ? Dawno sie przyjąłes ?

Jarek

Ja z pracy jestem zadowolony. Sporo zlecen w porównaniu z innymi firmami.

Rumun
@Jarek

Garstka kierowców która została twierdzi zupełnie co innego. Pracy tu już nie ma od dawna. Z dnia na dzien jest coraz gorzej.

Robert
@Jarek

A jakie koszty poniosles ? Dawno sie przyjąłes ?

Kawka

Ta pani co mnie przyjmowała to obiecała mi zarobki 4000-8000zl. Od początku roku mam 1500zł ale obrotu a nie Zarobku. Co z tego że bazę mi policzyła taniej niż inni 200zl jak i tak nie da rady zarobić?

Herbatka
@Kawka

Obiecywać można wiele. W obecnej sytuacji nie da się zarobić w tej korporacji, a raczej przewozie. Spróbuj gdziekolwiek indziej a zobaczysz diametralną różnicę w zarobkach i zleceniach. W Mini nie zarobisz, sam/a już wiesz. Nie wegetuj, no chyba, że Cię na to stać.

Nikodem

(usunięte przez administratora) Dwa koła obrotu na miesiąc mnie nie satysfakcjonuje. Na koszty to czy co a gdzie życie.

Tomasz

Co robić. W mini brakuje zleceń, nie ma pieniędzy. To prawda co tu piszą. Trzeba szukać zarobku gdzie indziej.

Kierowca Mini

Daj spokój. Czekam na zlecenie jak na zbawienie. Jednym słowem bryndza w tym Mini.

Andrej

Potwierdzam i nie polecam. Jest mnóstwo korporacji w których można zarobić. Na pewno nie jest to Mini.

Henio

Ten weekend też nie zapowiada się dobrze. Skończyły się dobre czasy. Trza stąd uciekać.

Podziękuje

Dalej tu siedzisz?? Chce stąd uciec bo więcej stoję niż jeżdżę ale nie wiem gdzie. Która korpo polecasz??

Campo

Trza zmienić robotę (usunięte przez administratora). Tu nie ma co robić, gdzie są zlecenia????

Płać bazę frajerzyno
@Campo

Albo pracuj bo nie masz godności odejść

Mini najlepsze

Kara 8 tys dzisiaj na lotnisku dwóch kierowców z atu wystarczy. Uciekamy stamtąd i wracamy do mini

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ